Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

shrek

kto lubi strzelać do pistoleta?

flux

a jakie miał podejście i jak sobie ułatwił dojście na ten poziom na którym jest? może mi też się uda?

anonimhfx

Lepiej tam nie chciej pracowac, moj facet tam robi i jest wiecznie spiacy i zmeczony, chyba olow mu szkodzi

wielki w

mnie ciekawi tylko to po co sa majstrowie i co oni robia przez 8 godz skoro prowadzacy moze robic 8 godz i raportowac to po kiego [usunięte przez moderatora] ci majstrowie.moze sie tym prezes zainteresuje.

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
NOWA

Witam. Chciałabym sie zapytac czy w tej firmie jest moze praca na produkcji badź kontrola jakości?? Czy są moze przyjecia?? Prosze odpowiedz. Dzuękuje

lipa 4

racja kolego [usunięte przez moderatora] popieram w 100%.tylko ze fajnego sobie kolege wybrałes,[usunięte przez moderatora] zrezygnował ze zz tylko dla tego ze mu zabierali kilka zł z wypłaty a nie pomysli ze jeszcze kilkunastu zrezygnuje i zabiora dodadkowa urlopówke wszystkie drzwi w kiblach sa popisane na niego...ten chłop powinien sie zapasc ze wstydu pod ziemię ale on honoru ani wstydu nie posiada

Martin

Ile sie u Was zarabia w IT? Duzo obowiązków ma dzial informatyczny? Ile osób pracuje w tym dziale?

devil666

pajacu chyba jak żeś robił 30 dni w miesiącu ha ha ha

ZXC

anonim - 2011-09-09 11:27:04 ja pracuje w Enersysie zarobiłem za 1 miesiąc 2 950 netto za miesiąc pracy i sobie chwale proste chcesz pracować zarobisz nieroby zawsze bedą narzekać! Tosiu a od kiedy tam pracujesz

chaos

Funkcjonuje tam dział utrzymania ruchu?

shrek\'ins

no i co Panowie prezes i kierownicy?jak to dalej widzicie-już 11 dzień strajku głodowego mija - czy wy naprawde nie widzicie woli walki i determinacji ze strony tych dzielnych ,poświęcających nieraz zdrowie,nerwy,chłopaków [sam znam ich wszystkich i czoła chylę przed nimi!!].Jak długo będziecie Państwo czuć się silni i tak pewnii siebie jak do tej pory-jestem ciekaw który z was spadnie ze stołka za to całe (usunięte przez administratora) do którego sami doprowadziliście.Nadal prezesek nasz twierdzi że za 1 zeta sie sprzedamy jak te [usunięte przez moderatora] z formacji w wysyłki razem wzięci[nie wspomne o magazynie surowców bo oni wszyscy narzekają ale też sie nie odezwą! -[usunięte przez moderatora]

zadowolony pracownik

Polecam, firma godna zaufania.

mtx - 2011-04-27 23:32:56 a ja firmy nie kocham hej jestem pracownikiem firmy zewnetrznej ale jeszcze jak dlugooooooooooooooooooooooooooooooooooo?

Integracja z pracownikami według enersys. jak nie można zastraszyć w okresie około strajkowym to trzeba z nimi śniadanie zjeść. Pytanie , kto tu się ośmiesza?

shrek

więc pracownicza brać powinna zwłaszcza teraz być silna,solidarna,po doświadczeniach z 2008 roku.Pokażmy panom [usunięte przez moderatora] że nie pójdzie im tak łatwo z robolami.Dalej chyba myślą że jesteśmy głupi,wystraszeni[..niektórzy napewno!!],nie znamy prawa i damy sie dalej rypać w[usunięte przez moderatora]-to sie zmieniło panowie możnowładcy pieprzeni!!

...

no to protest czas rozpocząć najpierw 4h 30.05 a potem do bólu

mtx

a ja firmy nie kocham

ZXC

3,6 to już historia , w protokole rozbieżności związki godziły się na 250zł(1,5zł/h) a prezes nawet 200zł nie da . ciekawe co będzie,bo ludzie są chętni do strajku tylko po jakim czasie wymiękną bo większość "starych" pracowników między sobą gada ze wystarczyło te 80gr i nie warto walczyć o te dodatkowe 70gr. [usunięte przez moderatora]. co do zwolnień , związki "obiecują"że niby jakby kogoś teraz z powodu negocjacji zwolnili to w przypadku porozumienia w negocjacjach nie podpiszą protokołu do chwili przywrócenia zwolnionych pracowników, raczej to kit żeby ludzie nie bali się za bardzo strajkować

Ludzie którzy tam pracują są spoko wiadomo zdarzają się przypadki ślizgaczy ściemniaczy i podpierdalaczy ale chyba tak jest wszędzie powiem tak pracuje tam krócej niż rok poznałem wiele osób którzy myślą tak jak ja praca jest ,,uciążliwa dla zdrowia\'\' określenie jej szkodliwej jest nie dopuszczalne w UE nie można prowadzić takiego zakładu więc ubrali to w inne słowa. To nie jest praca przy cukierkach tylko przy ołowiu szkodliwym dla człowieka. Teraz kwiecień i początek negocjacji podwyżek.Jak związki będą szaleć wyleją mnie tak jak 2 lata temu innych choć sadzę że 3.60 zł w góre przy waszych niedozwolonych normach dość wygórowanych.Było by zadowalające. Zwłaszcza że ceny produktów nie idą w dół... Pracownik Trenkwalder Partner

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Enersys