Opinie o Jurex w Sokołów Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jurex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jurex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurex w Sokołów Podlaski

qwed Nowy wpis

Może wiecie jednak czy wypłata jest terminowa? Zalezy mi na tym, żeby dostawać wszystko dostawać w terminie. W końcu wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracowników.

marzenka Nowy wpis

wszelkie informacje o nich @anty-kaczka chyba są na ich stronie a jak nie to wystarczy wpisać nazwę firmy plus oferty pracy no i wszystko powino wyjść już z tego co mi się wydaje.. ale też zastanawiam się nad rekrutacją, tylko z kolei ciekawe czy 1600 zł do ręki już to bym zarobił czy nie za bardzo?

anty-kaczka Nowy wpis

ja też chciałabym wziąć udział w jakiejś rekrutacji u nich, chciałabym bardzo pracować w Jurex, ale niie wiem jak się do tego zabrać i gdzie znajdę jakiekolwiek rzetelne informacje na ten temat? prosiłabym o jakiekolwiek namiary i pomoc w teju sprawie, będę bardzo wdzięczna. czy dostanę u nich umowę o pracę na czas nieokreslony?

AGATKA Nowy wpis

CO TAM PANOWIE STRACH WAS OPĘTAŁ ? MAM 22 LATA JESTEM Z OKOL SOKOŁOWA PODLASKIEGO I ZAPRASZAM DO SIEBIE ŻEBY POJUREXOWAĆ A TO MÓJ NR,(usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w Jurex rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
andzela

piszecie bzdury na temat tej firmy a mimo to i tak tam pracujecie...Jakoś taka zła firma ma się świetnie,a jak chcecie się przekonać jak tam jest to droga wolna.

aaa

Mam pytanko jak tam zarabiają kierowcy?Bo właśnie szukam pracy ale widzę same negatywne komentarze.Z góry dziękuję.

?

kto chce kogo podac do sądu i za co ????????

frustrator

"flustracja"...hm a myślałem ,że poplecznik białego jest trochę bardziej ogarnięty... a może chodziło o lustracje to by się zgadzało bo w tej firmie to każdy jest zlustrowany... a może to pisał ten mały łysolek od nawozów...

Życzliwy

klient - 2013-02-18 13:13:12 Witam, przecież nikt na siłę nie karze wam tam pracować!!! , skoro jesteście tacy wykształceni, pełni pomysłów, czujecie się najlepszymi doradcami - co stoi na przeszkodzie, żeby znaleźć sobie pracę odpowiadającą waszym preferencjom, wymaganiom finansowym, kulturze pracy ???? ciągłe użalanie się na pracodawcę i komentarze nic nie wnoszą w wasze życie oprócz większej flustracji ... przyjmując się do pracy podpisujecie umowę o pracę, macie wyznaczone cele i zadania, które akceptujecie... komentarze pod adresem szefostwa personalne - bez podpisu osoby komentującej - świadczą o kompleksach komentującego... więc polecam gazeta praca, bądź pomysł na własny biznes i realizowanie się zawodowo..."FLUSTRCJI?" wybacz kolego, ale takiego słowa nie ma w j. polskim. FRUSTRACJI owszem. widać jaki jesteś mądry, tak samo (usunięte przez administratora) W dodatku hurtownia budowlana, która maluje swoje budynki z "próbek" od firm. Porażka. Pozdrawiam i nie polecam nikomu. Patrzcie też na datę ważności farb i lakierów ;)

fan jurexu

"Jaki dają tam socjal?" Jaki jest system nagród?" HAHAHAHA A TO DOBRE.

hihi hehe

To z ich strony głównej... "Kogo szukamy? Wybieramy osoby kreatywne, innowacyjne, pasujące do kultury organizacyjnej opartej na wspólnych wartościach . Ludzie to nasz największy kapitał, dlatego stawiamy na osoby, które chcąc się rozwijać będą aktywnie uczestniczyły w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu wiedzy. Profil wykształcenia nie jest najważniejszy. Ogromną wagę przykładamy do osobowości kandydata. Szansę na karierę w P.H.H.D.Jurex mają osoby odważne, pewne siebie, samodzielne, a jednocześnie mające predyspozycje do pracy w zespole." (usunięte przez administratora)ale jaja miałem okazje tam pracować. Najlepsze jest to; "Szansę na karierę.... " myślałem, że pęknę ze śmiechu... hehe dobre dobre

stara znajoma której tez dupę obrobiłeś

stara znajoma - 2013-04-06 08:57:41 Kolego tyle się namęczyłeś, żeby to napisać ale nie zapominaj co opowiadałeś jak pracowałeś w Węgrowie. Ile godzin w lasach (udając że pracujesz) (usunięte przez administratora)Przecięz pół placu to był "Twój" towar!!!! nie wspomnę o innych . Tomi ty taki święty chłopak......ale to takie małe grzeszki, prawda:))))))) (usunięte przez administratora) oczywiście, żeby popracował nad sobą. mozę jakaś dobra książka, nie PUDELEK. Nawet małe dzieci zaczynają pisać nowe zdanie z WIELKIEJ LITERY!! ale to tak na marginesie:) musisz trochę popracowac , bo braki braki braki chłopcze masz, naprawdę

rew

zgadzam się z poprzednią osobą i nikomu nie polecam pracować ani nie zakupywać towarów beznadziejna firma

tajemnicza

nie zadze iść tam do pracy

Tajemniczy Klient

Pytanie do kolegi powyżej. (usunięte przez administratora)na jakim stanowisku i przy jakiej liczbie wypracownych godzin? Są jakieś nadgodziny płatne ? Premie za soboty? Powiedźcie proszę bo chciałbym iść na rozmowę klalifikacyjną. Czekam na wasze odpowiedzi.

Obecny pracownik

No co Wy gadacie za bzdury o tej firmie. Przecież (usunięte przez administratora) można z premią zarobić, to jeszcze Wam mało ???

ppppp

A może wystarczy, żeby wszyscy się postawili? Myślał ktoś kiedyś o tym?

ktoś

a czy ktoś może pomyślał zanim tutaj coś napisał? sytuacja na rynku pracy jest bardzo trudna więc po co pisać takie bzdury, że jak ktoś chce to niech się zwolni!? Jeżeli ktoś ma alternatywę to napewno się zwolni bez wahania! W jurexie pracują bardzo inteligentni ludzie, którzy na co dzień przytłaczani są z kolei brakiem inteligencji dyrektora generalnego! Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to bardzo inteligenty facet ale za dużo przebywa z generalnym bo czasami udziela mu się brak kultury i szacunku dla pracownika! (usunięte przez administratora)

Powiem tak....znam to miejsce o podszewki...wszyscy płaczą, jęczą....a nadal tam tkwią. Prawda jest taka, że ta firma trochę uzależnia...fajni ludzie...ciągle coś się dzieje...Warunki i płace nie są najlepsze...dyrektor super generalny :P wnerwia jak (usunięte przez administratora)..a mimo wszystko tam tkwimy i nie robimy nic żeby cokolwiek się zmieniło... może czas najwyższy przestać zrzędzić i się nad sobą rozckliwiać! Jesli chcemy zmienic cos w swoim zyciu to nikt tego za nas nie zrobi :) nikt tu nikogo łańcuchami mie przywiązał :)

na temat

Ludzie piszcie na temat, a nie zachowujecie się jak klub wielbicieli i pasjonatów dwóch łomów. To strona o pracodawcach, a pracodawcą jest JUREX, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jurex - Sokołów Podlaski

Jurex