Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

tom

to tam wiekszosć bab pracuje?szkoda. jaka tam atmosfera panuje?jakie zarobki, czy sa wyjazdy na szkolenia.. prosze o informacje.. to wazne, zalezy mi na informacjach, dzieki

ALA - 2010-07-05 13:57:32 To niestety sie niedowiem jka w biurach sie pracuje ale słyszałam ze zatrudniaja bardzo duzo pracownikow iciekawe czy tak jest co roku kryzys się skończył ( a właściwie go nie było) to przyjmują ale więcej na produkcję niż do biura

ALA

kati - 2010-07-01 12:14:52 a moze ktos napisac o pracy w biurach? o pracy w biurach nie pisze się bo zbyt wielu umysłowych przypada na jednego fizycznego

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kompletowanie zamówień w sklepie spożywczym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
kati

a moze ktos napisac o pracy w biurach?

ZXC

no tak , aneksy z waloryzacją nie mylić z podwyżką podpisane .normalnie chyba ze szczęścia schleję się jak świnia żeby sobie w łeb nie strzelić

ogniwo

akumulator podajesz stary zeszłoroczny news . mnie dziwi brak wiedzy lub niechęć blondbhp i lekarki na temat profilaktyki wczesnej w celu zapobiegania wchłanianiu ołowiu chodzi mi o te pseudo co kwartalne rozdawanie najtańszej sztucznej witaminy c. Witamina c może wzmacnia odporność ale od dziesięcioleci wiadomo że najlepszym sposobem zapobieganie wchłaniania a nawet wczesne leczenie ołowicy jest podawanie witamin z grupy B , dieta bogata w błonnik a w ostateczności helatacja . Tylko ze lekarka ma płacone od sztuki chłopa a blondbhp widzi tylko tych bez masek . człowiek musi sam poszukać , popytać i na sobie wypróbować bo osoby mają obowiązek posiadać wiedzę na ten temat maja to gdzieś

ogniwo

a co ma Nigeria do Bielska ? przecież nikt na jadalni ołowianą łyżką nie miesza w herbacie z drugiej strony kogoś okropnie ciśnie żeby ten zakład nie był szkodliwy lub nie miał warunków szczególnych ale to by było możliwe jakby tam nie było ludzi tylko roboty. tak jak to mówi blondbhp "praca większości pracowników jest na tyle lekka ze nie powinny im się należeć posiłki regeneracyjne" -a niech jeszcze urlop zdrowotny zabiorą z urlopówką i pięcioma dychami za efektywność

akumulator

ta praca to dno nieodpowiedni ludzie na poważnych stanowiskach to po pierwsze praca SZKODLIWA że plujesz krwią po kilku latkach kasa za tą pracę nie warto jak się chcesz przyjąć to najpierw pomyśl

ana

chcciałabym sie dowiedziec czy mozna dostac sie do pracy umiejąć tylko jeden jezyk angielski, słyszałam ze tam trzeba umiec dwa, Osoby ktore zostały tam przyjęte na staż zostają odrazu przyjete po ukonczeniu do pracy? bardzo prosze o info.

anonim - 2010-05-28 13:48:43 czyli szkolenia sa w miejscu pracy? bardzo cie prosze mozesz napisac cos wiecej co wiesz o tej firmie? dzieki a jakie stanowisko ciebie interesuje

zkh - 2010-05-27 13:18:10 a gdzie odbywane są szkolenia? jak masz do pracy na 9 to szkolenie o 8.30

zkh

a gdzie odbywane są szkolenia?

szukająca pracy

Hej, szukam pracy biurowej i się orientowałam: zarobki - ok, atmosfera - ok, mały dział Księgowości, wiec nie ma masówy. Trochę mało szkoleń.

ala

Ja słyszałam,ze tam sa dobre zarobki, ludzie sa zintegrowani i zawierane sa przyjazni midzy pracownikami. a u was jak jest?

ojej

a sama aby odeszłaś? bo mi coś tu pachnie rozgoryczeniem...

ZXC

biurowi boją się pisać, mimo że nie są w związkach to i tak dostaną podwyżkę ( tez się należy) kosztem fizycznych bo jak fizole się nie odezwą to biurowi "gęby" nie otworzą

ale moze napisac ktos cos o tej firmie ale obecnie tam pracujacy i na stanowisku biurowy,m? bardzo prosze

Za granice hahahaha s� wyjazdy ale predzej do sanatorium albo na olszówke i to na w�asny koszt!!!Praca nie szkodliwa a za chwile nie uci�żliwa!!! Obiady to resztki pozbierane i zmielone ale kierownictwo wypomina że dbaja o ludzi.Ludziska s� ok ale tylko na jednym dziale produkcja. A z nowych zostaje ze 100% ko�o 20% nie wiecej mija pare godzin albo pare dni... Wysoka temperatura ciezka praca a p�aca? Moim zdaniem jak i wiekszosci marna...przy tych cenach w sklepach!Szkolenia BRAK bynajmniej za mojej kadencji.Szkofa Gada� ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Enersys