Work System

Zostalem oszukany na 600 zl od Work system w Lodzi. Nie polecam

Aleks
@Aleks 04.10.2017 15:29
Zostalem oszukany na 600 zl od Work system w Lodzi. Nie polecam

Nie mam pojecia. Konczyl mi sie pobyt w Polsce, mialy kase przeslac na konto. Minelo sporo czasu, na rozmowe nie ida, tylko groza mi Straza Graniczna, ze jezeli bede wymagac kase, to bede mial klopot

anonymous
@Aleks 24.10.2017 15:50

Do jakiej firmy cię wysłali na zlecenie, że nie dostałeś kasy? Może nie zapłacili Agencji i nie mogli ci wypłacić przez tą. Podobno firmy często z opóźnieniem przelewają kasę Agencjom stąd opóźnienie w wypłatach.

Roksi

Bylem w Work system zatrudniony nie legalne. Teraz mam problem ze staza granicznina. Nie wystawiaja oswiadczen o zamiarze powierzenia wykonywania pracy ani wystawiaja zezwolen na prace. Bardzo zla agencja pracy

Inna
@Roksi 05.10.2017 09:28

Raczej pomyliles agencje. Ja pracowala w Work System 6 miesiecy i wszystko bylo legalne i wszystko oswiadczenia bylo za darmo. Miala tania komnata, wszystko objasnione

Agnieszka

@Damian próbowałeś ze swoim pytaniem zwrócić się bezpośrednio do agencji? Ktoś z Was w ostatnim czasie dostał pracę dzięki Work System? Co możecie doradzić osobom, które obecnie poszukują nowej pracy? Co sprawia, że warto wybrać właśnie tą agencję?

Damian

Czy zwolnienie lekarskie trzeba zanieśćdo aagencji czy do miejsca pracy ?

Czaki

Chciałbym się dowiedzieć czy ta agencja daje zaliczki?

worker
@Czaki 05.06.2017 15:45
Chciałbym się dowiedzieć czy ta agencja daje zaliczki?

Agencja nie daje zaliczek

ona1

mam pytanie czy rzeczywiście wypłaty są do 23 dnia miesiąca jak jest na umowie czy wcześniej ?

Agnieszka

@XY, dziękuję. W takim razie powodzenia w dalszej karierze. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o Work System - zapraszam do lektury http://www.worksystem.com.pl/o-firmie.php

Agnieszka

@XY, czy dostałeś w późniejszym czasie informację zwrotną? I możesz powiedzieć więcej o przebiegu rekrutacji? Czy coś Cię szczególnie zaskoczyło?

XY
@Agnieszka 21.03.2017 11:40

Po 5 dniach odezwała się do mnie Pani z WS pytając czy jestem nadal zainteresowana pracą lecz już znalazłam inną, którą poleciła mi Pani z Plus Kadra, po rozmowie rekrutacyjnej (która trwała 10 min a nie 4 min jak w WS). Pani zzapytała mnie czy jestem zainteresowana pracą, zaprosiła mnie do firmy w której miałam pracować na szkolenia i jeszcze tego samego dnia podpisałam umowę

Wioletta

Przedstawiciel regionalny Wodzisław Pani na początku kłamie jak z nut, wysoka stawka piękne warunki, po pierwszej wypłacie obudziłam się z ręką w nocniku wynagrodzenie połowę mniejsze niż było ustalane, po rozmowie z przedstawicielką dostała amnezji że jakieś ustalenia były robione !!!! mijać szerokim łukiem !!!!

XY

Byłam niedawno ma rozmowie na ulicy Gdańskiej w Łodzi. Praca miała polegać na pakowaniu różnych rzeczy. Byłam umówiona na godzinę 10:30 gdy dojechałam na miejsce kazano mi poczekać chwile bo jedna z damulek rzekomo stoi w korku co się później okazało stała w korku przy ul Narutowicza a Piotrkowska mimo że parę minut wcześniej sama tamtędy przejeżdżałam i żadnego korku nie było. Czekałam 30 min rozmowa trwała niecałe 4 minuty. Zapytano mnie czy praca mi odpowiada powiedziałam że tak jestem zdecydowana podjąć tę pracę. Powiedziano mi że jeszcze tego samego dnia do godziny 15 zadzwonią do mnie z pytaniem czy nadal jestem zainteresowana pracą i ewentualnie przekażą mi dalsze informacje na temat firmy gdzie mam się udać itp. Minęła 15 ani nie zadzwonili ani nie odbierali telefonu. Rozmawiałam później ze znajomymi mieli różne problemy z tą firmą i nie polecają jej. Ta firma to dno. Nikomu nie polecam. Polecam pluskadre

Agnieszka

Myślicie o podjęciu pracy w Work System? Na stronie internetowej firmy znajdziecie wszystkie aktualne oferty. http://www.worksystem.com.pl/aktualne-oferty-pracy.php Które stanowisko Was szczególnie zaciekawiło?

Waldi

Widzę takie ogłoszenie Pracownik magazynowy Panie - Panowie i zastanawiam sie czy można być małżeństwem czy nie bardzo Wam to podchodzi pod gusta, bo mam żonę i przyznam, że szukamy pracy oboje, więc może może

Ala

umowa z nimi to tragedia. Jeżeli zrezygnujesz w pierwszym tygodniu pracy zabierają Ci 100 zł, buty sam sobie musisz kupić za 25 zł. Każda nieobecność nie zgłaszana zgodnie z ich regulaminem 50 zł.Kase dostajesz 23 dnia następnego miesiąca. Kur.. to tylko umowa zlecenie a oni za każdą możliwą rzecz Ci potrącają. Ewidencje godzin z zakładu pracy do agencji przesłać nie mogą, a jak coś Ci wypadnie to musisz zapier.. do zakładu. Byłam zatrudniona już przez kilka agencji, ale z takim poje.. regulaminem to się nie spotkałam. Nigdy w życiu nie podpisze takiej umowy czy to z work system czy inna agencją. Jak komuś nie odpowiadają takie warunki to nawet nie ma co jechać do tej agencji i tracić czasu. Pokrótce nakreśliłam wam umowę z work system. Pozdrawiam wszystkich wkur.. na agencje i zapier.. za psie grosze:) a jak wam coś odje.. nie zgodnego z umową, którą podpisaliście to zgłaszać do pip-u bo będą nas jeba.. w du.. dopóki dajemy na to przyzwolenie.

worksystem
@Ala 10.06.2016 17:53

W związku z Pani ogromnym niezadowoleniem proszę o przedstawienie szczegółów Pani potrąceń . Fajnie jest też przedstawiać się z imienia i nazwiska skoro ma się odwagę oczerniać . Wszystkie informacje zawarte w regulaminie są przedstawione przed podpisaniem umowy więc skoro już na samym początku tak wiele było zastrzeżeń co spowodowało że zdecydowała się Pani na podpisane umowy z agencją ? Proszę też o udzielenie informacji jak rozwiązałaby Pani problem nie przychodzenia do pracy w ustalonych wcześniej godzinach bądź też rezygnacji bez jakiekolwiek przyczyny a zwłaszcza poinformowania kogokolwiek ? Chętnie zapoznamy się z sugestiami i podpowiedziami .

Nick

Ta agencja pracy to jakieś dno. Telefonów nie odbierają, zawsze jest jakiś problem. Jedna, wyjątkowo niemiła pani w biurze potrafi nawet grozić pracownikom. Omijajcie tę agencję szerokim łukiem bo inaczej stracicie tylko swój czas i nerwy.

Ryba

Zgadzam się w 100%. Pomiatają ludźmi. Paniusie w biurze są po prostu bezczelne szczególnie jedna. Najgorsza agencja jaką spotkałam.

Dominika

O tym jak work system traktuje osoby poszukujące pracy i ich czas. Byłam dzisiaj umówiona z tym pośrednikiem na godzinę 12. Przyszłam,kazali czekać ok to czekam. Wychodzi osoba, która weszła przede mną. Nadal czekam. Wychodzi dwójka pośredników i sobie na luziku rozmawia. Proszą,aby nadal czekać. OK czekam. 12:10 pytam się ile mam jeszcze czekać, czy zrobili sobie przerwę. Miła Pani odpowiada mi: jak nie mam czasu żeby czekać to mogę sobie iść. Więc grzecznie się pożegnałam i poszłam. Nie chodzi mi o to, że musiałam czekać. Chodzi mi o to jak mnie potraktowano. Nie wiem czy ciężko jest powiedzieć kulturalnie np. proszę chwilę poczekać jesteśmy zajęci/mamy przerwę. Najwidoczniej dla niektórych tak. I jeszcze ten uśmieszek jak wychodziłam jak to mówią w reklamie karty kredytowej: bezcenny. Reasumując: jak poszukujecie pracy to darujcie sobie work system. No chyba że chcecie być traktowani przedmiotowo to droga wolna. ps. Taka tam ciekawostka z biura work sytem na ulicy Gdańskiej w Łodzi. Wiecie co się dzieje z waszymi CV, na których znajdują się wasze dane? Leżą sobie na podłodze w kartonowym pudełku po karkach ksero ogólnodostępne dla wszystkich.

maciek

a dlaczgo nikogo nie przyjmują? no ja nie bylbym tego tki pewny, bo z tego co się orientuje to mój znajomy był na jakijś rozmowei u nich i co prawda jeszcze czeka na decyzje ostateczną, ale jednak na jakijś rekrutacji był, więc moze to sa tylko plotki, że nikogo nie przyjmują, no bo niby po co by go zapraszali?

......

Aktualnie raczej nikogo nie przyjmują z tego co wiem, bo ogłoszń nie widać lecz cv przecież można wysłać i tak właśnie zrobiłem. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś od osób, które tam pracują/pracowały, jakie miały doświaczenia, bo jeśli wszyscy mają zdanie negatywne to oznacza ze naprawde musi byc kiepsko

mołyszek

czy szykuje się jakaś nowa partia rekrutacji do work systemu? czy raczej nie ma obecnie na co liczyć? bo tak się właśnie zastanawiam czy jeest na co czekać... a no i jak już jest rekrutacja to tylko jest to "konkurs cv" czy może też rozmowe rekrutacyjną jednak przeprowadzają z każdym ? ciekaw jestem jak to wygląda

olka

Obecnie jetsem osoba poszukujaca pracy, no i pomyslalam o Work System. Słyszałam, że to firma działająca z powodzenie m na rynku łódzkim od 7 lat, gdzie zespół tworzą odpowiedzialni, kompetentni specjaliści.oferują warunki współpracy, które gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. jestem w szoku czytajac te komentarze. nie wiem z czego to wynika....moze zazdrośc...

cocototonie

Ta firma to istny absurd. Jedna z najgorszych agencji działających w tym kraju.Tylko pani Kasia jest sympatyczna i zawsze pomoże

kate19

Wiecie co czytam te wasze opinie i sama nie wiem co myśleć.... Pracowałam przez ta Agencję kilka razy i jakoś nie narzekałam Fakt!!! dość długo czeka się za wypłatą ale nigdy nie miałam sytuacji żeby była późnij niż ustalona data jak również sytuacji by się coś nie zgadzało Co do kwestii miejsc gdzie pracowałam przez tę agencję to były 3 i fakt musiałam zapidalać no ale to chyba nie jest zależne od nikogo prócz od firmy w której się znajduję Poza tym nie spotkałam się jeszcze z osobą która by wychwalała pracę jaką wykonuje Też chciałabym leżeć a żeby pieniążki na koto leciały Ogólnie nie ma nic do tej Agencji i uważam że jest ok

Spartacus

Nie polecam tej firmy.Telefonów nie odbierają i umowy,jakie dają bez ubezpieczenia i wogóle.Szkoda czasu na taką firmę (usunięte przez administratora)

Klata

Szkoda słów na Tą firme polecieli z wypłata za 2 miesiace ;/

były pracownik

No niestety nie zostawię tutaj dobrej opinii na temat tej agencji w umowie mam do 23 każdego dnia miesiąca wpływ na konto a teraz? jeszcze nie dostałam taki czas po..

TMT

firma bardzo dziwna i bardzo sie do niej zrazilem dla mnie najgorsza agencja pracy lodz przyklad wystawiaja ogloszenie np o 15 00 dzwonie pare min po wystawieniu a oni mowia ze nie aktulane i po paru godzinach znowu wystawiaja to samo ogloszenie to sa [usunięte przez moderatora]

pracowalem i powiem tak jesli nie chcecie marowac czasu i zycia to nie polecam tej agencj i agencj ktore daja umowe o dzielo nic sie stego nie ma a grosze placa [usunięte przez moderatora] pelna geba

malami

mam pytanie. wczoraj podpisalam umowe z work system mialam ponoc pracowac w mega pack ale zadzwonili do mnie twgo samego dnia mowiac ze praca jest wstrzymana. wogole nie potrafie tego zrozumiec jak to jest mozliwe. czy ktos mial z ta firma problemy roziwazujac umowe??

raffi

Chyba wiedziałeś za ile pracujesz na umowie masz stawkę napisaną Jak nie umiesz czytać to masz koleś problem Ja nie mam zastrzeżeń pracuje dorywczo u nich drugi rok i są oki Można się z nimi w wielu sprawach dogadać

=

Nie polecam nikomu, nawet szkoda wchodzic jest do tego biura!! Wykorzytsuja Was raca za grosze...obiecuj kokose a nic nie daja!! praca w zimnie, zabieraja Wam 100% za godzine, bezsensu... na to ABY MIELI NA NOWE STROJE~!

-------

nie polecam pracy z tej AGENCJI !!!! [usunięte przez moderatora] I TYLE !!! DARUJCIE SOBIE WSZYSCY... SCIEMNIAJA WSZYSTKICH, A CO DO CZEGO MACIE MAŁO KASY A DUŻO SIĘ NA ROBICIE.... A TAK KOKOSY OBIECUJA...

tak rowneiz podawali mi pewna kwote do zapłaty

dida

Czy też mósiałeś zaplacić

witam czy ktos zna, a moze pracował w tejze firmie mowimy oczywiscie o worksystem? mam mozliwosc wyjazdu z nimi i niestety nie wiem czy warto czy ktos by mogł cos napisac konkretnego ;-)

Zostaw opinię o Work System - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work System