Opinie o Gs5 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gs5 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gs5 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gs5 Sp. z o.o. w Warszawa

Normalnie już z tymi wypłatami jest? Bo tu było napisane, że jakieś problemy z płatnościami były w przeszłości. mam nadzieje, że już jest git, ja ogółem w sprawie konkretnej oferty o tę pracę w Pruszkowie. Reklamują się że "znakomite warunki socjalne" jak to w praktyce wygląda i na czym polega?

Ewelina Nowy wpis

Witam jak się pracuje przez firmę GS5 jakie mają warunki jak z wypłatami nie ma problemów ?

Dariusz Nowy wpis

Jak zebrałem wszystko z forum, to wychodzi, że robota jest na zlecenie, nie ma dodatku za pracę nocną, jest częściowe umundurowanie i bywają opóźnienia z wypłatami. Brakuje mi tylko wiedzieć, czy coś się poprawiło, zwłaszcza z wypłatami i ile wynosi stawka?

Agatas

Krotko pracowałam. Niesmak. O wynagrodzenie trzeba się upominać. Po 10tym firma z musu wypłacała pieniądze.umundurowanie częściowe. Brak dodatku za pracę w godzinach nocnych.24 godziny wypełnione obowiązkami gdzie zdrowy by padl na nos.nie polecam

@Agatas

Słabo to brzmi z tego co piszesz. Ale tego braku dodatku za nocki to nikt nie zgłaszał może? Przecież to akurat chyba niedozwolone jest?

Grześ
@Agatas

Potwierdzam, przeciagaja z wypłatą nawet 2 tygodnie lub dłużej, jak się nie będziesz upominal to nie dostaniesz

@Grześ

A na jakiej umowie to? Bo widziałam, że próbny na zlecenie ale potem?

Jarek Nowy wpis
@Grześ

Dostaliscie już wypłatę, bo ja nie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gs5 Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Poszukiwany Handlowiec z doświadczeniem? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
PPHU Batis Sp. z o.o.

Bolek

Zlecenie

adam

Nie polecam zaczynać współpracy z firma w warszawie szanowny pan koordynator obiecuje zatrudnienie każe składać oryginały dokumentów obiecany w ciagu tygodnia termin zatrudnienia a potem cisza po moim telefonie znów każe czekać tydzień dwa a może trzy na samym początku juz firma nie wywiązuje sie z obietnicy terminu zatrudnienia tak wiec co bedzie po zatrudnieniu strach pracować tam od zatrudnionych pracowników słyszałem ze płaca wypłatę po terminie wypłaty bisko tydzień Nie polecam ja rezygnuje!

@adam

A na jakie stanowisko aplikowałeś jeśli można wiedzieć?

Roman

Jak się okazuje po małym śledztwie to kolejna firma po City Securuty i PHO , gdzie pokazuje się Benek to już wiadomo że będą problemy i okradanie pracowników

@Roman

A można więcej szczegółów dotyczących tego "małego śledztwa"? Skąd pewność, że było skuteczne? ;p

Grześ
@Roman

Potwierdzam

Jak szefostwo w Gs5 Sp. z o.o. traktuje ludzi?

adam

jak osoby z papierem który ma grupę ale i tak takie osoby mozna kręcić sobie wokół palca bo myślą ze jak ktoś ma grupę to juz nie jest świadoma osoba nie polecam firmy !!

@adam

A w jakim sensie według Ciebie sobie ich tak kręcą? Bo ogólnie to widzę, że na kandydowaniu u Ciebie się skończyło, więc z własnego doświadczenia to mało co wiesz o nich jednak?

przyszły pracownik

Zobaczymy jaka to firma. Wygrali przetarg na ochronę Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej za stawkę 14.30 netto za godzinę. Już z góry wiadomo że jest to za mało aby zatrudnić osobę ze stopniem umiarkowanym zwykłym. Wynagrodzenie takiej osoby po dofinansowaniu z PFRON plus dodatki nocne to około 16.00 zl . Przeczytałem tutaj w opiniach że z dodatkami nocnymi jest problem w tej firmie. Trzeba sięgnąć po osoby z symbolem 02-p lub 06-e. Jak zapali się obiekt to ciekawe jak będzie wyglądała akcja ratownicza?. Sprawę już zgłosiliśmy Dyrektorowi DPS i teraz czekamy na szkolenia BHP które mamy nadzieję zostaną rzetelnie przeprowadzone oraz umowy które mam nadzieję otrzymamy w dniu 01.01.2022. Dyrektor obiecał nam że będzie wnikliwie się przyglądał i nie da nam zrobić krzywdy. To jest mała społeczność . Mijamy się codziennie na ulicach i jak to powiedział nie będzie do końca życia spuszczał głowy mijając nas bo pozwolił na to aby nas oszukano.Jeżeli Panowie uważają że można (usunięte przez administratora) uczciwych ludzi z warmińsko -mazurskiego to nie da rady. Na tę chwilę trudno wystawić opinię,. Czekamy

@przyszły pracownik

Minęło już trochę czasu. Możesz napisać jak wyglada sytuacja? Dyrektor wywiązał się ze swoich obietnic?

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w przedsiębiorstwie Gs5 Sp. z o.o. w mieście Warszawa, który ma jakieś nowe info, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

gaga

absolutnie nie, placa bez naliczania dodatku za godziny nocne.

hmmmm
@gaga

zmiany 24-godzinne, system pracy 24/72, najlepiej orzeczenie znaczne specjalne. czyli szukają "niepelnosprawnych na papierze" gotowych do pracy za najniższą, na zmianie która trwa dobę. sorry, ludzie z uczciwie przyznanym znacznym specjalnym nie są w stanie pracować w tym systemie bez absencji chorobowje i zwolnien, wykoncza się. brawo pfron ;)

Asia

Beznadzieja,szkoda czasu.

Alicja

Art. 85 kp ktory mowi o wynagrodzeniu, ze powinno byc do 10 kazdego miesiaca i to na koncie. Taka sytuacja jak w styczniu to bylo naruszenie tego artykułu. I gdzie jest wypłata gotówki na konto

Marzena
@Alicja

Cześć, zainteresował mnie Twój wpis. Pisałaś o styczniu a mamy już luty więc zastanawiam się jak dalej potoczyła się sytuacja. Czy duże było opóźnienie w wypłacie? Czy wcześniej tak już się zdarzało czy to pierwsza taka sytuacja?

Eli
@Alicja

Mam pytanie czy firma jest uczysciwa

@Eli

Zależy jak leży !!!!!

Adek

@Alicja trochę nie rozumiem - pracujesz na 24 h czyli całą noc? możesz rozjaśnić ?

Alicja

Ja zaczęłam pracować w firmie GS5 pod koniec listopada i narazie jest dobrze . Jestem osobą niepełnosprawną mam stopień umiarkowany i pracuje na 24 godziny czyli całą noc . Jakoś daje rady ale bolą mnie oczy bo mam wadę wzroku . Mam okres próbny do 31.01.2021 i nie wiadomo czy mi przedłużą umowę

Telefony nie aktualne informacje nie aktualne nie można się doprosicic o rozliczenie pit firma widmo - krzak

Zostaw merytoryczną opinię o Gs5 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gs5 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gs5 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gs5 Sp. z o.o.?

Gs5 Sp. z o.o.
  • Smoszewska 9