Opinie o Astra Logistyka Sp. z o. o.

Mir

Ja tam uważam, chyba nikogo to nie powinno za mocno dziwić, że firma jest naprawdę na świetnej drdze do rozwoju i ekspansji, nie od dziś wiadomo, że prezes stara się ze wszystkich sił, wypłaty są na czas, pracownicy zadowoleni, no dobrze jest, jak nigdy

ciekawy

a co z tymi sukcesami i osiągnięciami żadnych nie ma czy jest ich aż tyle, że nie wiadomo o którym napisać?? kolejny temat zastępczy??

marysia

oj to żaden problem nie chcą dobrowolnie to trzeba skorzystać z innej drogi, ludzie w okolicy mówią jak to robią....I nie ma żadnego problemu

Byla

Do nie była ale wkrótce. Napisz,gdzie jest tak dobrze z socjalem to chętnie pójdę bo niestety żadnej roboty nie mam,a żyć trzeba.gdzie socjal jeże sie strumieniami ?

Była

Jaki socjal - jaka poprawa ? wszyscy pouciekali i sa zadowoleni.tak jak pisałam nikt już nie tęskni i nie pamięta o Astrze.I bardzo dobrze...

Była

Nareszcie zrobili porządek i spokojnie sobie pracują...

lodzia

a taka była firma.....tyle ludzi pracowało no i faktycznie dla kogoś, kto nie wie w którym chce iśc kierunku, żaden wiatr nie będzie sprzyjający

Agata

A dla kogo byłeś dobry klient ?

driver

chyba jednak wymiana,przyszly wlasnie dwa nowe dafy i mowia ze beda 4 actosy, zobaczymy. samochodów jest 15 czy cos kolo tego

pani

no cóż łatwo przyszło, łatwo poszło......taki to chichot losu!

Naprawdę tylko 15 osób tam pracuje? Nie wierzę. Przcież samych kierowców jeszcze niedawno było pięćdziesięciu???? Do tego pracownicy biurowi, produkcja, magazynierzy??? Niemożliwe, że zostało tylko 15 osób.

pik

cały czas zatrudniają, tylko nie LENI! dla takich tu miejsca nie ma! uczciwych, solidnych tylko takich firma docenia i rzetelnie płaci a to bardzo istotne w dzisiejszych czasach. wszystkim co przychodzą naciągnąć, wykorzystać albo liczą na to aby zarobić i się nie narobić a przy okazji coś ukraść mówimy kategoryczne nie! wiem dobrze bo znajomy tam pracował i wypowiada się pozytywnie zwłaszcza o zarządzających także potencjalnym przyszłym pracownikom powodzenia życzę i serdecznie polecam, firma godna zainteresowania

A jak jest z praktykami studenckimi w tej firmie ? Przyjmują ? Jak wygladają obowiązki praktykanta ?

Emu

nie gadać tylko brać się do roboty leniuchy!!!!!!!!!!

Odp....

To co w siedlcach, przenosza firme

koles

są przyjecia do Astry do Opola?

wiedzący

No i wreszcie zrobili porządek...

Witam,chciał bym zatrudnić się do Astry,polecacie?Prosze o jakas odpowiedz.Z góry dzieki

laski 2

zapewne to zalezy na jakie stanowisko chcesz sie dostac, ale praca kierowcy nie wymaga duzej wiedzy, tylko doświadczenia a i zarobki nie naleza do najnizszych krajowych, ale to chyba kazdy orientuje sie, ile sie zarabia srednio na Tirach. Mówią ludzie ze jak na zarobki w kraju + pelny zus to oferuja dobre zarobki.

Xxxx

Nie szukają chyba kierowcow...a tym bardzoej ze nie masz doswiadczenia

kierowcaff

Witam. Może orientuje się ktoś czy biorą na przyuczenie ?? Posiadam kat.C + przewóz ale niestety bez doświadczenia

kierowca ze stazem

widocznie źle trafiles "solo" ja pracuje w firmie juz kilka lat i zaczynałem od róznych samochodow, wszedzie trzeba troche dac od siebie a nie tylko oczekiwac zlotych gor. nie ma sensu oczerniac firmy i psuc opinii o reszcie pracownikow… moja osobista rada, załoz firme, zdobadz prace dla ludzi i wtedy oceniaj czy da sie lepiej.

pracuje i polecam. W każdą sobotę i środę w domu, czasem zdarza się cały tydzień na miejscu, (usunięte przez administratora)

pracuje i polecam. W każdą sobotę i środę w domu, czasem zdarza się cały tydzień na miejscu, a zarobki to przy dobrym miesiącu 3,5 - 4 tysiące na rękę.

Lego

Mam pytanie czy warto aplikować na stanowisko kierowcy kat.C+E mam duże doświadczenie na międzynarodówce ale chciałbym już raczej po Polsce polatać.

kimbo

nie sądzę, aby akurat na ten cel dofinansowania były. Myślę, że mogli akurat tej sprawy nie przewidzieć

prac.

na takie rzeczy nie masz co liczyc.

zalezy w czym pracujesz, w astrze jest kilka dzialów, ale wszyscy maja pełny zus od pensji, wiec socjal pelny jeżeli o to chodzi.

driver soko

a kolego ja moge nawet od przyszlego tygodnia jak mnie przyuczysz chetnie polatam w tej firmie sprobowac wszystkiego trzeba to kiedy mnie wprowadzisz DrivSok

szofer

koledzy z sokołowa od kiedy u nas zaczynacie...?

kierowca

mam pytanie czy warto pracować w astrze bo chcę się zatudnić

pracownik123

ludzi o astrze już nic nie piszą bo "szkoda słów"

aerox

Co taka cisza, czyżby premie dali?

malwanka

mam mozliwosc dostać sie do astry do biura do logistyki napiszcie cos wiecej jacy tam ludzie pracuja jaka atmosfera itp na rozmowę mam przyjść do( usunięte przez administratora ) zna ktos ? jaki jest chce dobrze wypaść

przyszły kierowca

mam pytanie czy warto iść do pracy do Astry?

move

jestem zadowolony z pracy w tej firmie ... choć już nie pracuje w Astrze to doświadczenie procentuje ... polecam wszystkim kierowcom C + CE ...

do wszystkich

omijajcie tą firmę ... wszstko inne bez komentarza...

a co to

ja tu widze powyżej wpisy same super hyba pujde tam do pracy

najważniejsze

firma super - polecam wszystkim... nie wierzcie szkalującym tę firmę, ci co źle mówią o firmie mają w tym swój interes - pomyślcie dlaczego ktoś kto pracuje w tej firmie zniechęca innych - którzy mogliby być dla niego konkurencją - do pracy w asterce. wlaczcie o pracę w tej firmie, dobrze płatna, i jak się spiszecie praca na stałe.

ważne

Z powyzszych opisów jednoznacznie wynika iż firma jest okay. Są pozytywy i negatywy - no ale nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi, a więc Astra sie świetnie rozwija - sami o tym piszecie w popszednich zakładkach. Pracowałem w kilku dużych korporacjach i jak ktoś nie wie to powiem jedno - astra ma zacięcie do tego by dążych żeby być dużą - bo korporacją to juz jest - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. "Lustereczko" dla wszystkich astrowiczów.

kierowca 321

chciałbym tylko napisać że firma jest okay. Szefostwo super ludzie zawsze pomogą doradzą. Jak dla mnie najlepsza firma w której dotychczas pracowałem. Trzeba być kulturalnym i umieć prosić o swoje - wtedy jest dobrze. Ci co zle piszą o firmie - dlaczego tam jeszcze pracujecie. Pozdrawiam wszystkich kolegów.

magazynier

ja sobie chwalę Astrę. pensja na czas na koncie co miesiąc. nadgodziny i nocne elegancko placone. jak się przyłożysz i robisz dokładnie to (usunięte przez administratora) co miesiąc niewyjęte... pozdrawiam tym którym w astrze się nie udało czyli (usunięte przez administratora)

anonim byly kierowca

widze, ze w koncu ktoś normalny się odezwał. Mimo ze nie pracuje już w tej firmie, nie będe oczerniał jak reszta zazdrosnych ludzi. wiadomo jak wszedzie nie jest idealnie. Ale trzeba przyznać, że zawsze pieniądze były na koncie, a nie jak w innych firmach, że trzeba upominać się po swoje. A do osob piszacych przede mna to apeluje niech zaczna od siebie,bo pisanie o tym kto jak i ile kradnie to tylko wystawia opinie o samym sobie. Wstyd.

potwierdzam

byłem tam kierowcą, odszedłem teraz zaluję i chętnie bym do tej firmy wrocil..

były menedżer

Astra logistyka to porządna firm, która mimo przeciwności trudnego rynku daje ludziom robotę jak tak narzekacie to idzcie sobie szukac roboty gdzie indziej... dlaczego sobie niezrobicie dobrze i nie odpoczniecie od tej złej jak mówicie firmy. Firma jest ok, a Zarządowi należy się szacunek a ciężką pracę i wytrawłość.

Hej co tu taka cisza? Czyżby przyznono premie przedświąteczne zamiast obciążeń?

a jak tam sie pracuje w biurze, mam zamiar zlozyc papiery

czy naprawde jest tak zle w tej firmie?? warto zlozyc tam aplikacje czy racje sobie darowac?? (jako magazynier)

świeżak

może coś o pracy kierowcy. Mam złożone dokumenty. mają dzwonić.

Zostaw opinię o Astra Logistyka Sp. z o. o. - Sokołów Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Logistyka Sp. z o. o.