Opinie o Welddar GmbH w Sulejów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Welddar GmbH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Welddar GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welddar GmbH w Sulejów

Maciej Nowy wpis

Mój Kolega przepracował miesiąc. Miesiąc już po terminie czeka na pieniądze. Z samej opini od znajomych z Branży. Nie polecam.

witam informacja dla wszystkich dawnych pracowników jeżeli Nowak nie zapłacił za urlopy za nadgodziny to warto podziałać są już pierwsze osoby co podały go do sądu pracy w niemczech i wygrały musiał oddać co do 1 centa Szykują sie następne osoby z pozwami

Magdalena
@były pracownik

Poważnie? A nie myśleliście nad czymś zbiorowym czy to nie da oczekiwanego efektu jak pozwy indywidualne?

@były pracownik

Proponuję sprawdzenie wszystkich dokumentów np.kasa chorych wypowiedzeń itp

@Magdalena

W niemczech nie ma pozwów zbiorowych

@były pracownik

Chodziło mi o to czy na dokumentach są wasze podpisy

Magdalena

Ktoś tu serio pojechał ostro po firmie twierdząc, że jest najgorszą, w której przyszło mu pracować... Przykre. :( Ale faktycznie coś może być na rzeczy, bo widzę, że jeszcze rok temu ktoś się skarżył, że nie wypłacają diet ani nadgodzin i niestety nie stosowali się do zasad covid jeśli chodzi o warunki mieszkalne. Do tego oferowali 14 euro dla montera... Po roku też tak sytuacja wygląda? Zwiększyli chociaż może troszkę stawki? Orientuje się ktoś?

janek

portal gowork.pl to wielka ściema usuwają negatywne posty o pracodawcach ciekawe ile dostają za to co do firmy to najgorsza firma w jakiej miałem możliwość pracować

Mariusz
@janek

A może napiszesz coś więcej a nie tylko że jest to najgorsza firma? Może w jakiś sposób to uzasadnisz, od tego jest to forum?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Welddar GmbH.

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Proszę uważać na ta firmę brak szacunku do poświęconej pracy, brak wynagrodzenia To jest niedopuszczalne… Pan Dariusz odzywa się w sposób, który z kultura ma niewiele wspólnego Po prostu ludzie nie dajcie się oszukać Szkoda waszego czasu, zdrowia i pieniędzy

monter

(usunięte przez administratora) nie wypłacają diet ani nadgodzin ani 50 i 100 za prace w niedziele i w godzinach nocnych chociaż zleceniodawcy płacą za to nie wypłaca urlopów twierdzi że urlop jest w stawce godzinowej nigdy nie wypłacają pełnych wynagrodzeń warunki mieszkaniowe beznadzieje w dobie covid-a 2,3 a nawet 4 osobowe pokoje w biurze pracują same nie kompetentne osoby nie potrafią odpowiedzieć konkretnie tylko ściemniają prezes i syn potrafią tylko ściemniać i zmuszać do niewolniczej pracy oferuje 13/14 euro dla montera żenada nie płaci za dojazd do Niemiec ani za dojazd do pracy nie polecam chyba że ktoś chce być desperatem

&&&&&

Uwaga na tą firmę prezes i cała firma to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Welddar GmbH - Sulejów

• Jak się pracuje w Welddar GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Welddar GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welddar GmbH?

Welddar GmbH