Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

kolega jaśka

ino jeno stynkają te (usunięte przez administratora);) ogólnie je dobrze chybo ;)

jan

ino stękacie na tych forach jak komuś praca i płaca nie pasuje to wypad.kasa jest jaka jest ale nie ma najgorzej . (usunięte przez administratora)

never-ending story

ołów nie szkodzi ;) niektórzy za niedługo będą mieć niedobór na montowni buhahahaha

cos3
@never-ending story

co????nie szkodzi,no jasne (usunięte przez administratora) .żenada ;)

leon

Twierdzenie że praca przy ołowiu nie szkodzi to ohydne kłamstwo, ta praca cholernie szkodzi. Jeżeli ktoś planuje dzieci lub obawia się raka to powinien się trzymać z dala od ołowiu. NDS-y Najwyższe Dopuszczalne Stężenia pyłów, które oddziałuje na pracownika w ciągu 8-godz. i nie powinno spowodować dużych ujemnych zmian w jego stanie zdrowia oraz w stanie zdrowia jego przyszłych pokoleń. Celem ustalenia NDS-ów jest obniżenie stężenia substancji toksycznych w środowisku pracy do poziomu akceptowalnego ryzyka zdrowotnego. Dla pyłów NDS-y podaje rozporządzeniu ministra pracy i polityki socjalnej. Substancja NDS [mg/m3] Ołów 0,05 Wolfram 5 Molibden 4 Żelazo 5 Strychnina (trucizna na szczóry) 0,15 Butan 1900 Terpentyna 300 Toluen 100 trój-chloro-etan 300

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
babka

Ktoś Ruteczka nie lubi, komuś łysy podpadł!

robak

Zachęcam do robienia foto i kręcenia filmików wszystkim przewinieniom majstrow,kontroli,pracowników z biurka i wysylaniu ich (usunięte przez administratora)kowi.

robak

Łuki taki zły?

Erazm

Zgadzam się, dziadek wymiata.

Luki

Najlepszy transport ma dziadek z separatorami na wózku

ares

Kto jest najlepszym majstrem, kto jest najlepszym prowadzącym, kto ma najlepszy transport?

koko

wita,,,mamm pytanie..ile zarobie na montowni przez trenkwaldera..tak srednio mi chodzi?

okoń
@koko

podobno tam ludziom zęby wypadają po kilku miesiącach pracy...

maro

Koniu po 17 zł maja pracownicy którzy pracują 5 lat a nowi po 13 zł brutto przez trenkwaldera i zero świadczeń jak premie czy kasa na święta. A zakład jest oficjalnie nieszkodliwy bo ołów podobno nie szkodzi. Nowe oferty pojawiły się u pośrednika można składać aplikacje. A dawny pracownik jak chodziles pijany to się nie dziwie że c się podobało.

dawny pracownik

pracowałem u was kilka lat od 2000 do 2007 miło to wspominam piło się sporo robiło sie nie wiele wielu było alkoholikó u nas na montowni (usunięte przez administratora)

koń

stawki są po 17zł a nie po 13 chłopaki tu zarabiaja po 2500-30000 tak to wyglada a majstry sa ok

mufo

Koń - Z urlopami nie ma problemu opowiadasz- trzeba się o nie prosić chyba ze roboty nie ma. przez trenkwaldera agencje płacą 13 brutto a nie 17. Sa tam dziwni majstrowie jeden czarny co zgrywa inteligencika drugi kudłaty co chce błysnąc dowcipem a trzeci niczym tupolew lata tu i tam - ogólnie uważaj na nich.

koń

do zxc :)to napisz kolego gdzie napisałem nie prawde,jak pracujesz tam od 2000 i masz zle to czemu tego nie zmienisz ?bo ci to odpowiada...wiesz ze lepszej kasy ani lepszej roboty nie znajdziesz to po co sie napinasz?a jak wiesz jak jest naprawde to rób aby było lepiej zacznij od siebie.do edek jest system 4 brygadowy,tz święta weekendy jak wypadnie to idziesz,zatrudnienie pzez agencje stawka 17 zł brutto z urlopami nie masz problemu,ale daj znać wcześniej,aplikuj śmiało polecam !!!

iii

(usunięte przez administratora)aplikuj teraz będą nowe stawki pod pośrednikiem i nowe normy. jak się na magazyn dostaniesz to jesteś ustawiony jak cię nie podkablują (usunięte przez administratora)

zxc

koń jakiś ty mądry napisz lepiej wiersz może wygrasz telekamere! a nie takie brednie ja tam pracuje od 2000r i wiem jak jest naprawde. (usunięte przez administratora)

koń

pracuje w ener od 2007 na montowni.umowa o prace od pierwszego dnia.premia raz na kwartal,socjalne tez jest i to nawet dobre,podwyzki jakie sa takie sa,ele co roku pare groszy jest,nadliczbowki tez sa,wczasy pod grusza tez placa,na rybke tez jest,atmosfera jest jaka jest,raz gorsza raz lepsza,zarobki mogly by byc lepsze,ale nie jest zle.oceniam enersys jako bardzo dobry,zastanawiam sie czy nie najlepszy w tej chwili na rynku pracy.uwazam ze zaklad dba o pracownika.wiem co mowie,pracowalem w wielu firmach,a takze za granica,i takich warunkow pracy nie mialem nigdzie.uwazam ze polak jest takim czlowiekiem ktory zawsze narzeka,chcialby sie nie ubrudzic i nie narobic a zarobic a tak sie neda.dla takich ludzi mam propozycje:niech zaloza sobie swoja firme,moze im sie uda.

w tej firmie chodzi tylko o zaciemnienie sytuacji,jesli na zebraniu z pracownikami szef produkcji mówi ze nie ma wpływu na zwolnienia,ani nie jest kapetętną osoba aby udzielać na ten temat wyjaśnienia to juz zakrawa o absurd,odchodzą wartosciowi pracownicy,co ciągneli produkcję w czasie strajków jako pracownicy agencji i od tamtego czasu nie było szansy prezejac ich pod enersys?firma bardzo niestabilna odradzam prace w tych warunkch.

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Enersys