Buszrem

Toruń

Buszrem

Opinie o Buszrem

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Buszrem. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Kuba

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że nie ma chętnego żeby napisach kilka wskazówek dla nowych kandydatów?

Aneta

Na stronie internetowej firmy Buszrem, w zakładce Kariera, możecie znaleźć wiele ogłoszeń o pracę - większość z nich dotyczy Sochaczewa. Czy jesteście zainteresowani pracą w tym mieście? Może macie informacje także o innych lokalizacjach, w których firma poszukuje pracowników, a które nie zostały opublikowane?

XXx

Dla zainteresowanych pracą w Buszrem w Sochaczewie przedstawię swoje spostrzeżenia na temat tego miejsca. - pracownicy produkcyjni są słabo wykwalifikowani i opłacani, bez motywacji do pracy - zatrudnia się tam tych "najtańszych", którzy często po wypłacie mają kilka dni absencji w celu "upłynniania zarobionych środków". Bardzo duża rotacja pracowników. Pracują tam jeśli nie mają innego wyjścia. - firma skąpi na profesjonalne narzędzia, brak magazyniera powoduje częste kradzieże sprzętu. - bhp na niskim poziomie. - zarządzanie na niskim poziomie - brak chęci kierownictwa do wdrażania dobrych praktyk oraz korzystania z dobrych doświadczeń pracowników przez co zakład nie rozwija się. - brak długofalowej strategi, zlecenia wykonywanie w sposób chaotyczny i bez przemyślenia. - stary wysłużony sprzęt, częste awarie. - zakład ma potencjał tylko trzeba go wykoorzystać

Mat1919
@XXx 28.07.2017 10:02

Jaki jesteś tam system pracy czy od pon do pt czy 4-brygadowka

Aneta

Akurat nie ma teraz Buszrem ofert pracy w Toruniu, ale osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu polecam zaglądać na stronę firmy i zakładkę Kariera. Są tam aktualne oferty. W tym momencie jest ich kilka i jeżeli ktoś może zmienić miejsce zamieszkania to polecam zajrzeć.

Aneta

@XXx czyli uważasz, że po wprowadzeniu zmian w firmie byłaby ona dobrą firmą do polecenia innym użytkownikom? Czy ktoś sugerował pracodawcy, że czas wprowadzić zmiany? Czy są użytkownicy, którzy również mają takie spostrzeżenia jak @XXx o firmie Buszrem?

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Kontroler Produkcji. Praca w Sochaczewie. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom, które rozważają aplikację? Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Jakim pracodawcą jest Buszrem?

Były pracownik zakładu prefabrykacji

Trochę się dziwię opiniami na temat handlowców od prefabrykacji, skąd Wy bierzecie te informacje?? Akurat pracowałem w zakładzie prefabrykacji (chyba tylko jeden jest w Buszremie i to na Mazowszu) przez ponad 2 lata (końcówka 2014 do blisko końca 2016) i prawdę powiedziawszy od tamtej pory handlowców było 'aż' 3 - jednemu nie przedłużono umowy po okresie próbnym, bo się chłop po prostu nie sprawdzał; drugi przyjęty równolegle z pierwszym na okres próbny przepracował blisko 1,5 roku i odszedł sam (w dobrych relacjach, zmieniając całkowicie branżę), zaś trzeci ukręcił obrotu dla firmy (obrotu, nie zysku!) - uwaga - całe 25 tys złotych, ale suma sumarum i tak pracował przez 7 miesięcy. Dziwi mnie zatem skąd się wzięły informacje o 6 handlowcach i zwalnianiu co 3 miesiące...a że ogłoszenie pojawia się co kilka miesięcy, to chyba po prostu oznaka poszukiwań rozsądnego kandydata.

Alfred

Jak tam Pracownicy? Kto z was dostał w tym roku wypowiedzenie na święta?

sławek

Dobrze, że jest skuteczne zarządzanie @paweł, ale wiecie czy oprócz dobrych zarobków jest jeszcze premia? Najważniejsze jes to, że zdecydowanym znakiem, że się dobrze dzieje jest to, że zatrudnienie opiera się na przyjacielskich relacjach. Atmosfera to dobra sprawa.

asdf

Przemiał mają niezły na prefabrykacji. Z 6 handlowców w roku. Dziwne, że jeszcze znajdują się jelenie, którzy się na buszrem nabierają...

Lupus

Po raz kolejny handlowiec do prefabrykacji poszukiwany... Kto się jeszcze na to nabiera...

senior

Gdzie czytasz, że naprawdę dobra pensja? Poza tym na dth na łódzkie i mazowieckie szukają średnio co 4 miesiące więc wyobraź sobie jaka tam rotacja jest...

Dobrosław

Czy są jeszcze ludzie na tyle głupi że po przeczytaniu tego wątku oraz zdobyciu opinii z rynku chcą jeszcze w tym syfie pracować?

Dobrosław

aassdd

Buahaha handlowców do prefabrykacji zaczęli szukać przez zewnętrzną agencję bez podania nazwy firmy. Wstydzą się? Widać opinia poszła w świat i nikt poważny nie chce już u niech pracować.

antZ

I kolejny do prefabrykacji poszukiwany. Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą. Średni czas pracy - 4 miesiące...

MARCIN ZR

Witam forumowiczów i kindybałów co wypisują sobie laurki z buszrema.Szczególnie pajaca kałownika z gralewa. krotko i konkrety!: Buszsyf, bo inaczej tej strychniny nie nazwę na czele z kiełownikem petakiem analfabetą to naj kilonia i wrzód jaki trafiłem.NADMIENIĘ, !!! że regularnie od 3 lat szukaja robolników na handlowcow, na 3 m-ce i paszoł.Płace 2 100 zł !!! tak, to nie żart!, jak juz ktos napisał, łaska że dadzą zaliczki na paliwo,żeby jeździć do klientów. Ten busz-men to skupisko ludzi cynicznych pozbawiaonych mózgu na czele z prezesem tego urtelu eybanego! Pieniądze,nie dość ,,że psie to z opóźnieniem.Zresztą co tu pisać, 3 m-ce i następny leszcz, nie wazne czy cos sprzedaż czy nie.TA PSEUDO FIRMA TO DNO.

bratszwagra
@MARCIN ZR 08.04.2016 16:20

Ha ha ha! Niezłe "kwalifikacje" musiałeś mieć skoro dostałeś ofertę tylko 2100 brutto. Standardowe wynagrodzenie handlowca wynosi od 3500 do 5000zł plus premie. Jeśli komuś chce się pracować i sprzedawać to poradzi sobie bez problemu.

NICK @@@
@MARCIN ZR 08.04.2016 16:20

Handlowców do prefabrykacji będą poszukiwać aż trafi się taki, który przyniesie zlecenie na miarę chęci bo niestety nie możliwości właściciela, o prefabrykacji nikt z nich nie ma pojęcia, a do tego jak trafi się ktoś mądrzejszy od pana dyrektora (celowo piszę małymi literami), który generalnie lubi wszystko naprawiać "taki doktor Haus" , bo ma patent na wiedzę absolutną, to zostanie zniszczony i oczywiście zwolniony, najlepiej na święta, u nich to chyba taka tradycja.

zenek

dajcie sobie sobie spokuj z Buszremem , dobrze pisze kolega brzeczyszczykiewicz 2015-10-20 21:52:52 i burek - 2016-02-16 22:11:19

burek

I znowu handlowiec do prefabrykacji poszukiwany. Już poleciał czy zaraz poleci? Firma śmiechu warta...

brzeczyszczykiewicz

Poczekaj aż dostaniesz wypowiedzenie na święta. Taka firmowa tradycja. Możesz popytać w biurze. Poza tym syf: - nie ma kart paliwowych, za tankowanie płacisz z własnych pieniędzy i jak będą łaskawi to cię 2 razy w miesiącu rozliczą - za naprawy auta płacisz sam i jak będą łaskawi to cię 2 razy w miesiącu rozliczą - narzędzia pracy - telefon, laptop, auto najtańsze z możliwych I na koniec absolutny HIT: - codziennie smsami wysyłasz przełożonemu stan licznika przed i po pracy

andrew

Szkoda czasu. Firma niepoważna.

annonymus

Buahaha Do prefabrykacji znowu szukają handlowca. I znowu na 3 miesiące. Dostanie wypowiedzenie akurat na święta...

zdzisław

Nie polecam. Kompletny brak poszanowania dla pracowników.

Wafel

Zaprosili do Gralewa na rozmowę w województwie warmińsko-mazurskim. jedziesz 4 godziny aby porozmawiać z Panem (usunięte przez administratora)15 minut!!! Oczywiście jak dochodzi do wypłaty to niestety ale tylko 3000 brutto. Śmieszna firma z moimi koneksjami za takie pieniądze nie zamierzam u nich pracować!!

Zostaw opinię o Buszrem - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buszrem