Opinie o Nestle Polska S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nestle Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Toruń

rozczarowany

Dlatego ani ja ani moi bliscy i znajomi nigdy nie kupujemy nic co firmowane jest logiem tego producenta:/

Robol

Powiem tak, pracuje juz tu ponad rok i szukam nowej pracy bo w tym zakladzie jest chora atmosfera. Lider zespolu jezdzi po Tobie jak po szmacie i nie szanuje wspolpracownikow. dyrektorzy kierownicy itp itd to smiech na sali, ciagle wymyslaja jakies durne pomysly daja ci kilka stron do nauczenia a pozniej robia testy albo pytaja cie przy tablicy (jak w szkole). oglolne traktowanie pracownika to robienie z niego idioty i traktowanie go jak by byl kims gorszym (fizolem). ZAROBKI to jest dopiero smiech na sali: po ponad roku pracy, awansie, ciaglym staraniu sie, dziesiatkach szkolen, praca na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym to UWAGA cale 8.35 brutto!!! A jak sie zapytasz o jakas podwyzke to cytuje \\\"jak sie komus cos nie podoba to moze sobie zmienic prace i isc do energetyki albo spirytusowni, tam wiecej zarabiaja\\\" Kazdy tam patrzy jak tu tylko kogos wy (usunięte przez administratora) , albo [usunięte przez administratora]. Naprawde nie polecam! Ja juz lada moment zmieniam prace.

gm

firma tylko wykorzystuje tylko pracowników. szefowie nic nie robią tylko wymyślają ciągle nowe nierealne zadania. dostali się na stołki i palma im odbiła zresztą nigdy nic nie robili żeby pracownikom pomus tylko kasa i wyniki się dla nich liczą a pracownik to śmieć.

północ

To co dzieje sie tutaj to istna paranoja, atmosfera beznadziejna, chorzy ludzie .Produkty a mianowicie karmy leżą i się terminują a ty sie temu przyglądasz i nic nie zrobisz bo jak ma sie cos sprzedawac jak konkurencji jest w brud z lepszą ceną i znaną marką, a ty mas z miec wyniki, w dodatku takie smieszne pieniądze i te auta ;(

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nestle Polska S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
XXX

Chciałabym dorobić sobie od sierpnia. Jak mogę się o to ubiegać?

Xxx

Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to jakas parodia. Czulem sie jak by specjalnie robili ze mnie idiote by miec zabawe, zadawali jakies durne pytania nie majace nic wspolnego ze stanowiskiem na ktore aplikowalem. Az przypomina sie skecz Monty Pythona "Kurs menadzerow". Zniechecilo mnie to wiec darowalem sobie te firme, obecnie pracuje w innej i jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Nestle Polska S.A.