Opinie o Fuh 4Ma Mariusz Smagowski w Władysławów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fuh 4Ma Mariusz Smagowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fuh 4Ma Mariusz Smagowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuh 4Ma Mariusz Smagowski w Władysławów

Klient

Nie polecam firmy pana Mariusza. Choć on sam stara się być uczciwy, to firmy, z którymi współpracuje (zresztą z rodziny) i które poleca swoim klientom są nieuczciwe, a właściciel, ponieważ są to jego bliscy, umywa ręce, udaje, że nie widzi, nic nie wie. Dla mnie to tez nauczka, by nie przekazywać pieniędzy " do ręki". UWAŻAJCIE NA FIRMĘ ATUT LIDIA BIERNAT- to (usunięte przez administratora) Nie rozliczają się mimo obietnic, a potem powołują się na prawo, że nie muszą. Człowiek nie wie za co płaci, liczą nawet za wkręcenie żarówki. Nie dajcie się nabrać!!! Nie dawajcie pieniędzy do ręki i bez potwierdzenia!

Mariusz Nowy wpis
@Klient

Może szanowny ,,klient" skoro wymienia inne firmy włącznie z podaniem nazwiska , sam raczy się przedstawić? Otóż na szczęście rzadko zdarza nam się współpracować z osobami takimi jak pan Andrzej firma ,,PROLOG". O 3 miesiące przesunięty termin wejścia na budowę z osobistych powodów , potem pretensje , że prace nie wykonane do końca sierpnia. Bardzo wysokie ambicje początkowe , łącznie z życzeniem montażu windy w domu jednorodzinnym do czasu , kiedy kończą się fundusze. Wtedy zaczęły się zgrzyty , awanturnicze zachowania , częste wydzwanianie 7 dni w tygodniu o przeróżnych porach także pod wpływem alkoholu. Notoryczne opóźnienia z płatnościami , również firmom podwykonawczym. Wspomnianej firmie ,,Atut" należną fakturę zapłacił po roku , dopiero po otrzymaniu nakazu zapłaty z sądu. Panie Andrzeju , wybaczy pan , ale jeśli pracownicy słyszą wydzwanianie pańskie do znajomych z prośbami o pożyczkę , widzą jak od rana imprezuje pan z rodziną a potem śpiącego na ławce pod drzewem to nie są to dobre wrażenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Fuh 4Ma Mariusz Smagowski - Władysławów

Fuh 4Ma Mariusz Smagowski