Opinie o Buszrem w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Buszrem, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Buszrem o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buszrem w Toruń

Henry Nowy wpis

@AntZ Nie ma z czego żartować bo sytuacja jest bardzo trudna, firma z pewną pozycją na rynku a tu taki problem.

AntZ Nowy wpis
@Henry

Jest z czgo żartować ponieważ Buszrem to firma żart. Poza tym lubią wywalać ludz przy byle okazji albo dawać wypowiedzeńa np. na święta Bożego Narodzenia w prezencie więc wcale nie zdziwił bym się jak by na Wielkanoc też ludziom "bonusy" wyręczyli, choć jak wiadomo budowlanka póki co za bardzo nie siadła...

Honorata Nowy wpis
@AntZ

Wiecie, czy jest teraz możliwość zatrudnienia się tutaj jako PH? Zainteresowała mnie ta firma, dlatego jeśli ktoś jest w stanie zdradzić szczegóły o tym stanowisku, to będę wdzięczna. Co prawda nie ogłaszają się, ale na stronie zachęcają do rekrutacji, więc może spróbuję.

AntZ Nowy wpis

Jak tam Buszremowcy? Ilu z wasz dostało wypowiedzenie z powodu walki z koronawirusem?

artek

Ważne jest to, że aktualnie firma jest dobra a watek dotyczy Torunia.

asdf

Przemiał mają niezły na prefabrykacji. Z 6 handlowców w roku. Dziwne, że jeszcze znajdują się jelenie, którzy się na buszrem nabierają...

Mati
@asdf

W Buszrem było nie więcej niż 6 handlowców przez cały okres działania zakładu w Sochaczewie - w roku zespół handlowy 2-4 osoby. Ogłoszenia do działu handlowego pojawiały się kiedy była potrzeba zwiększenia zespołu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Buszrem szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Buszrem. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Kuba

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że nie ma chętnego żeby napisach kilka wskazówek dla nowych kandydatów?

Aneta

Na stronie internetowej firmy Buszrem, w zakładce Kariera, możecie znaleźć wiele ogłoszeń o pracę - większość z nich dotyczy Sochaczewa. Czy jesteście zainteresowani pracą w tym mieście? Może macie informacje także o innych lokalizacjach, w których firma poszukuje pracowników, a które nie zostały opublikowane?

XXx

Dla zainteresowanych pracą w Buszrem w Sochaczewie przedstawię swoje spostrzeżenia na temat tego miejsca. - pracownicy produkcyjni są słabo wykwalifikowani i opłacani, bez motywacji do pracy - zatrudnia się tam tych "najtańszych", którzy często po wypłacie mają kilka dni absencji w celu "upłynniania zarobionych środków". Bardzo duża rotacja pracowników. Pracują tam jeśli nie mają innego wyjścia. - firma skąpi na profesjonalne narzędzia, brak magazyniera powoduje częste kradzieże sprzętu. - bhp na niskim poziomie. - zarządzanie na niskim poziomie - brak chęci kierownictwa do wdrażania dobrych praktyk oraz korzystania z dobrych doświadczeń pracowników przez co zakład nie rozwija się. - brak długofalowej strategi, zlecenia wykonywanie w sposób chaotyczny i bez przemyślenia. - stary wysłużony sprzęt, częste awarie. - zakład ma potencjał tylko trzeba go wykoorzystać

Mat1919
@XXx

Jaki jesteś tam system pracy czy od pon do pt czy 4-brygadowka

Aneta

Akurat nie ma teraz Buszrem ofert pracy w Toruniu, ale osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu polecam zaglądać na stronę firmy i zakładkę Kariera. Są tam aktualne oferty. W tym momencie jest ich kilka i jeżeli ktoś może zmienić miejsce zamieszkania to polecam zajrzeć.

Aneta

@XXx czyli uważasz, że po wprowadzeniu zmian w firmie byłaby ona dobrą firmą do polecenia innym użytkownikom? Czy ktoś sugerował pracodawcy, że czas wprowadzić zmiany? Czy są użytkownicy, którzy również mają takie spostrzeżenia jak @XXx o firmie Buszrem?

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Kontroler Produkcji. Praca w Sochaczewie. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom, które rozważają aplikację? Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Jakim pracodawcą jest Buszrem?

Były pracownik zakładu prefabrykacji

Trochę się dziwię opiniami na temat handlowców od prefabrykacji, skąd Wy bierzecie te informacje?? Akurat pracowałem w zakładzie prefabrykacji (chyba tylko jeden jest w Buszremie i to na Mazowszu) przez ponad 2 lata (końcówka 2014 do blisko końca 2016) i prawdę powiedziawszy od tamtej pory handlowców było 'aż' 3 - jednemu nie przedłużono umowy po okresie próbnym, bo się chłop po prostu nie sprawdzał; drugi przyjęty równolegle z pierwszym na okres próbny przepracował blisko 1,5 roku i odszedł sam (w dobrych relacjach, zmieniając całkowicie branżę), zaś trzeci ukręcił obrotu dla firmy (obrotu, nie zysku!) - uwaga - całe 25 tys złotych, ale suma sumarum i tak pracował przez 7 miesięcy. Dziwi mnie zatem skąd się wzięły informacje o 6 handlowcach i zwalnianiu co 3 miesiące...a że ogłoszenie pojawia się co kilka miesięcy, to chyba po prostu oznaka poszukiwań rozsądnego kandydata.

Alfred

Jak tam Pracownicy? Kto z was dostał w tym roku wypowiedzenie na święta?

sławek

Dobrze, że jest skuteczne zarządzanie @paweł, ale wiecie czy oprócz dobrych zarobków jest jeszcze premia? Najważniejsze jes to, że zdecydowanym znakiem, że się dobrze dzieje jest to, że zatrudnienie opiera się na przyjacielskich relacjach. Atmosfera to dobra sprawa.

Lupus

Po raz kolejny handlowiec do prefabrykacji poszukiwany... Kto się jeszcze na to nabiera...

senior

Gdzie czytasz, że naprawdę dobra pensja? Poza tym na dth na łódzkie i mazowieckie szukają średnio co 4 miesiące więc wyobraź sobie jaka tam rotacja jest...

Dobrosław

Czy są jeszcze ludzie na tyle głupi że po przeczytaniu tego wątku oraz zdobyciu opinii z rynku chcą jeszcze w tym syfie pracować?

Mati
@Dobrosław

Akurat nie przypominam sobie aby kiedykolwiek pracował tam jakiś @Dobrosław, dlaczego więc pozwala sobie na określenia pejoratywne?? Praca w zakładzie z betonem łatwa nie jest, ale jak się ma ręce do pracy to można zarobić i wypracować premie. Kierownictwo ludzkie, a to dziś rzadkość. Znaczna część pracowników to osoby po 50-tce, a młodzież jeśli się trafia to mało zaangażowaną i to jest problem.

Dobrosław

aassdd

Buahaha handlowców do prefabrykacji zaczęli szukać przez zewnętrzną agencję bez podania nazwy firmy. Wstydzą się? Widać opinia poszła w świat i nikt poważny nie chce już u niech pracować.

antZ

I kolejny do prefabrykacji poszukiwany. Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą. Średni czas pracy - 4 miesiące...

Zostaw merytoryczną opinię o Buszrem - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Buszrem
1.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • żwirki 9