Opinie o Papuga Park Hotel S.C. w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Papuga Park Hotel S.C., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Papuga Park Hotel S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papuga Park Hotel S.C. w Bielsko-biała

Liliana Nowy wpis
Kandydat

Otrzymałam zaproszenie na rozmowę o pracę, po zapytaniu o stawkę powiedziano mi, że to pytanie nie jest na miejscu a na pewno nie na tym etapie. Osoba prowadząca rozmowę zaprezentowała całkowity brak szacunku i lekceważące zachowanie! Jako kandydaci mamy prawo wiedzieć jakie jest wynagrodzenie! Mój argument był jasno przekazany a mianowicie bardzo szerokie i wieloletnie doświadczenie w branży, Pani z którą rozmawiałam powiedziała, że CV ja nie interesuje. W takim razie po co wykonała do mnie telefon? :)

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Papuga Park Hotel S.C.? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

anonymous Nowy wpis

Witam Panią, o nieuczciwości to możemy z Panią porozmawiać bo wychodziła Pani jak Pani koleżanka 10 minut wcześniej + ... czyli oszukiwała Pani pracodawcę przez cały czas swojej pracy. Jest to spora kwota i o plotkowaniu nie będę z Panią dyskutował. Proszę uważać na Panią Ulę, która kiedyś u nas pracowała.

Aneta

Nieuczciwy i mało profesjonalny pracodawca. Obietnice z których się nie zobowiązują, słuchanie plotek i opieranie na nich faktów oraz mała znajomość kodeksu pracy.

anonymous Nowy wpis
@Aneta

Witam Panią, wiemy kto to napisał i powiem tak Pani K.... aby nie zajmować się plotkami tylko pracować, a o uczciwości to powiem tak. Pracując tu wychodziła Pani z pracy 10 minut wcześniej czyli aby się przebrać to potrzeba jeszcze dodatkowych 10 minut. Czyli przez cały czas pracy oszukiwała Pani pracodawcę na 20 minut codziennie. Faktów Pani nieuczciwej pracy było wiele i proszę lepiej nie pisać bo skontaktuje się z obecnym pracodawcą i przedstawie wszystkie argumenty dlaczego warto uważać na Panią.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Papuga Park Hotel S.C.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla masażysty

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kto Twoim zdaniem może zostać pracownikiem w firmie Papuga Park Hotel S.C.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Papuga Park Hotel S.C. - Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Papuga Park Hotel S.C.