3 Dodaj opinię
3 84 66 5 1

Opinie o Infonet Projekt SA

@Marek

Szanowny Panie Marku, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Aktualne oferty znajdują się w zakładce "Rekrutacja". Zapraszamy do zapoznania się i aplikacji na stanowisko, które Pana interesuje.

Marek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Interesuje mnie umowę oraz czy są jakieś dodatki do podstawy?

Anonim

Jako nowy pracownik mogę się podzielić następującą opinią: Infonet Projekt SA uważam, że jest dobrym pracodawcą. Na początku otrzymuje się wstępne szkolenie oraz materiały pomagające zaznajomić się z firmą. W każdej chwili można liczyć na pomoc współpracowników. Kwestie finansowe zależą od posiadanego doświadczenia zawodowego. Co do komentarza @Handlowiec, wszystkie przelewy są wykonywane terminowo i nie ma opóźnień, więc nie wiem czemu taka opinia.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Infonet Projekt SA? Można dołączyć rodzinę?

programista_NET

@Kosdn powiedz mi a czy jak już się człowiek przeszkoli w Infonet projekt to czy jako programista dostane tu 10 tys brutto tak jak w firmie CSHARK którą to ofertę zamieścił @mcse. Pracowałem w kilku firmach i każda oferowała wewnętrzne i płatne szkolenia jakie tylko chciałem (akurat mnie interesowało microsoft i oracle,) byleby np nie zajmowało to zbyt dużo czasu i kolidowało z terminami kończenia projektów. niestety jak szedłem po podwyżkę to szef mówił że albo ciężko teraz albo się muszę bardziej postarać (przy czym nie określił jednak jak muszę się bardziej postarać), albo chciał mnie zrobić produkt managerem.W branży IT szkolenia są czymś obowiązkowym nie wyobrażam sobie firmy która nie inwestuje w rozwój

janusz biznesu
@programista_NET

Skasowano mój wpis z wczoraj nie podając przyczyn więc podaje jeszcze raz lista ofert pracy z widełkami placowymi i sobie znajdź firmę z bielska białej (usunięte przez administratora)

janusz biznesu

Janusz
@janusz biznesu

Mam pytanie. Chciałbym dowiedzieć się, czy nie znając biegle języka angielskiego można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Infonet Projekt? Chciałbym ustalić, jak pracodawca podchodzi do kandydatur takich właśnie osób. Liczę, że ktoś z Was mi pomoże.

@Janusz

Dzień dobry. Wszystko zależy od tego, do którego działu chciałby Pan aplikować. Znajomość języka angielskiego zawsze jest atutem, ale w zależności od działu i stanowiska jest mniej lub bardziej wymagana. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji na adres: praca@infonet-projekt.pl. Pozdrawiamy serdecznie.

wujek google Nowy wpis
@programista_NET

Weż sobie wogogluj "nofluffjobs" i nawet jak nie znasz angielskiego komunikatywnie też znajdziesz coś dla siebie w każdej specjalizacji i wszędzie

wujek google Nowy wpis
@programista_NET

Wpisz w gogle nofluffjobs i bedziesz wiedział jak wygląda sprawa zatrudnienia ,nawet jak nie znasz angielskiego albo jesteś studentem albo np nie programistą tylko kimś innym w IT np handlowcem albo team managerem, albo troche mocniej się czujesz to też coś znajdziesz dla siebie kwestia tylko odwagi.To już nie lata 90 te gdy 10 stało za bramą jak to pracodawcy mówili (usunięte przez administratora)

Pieniądz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czy dam radę zbliżyć się z zarobkami jako handlowiec z podstawą minimum 5 tys i premiami minimum 10 tyś czy lepiej się przekwalifikować na kierowcę ? (usunięte przez administratora)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Infonet Projekt SA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Niki

Miałem nadzieję na opinie ludzi pracujących w firmie. Jest jakiś problem z tym?

@Niki

Witaj Niki, Odnośnie opinii pracowników zachęcamy do zapoznania się z jedną z ostatnich wypowiedzi: @Anonim z 29 czerwca.

Marek

@Marek

Tomasz

Może ktoś słyszał czy firma prowadzi rekrutację?

Alicja

@Anonim Dziękuję za Twoją opinię. Chciałabym jeszcze spytać o długość szkolenia wstępnego. Ponadto, jeśli mógłbyś także powiedzieć czy to szkolenie wstępne w firmie Infonet Projekt jest płatne, czy też nie, to będę Ci bardzo wdzięczna. Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Anonim

Alicja

Aktualnie firma Infonet Projekt poszukuje pracowników. Więcej informacji na temat rekrutacji oraz szczegóły ofert pracy można znaleźć tutaj - https://infonet-projekt.com.pl/kariera#oferty-pracy Pozwolę sobie zacytować pewien fragment tego, co firma oferuje - "systematyczny rozwój własnych kompetencji poprzez udział w dedykowanych szkoleniach technologicznych". Chciałabym się spytać, jak często takie szkolenia dla pracowników są organizowane? Będę wdzięczna za informację.

Handlowiec

Pracowałem tam ponad rok czasu jako handlowiec. Brak zasobów technicznych, certyfikacji producenta w konkretnych obszarach. Wszystko opiera sie na relacjach w Lenovo które ma prezes, ale które nie zawsze są wystarczające. Do tego nieterminowe płatności zarówno dla dystrybucji jak i pracowników, ucinane premie itp. Nie polecam, jest dużo innych firm z "ludzkim" podejściem.

Tak6Nie
anonymous
@Handlowiec

Ciekawe czy Pan "handlowiec" realizował swoje budzety i zobowiazania? Czy, aby nie należy do osób w stylu-słabej pracownicy przeszkadza rąbek u spódnicy;-). Wszyscy zli, a on biedny pokrzywdzony...

Alicja

@Handlowiec Na jakiej podstawie te premie były "ucinane" przez firmę Infonet Projekt? Ponadto, czy fakt, że pensje nie były wypłacane terminowo - jak twierdzisz - został gdzieś zgłoszony? Jeśli tak - napisz, proszę, jak się ta sytuacja zakończyła. Ostatnia rzecz, o którą chciałabym spytać. Czy nie da rady napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Infonet Projekt?

TakNie

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Infonet Projekt SA uległy zmianie?

Esmeralda

Witam, zgadzam się z opinią, że Infonet Projekt SA jest dobrym prawodawcą. Pracuję tu już kilka lat. Każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska, przechodzi wstępne szkolenie i może liczyć na pomoc współpracowników. Organizowane są tu też co jakiś czas szkolenia, które podnoszą kwalifikacje. Każdy ma możliwość dalszego rozwoju. Panuje tu miła atmosfera, a ludzie są życzliwi. Jak wiecie praca to miejsce, gdzie spędzamy bardzo dużo swojego czasu, warto znaleźć takie miejsce do którego chcemy przychodzić, a ta firma daje tę możliwość.

zainteresowany
@Esmeralda

jej ale piar. Po prostu miodzio.

Tak2Nie

Ryszard

Słyszałem o Infonet Projekt, że to dobry pracodawca. Może podpowiecie coś w temacie pracy w firmie. Chciałbym tu pracować, dawno nikt nie pisał i zastanawiam się jaki jest tego powód?

Samer

Alicja, wydaje mi się, że w każdym przypadku było podobnie jak u mnie, czyli warunki zależały od doswiadczenia, kompetencji no i rodzaju stanowiska.

Alicja

@Samer - dobrze to słyszeć. A możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia dostępnych w Infonet Projekt SA? Na jakim stanowisku pracowałeś?

Samer

Ja mam inną sytuację. Pracowałem w Infonecie wiele lat, ale musiałem się przeprowadzić do innego miasta. Dobrze wspominam tamten czas, firma ok, no i doświadczenie jakie zebrałem pomoglo mi szybko dostać prace w nowym miejscu.

Aria

Pracuję w Infonecie prawie 2 lata, oczywiście nigdy nie jest tak, jak by sobie „pracownik wymarzył”, ale realnie i uczciwie podchodząc do tematu… Ludzie- współpracownicy sympatyczni, nie spotkałam się jak dotąd z żadnym przejawem agresywnej rywalizacji… wyrywania sobie projektów/klientów itp. Z czystym sumieniem też mogę powiedzieć, że jak już Cię oddelegują do „danego zadania”… to szkolenia w tymże temacie są zapewnione. Póki co, nie jest źle… powiedziałabym, że jest normalnie, jak w większości podobnych firm.

Alicja

@Mefju dziękujemy za informację. To bardzo dobrze, że firma zapewnia szkolenia swoim pracownikom. Zapoznawaliście się już z wywiadem przeprowadzonym z Prezesem Infonet Projekt SA? Możecie go znaleźć na naszym portalu GoWork.pl: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,869833,wywiad-piotr-fabianski

Tak2Nie

Mefju

Alicja, każdy nowy pracownik przechodzi szczegółowe szkolenie wprowadzające. Na wielu stanowiskach szkolenia są na bieżąco, szczególnie na tych, gdzie potrzebne są specjalistyczne kompetencje poparte certyfikatami. Ja sam odbyłem już kilka szkoleń merytorycznych.

Alicja

@Mefju, dobrze to słyszeć. A czy firma zapewnia szkolenia swoim pracownikom?

Mefju

A ja śmiało mogę stwierdzić, że praca w Infonecie jest rozwojowa. Pracując w poprzedniej firmie miałem bardzo ograniczone możliwości. Po roku praca stała się schematyczna, przewidywalna. Nie pojawiały się żadne wyzwania. Nie było żadnej prognozy, aby coś miało się zmienić, szczególnie jeśli chodzi o kwestie finansowe. To duża wada małej, lokalnej firmy. Aktualnie jestem zadowolony ze zmiany. Oczywiście pracy jest mnóstwo… ale daję radę, bo mam odpowiednie oprogramowanie, narzędzia, a co najważniejsze - wiedzę i pomoc wykwalifikowanych współpracowników.

Kurp

No nie podają widełek,ale od takich tematów są rozmowy kwalifikacyjne. Przy okazji gratuluję. Zadowoleni jesteśmy obaj :)

@Kurp

Jako że najmłodszy już nie jestem to będąc na wielu rozmowach z pracodawcami wiem że jak firma nie podaje widełek w ogłoszeniu o pracę to znaczy że na rozmowie podaje widełki od 0 do 1000000 zł na miesiąc mówiąc ile pan zarobi zależy od pana umiejętności i doświadczenia no i stanowiska :) ( Ah ta argumentacja tak często powtarzana na rozmowach a i potem pracodawca mówi , że mamy kryzys i możemy panu dać na razie tylko tyle..... -tu najczęściej pada oferta od minimum do średniej(bardzo rzadko),no ale jak pan się wykaże to i premię pan dostanie ,tu pada powiedzmy 300 zł uznaniowego, pozatym zdobędzie pan doświadczenie w renomowanej nowoczesnej firmie(gdyby nie to że często prowadzący rozmowę jest głupszy i młodszy niż ja to nawet bym skorzystał z takiej oferty promocyjnej) ).Pozdrawiam przedmówcę

no to ile

Więc konkretnie bo czas to pieniądz a oto chyba chodzi jak się jest handlowcem i /lub menedżerem 1)na waszej stronie widziałem różne ogłoszenia o pracę ale nie były podane widełki płacowe (od jakiej kwoty się zarabia do jakiej, rodzi to chyba uzasadnione podejrzenia że któraś ze stron ma coś do ukrycia o czym mógłbym dowiedzieć się dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej na którą musiałbym pojechać 200 km z innego miasta.jeżeli więc chcę się rozwijać i szukać nowych wyzwań i nowych obszarów tematycznych to przeglądam regularnie nowe oferty pracy i nie mam nawet czasu i możliwości aby uczestniczyć we wszystkich rozmowach kwalifikacyjnych gdzie nie są określone podstawowe warunki współpracy pomiędzy stronami ( a takim warunkiem są warunki płacowe) 2)po odbyciu ostatnio 14 rozmów kwalifikacyjnych oraz 4 w której nie były podane stawki na ogłoszeniu pracodawca próbował umniejszyć moje doświadczenie,wiedzę i osiągnięcia itp oferując podstawy od 3100 do 3900 brutto.Wiedziałem że to absurdalnie mało bo wcześniej zarabiałem więcej a też zrobiłem rozeznanie w innych firmach gdzie polityka płacowa w tym widełki płacowe są jawne wśród pracowników. 3)Dopytywałem na forum bo byłem zainteresowany pracą handlowca jednak już aktualnie znalazłem pracę (nie będę czekał przecież na ewentualną odpowiedź od każdej firmy do której rozważam aplikowanie żeby i tak się niczego nowego nie dowiedzieć czego wcześniej nie wiedziałem) dlatego obecną pracę menedżera znalazłem na portalu "infopraca" filtrując minimalne interesujące mnie wynagrodzenie znacznie przewyższając oferty tzw "januszy biznesu" którzy dawali mi do 3900 brutto z wielką łaską i bólem brzucha.

Kurp

No ja tu wróciłem to na pewno nie napiszę Ci ile mam (po co inni w firmie mają wiedzieć?) powiem tyle,że mi się opłacało. Czemu się tak dopytujesz? przecież nie będziesz miał tyle ile inni, bo możesz mieć więcej lub mniej,zależy od doświadczenia, no i stanowiska, które są różne… programista, handlowiec, logistyk… nie kumam…

Kurp

Pracuję tu od kilku lat i nie myślę o zmianie. Co, do niskich stawek-jakiś absurd. Proponuje porównać z płacami w korporacji. Miałem taki epizod,rozglądałem się za inną robotą i sprawdziłem sobie wtedy mocno rynek pracy. Wyszło mi,że lepiej pozostać na starych gratach…

@Kurp

To w końcu ile ma się na wpisane w umowie tej płacy (brutto lub na ręke) ,ale bez ściemy i obietnic tak jak to robią różne firmy i z określonym zestawem obowiązków doświadczony pracowniku ?

Sa

No z tego co mi wiadomo, to nie można jakoś specjalnie narzekąć, bo wszystko jest na swoim miejscu przecież

przeczytalem i zrezygnowalem

Przebrnołem przez te posty uff i nie dziwię się że potrzebują ludzi każdego rodzaju jeżeli stawki w infonecie są w okolicach 2000 brutto dla nawet ludzi z doświadczeniem. Od kilku lat jest wysyp ofert pracy w każdej branży od handlowców do jako to @kao zauważył managerów. Wiele firm jest zmuszonych wystawiać kilkanaście oferty pracy co miesiąc bo oferując w okolicach minimum krajowego mają ogromną rotację ludzi, więc to że ktoś wystawia ofertę pracy nie musi znaczyć że się rozwiją, a może mieć symptom rotacyjny Jeżeli infonet projekt szuka ludzi do pracy, a oferują minimalne stawki to niech zatrudnią ukrainców.

mcse

Co do pytań testowych to zgadzam się z tobą że nie powinno się promować materiałów z próbnymi pytaniami.Dotyczy to wszytkich znanych producentów microsoft ,cisco,ibm i pozostałych.Przyczyniają się do tego również firmy zewnętrzne opracowujące materiały do nauki.Prawdziwi inżynierowie korzystają z labów symulacji a przede wszystkim pracują w firmach gdzie infrastruktura środowiskowa pozwala na realne wdrożenia !, tego co symulowali wcześniej (dlatego cenię sobię zagraniczne firmy z rozbudowaną siecią minimum 1000 stanowisk bo dają mi możliwość oceny wydajnościowej ) . Dużo by pisać o tym myśle że jednak że czasowe certyfikaty sa pierwszym punktem w dobrym kierunku. Co do konkretnych zarobków programistów nie wypowiem się bo sam jestem tylko sys admin, a nie zamierzam być specjalistą od wszystkiego (bo kto nim jest) ale zawsze programiści i sam rynek był bardziej pod nich ukierunkowany i oferował więcej miejsc pracy.Kluczem są technologie (nie chodzi mi o certyfikaty bo to już jest pewne poświadczenie wiedzy i jak to ma miejsce dla adminów pewnie tacy zarabiają wiecej niż zwykli koderzy ). Jestem przekonany że 6 netto dla kodera bez certów ale po studiach z np 1 rocznym doświadczeniem nie będzie czymś rzadko spotykanym. Myśle jednak że zarobki kształtują znacznie same firmy tak jak to ma miejsce dla adminów .Sam znam kolegów co mają doświadczenie już od windows serwer 2000 i jeszcze novela 5 i chyba nawet kilku z nich ma mcp,ccna , a siedzą w zapyziałych firmach za 2.5 na ręke od kilku lat i robią za helpdesk. Powodzenia wiary w siebie ,wysyłania CV, motywacji a się uda napewno tak jak mi!

mcse

witaj jako że napisałeć że szukasz zajęcia :) ,a nie napisałeś więcej odnośnie swoich kompetencji (technologii,certyfikatów,doświadczenia komercyjnego lub studenckiego,portfolio,znajomości angielskiego technicznego itp) , to Popatrzyłem z ciekawości na szybko na ogłoszenia z bielska białej tj pracuj.pl i znalazłem ogłoszenie firmy CSHARK sp. z o.o. od 8 do 10 tyś brutto proponują dla ASP.NET - C# Developer.W wymaganiach napisali też SQL Server 2008/2012 wiec jeśli akurat znasz ten system bazy danych to powinno cię zainteresować bo nie napisałeś technologii w której się specjalizujesz. Napisane jest też Preferred type of deal: full time contract other types also possible ,więc wszystkie formy zatrudnienia widać możliwe.Ogłoszenie w jez angielskim więc pewnie to międzynarodowa jakaś firma.Nie napisali ile kandydat musi mieć doświadczenia ani nie wymagają certyfikatów.mam nadzieję że pomogłem i dasz radę.Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Infonet Projekt SA - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie