Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

baner wywiady

Chodzi o ochronę justus na Galerii Bałtyckiej Gdańsk pracuje tam pracownik który łamie wszelkie zasady związane z jego stanowiskiem znam go osobiście i nikt z tym nic nie robi a on śmieje się wszystkim w oczy chodzi i się chwali że ma układy i nic mu nie mogą zrobić ponadto był przykaz DYREKCJ Bałtyckiej że nikt obcy szczególnie Pani brygadzistą z firmy pakar serwis ma zakaz wstępu do siedziby justus Niestety nagminnie obydwoje łamią te zasady Być może DYREKCJa GB JESZCZE otym nie wie ale za kilka minut się dowie ta brygadzistą to Ukrainka i tak pan który pracuje przy monitorze w justus sobie pozwala na wszystko łącznie z panią brygadzistą z firmy pakar On psuje waszej firmie Opinie

B . pracownik
@Były pracownik

mówisz kolego o Galeri Krakowskiej bo jest kierownik w tym obiekcie (usunięte przez administratora) jak i paru ochroniarzy ktorzy nadużywają alkocholu w pracy ten proceder powtarza sie w wolne dni w których biura maja wolne

anna

czy pracownik na umowe o prace z orzeczeniem ,może liczyć np- na bony świąteczne?

Teresa
@remarke

A jakbys tego stopnia nie miał to by tego wcale nie przyznali? Kwota w miarę te sama? Tez właśnie ta odległość mnie zaciekawiła… czy masz wiec przy tym jakoś daleko?

Zainteresowany
Kandydat

Cześć, jakie są terminy wypłat w Justus na umowę o pracę i zlecenie? Planuję się tu zatrudnić

Kruger

Do 10 i 25

anna

Agata
@anna

To jakieś inne formy zatrudnienia też są u was możliwe? Ktoś pracuje na zleceniu albo na umowie o dzieło?

@Agata

Na zleceniu tak

@Rambo

a na zleceniu mimo, że nic teoretycznie nie przysługuje to można na coś jednak liczyć? ile tu w sumie osób pracuje i na jakiej umowie jest najwięcej?

@Joanna

Na zleceniu nie ma nic ani urlopu ani chorobowego

Jeson
@Rambo

Jeśli wybierzesz umowę zlecenie wraz ze składkami na dobrowolne chorobowe - masz chorobowe - zarobisz mniej ale coś za coś.

Biceps55
@anna

Wogole Z tymi grupami to sprzqtac a nie do ochrony smiech na sali bony kurna moze jeszcze Talony na Leki

@Jeson

I to tyle z plusów zlecenia tutaj? Ile średnio osób w firmie ma teraz uop? Pisali, że ciężko o nią i się zastanawiam po prostu.

@anna

To jest chory system. Bierze się człowieka z ulicy daje mu się byle jakie umundurowanie najlepiej najtańsze bez żadnego przeszkolenia kursu i robi się go pracownikiem ochrony. Ważne żeby miał grupę stopień umiarkowany bo wtedy Panowie właściciele Justusa doją pieniądze z PFRonu. A jakość świadczonych usług przez takiego Ciecia jest zerowa więc proponuję żeby właściciele Spółdzielni Inwalidów Justusa wzięli sobie tych Panów z grupami do ochrony swoich posesji. Może się kiedyś zmieni prawo i ta Sitwa Emerytowanych Policjantów którzy pozakładali sobie firmy ochroniarskie się skończy i przestaną ludzi w myśl obowiązującego prawa okradać z emerytur sami się bogacąc.

press
@anonim

Ciecie skończyły się dawno temu ciec to jest na portier dozorca w sklepie na budowie teraz czy masz licencje czy nie to nie ma znaczenia tyle

@anna

Zapomnij o jakichkolwiek dodatkach.Obiecuja dopłatę do przejazdów,a potem kasy nie dostaniesz.Tskze zapomnij o jakichś dodatkach

@Pero

Nie wiem o czym mowa ja dojeżdżam autem i co miesiąc kasa za dojazdy jest !!!

remarke Nowy wpis
@Pero

ja mam zwrot za paliwo, robią mi przelew i muszę się rozliczyć z faktur imiennych z numerem rejestracyjnym.

OZ Nowy wpis
@remarke

To do czego to zależy, że ktoś dostanie a ktoś inny nie? liczony jest staż pracy ogólnie pod agencja? Liczone są odległości od domu albo po prostu trzeba cos po prostu podpisać?

remarke Nowy wpis
@OZ

mam stopień niepełnosprawności, złożyłem wniosek na pismie do nich i co roku przyznają mi jakąś kwotę wypłacaną co 3 miesiące

Teresa Nowy wpis

Zainteresowany

@Zainteresowany

Wypłaty na umowę zlecenie masz zawsze 25 każdego miesiąca jeśli chodzi o umowę o pracę to raczej bym na nią nie liczył...

Co za bzdury mam umowę i kasę 9 zawsze na koncie

@Rambo

Siedem lat pracuję w Justusie i zawsze wypłata na umowę zlecenie była 25 ,nie pisałem że nie była na czas więc mi nie pisz że bzdury . Jeśli pracujesz w konwojach lub masz grupę to i może masz umowę o pracę a wtedy przelew może i dostajesz 9

Dorota
@Bozo

Czy zdarzyło się że w styczniu nie ma wypłaty? Dopierov25lutego??

@Dorota

skąd pomysł, że miałoby jej w styczniu nie być? coś wyjątkowego się dzieje w tym miesiącu tutaj? chyba, że wprowadzają wtedy jakieś zmiany jeśli tak to jakie?

@Dorota

Tak, zgadza się ,co roku tak to wygląda że w grudniu dostajesz dwie wypłaty za listopad i już za grudzień,wiąże się to z rozliczeniami i nowymi stawkami w Nowym roku. Zresztą firma na tym zyskuje płacąc pracownikowi starą stawkę a dostając już w styczniu od obiektów już pi nowej stawce. Trzeba w grudniu dobrze zarządzać wydatkami żeby wystarczyło do 25 lutego

@Bozo

Od zawsze tak jest w Justusie - jeśli grafik końcowy nie zgodzi się wypłatą wysyłają 25 stycznia wyrównanie tak miałem w zeszłym roku. w tym roku poprisłem aby nie wypłacali mi w grudniu wynagrodzenia, nie było problemu - wysłałem maila z prośbą odpisali, OK. Jeszcze rozpędził bym się z wydataki i mogło by mi nie starczyć do lutego.

Adam
@Bozo

Pracuje wJustusie jusz parę lat mam pozytywna opinie. Tszeba dokładnie czytać umowe

@Adam

Oczywiście że tak , trzeba czytać umowę, albo Ci pasują stawki i pracujesz albo szukasz czegoś innego . Tym bardziej jak się już dłużej pracuje w Justusie to już się wie czego można się spodziewać.

Doda
@Bozo

Czy w styczniu jest wyplata?

umowa o prace do 10 kazdego miesiąca zlecenie do 20

mam umowe o prace i wypłata zawsze juz 9 na koncie

Asia
@Joanna

Bo w grudniu dajom list,i grudz ,dlatego w styczniu niema ,jak dostajecie wypłaty? Regularnie?

Asia
@Rambo

Czy to normalne ,że 25lutego dopiero za styczeń?

@Zainteresowany

25 umowa zlecenie podobno jak na razie od miesiąca nie można się doprosić o umowę

@Asia

Jaki pan taki kram

@Dyzio

Trochę mnie to dziwi bo i nas wypłaty zawsze na czas i ze zlecenia i z umowy

Rovinj
@Dorota

@Bozo a czasem nie dostałaś / nie dostałeś dwóch wypłat w grudniu??

Izabela
@Zainteresowany

Wypłaty jak najbardziej terminowe, zawsze na czas.

Kruger

Do 10 i 25

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Kandydat

Ile obecnie wynosi stawka minimalna na godzinę na rękę? Ile Wam na czysto na rękę wychodzi za godzinę pracy?

AB
Inne

Wspominał ktoś niżej o dodatku za nocki, ile on wynosi? W ogłoszeniu piszą o elastycznym czasie pracy faktycznie da się ułożyć grafik trochę pod siebie? Godziny nadliczbowe są rozliczane są zgodnie z kodeksem pracy? W mojej poprzedniej firmie liczyli je po regularnej stawce, co nie było uczciwe. 23 zł/h to maks jeśli chodzi o zarobki?

seba77
@AB

Do każdej 1 godz nocnej masz dodatkowo parę groszy jeśli chodzi o grafik elastyczny u nas nie ma żadnego problemu

Lion
@AB

Różne są stawki na obiektach, pewnie zależy to od umowy jaką podpiszą z właścicielem obiektu. Do godzin nocnych doliczają mi coś ponad 4 zł do godziny - ale mam etat, Koledzy na zleceniach nie mają takiego dodatku

Fidov
@seba77

Jakie dodatki za nocki Nie ma nic takiego Nie ma też dodatków za pracę w święta Nie ma też żadnych bonów ani paczek A kartę medyczna można sobie (usunięte przez administratora) Tak samo jest z dodatkiem za leki badz sprzęt medyczny O dodatku za paliwo nie wspomne

JJ
@Fidov

Skoro dodatku jako takiego nie ma to co chodzi z tym dorzucaniem paru groszy? Tak po prostu je dodają? Chyba, że oceniacie z perspektywy rozbieżności w czasie lub tez innego „stanowiska” czy cos? i w te święta trzeba bezwarunkowo robić czy to zależy jak komu wypadnie? Można wcześniej zmian nałapać by ich uniknąć czy to loteria jest?

@Fidov

Masz rację.Zadnych dodatków.Nie liczcie na to.Najpierw obiecują,potem gola pensja

Koordynator
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Pytania

Emidom Sp. z o.o.
(24 opinii)
logo firmy Doradca Klienta ds. nieruchomości
Kraków
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pytający
Inne

Cześć. Mam do Was pytanie czy pracując na umowę o pracę i mając wypłacane godziny nadliczbowe na zleceniu to czy przychodzi Wam na konto kwota którą się spodziewaliście? Nie wiem czy to tylko u mnie na obiekcie czy zależy to od cwaniactwa kierownika ale co miesiąc zamiast minimalnej kwoty netto na godzinę na zleceniu przychodzi mi o wiele mniej pieniędzy niż powinno. Dlatego zastanawiam się czy cała firma Justus działa w ten oszukańczy sposób czy są to jakieś machlojki lokalnego kierownika? Proszę abyście podzielili się tym jak to u Was wygląda.

Maciej
@Pytający

Cała Firma to wielki przekręt. Ja pracuję 4 lata na umowie zlecenie na jednym obiekcie i podpisywałem jak ten (usunięte przez administratora) że pracuje w 4 spółkach Justyna bo w ten sposób (usunięte przez administratora) mnie z ZUSu czuli z emerytury.

Krzysztof
@Pytający

Ja mam wypłacane co do grosza zgodnie z grafikiem + dodatek nocy na etacie.

Bejo
@Pytający

Gdyby nie te machlojki to by nie wygrywali przetargów! Jak można przy zawieraniu umowy z pracownikiem dawać dokumenty im blanco? Bez podpisów! Bez dat! Bez początek firmy! Mało tego! Pracownik podpisuje że odbył szkolenie BHP które faktycznie nie było! I już kaska zaoszczędzona!

remarke
@Maciej

Z umowy zlecenie nie masz skłądek emerytalnych

ad
@remarke

Nie wiem, ale ja jako emeryt mundurowy dałem sobie przeliczyć w ZER ostatni rok prepracowany na umowę zlecenie i zostało mi doliczone do emerytury kilkadziesiąt złotych.

Fidov
@Pytający

Też zastanawiam się co to za kreatywna księgowość Oczywiście jak w każdej prawie ochronie zatrudnienie przez 2 firmy erat przez Justus I tu płacą można powiedzieć normalnie I nadgodziny przez inną firmę ...no tu to wychodzą cuda nigdy tyle co na umowie 21 wiek środek Europy

@Pytający

Wszędzie tak wygląda, kantują jak się da. Miała być większa stawka godzinowa za każdą godzinę teraz jak sie ludziom kasa nie zgadza to mówią że większa stawka ale za godziny te przepracowane po 153 h co w umowie są zawarte . Zauważyłem że czym więcej wyrobisz godzin to bardziej cię na stawce (usunięte przez administratora)i na jedno wyjdzie.

nikola
Kandydat

Propozycja pracy umowa zlecenie, najniższa krajowa, pierwsza wypłata w sumie po 2 miesiącach bo płacą po 25 dniu miesiąca, żałosne...

Madzia
@nikola

A wspominali może coś jak to potem wygląda? Bo na początek by dla mnie było ok, ale tylko jak później można umowe o prace dostać i solidną podwyżkę.

@Madzia

Nie masz grupy zapomnij o umowie o pracę !!

@nikola

(usunięte przez administratora)w każdej ochronie jest najniższa tu i tak lepiej płacą niż u innych a to że pierwsza pensja jest prawie po dwóch miesiącach to tak jest w każdej pracy jak zaczynasz później wychodzi ci co miesiąc ja nie wiem skąd takie gnomy się biorą przecież nikt ci nie kazał iść na ochronę trzeba było się uczyć to nie został byś cieciem

Wiecie może, czy w Agencja Ochrony Justus szukają chętnych na staż?

Tomasz

Jako pracownik ochrony w Auchan mam obowiazek obslugiwać kasy miła,i ponadto czy mam obowiązek oklejać i ustawiać alkohol

Justusowy ogrodnik

Ja przez długi czas byłem zadowolony z pracy w Justus, wiadomo - kokosów się nie zarabia, ale wystarczająco. Teraz wszystko idzie ku gorszemu. Nasz koordynator obiecał właścicielowi obiektu, że będziemy za (usunięte przez administratora) w ramach służby kosić trawę na terenie obiektu, bo podobno agenci na innych obiektach też to robią (dajcie proszę znać gdzie). Polecenie wydał ustnie bez żadnego aneksu do zakresu obowiązków. Obsada jest jednoosobowa, więc koszenie uniemożliwia wykonywanie podstawowych zadań jak np. obserwacja monitoringu i nadzór nad centralką Ppoż. Takie rzeczy mają robić m.in. osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności. Oto właśnie idealny agent stworzony przez kierownictwo Justus: z jednej strony biała koszula, nienaganna aparycja i prezencja, a z drugiej strony gumofilce, spalinowa kosiarka i grabie. Wstyd i żenada.

Baal
@Justusowy ogrodnik

Nie masz tego w zakresie obowiązków to niech się goni sam zasuwa.Druga sprawa albo ochrona obiektu albo kabaret koszenie trawy zaczniecie od koszenia skończy się na myciu okien itd.

Rambo

U nas chcieli żebysmy odśnieżali ale kierownik się nie zgodził a trawę kosza sami

Bejo

Czy firma Justus rzeczywiście nie sprawdza przeszłości swoich pracowników? Gościu będący koordynatorem w poprzedniej firmie zostaje (usunięte przez administratora)za pijaństwo. W tej firmie bez problemu dostaje pracę jako koordynator!

Nękają
Inne

Pracownica SMA justus mimo odbijania punktu co chwila męczy telefonami, że człowiek nie odbija punktu, a chciałbym zauważyć iż jest to (usunięte przez administratora)

Wstyd prezesi, kierownicy aby ludzie czekali na wypłatę. Dziś czwartek godz 15 a wypłaty na kontach nie ma. Dla niektorych to jedyne źródło dochodu. W innych firmach pracownicy otrzymali wypłaty w pon lub wtorek. Jeszcze wam mało z pefronu to trzeba nabjac kieszenie odsetkami z banku. WSTYD WSTYD WSTYD

Czytelnik
@Pracownik

Wiesz co u mnie w domu wszyscy mamy na umowie ,że wypłata do 10 i jakoś nikt jeszcze nie dostał, a i Ty za pewne tak masz więc w czym problem

Justus

Art. 212 Kodeksu karnego Sprawą zajmie się już nasz dział prawny.

Fachman
@Justus

Art 151 kodeksu pracy,dodatek za godz nocne dla pracowników…..czemu pracownicy go nie otrzymują?

Bo się nie upominaja

t050
@Fachman

bo cały czas jest wmawiane pracownikom, że w ochronie nie obowiązuje kodeks pracy

EWA

PRZECIERZ PŁACĄ ZA GODZINY NOCNE=DODATEK--PO CO TEN FERMENT

Paulina
@EWA

A możesz powiedzieć coś więcej na temat dodatku? Czy jest wpisany na umowę?

B . pracownik
@EWA

co ty bierzesz za ziola że tak głupio piszesz nic nie płacą oprocz godzin przepracowanych

ona
@EWA

Nic nie placa, wiec nie wymyslaj. Nawet na umowie o prace nie ma dodtaku nocnego , ani innej stawki. Po to jest umowa o prace i dodatkowo zlecenie, aby nie placic za nadgodziny

@ona

Ciekawe czy taki argument można usłyszeć na rozmowie. Swoją drogą skoro jednak tak się zarzeka to możliwe, że ma inną umowę? Raczej nie znacie tak szczegółowo swoich sytuacji chyba, że ktoś powie wprost?

remarke
@ona

Ja mam płacone nocne - 20% - oraz mam płacone za nadgodziny na umowie.

Waldi
@Justus

A co ty tak straszysz JUSTUSIE działem prawnym? Prawda w oczka kole? Nie masz sobie nic do zarzucenia? Nie chcę poruszać tutaj na forum wszystkich nieprawidłowości jakie są w tej firmie, a uwierz mi ,że jest ich sporo. . Z szacunku do szefa i jego pracy nic nie napiszę, ale wkurza mnie straszenie ludzi konsekwencjami , kiedy nie zawsze samemu postępuje się zgodnie z prawem.

Starszy

Pracowałem na monitoringu wizyjnym w Krakowie. Współpracownicy to zbieranina ludzi w róznym wieku i z róznym wykształceniem. Są i osoby z niepelnosprawnościa i zdrowe i studenci, ale powiem wam to wszystko do ogarnięcia. Jednak rzecza niedopuszczalna jest zachowanie jednej osoby- kobiety , która była dowódcą. Teraz podobno juz nim nie jest tylko zajmuje sie jakimis rzeczami biurowymi. wspomniana kobieta to agresywna, wulgarna histeryczka. Potrafi wyzywac , ublizac i krzyczec jak jej sie cos nie podoba. Frustratka niebezpieczna i toksyczna. To co ona robiła to zwykly (usunięte przez administratora). Odszedłem przez nia. Jakiekolwiek zgloszenie problemu kierownikowi mija sie z celem . Nie reaguje. Ten facet jest bezwolny nie radzi sobie. Toleruje zachowanie tej niewychowanej , prostej baby, nie rozumiejac , ze to na niego rzutuje. Tolerowanie agresywnego, tak wulgarnego pracownika jest niedopuszczalne.

STUDENTKA
@Starszy

Ogłoszenie o pracę na monitoringu wizyjnym w Justus Kraków ciągle jest dostępne. Pomyślałam spróbuję może dorobię trochę na życie studenckie. Byłam na rozmowie. Siedziba firmy strasznie daleko , prawie pod Skawiną. Dojazd straszny. Stawki, które oferuje firma to żenada. Zero dodatku za noce. Za pracę przy komputerze. Nie wspomnę już o jakichkolwiek benefitach , które teraz sa standardem .Rozmowa z jakąś kobietą, która była kompletnie nieprzygotowana. To już dało mi wiele do myślenia. Podziękowałam. Odradzam.

Ppk
@Starszy

A może być się popatrzył na siebie jak wykonywałeś obowiązki bo gdybyś robił co swoje to nich by na ciebie nie krzyczał i może nie wypowiadaj się o kimś tak skoro go nie znasz też pracowałem w tej firmie i uważam że na wizyjnym pracuje banda kretynów którzy nie umieją nawet kliknąć w myszkę a wspomniana przez ciebie pani próbuje utrzymać tam jakiś poziom ale skoro inaczej się nie da więc dostosowuje się inteligencja do osób tam pracujących więc najpierw popatrz na siebie i swoją pracę dopiero innych obrażaj i wyzywaj taka moja dobra rada bo chyba nikt z was którzy tu piszą nie jest w stanie pomyśleć nad tym tylko najlepiej zbluzgać innych i już bo tak najłatwiej i najprościej nie pomyślą co inny człowiek może czuć i jak wielką bronią jest hejt na innych mam nadzieję że justus jako firma nie zostawi tak tych wszystkich spraw i przekaże te komentarze prokuraturze i dojdą to osób którzy bezmyślnie piszą te pierdoły najpierw zastanów się nad sobą nad tym jak pracowałeś jak to wygląda ile ktoś ma obowiązków i że w tej firmie każdemu zrywa się za coś to nie wina ludzi którzy tam pracują tylko wina góry która ciśnie bo im się zera nie zgadzają taka jest prawda i życzę ci abyś nigdy nie doświadczył takiego hejty jak ty sprawiasz innym trzymaj się ciepło i obyś znalazł lepszą pracę ja znalazłem a o justusie zapomniałem ????

Wiewiór
@Ppk

Chłopie i ty mówisz o inteligencji tej Pani, a pisać sam nie umiesz. Ogarnij się i wróć do szkoły może się, dowiesz co to interpunkcja. Duże i małe litery. Tragedia. I czym się chwalisz ? Tym, że pracowałeś na monitoringu wizyjnym. Nic w tym nadzwyczajnego. Praca jak każda inna. Tu chodzi o atmosferę i to co tam się wyczynia. Dobrze, że są takie informacje , bo przynajmiej wiadomo gdzie sie nie wybierać do pracy.

Gekon
@Ppk

Co ty nazywasz poziomem? Krzyki , wyzwiska? Jasno ktoś napisał jak są tam traktowani ludzie. To forum dokladnie jest po to , aby sobie przekazywac opinie o firmach, o jakosci pracy, o ludziach , ktorzy tworza dane srodowisko. Ktos kto bedzie chcial sie zatrudnic kilka razy przemysli zanim to zrobi.

Ktoś
@Ppk

Justus to ....to nawet nie można nazwać firmą,brak szacunku do Pracowników.Przez słowo brak szacunku piszę ogólnie.To co ludzie Piszą o tej działalności jest szczera prawda.Tu Piszesz że się Oczernia,natomiast to jest szczerość i przestroga dla innych ,ale nikt nikomu nie może narzucić nie współpracować z tą firmą.Niech każdy jeżeli chce przekona się osobiście jak to wygląda.Do ludzi trzeba mieć podejście,a nie rozdartego (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) z ciężko zarobionych pieniędzy,Obrażać i Poniżać pracowników,(usunięte przez administratora) prosto w oczy,obiecywać gruszki na wierzbie po czym dostawać same patyki , zastraszać,odbierać poczucie własnej wartości.Zostalo napisane że te komentarze powinny być przez firmę justus zgłoszone do prokuratury.????Super,myślę że połowa Europy zjechała by się składać zeznania i byłoby co opowiadać o tej Działalności gdyby każdy opowiedział o swoich doświadczeniach z firmą Jusstus i z całą pewnością nie byłyby One korzystne dla Jusstusa.

FAKT
@Ktoś

MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ. NIE POLECAM PRACY W CENTRALI TEJ FIRMY W KRAKOWIE. NIKT NAD TYM NIE PANUJE. ATMOSFERA STRASZNA. CAŁKOWITA NIEKOMPETENCJA KIEROWNICTWA. JEST KIEROWNIK , OSOBIŚCIE TO MIŁY FACET, ALE SAM MA NA GŁOWIE TYLE , ZE NIE JEST W STANIE WSZYSTKIEGO OGARNĄĆ. Z RESZTA ON PRACUJE 8 H. A DO PRACY LUDZIE PRZYCHODZA NA 16.00 WIEC ZERO KONTAKTU Z KIEROWNIKIEM. JEST JESZCZE PEWNA PANI NIBY MA POMAGAC W SPRAWACH MONITORINGU WIZYJNEGO, ALE POMINE JA W MOJEJ WYPOWIEDZI BO NIE CHCE OBRAŻAC TEJ PANI , ANI FIRMY.

@Starszy

A no własnie , ustawiłem sobie alert na nowe wpisy o tej firmie i chciałbym trochę sie dowiedzieć. Nie ukrywam , że ja i kilka moich znajomych znalezlismy sie w takiej sytuacji , że chcemy zatrudnic sie w Justusie w głównej centrali tej firmy na Stażyńskiego w Krakowie. Czy możecie coś napisać o pracy tutaj. Jestem bardzo ciekawy , bo to co tuu czytam trochę mnie przeraża. Ktoś z naszych już był na wizycie w tej siedzibie i obiecuja zlote gruszki na wierzbie. A dziwne to trochę dla mnie , bo skoro jest tak doskonale to skąd takie braki kadrowe u nich??? Jakim sposobem maja miejsce , aby zatrudnić na raz tyle osób? Czekam na wasze wiadomości. Pozdrawiam. Mam nadzieje do zobaczenia.

Monika Mielec

Ostrzegam ludzi chcących ,,dorobić,,. Nie otrzymasz umowy pod pretekstem nie mam czasu, następnym razem i tak mija miesiąc. Po uwadze że; nie będę pracować bez umowy. Skutek , ani umowy ani kasy. Zmiana stawki w trakcie kłótni, oczywiście na niższą niż była ustalona. Skutek ? Robisz za darmo bo nie dostałeś do ręki umowy i miałeś czelność się postawić. I jeszcze coś tu piszą o paragrafach hahahaha.

Bysty
@Monika Mielec

Ludzie uważajcie na tą firmę nie dają umowy niby że dadzą za w tygodnie ale podpisz im wszystko a daty już sami sobie dopiszą śmierdzi ta firma na odległość może do pipu zgłosić Państwowa inspekcja pracy

@Bysty

Jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie że w innej firmie pracuję:) . Od siedmiu lat jestem w Justusie i nie zdarzyło mi się nie dostać umowy ani pieniędzy na czas. Fakt że umowa zlecenie więc szału nie ma ale jest dawana co pół roku. Nie wiem w jakim mieście pracowałaś i na jakim obiekcie ale jak mogą być dopisywane daty później jak są one drukowane razem z umową od kiedy do.... .

Pracuś
@Bysty

Nie chce mi się wierzyć w to co wypisujesz. Pracuję w Justusie we Wrocławiu już drugi rok i jest ok. Koledzy z pracy też są w miarę zadowoleni gdyby nie to, że pracujemy na zleceniach. Justus ma niezłą opinię w porównaniu z innymi firmami ochrony.

Barak
@Monika Mielec

Tak to prawda nie dają umowy .Nie wiadomo czy zapłacą.Szkoda czasu

@Barak

To w jaki sposób miałoby dojść do podjęcia się zatrudnienia skoro podobno tej umowy faktycznie nie ma? Jest na niej docelowo opisany jakiś zakres obowiązków? Skąd konkretnie masz wiedzieć co robić itp?

Paweł

Nie dają umowy

Gosia

(usunięte przez administratora) nie dają umowy

Kaśka
Kandydat

Nie polecam nie dają umowy praca na czarno

DŁUGOLETNI KLIENT
Inne

Ja się pytam. Kto zajmuje się sporami i reklamacjami w tej firmie? Wy sobie jaja robicie. Pora wrócić do szkoły i nauczyć się merytoryki i składni wypowiedzi. Nie wymagam cudów, ale trochę szacunku. Droga osobo zajmująca się pisaniem do klientów. Po pierwsze rób to szybciej, a po drugie uruchom sobie poprawianie błędów w tekście. Ponadto i co najważniejsze popracuj nad sensem napisanego tekstu. O zasobie słownictwa nie wspomnę. A Wy drodzy włodarze firmy zastanówcie się komu powierzacie korespondencję z klientem. W końcu kontakt z klientem to wasza wizytówka, a słowo pisane dwukrotnie zapada w pamięć.

też klient
@DŁUGOLETNI KLIENT

a dodatkowo to wydzwanianie z centralii po nocach z glupimi informacjami, ze cos nie dziala bo pradu czy zasilania nie ma

no własnie
@też klient

I tu dochodzimy do meritum sprawy, wydzwaniaja gadaja o jakis brakach pradu, ze centrala jest zsabotowana. A co mnie klienta to interesuje. No co? Tylko tyle ze gadajac takie idiotyzmy do klientow sobie opinie Justusie wystawiasz.

lolo
@DŁUGOLETNI KLIENT

Maja braki kadrowe to i do reklamacji dali kogos niekompetentnego.

@lolo

A w twoim przypadku to co się takiego działo że ten brak kompetencji tutaj zaznaczasz? swoją drogą nawet jeśli już faktycznie są jakieś braki to tutaj ta jedna osoba ma więcej roboty? wiadomo ile za to płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 36 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318