Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

Sporo dobrego o firmie słyszałem, jaką macie atmosferę?

Tmk

Witam są przyjęcia do pracy ?

Witek

Jak ktoś bardzo chce oczernić dobrą firmę to zawsze znajdzie powód!!!

xxl

Co powiecie na paczki "Mikołajkowe" ? Co roku mniejsze ,czy mi się tylko wydaje?

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Iza

@qwerty widzę, że nie zgadzasz się z wypowiedzią @anonim. Możesz powiedzieć jak Ty oceniasz pracę w Enersys? Co takiego w komentarzu @anonim nie jest zgodne z prawdą? Będę wdzięczna za sprostowanie. Zależy nam na tym, by komentarze były jak najbardziej merytoryczne i służyły pomocą osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

@Iza

Ta "anonim" dobrze to opisała ! Jak to mówimy na produkcji "dobrze to już było" i te czasy już nie wrócą .Atmosfera już nie ta co była,a nacisk na wyrabianie normy albo nawet 'możesz więcej ,dla firmy" na porządku dziennym ...

Pracowałam w księgowości,wytrzymałam ledwo 3 misiące, tępe klepanie faktur do systemu na czas, nadgodziny bez uzasadnienia, po 17 trzeba pytać czy można wyjść, czasem siedziało się bezczynnie przez 3 godz w oczekiwaniu na ewentualne polecenie od klienta, godziny pracy,wolne nawet w dni ustawowo w Polsce wolne od pracy dostosowane do kalendarza zagranicznych klientów zlecających usł księgowe, więc np święta Wielkanocne można było przesiedzieć za biurkiem.Totalny (usunięte przez administratora) marna wiedza księgowa i podatkowa team leaderów,nadrabiana lizusostwem, kablowaniem i cwaniakowaniem,poziom zarządzania skandaliczny,ogólne przyzwolenie na mobbing.Szkolenie i procedury dot.przeciwdziałaniu mobbingowi ,stosowane w Enersys to kpina.Atmosfera toksyczna,kierowniczka otoczona bandą "świergolących blondynek", wysłuchujących jej źlamdania odnośnie migren i dających jej drogocenne rany.Po krótce cyrk na kołach, tzw polski burdelik pod dyktando zagranicznych "dobrodziejów" dających pracę. Coraz większe wymagania przy celowym unikaniu przekazywania wiedzy,która i tak jest na poziomie tragicznym, zresztą co tu przekazywać jak się do przekazania ma niewiele. Można sporo cofnąć się w rozwoju, zresztą spora rotacja mówi sama za siebie.Szkoda czasu i zdrowia, odradzam,a jak kto nie wierzy to polecam wypróbować.Jest to jakieś doświadczenie socjologiczne- takie nagromadzenie głupoty i cwaniactwa na tak małej przestrzeni jest rzadko spotykane

Wytrzymales czy z toba nie wytrzymali

Kazek

Pracuje ktoś tam z Andrychowa chodzi mi o dojazd ?

qwerty

do "anonim" - Takie nagromadzenie oszczerstw i frustracji w jednej wypowiedzi. Gratuluję fantazji, współczuję rozgoryczenia.

asjoid

Co do księgowych to nie ma problemu @ciks, żeby wyszło te 3000 złotych, ale nawet jako pracownik administracyjny w tej firmie możesz spokojnie zarobić ponad 2500

sebek

ja bez opinii, poprostu muszę się przenieść w okolice bielska, i chciałem zapytać o utrzymanie ruchu, jakie warunki pracy, zarobki itp proszę dajcie znaka :)

yyyyyyyy

(-: (-: (-: smutne ale prawdziwe

xxxxxx

(-: (-: (-:

devuk

Szkoda, że u niektórych zachowanie nie nadąża w parze z wiekiem. Jak to mówią "Chore dzieci trzeba kochać" Żałosne.

boguś

No papuszko niema aż tak niedobrze , nie przesadzaj , wiem może być znacznie lepiej..

kakadu

Warunki pracy jak w 15 wieku.Syf na każdym miejscu.Załoga tępa do granic możliwości.System zarządzania firmą nie istnieje pojęcia jakości tam nie znają.Park maszynowy o ile można ten złom tak nazwać wyżyłowany do granic możliwości.Przyjęcia przez firmę pośredniczącą trenkwalder.Zero dla nowych jakiś dodatkowych gratyfikacji finansowych ciągła rotacja pracowników.Góra 10 lat i w miejscu enersyfu powstaną parkingi pod centra handlowe oczywiście po wcześniejszym odkażeniu terenu.

goodluck
@kakadu

Skoro ci tak żle,że pracujesz w warunkach 15 wieku to wygląda na to że nic nie umiesz w XXIw.Wypowiadasz się o gratyfikacji finansowej,rozum na czym to polega,inaczej żyjemy w epoce pieniądza,pracownik wie za co jest oceniany,i za co bierze pieniądze.Pracownik musi być stale oceniany.Jak nie odpowiada praca i warunki to nic na przeszkodzie odejść w świat na XXIw.a jakieś dodatkowe gratyfikacje finansowe dla nowych nie istnieją, istnieją okresowe.A pośrednictwa pracy istniały już w XIXw. i istnieją do dnia dzisiejszego.Nie jest aż tak żle jak się wypowiadasz,jak się przyjmowałęś do pracy nie widziałeś warunków, nie przesadzaj,będzie dobrze a nawet bardzo dobrze ...

@goodluck

co to za odpowiedż,że "pracownik Musi być stale oceniany"???w głowach się tam komuś "wyżej" poje...ło i tyle!!!!!odbieram ten wpis kogoś właśnie "stamtąd"-zastanów się co piszesz,bo nie jesteśmy przedmiotami-który jakiś wszechwiedzący wykształciuch może przestawiać do woli!!!!mam nadzieje,że i życie i my/robole wystawimy sprawiedliwą ocenę komu trzeba "z góry"

rgrgrg
@xxl

prawda jest taka że muszą Ciebie lubić co poniektóre osoby

xxxxx

świadectwa wystawiane są the best,ale prawda w tym jest zarząd też to obserwuje i czyta,zastartuję na ministra,prezesa stanowisko zajęte prezes fajny gośc nie ma co zmieniać !!!

ever

(usunięte przez administratora).od Wilka,znam go 12 lat zajebisty gościu,weźcie się za kogoś innego a przykładów jest dużo

xxxxx
@ever

tu nie chodzi o zajebistość, chodzi o wiedzę,gościu coś ci się przysnęło i nie wiesz o co chodzi,a wypowiadacz się na forum,może dla ciebie jest zajebisty

ever
@xxxxx

skoro ty tyle wiedzy posiadasz to ciekawe dlaczego nie zasiadasz w zarządzie??może byś tak prezesa zastąpił?tyle macie co sobie tu popiszecie..

były

Przyjmują byłych pracowników? Zostałem zwolniony w 2008 z powodu kryzysu.Są szanse.

@były

to po 1 strajku"ostrzegawczym" -być może oddzwonią do Ciebie ,bo są przyjęcia!

robol

Nie ma szkodliwego, czekolada i pączki nie są szkodliwe ;)

alfa

W Enersysie produkują czekoladę? Informacja tak samo prawdziwa jak ta o szkodliwym...

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Enersys