erbedim sp z.o.o

Piotrków Trybunalski

Opinie o erbedim sp z.o.o

isiek
użytkownik zarejestrowany

anonim; firma zajmuje się budową dróg oraz mostów. Mają stronę internetową wiec jeżeli nadal jestes zainteresowany praca u nich, to sprobuj aplikować maja adres mailowy tez podany na stronie

Wspólnota mieszkaniowa

Firma ERBEDIM olewa klientów. Dwukrotnie wysłałem zapytanie ofertowe w sprawie naprawy płyty lodowiska i kilkakrotnie dzwoniłem z zapytaniem dlaczego nie otrzymałem odpowiedzi. W końcu pracownik z działu zamówień odpowiedział, że szef nie polecił mu żeby odpowiadał.

awt

nędza, [usunięte przez moderatora]. Ogólnie nie polecam i przestrzegam

siwy - 2009-12-19 18:24:23 firma dziad najgorsza firma jaka znam

siwy

firma dziad

Arti@69
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z erbedim sp z.o.o (np:. stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .MINIMALNE Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..BEZNADZIEJNA. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1300 Najbardziej podobało mi się w erbedim sp z.o.o: NIC Najbardziej nie podobało mi się w erbedim sp z.o.o:DUZO RZECZY

Zostaw opinię o erbedim sp z.o.o - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie erbedim sp z.o.o