Kamper Robert Gawiuk

Gdańsk

Opinie o Kamper Robert Gawiuk

Słowa kojarzące się z Kamper Robert Gawiuk solidna, rozwojowa, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnia Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 netto/mc Najbardziej podobało mi się w Kamper Robert Gawiuk : to, że nauczyłem się samodzielnego kierowania firmą Najbardziej nie podobało mi się w Kamper Robert Gawiuk : że moje godziny pracy ustalał zleceniodawca

Zostaw opinię o Kamper Robert Gawiuk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamper Robert Gawiuk