Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

stożek

Dwa batony to ołowiu kupa

topor

Kto komu spuścił lanie?

xxx

(usunięte przez administratora) barany pasac a nie kierowac ludzmi. a co do mielonych to rewelacja!! jedna z lepszych firm recyklingowych w bielsku!! nic sie nie marnuje:)

rolada bielska

mielone u jadzi............ BEZCENNE!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
zyx

Myślę, że temu chłopaczkowi ze wsi daleko do Pana jeszcze przez duże P. Tak się zachowuje osoba która nic sobą nie reprezentuje... A co do wydalenia... to moim zdaniem powinien zostać wydalony nie na żadną płyciarnie a wydalony do domu, jak nie potrafi szanować ludzi to i na pracy widocznie mu nie zależało.. A może ktoś napiszę co się z nim stało czy w ogóle "góra" firmy się dowiedziała o incydencie? Czy może napiszemy do Radia Bielsko jaki ring na zakładzie się robi i przełożeni nie reagują na to wtedy się głośno zrobi i może zapaśnika na tyłku w domu posadzą anie będzie wakat zajmował dla ludzi którzy chcą pracować.

czyt.

oh !czytam te opinie co się dzieje w tej firmie a tu firma ringowa jak nie uderzył to popchnął,szarpnął nie trafiony cios,należy się czerwona kartka,ciekawe czy otrzyma od przełożonego tą czerwoną kartkę lub zejscie z boiska na płyciarnie.To nie boisko piłkarzy do szarpania popychania to są stanowiska pracy zrozumiałe...

odp.
@czyt.

masakra,szkoda wydalili głowę temu co nie powinni, ciekawe czy następnym razem trafiona głowa poleci i będzie już normalnie i w końcu kwiatek uschnie ...

zyx

Ciekawe co zrobią z tym Panem ze wsi co słoma z butów wystaje, a bije w pracy swojego kolegę??? Ciekawe czy kierownik zareagował i jakie ten wieśniak poniesie konsekwencje?? Bo

szczepan .g
@zyx

dajcie spokój ,on nikogo nie uderzył ,może szarpną popchną ,ale to przecież i tak pryszcz patrząc na jego "karierę" nie wiem jakim cudem ten "pan" pracuje u nas w firmie... zobaczymy co zrobią przełożeni , mam nadzieję że widzą co jest grane i zostanie wydalony co najmniej na wydział płyciarni , jeśli nie , to niestety musimy pomóc ...

odp.
@szczepan .g

masz rację jakim cudem ten Pan pracuje w tej firmie,czyli może szarpać popychać przez to zdobędzie zasługę u przełożonych no i zobaczymy co zrobią przełożeni,ja też mam nadzieję podobną do Twojej,jaki cud z tego wyjdzie może zostanie wydalony bo to nie stanowisko do szarpania popychania, karierowicz kto silniejszy ten cudem pracuje, tu nie ma co pomagać w popychaniu szarpaniu trzeba wydalić

xxl

spoko pany...teraz do władzy dobrało się 2 magików/elektryków [co już zapomnieli ,jak jeszcze kilka lat temu jeden żarówki wkręcał ,a drugi miał równie posrane pomysły jak teraz!!!!!] do czego to tylko doprowadza,widzimy codzień... ale stało się coś na co każdy się uśmiechnie a mianowicie stary caputa wreszcie zniknoł z fabryki!!!!!![szkoda,że swoich przydupasów nie wzioł ze sobą ;) ]

warjat

Sa osobniki plci meskiej ktore zrobia i 60%. Prawda goloto, skoro, gluzo?

edmondo

6% w ciagu roku w zakladzie ktury stawia na jakosc? Rubmy szybciej na drugich zmianach i nockach a bedzie nam dane 30%.

tomek

Warunki tragiczne, zarobki średnie ale jak się przyjmiesz przez pośrednictwo to tak już zostanie:)

szeryf

pracowałem w Enersyfie 1,5 roku na montowni.to co zapamietałem to ze kierownik jest z lipowej i 80% załogi też z tej wioski.podpierdalanie na bogato.ogólnie atmosfera typu KUT..S.teraz czytam ze stawki w tym syfie są nawet po siedemnaście złotych hahahahaha co to za stawka za wdychanie tego rakowturczego dziadostwa.ja pracuje w innym zakładzie w bielsku już 5 lat i mam 19.5 zł.Na koniec:im krócej pracujesz w ENERSYFIE tym dłużej żyjesz.

erick
@szeryf

Szeryfie no to pochwal sie w jakiejze to firmie pracujesz?

sus

tetete tetete

wojtek

Trzemu w firmie naśmiewaja sie z szymona, kojota, rutka i kucyka? Kto to jest? Aha i ryba? Kce tu pracowac i zbieram opiniem

WASZ Bogdan

W naszej firmie dobrze sie zarabia , przynajmniej na stanowiskach robotniczych ,jednak trzeba być odpornym ,nie tyle fizycznie (choć też..nocki itd) lecz przede wszystkim psychicznie , nie wiem jak w innych firmach ,lecz u nas tzw kadra tj,majstrowie ,inspektorzy wszelakiej maści,kierownicy , chowają głowę w piasek od kilku tygodni ,jak można się domyślać ma to związek ze znacznym wzrostem produkcji baterii i ogniw w nefabach-export,Wiem że są 'zesrani" (jak twixy na wykańczaniu..)Przychodzą pytać "jak usprawnić?"- łącznie z szefem produkcji. Chciałbym zaznaczyć iż jest stanowisko tzw specjalista do spraw usprawniania produkcji- czyli kojot i sp.przecież to i tak oni wiedzą jak to zrobić,w końcu już próbowali,,,a teraz gdy jest wyzwanie to niema nikogo ,tzw góra ma swoje recepty, np dołożyć ludzi,wstrzymać urlopy czy tzw zera,zaznaczam że ci dołożeni Pracownicy nie mają najczęściej pojęcia o tej konkretnie robocie (wykańczanie).Zasady BHP idą w odstawkę ,gdy ważny jest plan ,gdy wszystko szło "spokojnym równomiernym tonem"specjalistów wszelakiej maści z biurowca było wielu , i czepiali się "pierdół" bhp ,S5, lean , kaizen ,itd.Jednak mam nieodparte wrażenie ,że ww chwili ,kiedy są potrzebne konkretne rozwiązania szczególnie w końcowym procesie,odwracają się...nikt już nie widzi problemu ,nawet ci specjaliści których to praca,wiadomo w każdej fabryce są wyzwania,lecz ta liczba "niewypalonych pomysłów"naszych tzw specjalistów woła o pomstę do nieba,naprawdę gruba kasa została wyrzucona w błoto, można by za nią " zorganizować więcej przestrzeni,( jakaś wiata,czy hala)a to jest problem -brak miejsca na wszystko,,,pakowanie ogniw , wykańczanie BT,skrzynie export, naprawa ,wysyłka. Przy tej ilości zamówień (co dobre jest..)zrobił się "majdan".. Potrzebujemy specjalistów-takich prawdziwych , którzy będą w stanie powiedzieć że niektórych rzeczy przy tej infrastrukturze nie da się BEZpIECZNIE prowadzić na dłuższą metę , chwała kolesią na wózkach że wszyscy jesteśmy cali.montownia.

Wujek P

Spoko jak jestes juz w Enersys to tak ale co to za robota jako pomocnik montera ogniw?

atex

3740 za styczeń w tym 2x"0" 5 lat pracy w zeszłym roku 19.3 na h. robota dobra, 4razy na peto, kawa 30min w zależności jaka zmiana . moja druga firma i nie jest źle teraz złoty w maju do stawki i będzie 20.(usunięte przez administratora)

Wujek P

Dzieki za odp moze jeszcze jakies zale?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

kiejda

Aha jeszcze zenek i pietraszko

Wujek P

Monter pomocnik montera ogniw i baterii-Moje pytanie brzmi ile jest na godzine z TREKA i co to za praca??

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Enersys