Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

Hero123

Dzień dobry, Proszę o opinię pracy w tej firmie na stanowisku biurowym.

@Hero123

Dobry wieczór, Ponad 10 lat pracuję w tej firmie. Jestem zadowolony. Terminowo płacą. Spora część kadry zaczynała pracę w Stekop jeszcze wcześniej niż ja, to dobrze świadczy o firmie. Polecam. Pozdrawiam!

Twoje zadowolenie z pracy jest najlepszą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Tak długi staż też o tym świadczy. Dodaj jakie pozytywne strony widzisz w zatrudnieniu, a co chciałbyś zmienić lub poprawić? Także temat benefitów do wynagrodzenia jest bardzo ciekawy i zainteresuje osoby myślące o pracy w Stekop, więc wyszczególnij proszę na jakie dodatki do pensji można liczyć.

Nico

Wiadomo jaka firma wygrała przetarg na JW Rzaska?

@Nico

Jeszcze niewiadomo kto wygrał. Mam nadzieję, że nowa firma nieprzejmie koordynatorów ze Stekopu. Masakra. Ci ludzie niemają pojęcia o pracy . 3 gamoni, którzy prawie co dwa miesiące się zmieniają.

W Rzeszowie wszystko przegrali

AK
@Zainteresowany

3 gamoni się zmienia, ale Ciebie analfabeto już nikt pisać nie nauczy.

Kamo

Lubie wachac nogi mojej lasce a wy?

Agata
@Kamo

To nie jest kwestia godna rozważenia. Tutaj bowiem skupiamy się na dyskutowaniu o przeróżnych aspektach związanych z pracodawcą, jakim jest STEKOP. W szczególności zaś o tamtejszych warunkach zatrudnienia. Jesteś w ogóle pracownikiem wspomnianego powyżej przedsiębiorstwa? Jeśli tak, to może byłbyś tak uprzejmy i opisał, jak przedstawia się w nim system wynagradzania oraz premiowania? Wiele osób na pewno się nad tym zastanawia, więc bardzo na Ciebie liczymy.

Celina

Ale o co chodzi?

@Celina

Chyba użytkownik dodający ten post nie miał w zamiarze przekazać nic cennego, co mogłoby się przydać osobom odwiedzającym wątek opinii o pracy w firmie STEKOP. Z informacji znalezionych na oficjalnej stronie internetowej firmy dowiedziałem się, że firma zatrudnia obecnie około 3000 pracowników w całej Polsce. Wiesz może, jak wygląda liczebność pracowników firmy, jeżeli chodzi o Białystok? Są może jakieś wolne etaty?

Kamo
@Agata

Podstawa minimum plus godzinowka na zlecenie.

AK

A my nie.

Marian

terminowo płacą. polecam.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Agent nieruchomości
PPHU Batis Sp. z o.o.

W Rzeszowie wszystko przegrali

Emeryt
@Kiju

A jak z innymi jednostkami, Poznań?

Paolini
@Kiju

To teraz zobaczysz różnice pomiedzy STEKOP a innymi firmami.

Byly
@Paolini

No tak (usunięte przez administratora) firmy to jeszcze nie widziałem, pracując w tym dziadostwo masz trzy prawa zapieprzac, milczeć i błagać o wypłatę dobrze że tylko dwa tygodnie tam pracowałem. Że nie ma kary na tych oszustów.

Kamil

to na Rząsce został Stekop na następny rok ?

DSz lysemu mozesz naskoczyc.

byly

Lysy na B... zesrany (usunięte przez administratora) gnoja za jego przekrety na kasie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) parowa

Barni

a na Rząsce kto wygrgał ?

Wartownik

W Krakowie wygrał Kowalczyk, teraz dopiero się dowiecie co to znaczy nie płacenie ludziom, wiele osób (byłych pracowników Kowalczyka) które pytałem o tą firmę ma złe zdanie o niej, umowę o pracę płacą w terminie, a z tego co słyszałem z UZ płacą nawet co kwartał i pieniądze wiecznie się nie zgadzają... Trzeba szukać pracy, w Stekopie po początkowych problemach, od dłuższego czasu pieniądze się zgadzają i pewnie by się zgadzały dalej, ale niestety przegrali przetarg. Ja nie przechodzę do Kowalczyka, Wam też nie polecam, bo pracy z kwalifikacjami jest sporo, a nie mam ochoty prosić się o swoje pieniądze, które uczciwie zarobiłem. Podejrzewam, że Kowalczyk to będzie takie samo dziadostwo jak City Security...

bazyl

wiadomo kto wygral na jw w krk ?

Kiju

Tzn że przegrali wszystkie jednostki A kto wygrał w krakowie

Gienio

I jak tam w Krakowie wygrali

krakow
@Gienio

Nie, oj co to będzie :(

OchronaWawa

Polecam pracę w Stekopie na ochronie. W Warszawie kasa jest zawsze na czas i zgodnie z umową. Z menedżerem obiektu idzie spokojnie dogadać się w sprawie grafików i wolnych.

Nico

UWAGA Stekop w Krakowie Jednostka Wojskowa Rząska nie płaci ludziom do końca całej pensji.Ludziom brakuje nawet 1000zł pensji! Mydlą oczy,ze pod koniec miesiąca zapłacą i nic KŁAMCY!

@Nico

UWAGA najnowsze info! Odpowiedz z wczoraj z Inspekcji Pracy!!! Proszą o papiery, grafiki No maja w związku z ta firma dużo pracy... Także nie krępować się i wysyłać!!!

Chłop z mazur
@Nico

mówiłem dawno już , że są przekręty oraz wizja bankructwa , łapią wszystkie przetargi a później nie dają rady ogarnąć .

@Chłop z mazur

bo grucha i reszta rządzących to głąby a od kozy wara

@anonymous

A mnie właśnie odpisali z Białegostoku... ale Ojj trzeba będzie grafiki z Piły powyciągać...

Rubel z Gąbina
@Nico

Zgłoś do d-cy Jednostki, zaraz zapłacą, bo np w JW Bielcie kole Sochaczewa to ludzie maja umowy o prace i łaski nie robią, muszą zapłącić

w Warszawie na jednostkach to samo barki po 800-1000 zł

Królewna
@anonymous

Moje postępowanie w związku w nadeslanymi kolejnymi dowodami przeze mnie, zostało przedłużone do końca października.

@Chłop z mazur

Chlopie stekop to nie firma ktora zatrudnia 20 ludzi ,tylko duza liczaca sie w branzy firma poczytaj o ich zyskach i ilu ludzi zatrudnia w Bialymstoku maja sie dobrze placa na czas

@Nico

Jak nie placa to nie trzeba pracowac,w Bialymstoku firma jest znana i jest na rynku chyba z 15 lat moze wiecej ,wszystkim placa na czas ,tylko prosze nie opowiadac ze firma wygrywa przetarg za mala kwote i nie ma z czego placic he he ,ludzie to glupotu wypisuja

@Nico

Ludzie ale pieprzycie głupoty niepodoba wam się to do domu albo do sądu a nie użalacie się nad sobą jak dzieci. Niech wam dalej zabierają jak widzą (usunięte przez administratora).w

@Nico

To po co pracujecie widocznie tak wam dobrze. Stękacie jak dzieci a nikt do sądu nie idzie bo się boi . Dla mnie to powinni robić za paczkę smalcu.

kurpulentna
@anonymous

Czy ktoś sklada pozew do sądu pracy?? (usunięte przez administratora) mimo wysłania dowodów zaczyna się migac tym że to osobne spółki, a więc umowy itp, chce odzyskać kasę od darmozjadow

krakow

Przychodźcie do pracy, szukają naiwniaków, ludzi brakuje, koordynatorzy nie ogarniają niczego, telefony sie urywają na wolnym, ciągłe zmiany grafików, co niektórym to sie w główkach poprzewracało od liźnięcia władzy

Jakub
@krakow

Rozumiem, że negatywnie oceniasz pracę koordynatorów. Może chciałbyś zaproponować jakieś usprawnienia w firmie, które wpłyną na poprawę tej sytuacji? Na rynku pracy nadal brakuje wielu pracowników, może te braki wynikają właśnie z kondycji rynku pracy.

Lolo

Charować i nie pyskować nic nie robicie to siedzieć cicho za michę ryżu . Tyle piszecie a nic nie robicie żaden nie idzie do sądu czy inspekcji pracy to siedzieć cicho .

Jakub
@Lolo

Proszę Cię o nie prowokowanie kłótni na forum. Jeżeli w firmie zaistniał problem należy go wspólnie rozwiązać. Czy w międzyczasie w firmie zorganizowano spotkanie z pracownikami, żeby wyjaśnić kwestie wynagrodzenia? Jest to temat często poruszany na forum.

Darkmen Pruszcz GD
@Jakub

Bzdury piszesz w Step-kop jest tak jak coś ci się nie podoba to kop w du.e. Pracownika ochrony zwalniają z dnia na dzień bez podania powodu, komuś trochę pogorszył się stan zdrowia to z człowiekiem nie przedłuża się umowy. Jakub takimi postami ludzi prowokujesz . W Step-kop się nie rozmawia tylko wykonuje się polecenia.

Pandaros

Agencja Stekop, zajmująca się na terenie Krakowa i Rząski ochroną obiektów wojskowych, zaniża wypłaty, mydląc oczy umową ryczałtową, nie wypłaca za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy, tylko na podstawie zlecenia i dodatków za pranie ubioru służbowego.

Agnieszka

@Polo, rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na forum o tej firmie i uważasz je za nieprawdziwie. Napisałeś, że pozytywnie oceniasz terminowe wynagrodzenia. Jakie jest twoje zdanie na temat wysokości zarobków. Czy jesteś z nich zadowolony?

@Agnieszka

Placa tak jak kazda firma ochroniarska na umowie o prace czyli to co musza dac to daja tak samo placa na zlecenie to co musza daja ,w Bialymstoku nikt nie slyszal zeby komus nie zaplacili a coraz czesciej sie slyszy ze inne firmy szczegolnie mniejsze kombinuja

Polo

Stekop Bialystok ,ja pracowalem w Stekopie i kasa zawsze na czas,obecnie pracuje zona kasa zawsze na czas i ma druga umowe na zlecenie takze ok,ojciec pracuje 17 lat i wszystko ok ,kolega ktory kiedys pracowal w Stekopie ponownie sie zatrudnil i chwali wiec jak czytam tu opinie to smieszy mnie to co wypisuje sie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 6 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.