3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 88 86 5 1

Opinie o Infonet Projekt SA

@Marek

Szanowny Panie Marku, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Aktualne oferty znajdują się w zakładce "Rekrutacja". Zapraszamy do zapoznania się i aplikacji na stanowisko, które Pana interesuje.

Tak3Nie
Marek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Interesuje mnie umowę oraz czy są jakieś dodatki do podstawy?

Anonim

Jako nowy pracownik mogę się podzielić następującą opinią: Infonet Projekt SA uważam, że jest dobrym pracodawcą. Na początku otrzymuje się wstępne szkolenie oraz materiały pomagające zaznajomić się z firmą. W każdej chwili można liczyć na pomoc współpracowników. Kwestie finansowe zależą od posiadanego doświadczenia zawodowego. Co do komentarza @Handlowiec, wszystkie przelewy są wykonywane terminowo i nie ma opóźnień, więc nie wiem czemu taka opinia.

widełki płacowe

Witam skopiowałem dzisiaj z komputer świat artykuł pod tytułem "Specjaliści IT liczą na 40 proc. podwyżki. Znany wynika badania No Fluff Jobs" w treści pisze że "Z analizy oczekiwań płacowych pracowników IT wynika, że seniorzy (czyli osoby z doświadczeniem powyżej 8 lat) jeszcze w lutym deklarowali, że chcieliby zarabiać ok. 40 proc. więcej niż dziś. Ich średnie zarobki wynoszą około 19,5 tys. zł netto na umowie B2B, a w przypadku umowy o pracę ponad 11 tys. zł netto. Tymczasem oczekiwania to odpowiednio 27 tys. i 19 tys. (uśrednione zarobki na umowach B2B i etacie). Nieco mniej doświadczeni (5-8 lat) przyznają się, że dostają na rękę 10 tys. zł, a oczekują 12 tys. zł. Osoby pracujące w branży 2-5 lat deklarują, że ich pensja netto wynosi 8 tys. zł, a chcieliby, aby wynosiła prawie 10 tys. zł." moje pytanie czy jest możliwość wpasowania się w takie widełki płacowe w tej firmie lub jakie widełki płacowe są obecne bo w ogłoszeniach tej firmy nie widzę aby były podane widełki?

@widełki płacowe

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Rekrutujemy pracowników na stanowiska w ramach kilku obszarów kompetencji naszej organizacji. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników - m.in. zakres obowiązków na danej pozycji, doświadczenie i kwalifikacje. Zapraszamy do aplikowania. O szczegółach będziemy mogli porozmawiać podczas procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy serdecznie.

widełki płacowe
@Infonet Projekt SA

Dziękuje za odpowiedź od firmy infonet.Niestety oczekiwałem konkretnych odpowiedzi i możliwych widełek płacowych na oferowanych stanowiskach, które mogłyby podlegać dalszym negocjacjom czy to w siedzibie firmy czy w inny sposób.Trudno podejmować jakieś poważne decyzje odnośnie wyboru konkretnej oferty pracy ,nie mając takich informacji.Proszę wybaczyć za kolokwializm to tak jeśli dokonując transakcji handlowej nie znał bym cen a wycena towaru lub pracy lub usługi dostępna byłaby dopiero po napisaniu email do sprzedawcy czy oferenta.Rozumiem że w sprawie pracy i płacy są od tego są rozmowy kwalifikacyjne ale jakieś minimalne warunki powinny być podane. Znalazłem już oferty pracy z podanymi widełkami płacowymi (tak na marginesie zbliżonymi do artykułu z komputer świat) teraz już jest tylko kwestia rozmowy i dalszych negocjacji w oparciu o jakieś konkrety.

szukajcie a znajdziecie
@widełki płacowe

tu masz oferty z bielska białej jak jesteś specjalistą IT https://pl.jooble.org/desc/5981533862201826830?ckey=handlowiec+it&rgn=54&pos=85&elckey=4174421391064888744&p=5&sid=8045495542480303739&age=231&relb=100&brelb=100&bscr=15122.9004831594&scr=15122.9004831594&iid=-6225168193864371894 Senior Engineering Manager 20000 - 25000 zł

Nowy wpis

@szukajcie a znajdziecie

Szanowni Państwo, nie przewidujemy w swojej polityce publikowania rozpiętości wynagrodzeń i liczymy się z tym, że może to zniechęcać poszczególnych kandydatów. Nie planujemy zmieniać tej strategii.

szukajcie a znajdziecie Nowy wpis
@Infonet Projekt SA

Ponieważ przedstawiciel firmy Infonet Projekt odpowiedział na mój post odniosę się jako Kandydat do pracy jak to wygląda z mojego punktu widzenia cyt przedstawiciela "nie przewidujemy w swojej polityce publikowania rozpiętości wynagrodzeń i liczymy się z tym, że może to zniechęcać poszczególnych kandydatów" Mnie jako kandydata polityka rozpiętości wynagrodzeń zniechęci WYŁĄCZNIE tylko w 2 przypadkach 1)Gdy minimalna rozpiętość wynagrodzenia JEST NISKA 2)Gdy maksymalna rozpiętość wynagrodzenia JEST NISKA (NISKA tzn- niższa niż wskazują to raporty wynagrodzeń dla danej branży ,więc dla mnie pojęcie NISKA nie jest subiektywnym odczuciem czy wyobrażeniem w danej chwili) Pozatym widzę TYLKO KORZYŚCI z publikowania rozpiętości wynagrodzenia ponieważ np jak widzę takie ogłoszenie jak to dzisiaj w onecie np https://www.onet.pl/sport/onetsport/ile-zarabiaja-prezesi-w-nizszych-ligach-pogon-olesnica-oferuje-350-zl/e61lkvt,d87b6cc4 tj cytując artykuł "Szereg wymagań i 350 złotych na umowie o pracę. Każdy może zostać prezesem w okręgówce" to ogarnia mnie śmiech, oraz oczywiście zastanawiam się nad poziomem umysłowym przyszłych kandydatów jeśli ktokolwiek się zgłosi aby być prezesem za 350 zł dziękuje przedstawicielowi firmy za ustosunkowanie się do mojego poprzedniego komentarza

Pieniądz

Czy dam radę zbliżyć się z zarobkami jako handlowiec z podstawą minimum 5 tys i premiami minimum 10 tyś czy lepiej się przekwalifikować na kierowcę ? (usunięte przez administratora)

szukajcie a znajdziecie Nowy wpis
@Pieniądz

w bielsku białej jako zwykły podstawowy handlowiec na fotowoltanice możesz wyciagnąc niezle. Oferta z podanymi widełkami https://bielsko-biala.lento.pl/handlowiec-fotowoltaika-i-pompy-ciepla,8746435.html?utm_source=jooble&utm_medium=cpc&utm_campaign=jooble Przedstawiciel handlowy Forma pracy:Pełny etat Umowa:Inna Dodatkowe:Brak wymagań Płaca brutto min.:8000 zł Płaca brutto max.:25000 zł Pracodawca:Extra Energia Opis oferty pracy: Handlowiec: branża fotowoltaika i pompy ciepła-DUŻE ZAROBKI wymagane: działalność gospodarcza, doświadczenie w branży (możliwość etatu dla doświadczonych, samochód, odpowiednia ilość leadów sprzedażowych, pakiet medyczny) (praca w terenie, biuro w Bielsku-Białej)

Magda

A jakie są dokładnie fe szkolenia zewnętrzne ?

Nowy wpis

@Magda

Pani Magdo, szkolenia zewnętrzne dotyczą zarówno kompetencji miękkich pracowników, jak i tych powszechnie nazywanych „twardych”, certyfikujących.

TakNie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Infonet Projekt SA?

@Pytanie

Infonet Projekt daje wiele możliwości rozwoju. W zależności od kompetencji pracownika, może to być awans w strukturze bądź rozwój poprzez specjalizację. Firma oferuje wiele szkoleń zewnętrznych, w których pracownicy mogą poszerzać swoja wiedze i podnosić kwalifikacje. Naszą dumą są wartościowi pracownicy związani z nami od wielu lat.

awans
@Pytanie

Dostaniesz nieformalnie więcej obowiązków i uśmiech prezesa za tą samą kasę ,Jak ci zależy na tytule to otrzymasz jaki chcesz ważne żebyś więcej pracował.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 264 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Infonet Projekt SA?

Anonim

Każda firma ma zarówno swoje plusy jak i minusy. Na plus: Bardzo w porządku ludzie z którymi się pracuje, przyjazna atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc, wynagrodzenie na czas. Minusy: (usunięte przez administratora) Pomimo kontaktu z ludźmi ponieważ firma nie jest jakaś "duża", nie potrafią spojrzeć pracownikowi w oczy i powiedzieć co myślą. Najlepiej zrobiliby to mailowo lub przez telefon. Na początku jest bardzo fajnie i przyjaźnie, dopiero potem widać jakimi ludźmi są naprawdę. Jeżeli pracownik prosi o podwyżkę - najpierw obiecują, potem omijają go szerokim łukiem. Generalnie jeżeli ktoś chciałby rozpocząć tam pracę, polecam znaleźć inną, bardziej rzetelną firmę która zawiera w sobie wymienione przeze mnie plusy ale nie ma nic z wymienionych minusów.

Tak3Nie1
Proszenie się o podwyżkę
@Anonim

Po prostu w tej firmie najlepiej gdybyś nie upominał się o podwyżkę i siedział cicho ,pracował wiele lat (powiedzmy 10,15) na stawce którą otrzymałeś jak się zatrudniałeś. Będą mili, uśmiechnięci, przyjaźni,itp ale do momentu gdy będziesz chciał podwyżkę wtedy dopiero ich poznasz.Te uniki o których pisałeś nie są przypadkowe. Żeby skutecznie negocjować podwyżkę i podwyższyć swoje zarobki lepiej bracie przygotuj się na zmianę pracy i wypowiedzenie. Po prostu dopóki jesteś tani są mili, życzliwi itp, chcesz normalne pieniądze tzn tego co dają konkurencyjne firmy na portalach pracy już tacy mili i życzliwi nie są. i coś im w tobie już przestanie się podobać. Pozatym co do plusów to tak jak kolega napisał podstawowa pensja na czas (reszta tj premie przemilczę).Nie licz na ich obietnice żebyś sie nie rozczarował. Polecam firmę jak jesteś na utrzymaniu np rodziców lub chcesz się na szybko gdzieś zatrudnić ale nie zasiedzieć na parę lat.

Tak1Nie1
Melo
@Anonim

A na jakim stanowisku byles Anonim zatrudniony? Mam kolege w Infonecie, jest handlowcem. Jest z warunków płacowych zadowolony.

TT
@Anonim

Nie rozumiem co złego jest w słowie "(usunięte przez administratora)" czy "(usunięte przez administratora)" :) Widać że ktoś sobie nie życzy by tak o nim mówiono albo nie chce mieć źle wyrobionej opinii. Przez usunięcie kawałka treści przez administratora,dalsze zdanie kompletnie nie trzyma się całości.

advoc
@TT

Treść komentarza "Anonim" jak najbardziej moim zdaniem zrozumiała i opinia wartościowa , pomimo że jakieś pojedyncze słowo zostało "usunięte przez Administratora". Gdybym miał wykluczać cały komentarz lub jak to przedmówca napisał "dalsze zdanie kompletnie nie trzyma się całości" dlatego że gowork usunie jakieś 1 lub 2 słowo to musiałbym chyba 1/3 komentarzy na gowork nie czytać ,a przecież tak wiele można się dowiedzieć z nich. Ponadto wiele firm ma wykupione abonamenty na gowork gdzie kreują swój wizerunek,wygląd ,tworzą piar i komentarze,marketing itp (nie zawsze zgodny z rzeczywistością) i mają wiele więcej możliwości.Moim zdaniem więc mądry człowiek wyciągnie to co mądre a nie będzie odrzucał całość.

@Proszenie się o podwyżkę

Tak to prawda, że jest taki problem z podwyżkami.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 365 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Infonet Projekt SA? Można dołączyć rodzinę?

kosdn

Firma ciągle się rozwija, warto więc korzystać z ich ofert @Adaś, wiem, że są szkolenia, co na stanowiskach związanych z IT jest bardzo ważne, nie wiem jednak czy jest możliwość podjęcia praktyk lub stażu.

programista_NET
@kosdn

@Kosdn powiedz mi a czy jak już się człowiek przeszkoli w Infonet projekt to czy jako programista dostane tu 10 tys brutto tak jak w firmie CSHARK którą to ofertę zamieścił @mcse. Pracowałem w kilku firmach i każda oferowała wewnętrzne i płatne szkolenia jakie tylko chciałem (akurat mnie interesowało microsoft i oracle,) byleby np nie zajmowało to zbyt dużo czasu i kolidowało z terminami kończenia projektów. niestety jak szedłem po podwyżkę to szef mówił że albo ciężko teraz albo się muszę bardziej postarać (przy czym nie określił jednak jak muszę się bardziej postarać), albo chciał mnie zrobić produkt managerem.W branży IT szkolenia są czymś obowiązkowym nie wyobrażam sobie firmy która nie inwestuje w rozwój

janusz biznesu
@programista_NET

Skasowano mój wpis z wczoraj nie podając przyczyn więc podaje jeszcze raz lista ofert pracy z widełkami placowymi i sobie znajdź firmę z bielska białej (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Janusz

Mam pytanie. Chciałbym dowiedzieć się, czy nie znając biegle języka angielskiego można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Infonet Projekt? Chciałbym ustalić, jak pracodawca podchodzi do kandydatur takich właśnie osób. Liczę, że ktoś z Was mi pomoże.

@Janusz

Dzień dobry. Wszystko zależy od tego, do którego działu chciałby Pan aplikować. Znajomość języka angielskiego zawsze jest atutem, ale w zależności od działu i stanowiska jest mniej lub bardziej wymagana. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji na adres: praca@infonet-projekt.pl. Pozdrawiamy serdecznie.

wujek google
@programista_NET

Weż sobie wogogluj "nofluffjobs" i nawet jak nie znasz angielskiego komunikatywnie też znajdziesz coś dla siebie w każdej specjalizacji i wszędzie

wujek google
@programista_NET

Wpisz w gogle nofluffjobs i bedziesz wiedział jak wygląda sprawa zatrudnienia ,nawet jak nie znasz angielskiego albo jesteś studentem albo np nie programistą tylko kimś innym w IT np handlowcem albo team managerem, albo troche mocniej się czujesz to też coś znajdziesz dla siebie kwestia tylko odwagi.To już nie lata 90 te gdy 10 stało za bramą jak to pracodawcy mówili (usunięte przez administratora)

TakNie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Infonet Projekt SA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie procesem rekrutacji w naszej firmie. Proces zazwyczaj jest 2-3 etapowy i najczęściej kończy się w terminie nie dłuższym niż dwa miesiące. Rekrutacja do Działu Oprogramowania może obejmować etap, w którym sprawdzamy umiejętności praktyczne kandydata.

Niki

Miałem nadzieję na opinie ludzi pracujących w firmie. Jest jakiś problem z tym?

@Niki

Witaj Niki, Odnośnie opinii pracowników zachęcamy do zapoznania się z jedną z ostatnich wypowiedzi: @Anonim z 29 czerwca.

Marek

@Marek

Tak3Nie
Tomasz

Może ktoś słyszał czy firma prowadzi rekrutację?

Alicja

@Anonim Dziękuję za Twoją opinię. Chciałabym jeszcze spytać o długość szkolenia wstępnego. Ponadto, jeśli mógłbyś także powiedzieć czy to szkolenie wstępne w firmie Infonet Projekt jest płatne, czy też nie, to będę Ci bardzo wdzięczna. Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Alicja

Aktualnie firma Infonet Projekt poszukuje pracowników. Więcej informacji na temat rekrutacji oraz szczegóły ofert pracy można znaleźć tutaj - https://infonet-projekt.com.pl/kariera#oferty-pracy Pozwolę sobie zacytować pewien fragment tego, co firma oferuje - "systematyczny rozwój własnych kompetencji poprzez udział w dedykowanych szkoleniach technologicznych". Chciałabym się spytać, jak często takie szkolenia dla pracowników są organizowane? Będę wdzięczna za informację.

Handlowiec

Pracowałem tam ponad rok czasu jako handlowiec. Brak zasobów technicznych, certyfikacji producenta w konkretnych obszarach. Wszystko opiera sie na relacjach w Lenovo które ma prezes, ale które nie zawsze są wystarczające. Do tego nieterminowe płatności zarówno dla dystrybucji jak i pracowników, ucinane premie itp. Nie polecam, jest dużo innych firm z "ludzkim" podejściem.

Tak6Nie
anonymous
@Handlowiec

Ciekawe czy Pan "handlowiec" realizował swoje budzety i zobowiazania? Czy, aby nie należy do osób w stylu-słabej pracownicy przeszkadza rąbek u spódnicy;-). Wszyscy zli, a on biedny pokrzywdzony...

TakNie1
Alicja

@Handlowiec Na jakiej podstawie te premie były "ucinane" przez firmę Infonet Projekt? Ponadto, czy fakt, że pensje nie były wypłacane terminowo - jak twierdzisz - został gdzieś zgłoszony? Jeśli tak - napisz, proszę, jak się ta sytuacja zakończyła. Ostatnia rzecz, o którą chciałabym spytać. Czy nie da rady napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Infonet Projekt?

TakNie

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Infonet Projekt SA uległy zmianie?

TakNie1

Esmeralda

Witam, zgadzam się z opinią, że Infonet Projekt SA jest dobrym prawodawcą. Pracuję tu już kilka lat. Każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska, przechodzi wstępne szkolenie i może liczyć na pomoc współpracowników. Organizowane są tu też co jakiś czas szkolenia, które podnoszą kwalifikacje. Każdy ma możliwość dalszego rozwoju. Panuje tu miła atmosfera, a ludzie są życzliwi. Jak wiecie praca to miejsce, gdzie spędzamy bardzo dużo swojego czasu, warto znaleźć takie miejsce do którego chcemy przychodzić, a ta firma daje tę możliwość.

zainteresowany
@Esmeralda

jej ale piar. Po prostu miodzio.

Tak2Nie

Ryszard

Słyszałem o Infonet Projekt, że to dobry pracodawca. Może podpowiecie coś w temacie pracy w firmie. Chciałbym tu pracować, dawno nikt nie pisał i zastanawiam się jaki jest tego powód?

Zostaw merytoryczną opinię o Infonet Projekt SA - Bielsko-Biała