Opinie o Massimo Dutti w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Massimo Dutti. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Massimo Dutti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Massimo Dutti w Warszawa

Proszę o pomoc w próbie kontaktu z kimś kto pomoże w problemie z kartą podarunkową, której nie da się aktywować. Nikt nie jest w stanie pomóc - ani w sklepie ani przez telefon, a pieniądze zostały wydane. Obsługa klienta DRAMAT!

Jedna_z_wielu

Pracowałam w Massimo Dutti wiele lat. O wiele za dużo. W ostatnich latach bardzo zmieniło się podejście do pracownika, a w ostatnim czasie mobbing stał się codziennością. Brak szacunku do pracownika. Praca ponad siły i to poza grafikiem. Zmniejszanie kadry pracowniczej oraz dokładanie obowiązków skutkowało pracą ponad siły. Dodatkowo skutkowało to wymuszaniem na pracownikach objęcia obowiązków wykraczających poza zakfres wynikający z ich stanowiska. Region to jest mieszanka losowych ludzi, bez jakichkolwiek kwalifikacji do zarządzania ludźmi, stosujących manipulacje i patologiczne socjotechniki, których zresztą sami doświadczają ze strony ich przełożonych. HR nie ocenia pracowników na podstawie ich umiejętności i kwalifikacji ale na podstawie wizerunku i image, który wpisuje się w standardy marki. Telefony poza czasem pracy to codzienność. Przy rozmowach z przełożonymi trzeba ważyć każde słowo, gdyż źle wypowiedziane myśli mogą skutkować utratą pracy. Cały sukces zespołu (tj. dbałość o stan kslepu i sprzedaż na założonym poziomie) może zostać zniweczony przez jedno, źle ujęte w mnienaniu przełożonego słowo przy porzeganiu. Gdyż 'wizytacja' osoby z regionu nie jest 'wizytacją' ale 'wspólną pracą'. Jeżeli lubisz pracowac ponad ludzkie siły i jesteś pracoholikiem, codzienny mobing to dla ciebie przyjemność, to jest to (usunięte przez administratora) właśnie dla ciebie. HR, DT i prezes już czekają na kolejną ofiarę - może właśnie na ciebie. Pracę w Massimo Dutti polecam serdecznie każdemu wrogowi.

Nicky

MD to dobra opcja dla pracoholików. Lubicie praktycznie mieszkać w pracy? Idealna opcja dla Was.

PLAC UNII WARSZAWA
@Nicky

Zgadzam się z Tobą

Jana
@Nicky

To prawda, olbrzymia ilość nadgodzin

Paula

Niestety praca jest dramatem . Umowa na pol etatu dostaje się godzin jak przy pełnym . Wielkie wymagania . Najlepiej aby człowiek był w 40 miejscach na raz . Słaba atmosfera , obwinianie wszystkich o wszystko 100000 wiadomości dziennie na (usunięte przez administratora) , wieczne pretensje . Zero szkoleń , pierwszy tydzień pracy odrazu wrzucenie na głęboka wodę . Człowiek pozostawiony jest sam sobie . Plus wiecznie zmieniający się grafik , czasami jest już godzina wyjścia i menadzer informuje ze musisz zostać bez pytania czy możesz , albo nie wiesz o której kończysz i pytasz pół dnia do której pracujesz . Ogólnie nie polecam .

Jakub
@Paula

Hmm, a co w przypadku gdy po prostu wyjdziesz o godzinie o której powinieneś skończyć pracę? Czy ktoś kiedyś tak zrobił, czy każdy się jednak boi? :)

Paula
@Jakub

Dostaniesz informacje ze możesz zmienić prace i jak ci się nie podoba to żegnamy :) A i zostaniesz wyklęty :p każdy będzie cię obgadywał jaki ty to nie jesteś i jak śmiałeś a już w ogóle jesteś najgorszy jeśli pójdziesz na L4 ????

Zbigniew
@Paula

Wyklęty?? No to mnie rozśmieszyłaś. To aż taki rygor tam panuje? Przecież nikt nie jest ze stali i czasem choruje, to za L4 też jest zwolnienie? Chociaż płaca dobrze bo jak tam jest taki reżim to powinni to wynagradzać dobrą kasą, nie?

Urszula
@Paula

Masakra, za to wszystko należy się podwójna pensja, no ale wielu ludzi godzi się na takie upokorzenia... Z tym grafikiem to tragedia. A jak ktoś ma dzieci?

Pola
@Zbigniew

Az tak dobrze nie płacą. żeby godzić się na prace non stop.

Urszula
@Pola

A jednak ludzie się godzą na takie marne warunki i poniżenia... ja tego kompletnie nie rozumiem.

Ala
@Zbigniew

Wynagrodzenie to 1475 za pół etatu więc niezbyt dużo

Doradca Klienta

Rozmowa w miłej atmosferze. Dziewczyna opowiedziała jak wygląda praca: 6-21/21.30. Godziny różne w zależności od potrzeby, częste nadgodziny, 3 soboty w miesiącu pracujące. Miałam już doświadczenie z podobną marką tylko ligę niżej i widać, ze pomimo, że to sieciowka, to ma się styczność z drogim towarem. Niestety norma, to niepełny etat, a wiec praca dla studenta, a nie dla osoby, która samodzielnie chce się utrzymać. Za 3/4 etatu wychodzi 3900 brutto. Podobno da się nadgonić nadgodzinami, ale wtedy trudno określić, o której się skonczy prace. Powiedziano mi też, że praca wymaga podejścia do klienta (przyzwyczajonego do obsługi wysokiej klasy i było to czuć) oraz, ze praca wymaga sporej elastyczności tzn. grafik jest bardzo ruchomy (możesz dostać telefon, ze masz przyjść 2h wcześniej albo dostać info, że nie kończysz pracy o 15 tylko o 19). Jak za takie wymogi to płaca jest nie opłacalna. Na koniec dano mi test, by zobaczyć jak radzę sobie z dobieraniem stylizacji, na co kompletnie nie byłam przygotowana. Język nie jest wymagany aczkolwiek klienci zdarzają się obcokrajowcami Praca: możesz byc na magazynie, ale musisz być wielozadaniowa by być w każdej chwili gotowa na wyjście na sklep. Dodatkowo są tzw. challenge od których uzależniona jest premia. Od zaprzyjaźnionej osoby wiem, że praktycznie nie da się ich osiągnąć i premii praktycznie nie ma.

Czy dasz radę pracować z klientem? Czy jesteś osobą elastyczną? Czy jesteś dyspozycyjna? Czy masz wyczucie stylu? Interesujesz sie modą? Czy znasz markę?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Maciej

Pracowałem we flagowym sklepie, na początku byłem sprzedawcą> potencjałem na VM > a finalnie zostałem asystentem kierownika sklepu. Fantastyczny zespół ( ZT), potem miałem przyjemność pracy w Promenadzie-> tam zespół był równie ambitny. Kadry kierownicze w obu sklepach były fantastyczne. Firma daje ogromne możliwości rozwoju, jeśli jest się zdeterminowanym. Ze strony pracodawcy zabrakło mi zdecydowanie szkoleń, które są kluczowe na stanowiskach funkcyjnych oraz zbyt często zmieniał się grafik (czasami 4-5 x w tygodniu!) Polecam tego pracodawce, natomiast podkreślam, że jest to praca dla osób z bardzo mocnymi nerwami, a przede wszystkim dla osób, które znają swoją własna wartość, bo często będą poddawane próbie z tego tytułu. Nie omieszkam dodać, że pracowałem (zawsze będę to podkreślał) z najlepszym kierownikiem (ówczesny DT) jakiego w swoich 6 latach pracy miałem. Dała mi i dla całego zespołu tak dużo wsparcia i zrozumienia jak żaden inny kierownik. Nie bała się we mnie uwierzyć i kolokwialnie rzecz ujmując jest "ojcem" mojego rozwoju! Jest dla mnie wzorem i poprzeczką, do której będę z całego serca próbował doskoczyć! Myślę, że na takiego kierownika czeka się całe życie!

@Maciej

Ile zarabia się jako asystent kierownika?

Sara

Jaka zniżkę zakupową oferuje MD swoim pracownikom ?

@Sara

Jak wszystkie sklepy Inditexu 25%

Czy w Massimo Dutti zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Julia

Nie ma okresu próbnego i umowę zlecenia tez raczej nie dają.

Jarosław
@Julia

To od razu można dostać umowę o pracę? Trudno w to uwierzyć, bo przeważnie pracodawcy chcą sprawdzić pracownika, dając mu właśnie okres próbny. Chociaż mogę się mylić, dlatego liczę, że dowiem się, jak to rzeczywiście wygląda.

Jacek
@Julia

Okej, czyli umowa o pracę od razu na start? :) To ciekawe jaka stawka w takim razie :D Mam nadzieję, że piszesz pozytywnie i nie jest to umowa o dzieło albo własna działalność.

@Jacek

Stawka to 1475zł za miesiąc za pół etatu, 125 dodatek funkcyjny i są premie czasem jeśli sklepowi uda się zarobić określoną wcześniej kwotę.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Massimo Dutti?

Oliwka

yyy na rekrutacji w sklepie to w ogóle nie pytają o angielski, mnie przynajmniej nie pytali, choć wiadomo, że w sklepie z klientami się przyda znajomość ang, chyba że chodzi ci o rozmowę na kierownicze stanowisko to nie wiem bo pracowałam jako sprzedawca

Sylwia
@Oliwka

A o co Cię pytano na rekrutacji? :D Chciałabym wiedzieć jak się dobrze przygotować do rozmowy w Massimo Dutti :) Czy pracodawca skupiał się na CV czy była to luźniejsza rozmowa? I po jakim czasie wiedziałaś czy udało Ci się dostać pracę tutaj?

Majlub
@Oliwka

Na jakim etacie pracowałaś? Możesz powiedzieć, jak wyglądało twoje wynagrodzenie? Ilość godzin-kwota Jak wyglądają premie w massimo? Dostaje się je do każdej wypłaty?

Lana
@Sylwia

W ogóle się nie skupiali na CV w moim wypadku bo nie miałam doświadczenia, skończyłam dopiero co pisać matury ???? Pytali mnie czy znam markę, jaki jest klient, jakie produkty oferują, jak bym obsługiwała takiego klienta, w sensie czego on oczekuje. Nie było mi trudno bo moja mama kocha te ubrania ????Dodatkowo pytania o to jakie mam oczekiwania względem tej pracy, czy jestem gotowa pracować popołudnia i weekendy a właśnie takiej pracy szukałam. Przygotowałam się wcześniej bo czytałam o marce i przeglądałam ich stronkę, odpowiedź miałam następnego dnia, powiedzieli mi co i jak z zarobkami i zaprosili po papiery do umowy. Zaczęłam pracować tydzień później i muszę powiedzieć, że cieszę się, że trafiłam tam, a nie gdzieś do restauracji itd. Polecam!!!!

Julia

Pracowałam w Massimo Dutti w Arkadii przez 2 lata. Warunki jakie oferują są dobre i zarobki też są okej. Wiadomo, że nie są to bardzo duże kwoty, ale w pracy nie tylko pieniądz się liczy. Uważam, że w Arkadii jest NAJLEPSZY ZESPÓŁ!! Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Kadry kierownicze są super. Da się z nimi dogadać, są bardzo wyrozumiali. Bardzo polecam pracę w tym miejscu.

Agnieszka
@Julia

A jaką macie kwote na umowie o pracę za pół etatu? Ja mam mniej niż najniższa krajowa :/ plus premie.

Majlub
@Julia

A mogłabyś napisać na jaki etat pracowałaś (lub ile godzin średnio robiłaś) i jakie dostawałaś wynagrodzenie za to? Premie są duże?

Agnieszka Sulima -Pyrka

Zakupiłam w październiku kartę podarunkowa dla mojej siostry do dnia dzisiejszego karty nie można aktywować nikt nie potrafi mi wyjaśnić dlaczego . Siostra narobiła sobie wstydu w sklepie . Zachowanie infolini koszmar w sklepie tez koszmar nie polecam karty sklepu tez już nie polecam koszmar koszmar 400 zł poszło do kosza

Maja
@Agnieszka Sulima -Pyrka

Tez mialam problem z aktywacja - nie dostalam zadnych informacji w nailu jak to zeobic, ale dostalam pomoc na czacie. Karta aktywowana

byly pracownik

Pracowałam w Massimo w Złotych Tarasach, dobra praca na okres studiów. Racja grafik się zmienia, ale też jak miałam egzamin/wizytę u lekarza to mogłam się z kimś zamienić. Raz ja zamieniałam się dla kogoś, raz ktoś za mnie. Fajny uniform, mili ludzie, możliwości rozwoju. Trafiłam na bardzo fajny zespół! Ja z zarobków byłam bardzo zadowolona, jak na niepełny etat to moim zdaniem fajne kwoty. Nie ma co się spodziewać że zarobisz 2000 netto pracując na pół etatu... Wiadomo jest to praca ciężka fizycznie, ale naprawdę jest ok. Świetna praca na początek studiów.

@byly pracownik

Bardzo dziękuję za Twoją wyczerpującą opinię na temat pracy w Massimo Dutti. Wspomniałaś o tym, że podoba Ci się uniform pracowniczy, a możesz właśnie napisać coś więcej na temat dress code'u w tej firmie?

Viola

Jak wygląda praca w MD na Promenadzie? Może ktoś napisać czy umówa jest skonstruowana ok? Są jakieś haczyki? Faktycznie jest wypowiedzenie 2 tyg albo za porozumieniem stron?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Massimo Dutti? Ktoś coś?

Nie wiem

Co to jest system 12/12?

Jan

Pracowałem w Massimo Dutti w Arkadii jeszcze jako młody, uczący się chłopak. To właśnie głównie dla takich osób jest ta praca - pracujących przy okazji studiowania, dorabiających sobie. Praca w stosunku do innych sklepów była niezła, być może znaczenie miała inna grupa docelowa, inny klient który pojawiał się w sklepie, niż w tych których pracowałem wczesniej. Większość sprzedawców pracowała na 1/2, 3/4 etatu, niektórzy na 1/4 lub cały etat - choć tutaj trzeba było sobie na to 'zapracowac'. Elastyczny grafik - co oznacza, że poznajesz swój grafik raz na miesiąc ale zmienia się on bardzo często, z tygodnia na tydzień, a nawet z dnia na dzień. Bardzo często pojawiały się prośby przyjścia do pracy nawet w ten sam dzień. Jeśli chodzi o kierownictwo i tzw. zarządzanie to tutaj po latach pracy w innych organizacjach, mogę powiedzieć, że osoby zarządzające, z którymi pracowałem, nie nadają się do swojej roli. Raczej większość kierowników i dyrektorów to osoby bardzo długo pracujące w sklepach odzieżowych, przechodzace przez cały proces życia sklepu, więc przyzwyczajone do tej specyficznej branży, dlatego po zostaniu takim kierownikiem lub dyrektorem są niesamowicie dumne ze swojego stanowiska, niestety, jak również uwidacznia się ich niewiedza, zapewne przez brak odpowiednich szkoleń, na temat szerokopojetego zarządzania procesami oraz zasobami. Wiele osób jest niegotowa do rozwiązywania problemów, nie radzącą sobie ze stresem oraz z naciskiem na zwiększenie sprzedaży, co bardzo często wyładowywali na zwykłych sprzedawcach. Co do zarobków - stanowisko sprzedawcy, uwzględniając premie na cały etat to około 2200-2500 zł, ciekawe bo na 1/2 lub 1/4 wynagrodzenie wychodziło korzystniej przeliczając na godzinę. Stanowisko VM (ten od ekspozycji ubrań według instrukcji z góry) - 3000-3500, zastępca kierownika nieco więcej i kierownik około 1,5 - 2 średnie krajowe. Dla pracujących wyłącznie w sklepach: jeśli ktoś uważa, że to dużo - nie, nie jest. Z takim wysiłkiem i czasem poświęconym innej branży, jesteście w stanie zarobić znacznie więcej. Z plusow- ludzie, często robiący fantastyczne rzeczy, inspirujący. Chociaż rotacja to minus dla organizacji, ja się cieszę się, że było ich tak dużo.

Natalia

Dobra firma i dobry pracodawca więc jeśli komuś odpowiada taka praca to warto!!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

bylypracownik

umowa o pracę, pierwsza na 12 miesiecy, druga juz na czas nieokreslony. Ja bylam super zadowolona z pracy tam, mialam fajny zespol i kierowniczka byla bardzo mila.

Czy Massimo Dutti praktykuje "luźne piątki"?

nikodem

W życiu

lol

jak mialyby wygladac luzne piatki w sklepie odziezowym? to sa chyba pytania jakiegos bota

Bogna

Jestem zaskoczona tymi opiniami, słyszałam, że firma jest dobrym pracodawcą a tu wprost przeciwnie oceniacie.

Najgorsza praca w zyciu

Wytrzymałam tam 9 miesięcy i najlepsza decyzja mojego życia było odejście stamtąd, nauczcie się traktować ludzi normalnie - bo się da, a później oczekujcie cudow, bo z takim chaosem i traktowaniem ludzi nigdy nie pozbędziecie się rotacji i ciagle będzie niezdrowe ciśnienie i presja. Pracowałam w MD, pracowałam w oysho i wszędzie jest jedno i to samo. Niby brandy z pozoru podające się za „butiki” a od środka zgnilizna... struktury regionalne to drugi temat rzeka. Stanowczo odradzam.

KASIA

Stanowczo odradzam prace Massimo Dutti w Arkadii! Kierownictwo tam to jakaś pomyłka! (usunięte przez administratora) zmiany często do 1 czy 2 w nocy, po czym dowiadujesz się, że ze te godziny nocne są płatne tylko 1 zł brutto wiecej!! Brak jakich kolwiek szkoleń dla nowych pracowników, rotacja tam jest non stop, wszyscy sie zwalniaja przez (usunięte przez administratora) tego salonu, która sama nic nie potrafi a oczekuje tego od wszystkich pracowników, jeśli zatrudniasz sie na pół etatu lub 3/4 to przeważnie bedziesz robił cały i nikt nie będzie się Ciebie pytał o zdanie czy chcesz robić nadgodziny! Jedyny plus to zniżka pracownicza do innych sklepów.

Zostaw merytoryczną opinię o Massimo Dutti - Warszawa

• Jak się pracuje w Massimo Dutti?

Zobacz opinie na temat firmy Massimo Dutti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Massimo Dutti?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Massimo Dutti?

Kandydaci do pracy w Massimo Dutti napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Massimo Dutti