Powermed

Bielsko-Biała

Opinie o Powermed

marcin

(usunięte przez administratora) i naciąganie ludzi, sprzedają teraz sprzęt pod nazwą Robot Platinum T8, do tego dodają gratis masterbot pro9000, wszystko to warte 1/3 ceny za jaka sprzedaja czyli 6000zl.

wujek

witam, ja tam kiedyś pracowałem i źle się nie robiło ale faktycznie ciężko coś sprzedać. Być może temu że to była dla mnie dodatkowa praca. Może jakby to było główne zajęcie to sprawa wyglądałaby znacznie lepiej. Też bym miał więcej czasu a tak to mnie cały dzień w domu nie było więc musiałem zrezygnować bo z głównej pracy rezygnować nie chciałem bo lubię swoją pracę. Co do samego urządzenia to ja uważam że warto takie mieć bo nim naprawdę dobrze się sprząta i widać różnicę w porównaniu do zwykłego odkurzacza. Ci co narzekają to chyba mają jakieś problemy. Co do ceny to zgadzam się w 100% że jest bardzo wysoka ale jak kogoś stać to uważam to za dobry wydatek. Pewnie że w produkcji to warte jest może 200zł ale liczą się efekty korzystania z urządzenia a te są bardzo dobre. Tym jak się posprząta to widać ze jest posprzątane i sprząta się szybciej. Trzeba potem oczywiście umyć pojemnik ale to logiczne bo szkoda zasyfić sobie taki sprzęt. Na jednym zbiorniku z ok.1l wody bez problemu można posprzątać cały dom jeżeli to będzie robić się regularnie min.1-2razy w tygodniu a nie raz na miesiąc bo wtedy za dużo syfu zbiera (który mamy w domu). Cokolwiek nie kupicie to na tym sprzedawcy i tak zarabiają krocie. Myślicie że najnowsze smrtfony są warte 4tyś? Przecież je też produkują za parę złotych a jednak ludzi to kupują. Tak jest z każdym sprzętem bo wszystko w produkcji kosztuje mało i muszą na tym zarabiać bo jak nie zarobią to nie będą produkować i nie będzie pracy dla ludzi. jak ktoś ma okazję kupić na prezentacji i ma na to kasę to ja polecam z czystym sumieniem bo się nie zawiedzie. Decyzja zawsze należy do kupującego i sam musi ocenić czy korzyści z posiadania danego sprzętu przewyższają wartość urządzenia. Jeżeli tak to można brać w ciemno.

cytrynian

no właśnie sprzeczne informacje można na ten temat znaleźć w internecie więc fajnie jakby ktoś rozwiał wątpliwości i ostatecznie wyjaśnił ten temat ewentualnej zmiany nazwy w tej firmie, z góry dziękuję

zaintrygowany

szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie ktoś mi dziś powiedział że przefarbowali się na Roboclean, ale jakoś nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji ktoś coś podpowie? podobno Roboclean to ten sam odkurzacz jak Powermed , kiedyś u nich pracowałem tak z ciekawości pytam

Ex

Wciskanie ludziom sprzętu wartego 300 złotych w Chinach za niebotyczne 4600, żeby zarobić 1000, czy o tym marzyliscie? Kto pracował, ten wie o co chodzi... póki sprzedajesz te 4-5 sztuk w miesiącu wszystko jest ok. Spada Ci sprzedaż, kierownicy od razu Cię cisną i mówią, że coś robisz źle.. mnie np. Powiedziano, że na jednej z prezentacji zamiast użyć zdania "kosztuje JEDYNIE XXXX", powiedzialem "koszt urządzenia to XXXX" przez co klient nie kupił odkurzacza (od początku był negatywnie nastawiony, ale to już inna kwestia). Nie wiem też, czy legalne jest promowanie klientów w tak jawny sposób jak np. mówienie o tym, że urządzenie niszczy XX% bakterii, roztoczy itd. i przedstawianie jakiegoś certyfikatu, który tyczy się tylko tego, iż urządzenie jest bezpieczne dla zdrowia (tuv). Cena odkurzacza to 3600 po magicznym telefonie do kierownika (wielka ściema i kolejne nabijanie w butelkę). O innych chwytach i ściemach mozna by napisać ksiazke. Po zwolnieniu każdy ma Cię już gdzieś ;) do tej pory, a minęły już ponad dwa lata, nie dostałem kopii swojej umowy z wekslem na 6tys. Aha, pamiętajcie, że baba dzwoniaca q sprawie prezentacji zawsze przedstawia się jako czyjaś żona, siostra itp. ;)

były prezenter

Nie ma żadnej podstawy. Nie ma etatu. To umowa zlecenie lub o dzieło względnie jak założysz własną działalność gospodarczą to umowa o współpracy. Sprzedajesz - zarabiasz.

były prezenter

1000 zł brutto za sprzedany jeden odkurzacz to mało? Niektórym udawało się ich sprzedać prawie 10 w miesiącu.

były prezenter

Czytać poprzednich postów nie potrafisz? Sprzedajesz-dostajesz ok. 1000 zł BRUTTO. Jeżeli nic nie sprzedasz masz 0 zł. Uprzedzam-niełatwo ten super sprzęt za kosmiczna cenę komukolwiek wcisnąć. Jak nie będziesz miał szczęścia obcałujesz klamki, poszczują cię psami i stracisz czas i pieniądze na dojazd.

Janusz

Tak naprawdę to kierowców nigdy nie szukali. Pod takim ogłoszeniem poszukiwali w rzeczywistości akwizytorów-domokrążców do wciskania ludziom po kosmicznej cenie tzw. wielofunkcyjnego urządzenia medycznego o podobno cudownych właściwościach który to sprzęt był faktycznie tylko ciężkim, chińskim odkurzaczem z filtrem wodnym. Ze względu na kompletny blamaż tej marki sprzedają teraz odkurzacze meksykańskie pod inną nazwą. Jeżeli ktoś ma potrafi wciskać dobrze wciskać kit nieświadomym tej manipulacji klientom - może nieźle zarobić, gdyż prowizja dla akwizytora od sprzedanego odkurzacza wynosi ok 1000 zł brutto. POWERMED to nie nazwa tej firmy - to nazwa sprzedawanego odkurzacza. Główny dystrybutor tego cudownego i cennego sprzętu to Przedsiębiorstwo Handlowe Eko Live s.j. J M Kubiczek A R Kałuża z Bielska - Białej które mianowało się "Centralą Powermed" oraz kilka firemek (indywidualnych działalności gospodarczej osób fizycznych) o przeróżnych nazwach, które nazywane były (chyba dla zmylenia klientów) "oddziałami regionalnymi POWERMED" ponieważ nazwa POWERMED została faktycznie spalona - sprzedaje się teraz odkurzacze o innej nazwie - ale o tym już powyżej pisano.

były sprzedawca

@lukasz,to chwyt ,bo jest brak zainteresowania do sprzedazy bezposredniej,a wiadomo ze w takim systemie wynagrodzenie idzie w parze ze sprzedaza,brak stalej pensji

kazek

Firma to ROBOCLIN .

byly sprzedwc

W istocie wszelkie reklamy zwiazane z ta firma takie jk kierowca'prezenter,itp sprowadzaja sie do sprzedazy bzposredniej i uzaleznionym z tym wynagrodzeniem,to wszystko

Janusz

Tak, faktycznie ciągle poszukują "kierowców" z kat B no ale w rzeczywistości jest to nabór akwizytorów do sprzedaży domokrążnej pierońsko drogiego "urządzenia" którego nie wolno nazywać odkurzaczem, choć wygląda i działa jak każdy odkurzacz z filtrem wodnym. Wynagrodzenie bynajmniej nie od przejechanych kilometrów przez takiego "kierowcę" lecz jedynie i wyłącznie prowizja od sprzedaży. No i oczywiście umowa "śmieciowa" lub umowa współpracy w przypadku założenia własnej działalności gospodarczej.

Lol

Kretynska firma która nabija ludzi w butelkę!!!

Szkoda tylko że to wpsaniałe urządzenie tak szybko się psuje i tylko płacić za serwis, który wszystko ceduje na złe użytkowanie sprzętu. Oczekiwalam że za cenę 5600 zł odkurzacz wytrzyma conajmniej 10 lat a tu po 3 latach gdzie nie ma gwarancji trzeba czyścić separator, trzeba odnawiać turboszczotkę itd.... bo końca nie ma

Janek

Robot Platinum czy Powermed? jaki to odkurzacz koniec końców?

bylypracownik

Nie pracujcie w tej firmie , banda oszustow i naciagaczy , najpierw masz szkolenia 2 tyg robia wode z glowy , podpisujesz weksel na ponad 5 tysiecy i pozniej okazuje sie ze kuki Ci to jedna osoba i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego masz . Omijajcie !

oszukani
@bylypracownik 08.08.2015 20:10

oszukują pracowników i klientów co do sprzętu i kredytów naciągacze.podkładają na spotkaniu umowę kredytową tylko czysty druk i go zabierają żeby nikt nie zobaczył faktycznej ceny w kredycie a na umowie kupna sprzedaży łączna cena w kredycie jest inna niż później dostaniecie umowę z banku czy firmy oczywiście wysłane po terminach możliwych do wypowiedzenia specjalnie i już jesteście ugotowani.przedstawiciel ich jak się pokłócił z pracodawcą to powiedział mi przez telefon że mojemu ojcu podłożył umowę kredytową bo tak mu kazał szef ale jak się dowiedział że grozi mu wyrok za oszustwa to się wycofał z tego. zainteresowanych ich działaniami -więcej informacji tel.694-462-998 wpierw sms powermed potem telefon odbiorę

Medi Smart

Szanowni Państwo! Firma Powermed International sp z o.o. chcąc uciąć wszelkie spekulacje dotyczące urządzenia, oświadcza że była i jest nadal właścicielem światowego patentu na wygląd oraz cechy konstrukcyjne urządzenia sprzedawanego pod dawną nazwą POWERMED GOLD EDITION, POWERMED MEDILINE, a obecnie ROBOT PLATINUM. Z powodu zakończenia współpracy z dystrybutorami, którzy byli jedynie właścicielami znaku towarowego urządzenia, zmianie uległa nawa firmy oraz nazwa produktu na Medi-Smart. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom urządzenie będzie wyróżniać się teraz dużo niższą ceną, dostępną dla każdego w sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych- 1.499zł. Mamy nadzieję, iż Państwa satysfakcja będzie większa i produkt będzie cieszyć się Państwa zainteresowaniem. Powermed World Union Prezes (usunięte przez administratora)

Klient
@Medi Smart 28.05.2015 20:03

Bo tyle (jak nie mniej) było warte od początku, chociaż w sumie, to po ciągłych reklamacjach sprzętu uważam, że powinno się dopłacać aby to sprzedać. A dystrybutor ? Chińczyki wam upadły czy trzeba było się ewakuować pod inną nazwę "Robo" aby ludzie już kompletnie nie wiedzieli o co chodzi? Po jakości sprzedawanego sprzętu lepiej uważać na pracodawcę bo klienci was ********* .

Rzetelny_Produkt

Jeżeli potrafisz sprzedawać, mamy KONKURENCYJNY DO PowerMed, Rainbow, etc. produkt. Najwyższa jakość, rewelacyjne wykonanie, świetne wyposażenie. Zapewniamy NAJLEPSZE PROWIZJE. MAMY BIURA W CAŁEJ POLSCE. Zadzwoń na anonimowy numer (usunięte przez administratora) (połączymy Cię z najbliższym biurem Twojego miejsca zamieszkania)

Alessandro
@Rzetelny_Produkt 13.05.2015 12:41

Witam, wiem, że jakiś czas już minęło od tego ogłoszenia (ok 2 lata), ale proszę o kontakt na alessandro110@tlen.pl. Pozdrawiam.

Janek

Fajnie, ze pousuwali 3/4 negatywnych komentarzy. Zalosne.

nik
@Janek 27.03.2015 10:52
Fajnie, ze pousuwali 3/4 negatywnych komentarzy. Zalosne.

no trzeba robic skriny i je tu wrzucac by ludzie znali prawde

tobbik

na pewno taka praca ma dużo plusów jak i minusów. Mnie jednak przekonuje, bo jako handlowiec z doświadczeniem wiem że można dobrze zarobić , a że trzeba się napracować- no cóż coś za coś :-) a ta firma stale podnosi swoje wewnętrzne normy jakości, aby dawać klientom produkt najlepszy, jak to jest możliwe oraz wprowadza innowacje, które powodują zdecydowaną przewagę nad konkurencją.

lukas

Hej, ja równiez byłbym zainteresowany praca w Powermed jako przedstawiciel handlowy, ale mam kilka pytan. Czy wynagrodzenie to pewna podstawa i premia prowizyjna, czy jest raczej czysto prowizyjne? Jak tez jest z baza klientów, dostajemy od firmy jakąś aktualna, czy trzeba kombinować z własną, czy tez zdobywać nowych klientów?

szalony

w powermed zarabiasz tyle ile wypracowałeś. 3tyś albo 15 tyś od ludzi zależy jak sie starają i czy kochają swoją prace

laik

dlaczego ?

kolega

Widzę, że tutaj ktoś pyta o zarobki. No każde biuro oferuje inaczej, liczymy to tak. (usunięte przez administratora)Praca polega na reklamowaniu urządzenia. Jeździsz po domach i mówisz jakie to nie jest wspaniałe urządzenie. Na początku zapłacą Ci za paliwo później płacisz sam. Mam kolegę co kiedyś pracował i mówił mi, że fajna praca dla tych co potrafią rozmawiać z ludźmi, idzie zarobić, 5 maszyn na miesiąc i masz wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie wliczając premi jakie możesz dostać itp.

zadowolona

qwerty
@zadowolona 16.08.2014 21:36
przeciez to nie odkurzacze a urzadzenia medyczne;kazdy chce miec takie w domu i pracowac z tym niezawodnym sprzentem...

sprzętem

sonia

zarobki w firmie sa adekwatne do pracy jaka wykonasz najwazniejsza jest atmosfera w jakiej pracujesz POWERMED jest wspanialym urzadzeniem ktore powinno byc w kazdym domu dla zdrowia i higieny

majka0943

Też chciałabym się dowiedzieć o takich wewnętrznych sprawach firmy, jak wygląda wynagrodzenie, czy pracownicy są zadowoleni itd. Patrząc na firmę z perspektywy klienta na pewno przemyślałabym współpracę, bo wydaje się być dobrym partnerem, firma ma strategię, jasny plan, nawet w mediach często się słyszy o różnych akcjach charytatywnych ich np w WOŚP no i był sponsorem skoków narciarskich. Naprawdę większa firma. Dostał też ostatnio tytuł „Jakość Roku” w kategorii produkt, także mają się czym chwalić.

Bolek

Jakie byłoby cudowne gdybym mógł se pracowac tylko dla pasji. Tak się nie da. Jeszcze mnie na to nie stać ;) Zarobki są spoko. Udało mi się za to kupić nowego Pasata. Teraz odkladam na nowe mieszkanie.

Bolek

Hires ja jak kocham to się nie odkochuję. moja żonka może to potwierdzić :)

Bolek

Na początku nie liczyłem na żadne premie. Po prostu kocham bezpośredni kontakt z ludżmi i zacząłem tak pracować. Wiedzcie że jak ktoś się mocno stara i kocha te pracę to praca potrafi się odwdzięczyć ;)

glorius

W Warszawie jest oddział? Nie wydaje mi się by warunki rażąco różniły się od tych w Gdańsku czy Sosnowcu.

edith

A co możecie powiedzieć o POWERMED w Warszawie? Jaka atmosfera,jaka stawka i umowa????

valdo

Produkt super ! Kierownictwo i szefowie pomocni i super nastawieni do pracownikow i szanujacy klienta ! Nie znam lepszej firmy choc kilka poznalem ! Wspieraja nowych zwrotem za paliwo daja narzedzia szkolenia za darmo i pomagaja nawet w sprawach prywatnych ! To rodzina-nie szefostwo !

marcin

POstąpilem podobnie jak ty (usunięte przez administratora), po paru szkoleniach zrezygnowalem, i nie wiem czy nie załuje i nie sprobowac jeszcze raz.(usunięte przez administratora)

gomez

A ja zrezygnowałem z pracy w PowerMEDzie zanim jeszcze zacząłem pracować... Widzę, że jest tu raczej dużo pozytywnych opinii, choć większość to same pytania niż konkretne odpowiedzi. Zrezygnowałem bo nie spotkałem osoby, która polecałaby mi tą pracę. Może źle zrobiłem ale już trudno...

Józef Kapała

szkolenia są na początku jakiś czas a dokładnie dowiesz się wszystkiego na miejscu, tam odpowiedzą ci chętnie na każde pytanie

Józef Kapała

Szkolenia są w wielu kierunkach między innymi będzie szkolenie o produkcie. Dokładnie tematów pierwszych szkoleń nie pamiętam, bo tak dawno to miałem, no będzie już 8 lat jak pracuję. Na początku też miałem wiele pytań, wszystko dowiesz się na szkoleniu, kierownicy są mili i odpowiedzą ci na każde pytanie. Pozdrawiam

noname

to moze sprobuje ... skoro mówicie, że warto

krzychu

praca jest wporzo i niezłą kasę na tym trzepiesz. Po prostu wypas

Józef Kapała

Początki to przede wszystkim szkolenia, najłatwiejszy jest start gdyż nie zostajesz sam i dostajesz wsparcie :)

nomane

A jak wyglądają poczatki pracy jako handlowiec ? Ciężko wystartować ? Chodzi mi o bazę klientów itp....

Rozi

W Gliwicach jest spoko dyrektor. Bardzo fajny gość a inni dobrze o nim mówią

nomane

Jakieś opinie na temat oddziału Powermed w Gliwicach ?! Wiem, że były ostatnio tam przyjęcia na stanowisko handlowiec...

gucio

Firma normalna, całkiem spoko jak na realia prywatnych firm. Mało jest takich firm które na czas dają wypłatę a tu wszystko w terminie. Nie mam na co narzekać.

Ryszard R.

Pracowałem w tej firmie i wszystko jest w porządku jeśli ty też jesteś w porządku wobec firmy

Dosia

Mój wujek tam pracuje. Chodzi z przyjemnością do pracy, nie narzeka więc chyba jest zadowolony że tam pracuje a i sytuacja finansowa im się poprawiła. Minusem jest że wujek nawet w domu żyje tą pracą ciągle o niej opowiada ale to chyba dobrze rokuje ;) , bardzo się w nią zaangażował.

Grażyna L.

Poszłam z ciekawości na szkolenie bo wole osobiście testować negatywne opinie niż im wierzyć i powiem że tam są całkiem mili pomocni ludzie. Zaskoczyło mnie to. W innych firmach szkolenia czy rozmowy kwalifikacyjne są na odczepnego a tu widzę duże zaangażowanie. Na moje doświadczenie to oni nie udają. Bije z nich energia i pozytywizm. Potrafią doradzić wytłumaczyć i robią to z serca co rzadko teraz się to zdarza. Moja opinia o tej firmie jest pozytywna. Wstępnie będę tam pracować i zobaczę co dalej będzie.

gacek

Kochani witam przedstawicieli i wszystkich tych którzy chcą nimi zostać-jestem w tej firmie już 2 lata w biurze sosnowiec-i powiem tylko tyle że Powermed nie tylko zaspokaja nasze potrzeby materialne ale przede wszystkim spełnia marzenia-polecam każdemu a jak szukasz pracy na tym terenie napisz-pomogę

megis
@gacek 18.10.2013 21:25

szukam pracy w sosnowcu

ula
@gacek 18.10.2013 21:25

Witam Chciałabym pracować w tej firmie ale Bielsku-Białej Możesz coś doradzić albo pomóc?

mamcia

Oddział w Bielsku i Sosnowcu to są rzetelna firma. Jak zadzwoniłam do Sosnowca to byłam mile zaskoczona jak traktują klienta.

?

Niewiele da ci moja odpowiedź bo chyba każdy oddział ma swoje własne zasady. Ja akurat nie w bielskim starałam się o pracę a w innym i tu było absolutne minimum formalności. Za to trzeba było przetrwać kilkutygodniowe szkolenie, wewnętrzne egzaminy (jak dziś praktycznie wszedzie tak jest), no i sprawdzić się w praktyce. Na razie pracuję tydzień

Zostaw opinię o Powermed - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powermed