Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Mirek

Jak wygląda praca na panczarce?

Palmola
@Mirek

Praca na Panczarkach najprościej wygląda tak: Stoisz i odbierasz krażki. Odbierasz na stojąco i odbierasz. Maszyna idzie non-stop bo liczy się wynik. niema kiedy odpocząć i a tym bardziej usiąść. Najgorszy dział na firmie.!

Mirek
@Palmola

Ale mówisz o operatorach panczarki?

@Palmola

Co aty w ogóle piszesz ????

ludzi szukają na różne stanowiska, pracownika produkcji między innymi Opis firmy Firma sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie. Przyszłym pracownikom oferujemy: Umowa o pracę Możliwość rozwoju - podwyżki związane ze wzrostem umiejętności, finansowane przez firmę szkolenia na wózki widłowe i suwnice Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem Firmowe benefity Szybki proces rekrutacji Opis stanowiska Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa maszyn do produkcji materiałów ściernych - nauczymy Cię krok po kroku w jaki sposób zamawiać materiał potrzebny do produkcji, jak założyć go na maszynę, jak dobrać i ustawić odpowiednie parametry, a następnie na czym polega obsługa danej maszyny i na co zwracać szczególną uwagę. Kwalifikacje Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.?

Zawiedziony

Kiedyś było dosyć fajnie ale teraz po zmianie prezesa to jast tak napięta jak gacie zaczyna się tak robić jak w typowym (usunięte przez administratora)

Janek

Dobra atmosfera ? Z tym ostatnio jest problem. Może dlatego, że nowy prezes nie umie mówić dzień dobry.

Dzisiejsze Ogłodzenie z OLX

ZATRUDNIMY - OPERATOR MASZYN sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie. Naszym pracownikom oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na okres próbny od pierwszego dnia, druga umowa jest na czas nieokreślony - premię miesięczną do 15% (średnia premia to 13%) - możliwość rozwoju - podwyżki związane ze wzrostem umiejętności, finansowane przez firmę szkolenia na wózki widłowe i suwnice - pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem - benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta Mulfisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty BOSCH - nawet do 40%!, bony na święta, imprezy mikołajkowe dla Waszych dzieci, spotkania i wyjścia firmowe - pracę w (nie)fajnej atmosferze, w zespołach kilku-kilkunastoosobowych od poniedziałku do piątku (czasami z nadgodzinami w sobotę) - ewentualne nadgodziny rozliczane wg kodeksu pracy - smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę) Opis stanowiska Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa maszyn do produkcji materiałów ściernych - nauczymy Cię krok po kroku w jaki sposób zamawiać materiał potrzebny do produkcji, jak założyć go na maszynę, jak dobrać i ustawić odpowiednie parametry, a następnie na czym polega obsługa danej maszyny i na co zwracać szczególną uwagę.

Lady boy
@Dzisiejsze Ogłodzenie z OLX

A nie podajecie stawki godz. Jakie maszyny mógłbym obsługiwać. Proszę o rzetelne informacje

Dzisiejsze ogłoszenie z OLX
@Lady boy

17.50 zł na początek.

Mario81
@Dzisiejsze ogłoszenie z OLX

17,50 na rękę? Po jakim czasie są podwyżki? I proszę o prosta odp pierwsze miesiące z sobotami ile można wyciągnąć na rękę razem z premia ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Niestety nie dali mi volvo

Witam. Czy w tej firmie są owocowe poniedziałki? Kiedyś jak pracowałem tutaj to nie było ale dla owoców mógłbym wrócić (warunek konieczny). Pytanie kolejne to czy praca biurowa jest w trybie home office ze względu na pandemię? Ostatnie pytanie - czy w przypadku home office (pandemia) firma gwarantuje owocowy dzień i przesyła pracownikowi owoce do domowego biura czy trzeba wtedy przyjść do firmy po te owoce?

banan
@Niestety nie dali mi volvo

tak, są owocowe poniedziałki, czekoladowe wtorki, mięsne środy, rybne czwartki i alkoholowe piątki, do pracy nie musisz przychodzić, oczywiście jest home-office i nie musisz wtedy nic robić a w każdy dzień przyjeżdża ktoś do Ciebie z dostawą z biura :)

Łukasz
@banan

Po co mieć kogoś wystarczy mnie mieć ;)

Glnd
@Niestety nie dali mi volvo

Ludzie litości.. jak chciałeś zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać.. człowieku..

niestety nie dali mi volvo
@Glnd

Nie rozumiem tej irytacji. Pytanie było proste. Zero konkretnej odpowiedzi. Pytam czy jezeli sa benefity typu owocowy poniedzialek to jak pracodawca wywiazuje sie z tego przy home office - jezeli sie potencjalnie zadeklarowal na takie cos.

Haselhoff
@Glnd

Znam przypadki z innych firm gdzie podchodzi się do tematu w sposób odpowiedzialny i wysyła ludziom na home office owoce do domu lub katering wigilii firmowej ;) ..ale widać po wpisie wyżej podejście....

?

@Pokrzywdzony to firma dopłaca do cateringów dla pracownika?

Pokrzywdzony

Witam. Czy jako pracownik na home office mam sznse na dofinansowanie do obiadów ? Obiady w firmie to 5 zl chyba ze wezme zupe to bedzie niecale 7 zl. W domu wychodzi duzo wiecej, a i trzeba doliczyc czas na gotowanie i kupno produktów. Kupno gotowego na miescie to ok 15 zl. Dziennie tracimy ok 8 zl. 20 dni pracy to 160 zl. Mozna liczyc na taki dodatek ? Chyba ze my z home office możemy skladac zamowienia i ktos z firmy nam przywiezie ? To chyba sprawiedliwy uklad. Prosze o merytoryczne odpowiedzi najlepiej z hr.

Cbr
@Pokrzywdzony

Czy firma zapewnia uśrednione pokrycie kosztów pracy na home office? koszty prądu zużywanego przez komputer, ogrzewania, internetu niezbędnego do pracy?Także poproszę o informację z hr.

Anielka
@Pokrzywdzony

Zapewne zarabiasz tyle jako pracownik biurowy że stać ciebie by kupić obiady na wynos na mieście. Poza tym patrząc jak pracują u nas pracownicy w biurze( gdzie większość czasu spędzają na palarni) to na pewno znajdziesz w domu czas by sobie coś ugotować.

Beata

Witam. Czy w tej firmie są nocki? A jeśli tak to czy w całej? Zamierzam aplikować i muszę wcześniej wiedzieć.

@Beata

Tak są Nocki. na razie jeszcze nie na każdej maszynie ale dążą do tego by były wszędzie. Prawie wszędzie są soboty pracujące. Gdzie niegdzie jest też tak zwana czterobrygadówka...

Xxx

Na panczarkach najgorsza praca. Zwłaszcza na kb 105!! Najgorsze rzeczy tam idą

Arteem

Czy w tej firmie chętnie zatrudniają kolegów z Ukrainy?

@Arteem

Nie , pracują głównie polacy ???? ????

Kiła i Mogiła

Na wstępie nie polecam w zadnym wypadku tej firmy jeden wielki wyzysk i nie szanowanie pracownika . Kierownik K nie umie nawet odczytac ZP a najlepszy lider dupowlaz A zaczynajac od MSC2 i pajacowanie tam kończąc na tylach Hali powinnien byc zamkniety w odilozowaniu . Klamca hiportyka ! Polowa ludzi z wyższej sfery powinna poleciwc dawno za mobbing . Pozdrowiam .

Andrzej K

Czy to prawda że niedługo będzie wprowadzone cztero-brygadówka w zakładzie na niektórych działach? I czy w Polsce jest to legalne?

Ewka
@Andrzej K

Witam, czytam coś o czterobrygadowce? Może ktoś coś powiedzieć na ten temat bo miałam iść tam do pracy ale jak takie zmiany będą to odpada...

Katarzyna
@Ewka

Praca w systemie czterobrygadowym w sia Abrasives Polska wprowadzona jest tymczasowo na kilka miesięcy (żeby zrealizować dużą liczbę zamówień). W systemie tym pracuje tylko część maszyn i tylko te osoby, które same podjęły taką decyzję (firma płaci ekstra 50% więcej).

kaktus

Czy ktoś może obiektywnie zaopiniować jak się tam pracuje? Czy praca jest ciężka? Czy jest gorąco na hali podczas pracy? Macie tam klimatyzację na produkcji?

Ktos
@kaktus

Nie ma klimatyzacji jest gorąco jak w piekarniku i nawet wentylatoruw nie chcą zakupic

ruda
@Ktos

Dalej zabraniaja otwierac drzwi w ciagu dnia jak jest upal?

zagotowany
@ruda

Tak. Dalej nie można otwierać drzwi nawet przy 32*C

Czy firma sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Katarzyna

Sia Biuro technologiczne zostało wykupione kilka lat temu przez firmę Bosch. Obecnie jest to sia Abrasives Sp. z o.o. Finansujemy szkolenia dla pracowników.

A są przyjecIa na magazyn ?

Kolezanka

Paulin najpierw krzyczysz nam teraz piszesz tu . Czemu nie pójdziesz zapytać dziewczyn kiedy idą na urlop

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Zdzisław

Zaczynamy pracę we Wigilię o 6 rano i schodzimy o północy w sylwestra. Święta odwołane w tym roku. Pracujemy, jemy i śpimy wspólnie w firmie

Produkcja

Nie chcemy korzystać z szatni podczas epidemii.czsami jest tam nas po 40 osób w tym samym momencie.czyli za dużo

roger
@Produkcja

Jakie działania podjęli pracodawca i bhp aby uchronić pracowników przed koronawirusem?

TEF- Haos organizacyjny, braki w wyposażeniu ( narzędzia, części zamienne). Serwis zewnętrzny- naprawa maszyn, wzywany sporadycznie z uwagi na oszczędności. Maszyny stare, wyeksploatowane, awaria za awarią. Brak współpracy na osi kierownictwo- mechanicy. Zakupy wstrzymywane przez managerów. Odpowiedzialość za wózek narzędziowy spada na konkretnego pracownika mimo, że korzysta z niego wiele osób. Niektórzy nadzorujący pracę automatyków i mechaników bez podstawowego pojęcia o programach technicznych. Technicy pozbawiani są premii za... ,,braki narzędziowe"-, działanie pośrednie, gdy nie ma odpowiednich narzędzi trudno prawidłowo przeprowadzić naprawy. Lizusowstwo i kumoterstwo na porządku dziennym. Szkolenia podnoszące kwalifikacje jedynie w teorii.

PrzyłapanyMSC1

Firma jedna wielka Patolka a biurowcy inżynierowie i 95 % mechanikow powinni zbierać szparagi na emigracji . Pozdrawiam

@PrzyłapanyMSC1

Nie piszesz zbyt pochlebnie o współpracownikach. Napisz, co spowodowało, ze masz takie zdanie. Zawsze warto podać argumenty, żeby osoby zainteresowane zatrudnienie mogły poznać realne warunki zatrudnienie w firmie. Czekam na Twój komentarz.

Anonimowy
@Michał

To prawda że patologjacoraz wieksza cały czas coraz wieksze normy i nic w zamian sprzet do (usunięte przez administratora) ale nikogo to nie interesuje tylko zeby słupki były ładnei kolorowe nie polecam pracy tutaj bo presja ze strony biura jest coraz wieksza a sami umieja tylko bzdury wymyślac nie mające nic wspulnego z żeczywistością

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o