Opinie o Infonet Projekt SA w Bielsko-Biała

Jesteśmy uznanym na rynku integratorem IT. Od ponad 20 lat realizujemy kompleksowe usługi dla biznesu, projektując innowacyjne rozwiązania technologiczne i prowadząc kompleksowe wdrożenia. Siedziba Główna: Infonet Projekt SA al. Armii Krajowej 220 43-316 Bielsko-Biała Oddział Warszawa: Infonet Projekt SA ul. Bakalarska 34 02-212 Warszawa Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Infonet Projekt SA, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infonet Projekt SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infonet Projekt SA w Bielsko-Biała

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kuba Nowy wpis
Kandydat

Rozmowa dotyczyła pracy w dziale sprzedaży ( Warszawa, ale ponoć połowa zespołu w BB). Osoba ja przeprowadzająca od strony HR - żenada. Zero wstępu, zero informacji o stanowisku, wielce zdziwiona, że o to zapytałem, z łaską odpowiadającą na zadane pytania. Kręci oczami, robi miny, jest niezainteresowana rozmowa i kandydatem. Kobiecina zachowywała się, jakby doświadczenie miała po przyspieszonym, wieczorowym kursie HR Nie polecam, bo pokazuje to stosunek do pracowników.

Maja Nowy wpis
@Kuba

A jak z feedbackiem po rekrutacji? Firma się odzywa, czy raczej odpuszcza?

Infonet Projekt SA Nowy wpis
@Maja

Każdorazowo kandydatka/kandydat zostaje poinformowany w formie telefonicznej lub mailowej o przebiegu procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Infonet Projekt SA. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 9 maja.

inflacja zarobków
Kandydat

Czy zarobki są automatycznie urealniane i wyrównywane do poziomu inflacji lub wyższej czy dopiero jak sie będzie negocjować to takie wyrównanie sie otrzyma? Czy nawet jeżeli dostanie się wyrównanie inflacyjne to czy za poprzednie miesiace też jest rekompensata wtedy ? Pytanie o tyle istotne i mnie interesuje bo przy obecnej realnej inflacji dwucyfrowej nie chciałbym aby moja pensja była zamrożona nawet jeżeli początkowo była rynkowa względem innych firm. No i najważniejsze pytanie czy jest jakiś regulamin wynagradzania ? ,czyli zasady, sprawiedliwe i rynkowe względem innych firm czy też jak to mówią jak dobrze negocjujesz to dostaniesz a jak nie umiesz negocjować i się nie odzywasz albo słabo się odzywasz to długoletnia nędza zostaje.

@inflacja zarobków

Dzień dobry, w firmie jest dostępny regulamin wynagrodzeń. Istnieje też możliwość rozmowy z przełożonymi. Warunki zatrudnienia są uzgadniane w organizacji.

inflacja zarobków
@inflacja zarobków

1)A ten regulamin wynagrodzeń to podaje np widełki na danym stanowisku czy też jest tylko dla zasady bo kodeks pracy tak wymaga ? 2). Czy regulamin wynagrodzen dostepny jest tylko w siedzibie czy można sie zapoznać z nim przed rozmową o pracę?

Maciek
Kandydat

Hejo. Szukam nowego miejsca pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Bielsko-Białej. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Infonet Projekt SA? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Maciek

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Infonet Projekt SA? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik magazynu w dziale logistyki?
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
logo firmy Magazynier, prace magazynowe
Iturri Poland Sp. z o.o.
(17 opinii)
logo firmy Monter elektryk - okablowanie maszyn oraz szafy sterownicze
Bielsko-Biała
Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Infonet Projekt SA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Dzień dobry, Jeśli zaistnieją takie przypadki to dodatkowe godziny są płatne lub odbierane w dogodnym dla pracownika terminie. Pozdrawiamy.

praca w bielsku
Kandydat

Takie ogłoszenie znalazłem dzisiaj na portalu jooble (firma NewPerspective z bielska białej) na Android Developera takie ma ogłoszenie i nie wiem czy się ubiegać czy nie ,narazie szukam i porównuje z innymi firmami Miejsce pracy: Bielsko-Biała lub 100% zdalnie (także po pandemii) Twoja praca będzie polegała na rozwijaniu aplikacji mobilnych oraz tworzeniu oprogramowania na urządzenia dedykowane. Kogo poszukujemy? Czego oczekujemy? Min. 2 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę Android Dobrej znajomości języka Kotlin oraz bibliotek Dagger2 i RxJava Znajomości wzorców architektury aplikacji oraz wzorców projektowych Znajomości baz danych Realm, Room, SQLite Doświadczenia w pisaniu testów jednostkowych i testów UI oraz pracy z narzędziami CI (Continuous Integration) Język angielski – umożliwiający pracę z dokumentacją Co możemy Ci zaoferować? Wynagrodzenie: ok. 13 000 - 20 000 zł netto przy współpracy B2B / do ok. 16 500 zł brutto przy zatrudnieniu na podstawie Umowy o pracę (z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu) Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy 100% zdalnej (aktualnie rekrutujemy i pracujemy 100% zdalnie) Proszę pracowników firmy infornet projekt o porównanie jak u was wyglądają zarobki tj przybliżone widełki :) ,wymagania na programistę mobilnego , czy wystarczy podstawowy angielski np do korzystania z materiałów i dokumentacji,czy są regularne podwyżki ,czy szukacie juniorów ,czy praca jest spokojna i bezstresowa,czy korzystacie z gita,czy jest openspace czy też macie osobne prywatne pomieszczenia np na 1 lub 2, osoby aby się skupić przy pracy.Czy kadra programistów jest w większości doświadczona tj chciałbym sie uczyć od ludzi z 10 letnim doświadczeniem w programowaniu czy też macie np połowe juniorów lub studentów czy możliwa jest umowa o pracę lub b2b

Teresa

Czy ktoś pracuje może jako logistyk magazynier w Infonet Projekcie? W ofercie jest informacja o rozwoju zawodowym co mnie zaciekawiło i chciałabym uzyskać trochę więcej informacji na ten temat. Podpowiecie jak wyglądają możliwości? Na jakie stanowiska można awansować wyżej? Czy po awansie zmienia się wysokość wynagrodzenia, zakres obowiązków?

@Teresa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Na tym stanowisku, wraz ze wzrostem kompetencji, jest możliwość awansu w strukturze działu. Natomiast obecnie rekrutacja jest już zakończona. Aktualne oferty dostępne są na naszej stronie. Pozdrawiamy.

Czy urlop w Infonet Projekt SA jest płatny 100%?

@Pytanie

Oczywiście, że w Infonet Projekt, zgodnie z Kodeksem Pracy, pracownikom przysługuje prawo do w pełni płatnego urlopu. Wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy wynosi tyle, ile wynagrodzenie pracownika, gdyby wykonywał obowiązki zawodowe.

Dziękuję za informację.

praca zdalna
Kandydat

Czy istnieje w infonet projekt praca zdalna ? czy podwyżki są coroczne i z automatu czy też czeba co roku negocjować ? czy podwyżka jest już po kilku pierwszych miesiącach czy dopiero po latach i po negocjacjach ? chciałbym porównać pracę programisty i wymagania a także zarobki w infonet projekt z tym ogłoszeniem o pracę firmy z bielska białej (usunięte przez administratora) Firma z bielska białej takie dała wymagania jak wygląda to w przypadku infonet projekt ? Min. 2 lat doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku Dobrej znajomości środowiska .NET Core Dobrej znajomości platformy Microsoft Azure Dobrej znajomości GIT’a Doświadczenia w pracy z relacyjnymi i obiektowymi bazami danych Praktycznej wiedzy nt. TDD Język angielski – poziom min. umożliwiający pracę z dokumentacją Co możemy Ci zaoferować? Wynagrodzenie: ok. 10 000 – 15 000 zł brutto przy zatrudnieniu na podstawie Umowy o pracę (z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu) Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy 100% zdalnej (aktualnie rekrutujemy i pracujemy 100% zdalnie) ps zainteresowało mnie to ogłoszenie o pracę programisty w bielsku białej bo wymagania są stosunkowo niewielkie oraz słabo znam angielski tylko na poziomie korzystania z dokumentacji technicznej

@praca zdalna

Dzień dobry, Tak, pracujemy zdalnie. Zapraszamy na naszą stronę z ofertami pracy, gdzie opisujemy wymagania na konkretne stanowiska: https://infonet-projekt.com.pl/kariera. Natomiast szczegółami naszej polityki personalnej dzielimy się już bezpośrednio z kandydatami, którym chcemy zaoferować współpracę. Pozdrawiamy, Infonet Projekt

Są jakieś podwyżki
Kandydat

Będą w tym roku jakieś podwyżki podstawy czy znowu nic ?

@Są jakieś podwyżki

Dzień dobry. System wynagrodzeń i podwyżki są regulowane wewnątrz organizacji, pomiędzy stronami, których to dotyczy. Jest to zawsze sprawa indywidualna, na te rozmowy jesteśmy zawsze otwarci.

Są jakieś podwyżki
@Infonet Projekt SA

Szkoda . Myślałem że wraz z nabywaniem doświadczenia i stażu regularnie otrzymuje się okresową podwyżkę i nie trzeba negocjować tak jak na początku przy przyjmowaniu do pracy.

Księgowość
Kandydat

Jakie opinie o pracy w księgowości? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku specjalisty ds. Księgowości?

@Księgowość

Mamy obecnie otwarty proces rekrutacji do Działu Księgowości: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-ksiegowosci-bielsko-biala,oferta,1000846139 O szczegółowych warunkach zatrudnienia porozmawiamy z potencjalnymi Kandydatami. Zapraszamy do składania aplikacji.

Czy zdarzają się nadgodziny w Infonet Projekt SA?

@Pytanie

Dzień dobry, W organizacji nie ma kultury pracy w systemie godzin nadliczbowych. Jeden z zespołów, przez specyfikę pracy o charakterze projektowym, ma elastyczny system pracy. Pozdrawiamy.

Simon

@Są jakieś podwyżki a to rok temu też nie było ?

widełki płacowe

Witam skopiowałem dzisiaj z komputer świat artykuł pod tytułem "Specjaliści IT liczą na 40 proc. podwyżki. Znany wynika badania No Fluff Jobs" w treści pisze że "Z analizy oczekiwań płacowych pracowników IT wynika, że seniorzy (czyli osoby z doświadczeniem powyżej 8 lat) jeszcze w lutym deklarowali, że chcieliby zarabiać ok. 40 proc. więcej niż dziś. Ich średnie zarobki wynoszą około 19,5 tys. zł netto na umowie B2B, a w przypadku umowy o pracę ponad 11 tys. zł netto. Tymczasem oczekiwania to odpowiednio 27 tys. i 19 tys. (uśrednione zarobki na umowach B2B i etacie). Nieco mniej doświadczeni (5-8 lat) przyznają się, że dostają na rękę 10 tys. zł, a oczekują 12 tys. zł. Osoby pracujące w branży 2-5 lat deklarują, że ich pensja netto wynosi 8 tys. zł, a chcieliby, aby wynosiła prawie 10 tys. zł." moje pytanie czy jest możliwość wpasowania się w takie widełki płacowe w tej firmie lub jakie widełki płacowe są obecne bo w ogłoszeniach tej firmy nie widzę aby były podane widełki?

@widełki płacowe

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Rekrutujemy pracowników na stanowiska w ramach kilku obszarów kompetencji naszej organizacji. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników - m.in. zakres obowiązków na danej pozycji, doświadczenie i kwalifikacje. Zapraszamy do aplikowania. O szczegółach będziemy mogli porozmawiać podczas procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy serdecznie.

widełki płacowe
@Infonet Projekt SA

Dziękuje za odpowiedź od firmy infonet.Niestety oczekiwałem konkretnych odpowiedzi i możliwych widełek płacowych na oferowanych stanowiskach, które mogłyby podlegać dalszym negocjacjom czy to w siedzibie firmy czy w inny sposób.Trudno podejmować jakieś poważne decyzje odnośnie wyboru konkretnej oferty pracy ,nie mając takich informacji.Proszę wybaczyć za kolokwializm to tak jeśli dokonując transakcji handlowej nie znał bym cen a wycena towaru lub pracy lub usługi dostępna byłaby dopiero po napisaniu email do sprzedawcy czy oferenta.Rozumiem że w sprawie pracy i płacy są od tego są rozmowy kwalifikacyjne ale jakieś minimalne warunki powinny być podane. Znalazłem już oferty pracy z podanymi widełkami płacowymi (tak na marginesie zbliżonymi do artykułu z komputer świat) teraz już jest tylko kwestia rozmowy i dalszych negocjacji w oparciu o jakieś konkrety.

@widełki płacowe

tu masz oferty z bielska białej jak jesteś specjalistą IT https://pl.jooble.org/desc/5981533862201826830?ckey=handlowiec+it&rgn=54&pos=85&elckey=4174421391064888744&p=5&sid=8045495542480303739&age=231&relb=100&brelb=100&bscr=15122.9004831594&scr=15122.9004831594&iid=-6225168193864371894 Senior Engineering Manager 20000 - 25000 zł

@szukajcie a znajdziecie

Szanowni Państwo, nie przewidujemy w swojej polityce publikowania rozpiętości wynagrodzeń i liczymy się z tym, że może to zniechęcać poszczególnych kandydatów. Nie planujemy zmieniać tej strategii.

@Infonet Projekt SA

Ponieważ przedstawiciel firmy Infonet Projekt odpowiedział na mój post odniosę się jako Kandydat do pracy jak to wygląda z mojego punktu widzenia cyt przedstawiciela "nie przewidujemy w swojej polityce publikowania rozpiętości wynagrodzeń i liczymy się z tym, że może to zniechęcać poszczególnych kandydatów" Mnie jako kandydata polityka rozpiętości wynagrodzeń zniechęci WYŁĄCZNIE tylko w 2 przypadkach 1)Gdy minimalna rozpiętość wynagrodzenia JEST NISKA 2)Gdy maksymalna rozpiętość wynagrodzenia JEST NISKA (NISKA tzn- niższa niż wskazują to raporty wynagrodzeń dla danej branży ,więc dla mnie pojęcie NISKA nie jest subiektywnym odczuciem czy wyobrażeniem w danej chwili) Pozatym widzę TYLKO KORZYŚCI z publikowania rozpiętości wynagrodzenia ponieważ np jak widzę takie ogłoszenie jak to dzisiaj w onecie np https://www.onet.pl/sport/onetsport/ile-zarabiaja-prezesi-w-nizszych-ligach-pogon-olesnica-oferuje-350-zl/e61lkvt,d87b6cc4 tj cytując artykuł "Szereg wymagań i 350 złotych na umowie o pracę. Każdy może zostać prezesem w okręgówce" to ogarnia mnie śmiech, oraz oczywiście zastanawiam się nad poziomem umysłowym przyszłych kandydatów jeśli ktokolwiek się zgłosi aby być prezesem za 350 zł dziękuje przedstawicielowi firmy za ustosunkowanie się do mojego poprzedniego komentarza

Pieniądz

Czy dam radę zbliżyć się z zarobkami jako handlowiec z podstawą minimum 5 tys i premiami minimum 10 tyś czy lepiej się przekwalifikować na kierowcę ? (usunięte przez administratora)

@Pieniądz

w bielsku białej jako zwykły podstawowy handlowiec na fotowoltanice możesz wyciagnąc niezle. Oferta z podanymi widełkami https://bielsko-biala.lento.pl/handlowiec-fotowoltaika-i-pompy-ciepla,8746435.html?utm_source=jooble&utm_medium=cpc&utm_campaign=jooble przedstawiciel handlowy Forma pracy:Pełny etat Umowa:Inna Dodatkowe:Brak wymagań Płaca brutto min.:8000 zł Płaca brutto max.:25000 zł Pracodawca:Extra Energia Opis oferty pracy: Handlowiec: branża fotowoltaika i pompy ciepła-DUŻE ZAROBKI wymagane: działalność gospodarcza, doświadczenie w branży (możliwość etatu dla doświadczonych, samochód, odpowiednia ilość leadów sprzedażowych, pakiet medyczny) (praca w terenie, biuro w Bielsku-Białej)

Magda

A jakie są dokładnie fe szkolenia zewnętrzne ?

@Magda

Pani Magdo, szkolenia zewnętrzne dotyczą zarówno kompetencji miękkich pracowników, jak i tych powszechnie nazywanych „twardych”, certyfikujących.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Infonet Projekt SA?

@Pytanie

Infonet Projekt daje wiele możliwości rozwoju. W zależności od kompetencji pracownika, może to być awans w strukturze bądź rozwój poprzez specjalizację. Firma oferuje wiele szkoleń zewnętrznych, w których pracownicy mogą poszerzać swoja wiedze i podnosić kwalifikacje. Naszą dumą są wartościowi pracownicy związani z nami od wielu lat.

awans
@Pytanie

Dostaniesz nieformalnie więcej obowiązków i uśmiech prezesa za tą samą kasę ,Jak ci zależy na tytule to otrzymasz jaki chcesz ważne żebyś więcej pracował.

Anonim

Każda firma ma zarówno swoje plusy jak i minusy. Na plus: Bardzo w porządku ludzie z którymi się pracuje, przyjazna atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc, wynagrodzenie na czas. Minusy: (usunięte przez administratora) Pomimo kontaktu z ludźmi ponieważ firma nie jest jakaś "duża", nie potrafią spojrzeć pracownikowi w oczy i powiedzieć co myślą. Najlepiej zrobiliby to mailowo lub przez telefon. Na początku jest bardzo fajnie i przyjaźnie, dopiero potem widać jakimi ludźmi są naprawdę. Jeżeli pracownik prosi o podwyżkę - najpierw obiecują, potem omijają go szerokim łukiem. Generalnie jeżeli ktoś chciałby rozpocząć tam pracę, polecam znaleźć inną, bardziej rzetelną firmę która zawiera w sobie wymienione przeze mnie plusy ale nie ma nic z wymienionych minusów.

Proszenie się o podwyżkę
@Anonim

Po prostu w tej firmie najlepiej gdybyś nie upominał się o podwyżkę i siedział cicho ,pracował wiele lat (powiedzmy 10,15) na stawce którą otrzymałeś jak się zatrudniałeś. Będą mili, uśmiechnięci, przyjaźni,itp ale do momentu gdy będziesz chciał podwyżkę wtedy dopiero ich poznasz.Te uniki o których pisałeś nie są przypadkowe. Żeby skutecznie negocjować podwyżkę i podwyższyć swoje zarobki lepiej bracie przygotuj się na zmianę pracy i wypowiedzenie. Po prostu dopóki jesteś tani są mili, życzliwi itp, chcesz normalne pieniądze tzn tego co dają konkurencyjne firmy na portalach pracy już tacy mili i życzliwi nie są. i coś im w tobie już przestanie się podobać. Pozatym co do plusów to tak jak kolega napisał podstawowa pensja na czas (reszta tj premie przemilczę).Nie licz na ich obietnice żebyś sie nie rozczarował. Polecam firmę jak jesteś na utrzymaniu np rodziców lub chcesz się na szybko gdzieś zatrudnić ale nie zasiedzieć na parę lat.

Melo
@Anonim

A na jakim stanowisku byles Anonim zatrudniony? Mam kolege w Infonecie, jest handlowcem. Jest z warunków płacowych zadowolony.

TT
@Anonim

Nie rozumiem co złego jest w słowie "(usunięte przez administratora)" czy "(usunięte przez administratora)" :) Widać że ktoś sobie nie życzy by tak o nim mówiono albo nie chce mieć źle wyrobionej opinii. Przez usunięcie kawałka treści przez administratora,dalsze zdanie kompletnie nie trzyma się całości.

advoc
@TT

Treść komentarza "Anonim" jak najbardziej moim zdaniem zrozumiała i opinia wartościowa , pomimo że jakieś pojedyncze słowo zostało "usunięte przez Administratora". Gdybym miał wykluczać cały komentarz lub jak to przedmówca napisał "dalsze zdanie kompletnie nie trzyma się całości" dlatego że gowork usunie jakieś 1 lub 2 słowo to musiałbym chyba 1/3 komentarzy na gowork nie czytać ,a przecież tak wiele można się dowiedzieć z nich. Ponadto wiele firm ma wykupione abonamenty na gowork gdzie kreują swój wizerunek,wygląd ,tworzą piar i komentarze,marketing itp (nie zawsze zgodny z rzeczywistością) i mają wiele więcej możliwości.Moim zdaniem więc mądry człowiek wyciągnie to co mądre a nie będzie odrzucał całość.

Anonim
@Proszenie się o podwyżkę

Tak to prawda, że jest taki problem z podwyżkami.

kosdn

Firma ciągle się rozwija, warto więc korzystać z ich ofert @Adaś, wiem, że są szkolenia, co na stanowiskach związanych z IT jest bardzo ważne, nie wiem jednak czy jest możliwość podjęcia praktyk lub stażu.

programista_NET
@kosdn

@Kosdn powiedz mi a czy jak już się człowiek przeszkoli w Infonet projekt to czy jako programista dostane tu 10 tys brutto tak jak w firmie CSHARK którą to ofertę zamieścił @mcse. Pracowałem w kilku firmach i każda oferowała wewnętrzne i płatne szkolenia jakie tylko chciałem (akurat mnie interesowało microsoft i oracle,) byleby np nie zajmowało to zbyt dużo czasu i kolidowało z terminami kończenia projektów. niestety jak szedłem po podwyżkę to szef mówił że albo ciężko teraz albo się muszę bardziej postarać (przy czym nie określił jednak jak muszę się bardziej postarać), albo chciał mnie zrobić produkt managerem.W branży IT szkolenia są czymś obowiązkowym nie wyobrażam sobie firmy która nie inwestuje w rozwój

janusz biznesu
@programista_NET

Skasowano mój wpis z wczoraj nie podając przyczyn więc podaje jeszcze raz lista ofert pracy z widełkami placowymi i sobie znajdź firmę z bielska białej (usunięte przez administratora)

Janusz

Mam pytanie. Chciałbym dowiedzieć się, czy nie znając biegle języka angielskiego można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Infonet Projekt? Chciałbym ustalić, jak pracodawca podchodzi do kandydatur takich właśnie osób. Liczę, że ktoś z Was mi pomoże.

@Janusz

Dzień dobry. Wszystko zależy od tego, do którego działu chciałby Pan aplikować. Znajomość języka angielskiego zawsze jest atutem, ale w zależności od działu i stanowiska jest mniej lub bardziej wymagana. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji na adres: praca@infonet-projekt.pl. Pozdrawiamy serdecznie.

wujek google
@programista_NET

Weż sobie wogogluj "nofluffjobs" i nawet jak nie znasz angielskiego komunikatywnie też znajdziesz coś dla siebie w każdej specjalizacji i wszędzie

wujek google
@programista_NET

Wpisz w gogle nofluffjobs i bedziesz wiedział jak wygląda sprawa zatrudnienia ,nawet jak nie znasz angielskiego albo jesteś studentem albo np nie programistą tylko kimś innym w IT np handlowcem albo team managerem, albo troche mocniej się czujesz to też coś znajdziesz dla siebie kwestia tylko odwagi.To już nie lata 90 te gdy 10 stało za bramą jak to pracodawcy mówili (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Infonet Projekt SA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie procesem rekrutacji w naszej firmie. Proces zazwyczaj jest 2-3 etapowy i najczęściej kończy się w terminie nie dłuższym niż dwa miesiące. Rekrutacja do Działu Oprogramowania może obejmować etap, w którym sprawdzamy umiejętności praktyczne kandydata.

Zostaw merytoryczną opinię o Infonet Projekt SA - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Infonet Projekt SA?

Zobacz opinie na temat firmy Infonet Projekt SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Infonet Projekt SA
3.1/5 Na podstawie 89 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Infonet Projekt SA