Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

adams

Bedzie lepiej, jak spadną 4 glowy.....

VOD

Będzie coraz gorzej w tym zakładzie. Nie łudźcie się, że będzie lepiej.

tomas

Przyjdz i sprobuj.

nov

oj!to nie ma sie co starac o pracę,czytając komentarze,jak zakład ozdrowieje to może!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
fire

Pojawiła się ocena pracownika. Moim zdaniem, to ruch czysto psychologiczny, który ma na celu nakręcić pracownika po to by był coraz lepszy, bardziej się angażował itp. itd. Dzięki takim ruchom pracodawca dąży do tego by jego pracownik poświęcił sie tylko pracy, brał nagdodziny itd a pracodawca w zamian za to daje im jałmużnę bo to inaczej nazwać nie można. Atmosfera w tym zakładzie to tragedia i kierownictwo z HR włącznie.

Destiny

Tam pracują spece którzy nie mają pojęcia o tym co się na dole dzieje. Pytają pracowników, co można zrobić by podnieść efektywność. Widać jakie mają pojęcie o robocie. Managery, mają nas w czterech literach. Łamią nagminnie układ zbiorowy. Przydałby się taki dwumiesięczny strajk, żeby wyczerpały się im wszystkie zapasy które nagromadzili, może wtedy poleciałyby głowy i ten chory zakład w końcu by ozdrowiał.

nov

chcę zapytać czy są jakie przyjęcia do pracy,prosze odpowiedzcie

czyt

Są pracownicy(koledzy)którzy swym ugrupowaniem dyskryminują pracowników (kolegów)nie należących do ugrupowań i odpowiednim momentem jest liderom powiedzieć prosto w oczy co kto może wśród załogi.Cóż wymagać? skoro wyrywkowi pracownicy(koledzy) sami sobie strzelają gole. Każdy ma prawo do własnej wpowiedzi,opinii.Oby nie mnożyło się zbyt wielu przywódców wśród pracowników (kolegów)...

pzs
@czyt

Piszesz jak jeden z majstrow. On sie smieje - reszta - h..j wie o co chodzi

zbałamucony

najgłupsza firma z jaką miałem do czynienia.

montownia

Zdarzają się liderzy, którzy nie okazują swoim pracownikom właściwego uznania albo szacunku, ale są też tacy, którzy ich nieustannie krytykują i oczerniają. Zbyt wielu liderom brakuje właściwej prezencji i odpowiednich kompetencji, by zajmować swoją pozycję. Tego typu przywódcy nigdy nie przyznają się do błędów, dopóki sytuacja ich do tego nie zmusi - a wtedy zrzucają winę na pracowników (niestety mają w zwyczaju robić to na oczach innych). Liderzy powinni przestać wskazywać palcami i być odważniejsi. Pracownicy czują się urażeni, gdy ich szefom brakuje dojrzałości, która objawia się tym, że nie biorą odpowiedzialności za brak wydajności.

j

Jeśli liderzy nie będą okazywali wdzięczności swoim pracownikom, trudno będzie im stymulować ich zaangażowanie. Dla wielu ludzi wystarczająco trudnym wyzwaniem jest nadążanie za zmieniającym się miejscem pracy bez tracenia efektywności. Ostatnią rzeczą, którą mają nadzieję spotkać w firmie, jest pracodawca, który ich znieważa, mający złe intencje i niedoceniający ich trudu.

j

Nic tak szybko nie powoduje utraty szacunku dla menedżerów niż stosowanie manipulacyjnych taktyk, by wydobyć z pracowników więcej. Manipulowanie to krótkoterminowa taktyka, która może przynieść więcej szkód niż dobrego - szczególnie gdy wykorzystuje się ją często do osiągania jednostronnych korzyści. Pracownicy czują się bagatelizowani, zdemoralizowani i znieważeni, kiedy liderzy próbują bawić się z nimi w tego typu gierki, zamiast prowadzić grę, w której każdy czuje się jej uczestnikiem.

Benzoesan sodu

polecam firmę ,ponieważ mają darmowe obiady a na stołówce robią najlepsze mielone pod różnymi nazwami np. rolada bielska-(mielone z serem),stek z cebulką-(mielone z cebulką),-zrazik w sosie chrzanowym-(mielone w sosie chrzanowym),kotlet mielony, łazanki-(MAKARON z mielonym)itp. w sumie to chyba wszędzie jest tam mielone ja jestem bardzo zadowolony i jeszcze raz polecam kocham mielone!!!!

zatruty
@Benzoesan sodu

a żebyś się udławił tymi mielonymi !!!!

thông minh

Jacy wy wszyscy jesteście mało inteligentni. Wstyd pracownikom fizycznym przynosicie bo mają nas za idiotów.

byku

Wątpię, że kwiatek uschnie chociaż chciałbym tego samego dla "lubianej" pani O. Szkoda mi jej poprzedniczki, bo miała podejście do ludzi i chciała normalności.

wg

Szlachta podzieliła sobie stanowiska a najbardziej szkoda DD najbardziej uczciwego tylko w tym jest problem takich tam nie lubią.

Masakra. Ciekawe kiedy w tym chorym zakładzie zrobi się normalnie :/

barabasz
@111

Bedzie ok kiedy znikna uklady, Dzoana, Rafik, Tomcio, Stasio i polowa lipowej!

rock

Witamy na pokladzie nowego kapitana! Mamy nadzieje ze swoje dziwne pomysly i upodobania zostawil na plyciarni! Lizusy z formacji i magazynow, bojcie sie! Ciekawe czyja glowa poleci nastepna...? Moze jakis kwiatek uschnie?

kick

słodziutki jak baton twix, ale znam kickBoxing, przyjmą mnie do pracy do Was !!!

czyt.

dopuszczenie uderzenia gościa w pracy powinno być równoznaczne z wydaleniem tak jak za alkohol,portiernia i do domu,pobłażanie upomnieniem bądż zabranie urlopówki wiele nie znaczy dla takiego zapaśnika,wyśpi się w koncie na nockach,a potem mu się śni ring.Czy związki wiedzą o tym incydencie,jak na takie zachowanie Związki reagują czy chowią głowy.Nagana wprost powinna wisieć na tablicy ogłoszeń dla pracowników z wpisem do akt zapaśnika,i pozbawienie wszelakich dodatków nie tylko urlopówki....

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Enersys