Agencja Ochrony Justus
counter
2 621 1549 5 1
pracownicy 4 obiektow Nowy wpis

czy ktos zna niby urzedujaca pseudo kordynator Justyne ktora wiecznie siedzi na opiece i nie ma czasu dla pracownikuw. Ludzie co to za osoba zmiencie ja za wszystko co sie dotknie to zjebie. jeszcze nic nie zalatwila wielkie pretensje ma do wszystkich. Prosimy jako pracownicy obiektow zarzad zeby cos z nia zrobil. Nie stety nie nadaje sie do pracy z ludzmi, arogancka i bezczelna.

arger Nowy wpis

czy ktos kontroluje kordynatoruw z katowic czy ktos sprawdza ich kompetencje i doswiadczenie, jest gorzej niz zle, pracuje co prawda krotko ale z takimi osobami niemialem jeszcze do czynienia (usunięte przez administratora) samego dna kordynatorzy niesa dostepni dzwonia tylko kiedy sami cos chca. WIdze ze trzeba di prezesa zadzwonic zeby Katowicami tym bagnem sie ruszyl. tylko licza sie ich lewe interesy ktore prowadza taka info dostalem od kolegi ktory pracowal tam 2 lata i cos w tym musi byc

Tak2Nie2
eagle Nowy wpis
@arger

Zawsze możesz napisać po przez ich stronę do kontroli lub zgłosić kontrolnemu, że coś jest nie tak

Piotrek Nowy wpis
 Rekomendacja

Ida ma ksywę gnida jeszcze z City Seciurity nazwali ją tak w almie w Piasecznie. Wstrętna (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy u niej na Auhan Piaseczno, wszystkich przyjmuje na chwilę, a potem tnie kasę. Rozmowa o pracę jest żenująca, prubuje zrobić wrażenie koleżanki a jak przyjmie to wychodzi z niej zołza. Po za tym mogła by o siebie zadbać, w jakąś fryzure zainwestować. Ubrać się przyzwoicie. Patrząc na nią morzna sobie zobrazować działanie firmy. CZŁOWIEKU NIE PCHAJ SIĘ TAM, BO TO CYRK!

PREZES TEN GŁÓWNY
 Rekomendacja

Obiecuje Wam że od lipca dostanie każdy 5000 pln podstawy + 2000 pln dodatku nocnego + 2500 pln dodatku szkodliwego za Pandemium. Każdy pracownik aby nie tłuc się komunikacją do pracy dostanie taki malutki helikopterek i będzie se mógł latać gdzie chce i kiedy chce ! No i każdy dostanie obiecane nie przeze mnie 100 milionów pln a wiadomo o kogo chodzi ! Od lipca każdy pracownik/ca dostanie karnecik do każdego lokaliku nocnego no wiecie z tym tego ! aby się mógł zabawić ! Wszystkich kierowników koordynatorów i dowódców wymienię na świetnie wyszkoloną kadrę zarządzającą sprowadzoną z Somalii i Afganistanu ! Obiecuję wam że jest dobrze a będzie wspaniale ! Wasz ukochany i kochający Was Prezes Prezesów ! przestańta tylko jenczeć i stynkać i weśta sie do roboty !

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy Agencja Ochrony Justus ma ściśle ustalone godziny pracy?

TakNie1
Ecik
@Pytanie

System dwunastogodzinny mimo że w umowie pisze co innego czyli norma do zrobienia 40 godzin tj. 5 dniowek po 8godz.

remarke

Biura pracują od 8:00 do 16:00 Bazy monitorowania całodobowo

najlepszy i najnormalniejszy c

w tej firmie ludzi maja za nic i ochroniarzy.uwazaja ze jeszcze wielka laske w ogole ludzie robia ze dla nich pracuja w tej firmie.nie traktuja w ogole dobrze ludzi w tej firmie.nie zaplacili mi w ogole mimo iz dobrze wykonywalem swoja prace. o p i e r d o l i l mnie za nic wiec sie zwolnilem.probowal wytracic mnie z rownowagi wiec poszedlem z tego obiektu w (usunięte przez administratora).z media maku w gdyni.oferuja tylko umowy smieciowe.jeden pracownik ochrony niebede wogole go komentowal kto to jest bo niema sensu tam z chylonni.biede w domu klepie niemial na chleb i oplaty ale do zabki po piwo i papierosy c h o d z i l zeby sobie popic i popalic.z takim kims jak on jeszcze nigdy niepracowalem i obym nigdy wiecej juz niepracowal .przykre tylko wspomnienia i praca w tej firmie.olewajcie ta firme itefgo kierwnka ochrony przy lasce panajaroslawa i wogole nie podejmujcie pracy na media markt w gdyni na kcynskiej bo szkoda tylko waszego i bylo mojego czasu nerwow i pieniedzy w tej firmie i tyle.niepolecam i niepodejmowac wogole pracy tej firmie.na obiekcie handlowym w gdyni chylonni na miedia markt i dla tego kierownika ochrony.olewajcie go i ten obiekt z daleka.praca nieprzyjemna i z nieprzyjemnymi wogole tam ludzmi i tym pracownikiem ochrony i z tym i dlatego kierownika.jeszcze na smiecowce byla i jeszcze czekac trzeba bylo miesiac na wyplate ze wyplata miala byc dopiero za dwa miesiace. niepolecam i nigdy niepolece pracyna tym obiekcie ani dla tego kierownika ochrony.dla lysego dziadka kulejacego przy lasce prawie.nawet z nim wogole niegadajcie

Mimi9930
@najlepszy i najnormalniejszy c

Stary, a Ty miałeś w szkole językowej polski? Przeczytaj sobie na głos to, co napisałeś. Interpunkcja w doópie

gj

Ktoś się orientuje jakie stawki netto na zlecenie od stycznia?

@gj

Chyba 13,70 albo 14,50zl coś koło tego nie jestem pewien.

TakNie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Agencja Ochrony Justus? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Płate tak jak zlecenie do 25 każdego miesiąca

Gość

Pytam czy dostaliscie pracownicy Justus juz informacje o dochodach i odprowadzonych skladkach tzw Pit-11 ,wydaje mi sie ze do konca lutego kazdy powinien taka informacje miec juz w rekach , jutro wybieram sie do skarbówki zglosic fakt ze firma nie wywiazala sie

TakNie6
Em
@Gość

Jeśli przy podpisywaniu umowy podałeś adres e-mail, to PIT dostaniesz właśnie na niego.

remarek
@Gość

Tak Ci się tylko wydaje, firmy mają czas na wysłanie deklaracji do 29.02, a nie na to abyś miał go wrąsi. W rąsi to możesz sobie przed snem potrzymać. Ja mam na kopercie datę nadania 17.02 Gdybyś podał adres e-mail otrzymał byś pita 07.02 bo wtedy wysyłali. Jak Ci się tak spieszy to napisz do kadr aby dodali Twój adres e-mail.

Jan Paweł II
@Gość

ty idź na tory i czekaj na czołowe z PENDOLINO wówczas poczujesz prawdziwe spełnienie i wyzwolenie !! PIP to to samo co ty człowieczku w rajtuzach i stringach ! Skarżysz jak małe dziecko w przedszkolu ! :)

Ecik
@Gość

Uwaga gdy przesylasz im dane zmiany adresu zamieszkania to i tak PIT wyślą Ci na stary adres,a jak będziesz miał umowę na czas nieokreślony,a będzie koordynator chciał się Ciebie pozbyć z firmy to zrobi Ci taki mobbing jak mi zrobił koordynator Krzysztof Nowak,że musiałem zwolnić się z pracy.Wiec uwaga na co się piszesz a tego co mi zrobił koordynator nie popuszcze.

@Gość

Odpowiedzieć na pytanie masz powyżej

Nazwa działu: Ochrona

Trzy lata pracowało mi się bardzo dobrze.Pan koordynator (usunięte przez administratora) chciał się mnie pozbyć i postanowił być mobberem.Miałem umowę na czas nieokreślony.Ma pecha Sąd Pracy już czeka mam na niego tyle dowodów że mam nadzieję że dostanie odpowiednią karę.Pity i umowy to samo oraz aneksy ciągle mimo przesyłanych do firmy o zmianie adresu zamieszkania oni i tak wysyłają PITY na stary adres,a aneksy i umowy też dostaniecie ze starym adresem.Czasami musisz upominać się o umowę,a o PITY to trzeba pytać gdzie wysłano.

Tak1Nie1
Ernest

Co powiecie na temat "Wspaniałej " Konduktorki .E.Kusy z którą kiedyś spotkam się w odpowiedniej instytucji

polo
@Ernest

Miałem nieprzyjemnosc pracowac z "niziutką" Ewą,kompletny brak kompetencji tej pani był przykrywany telefonami z Krakowa od jakiegos jej koleżki ...groził że jak nie bedziemy sie jej słuchac to on przyjedzie i ...

Tak1Nie1
Holm
@polo

Chodzi może o e kusy ? To zgadzam się z tobą nieodpowiednia osoba na tym stanowisku nic nie potrafi załatwić widocznie z braku czasu dla pracowników wszystko się robi za nią tylko przyjedzie raz na jakis czas zapyta co słychać a jak trzeba coś załatwić to czeka się miesiącami nie polecam tej firmy nikomu jak macie do wyboru inną opcję pracy to tylko nie justus

Mirek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych ludzi?

Brak wypłaty

Nie polecam. Byłam 3 tyg na zwolnieniu chorobowym w marcu. Składki odprowadzane dobrowolne ubezpieczenie chorobowe od 3 lat ! Nie dostałam wynagrodzenia ponieważ muszę być 90 dni u nich ubezpieczona. Sprawa trafi do sądu pracy.

Gość

Na wszystkch obiektach justus sprawdza temperaturę pracownikom ? Czy to jest zgodne z prawem ? To etat pracownika ochrony a nie samobójcy

Tak3Nie2
Paweł
@Gość

Mało tego - trzymają na stanowiskach osoby po 60 roku życia. W (usunięte przez administratora) mają zagrożenie dla nich. Kasa, kasa, kasa. I nic poza tym. Warto polecić wszystkim, którzy się znudzili istnieniem.

TakNie1
Jan Paweł II
@Gość

to się zwolnij niedorozwoju i nie stękaj ! Nosisz spodnie czy rajtuzy ze stringami !??

TakNie4
Paweł
@Jan Paweł II

Nieźle jak na Jan Paweł II - "niedorozwój, zwolnij się, nie stękaj". I co z tymi rajtuzami w co którymś komentarzu? Fetysz? (usunięte przez administratora) Podsumowując: dla ciebie wszystko ok z brakiem ochrony dla osób w grupie ryzyka. I ok. Ważne żeby było. Niech będzie. Nikt nie stęka - wszyscy się martwią. Trudno to ogarnąć?

Tak2Nie1
Ciec

Pani Ida koordynatorka super kobieta zero kontaktu zero pomocy pracownikowi ale zwalniać umie tylko brak umów wielka łaska masakra

zwolnionyzabzdure
@Ciec

Czyzby chodzilo o Pania ktora inicjalami nazwe UK? Niestety my o niej w naszym regionie tez mamy - kiepskie zdanie. - elegancka Porzadna kobieta , ale sama chyba jest jakas.... (usunięte przez administratora) i tez ja powinni zwolnic :)

Informacja
Nazwa działu: Produkcja

W koncu przestalam pracowac dla tych mozna tak powiedziec zlodzieji wyplata nie cala bo sie zwolnilam ale do tego zostalam bardzo obrazona przez pania koordynator nie polecam tej niby firmy mozna bylo by duzo jeszcze pisac ciekawe gdzie placa podatki

Tak4Nie

Powiem tylko tyle ja jako pracownik z wmiarę długim stażem stałem za tą firmą murem pracowało się nie źle kasa też w miarę dobra można było sobie dorobić ludzie też spoko ale po ostatnich wydarzeniach a mianowicie cięciach jest tragedia kierownictwo ma w (usunięte przez administratora) ludzi prezesi byle by się kasa zgadzała a jak chcemy się spotkać z kimś wyżej to zero oddzewu doczepiają się do wszystkiego nawet ostatnio jedną grupę na Krk zlikwidowali ludzie(usunięte przez administratora) No bo strefy powiększyli więcej roboty za tą samą stawkę a najbardziej się ludziom zbiera bo klienci kogo (usunięte przez administratora) Za czas dojazdu no grupę my jako nikt w tej firmie musimy słuchać tego wszystkiego zero dodatkowo płatnych nocek święta płatne normalnie po prostu masz przyjść najlepiej (usunięte przez administratora) Na wysokich obrotach i siedzieć cicho bo nie ma ludzi niezastąpionych a prawda jest taka że wystarczyło by się dogadać z ludźmi zrobić dobrą ekipę dać im te(usunięte przez administratora) Złotówkę więcej bo my też mamy rodziny dzieci też opłacamy domy mieszkania... Na stronie pisze że wsparcie kierowników koordynatorów..... Ciekawe gdzie bo nikt dla nas nie ma czasu tylko dzwonią i (usunięte przez administratora)Ci co pracują robią swoje chcą zarobić starają się i tak tego nikt nie widzi wiele razy było tak że się z własnych pieniędzy dokładało do tej roboty i nikt tego nie zauwazyl i apeluje do prezesów bo na pewno te opinie czytają że wam korona z głowy nie spadnie jak zaczniecie być bardziej otwarci na ludzi dostrzegać potencjał u szarych ludzi będziecie gotowi na próby spotkania bo pracownik też może swoimi sugestiami wiele wnieść do firmy w końcu jesteśmy w terenie widzimy co klient woli i jak poprawić wasze zera a to że wolicie zwolnić człowieka i po kłopocie niż dać mu szansę powiedzenia co myśli porozmawiania szczerze i dogadania się ....bo każdy jest w stanie pracować solidnie pod warunkiem że będzie traktowany jak człowiek nie jak maszynka do zarabiania którą trzeba wyrzucić bo jest nierentowna. Szczerze tą firmę polecam tylko z tego względu że ludzie pracujący jako maszynki są spoko każdy każdemu pomoże panuje fajna atmosfera ciekawe obiekty i możliwość nabierania kwalifikacji jeśli tylko macie chęć rozwijania się i wasz koordynator jest sercem za wami to z pewnością chętnie pomoże pozdrawiam serdecznie zarząd Justus-a życzę wam jak najlepiej obyście wzięli sobie to do serca a nie zrobili z tego polowania i argumentu do zwolnienia mnie bo sercem jestem z wami i miejsce jak najwięcej zer na koncie tylko pozwólcie też innym zarabiać za całokształt macie pozytywa ????

Ofek

Czy w Justusie są związki zawodowe?

toma
@Ofek

nie

@Ofek

Związki zawodowe to się tam kapusie nazywają haha

Tak3Nie1
Jerzy
@Jaa

Wiesz coś więcej na temat firmy i powiesz mi czy można tu liczyć na jakieś szkolenia i kursy? Ciekawi mnie też jak oceniasz podejście szefostwa na pracowników, liczę że niedługo mi odpowiesz.

Miron
@Jerzy

Szkolenia, kursy? ...zapomnij. Jedynie badania i to po podpisaniu lojalki. Jeśli chodzi o podejście, to koordynatorom zależy na pracownikach, bo są wzajemnie od siebie zależni, ale na szczeblach wyżej liczą się tylko słupki a nie ludzie.

Ryszard

A ja polecam pracę w justusie. Trochę firm przerobiłem ale justus najlepszy. Koordynator pani Barbara to pomocny człowiek zawsze pomoże kiedy trzeba. Rzadko się zdarza żeby przełożony byl tak dobrym człowiekiem jak ona. Ciuchy na czasu i dobrej jakości. Nie czepiają się o byle co i co najważniejsze nie rzucają ludzi po obiektach. W żadnej z firm co pracowałem nie było tak spokojnej atmosfery. Wszędzie wyścig szczurów i pieniądze najważniejsze. A tu spokojnie robisz co należy do obowiązków i nic więcej. Myślę że długo tu popracuje. Polecam szczerze

Tak8Nie1
@Ryszard

Lizusom dobrze się płaci i inni za nich robić muszą raj

Jaa

Nic dobrego o firmie justus justus dwa agencja osób i mienia powiedzieć nie można jak tylko że (usunięte przez administratora) kordynatorka M.J podsuwa starszym osobą papiery o rozwiązaniu umowy pod nos do podpisu grożąc że nie dostanie się wynagrodzenia i umowy za bieżacy miesac.Kto nie kapuje w firmie jest po prostu zwalniany.Lizusy zostają nagradzani podwyżkami.Odradzam pracę w firmach powiązanych z firmą Justus

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja Ochrony Justus