Opinie o Epc Projekt S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Epc Projekt S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Epc Projekt S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epc Projekt S.A. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Epc Projekt S.A. poszukuje kandydatów na stanowiska Malarz. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Ewka Nowy wpis

Zastanawia mnie czy dla 5 osób na produkcji opłaca się trzymać kierownika. No chyba że szefostwo chce aby jeszcze ktoś przez buraka się zwolnił.

Ewka Nowy wpis
@Ewka

Przepraszam za wcześniejszy wpis. Firma jest spoko. Prezesi też ok. Kierownik nie jest taki straszny. Nie ma pracy idealnej.

Szefostwo nadal nie widzi w czym jest problem na zakładzie.? Czemu ludzie odchodzą z firmy? A czemu nikt do epc nie chce się zatrudnić? Pomyślnie gdzie znajduje się problem albo w kim?

Iwona Nowy wpis

Kogo sugerujesz?

Bartosz

@Młody wspomniał, że jak się dobrze pracuje to nawet fajna kasa jest. Czyli co, premie są w tej firmie czy podwyżki co jakiś czas?

Aplikowałeś do Epc Projekt S.A. na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI WARSZTATOWEJ? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bartosz

W jakich godzinach teraz pracujecie? Przeczytałem, że kilka lat temu pracowało się w godzinach 6-14. Czy godziny pracy uległy zmianie ostatnio czy wciąż są takie same?

Czy Epc Projekt S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nie, a przynajmniej za moich czasów nie było nic takiego.

Epc Piotrkow

Firma EPC Piotrkow nie płaci faktur, ciekawe jak to wygląda z pensjami.

Wanda
@Epc Piotrkow

Problem w tym, że to jest profil EPC we Wrocławiu, który - jak czytam na stronie - jest producentem sterowań do pras krawędziowych. Z tego co piszesz wynika, że masz na myśli firmę o innej lokalizacji. Wyjaśnisz, czy i jaki związek mają ze sobą obie firmy? Będę zobowiązana.

Witold
@Wanda

Firma EPC Projekt S.A. znajduje się w w Piotrkowie Trybunalskim. Ze względu na prowadzoną działalność ma swój oddział we Wrocławiu. Od zeszłego roku główna siedziba firmy znajduje się w Piotrkowie na ulicy Przemysłowej 25A. Zajmuje się produkcją urządzeń dla przemysłu takich jak przenośniki taśmowe, wózki wygarniające, przesiewacze, układy redukcji zapylenia, przenośniki kubełkowe, przenośniki kieszeniowe, układy kruszenia, wygarniacze zbiornikowe, zbiorniki stalowe, próbobiernie, zasuwy, konstrukcje wsporcze, transport pneumatyczny, rurociągi, instalacje odpopielania i odżużlania itp. KRS: 0000520330. Pani Wando pomyliła Pani firmy.

Witold
@Epc Piotrkow

Firmie EPC Projekt S.A. klienci nie płacą faktur. Wypłaty pensji zawsze są na czas. Proszę pamiętać że żyjemy w dziwnych. pandemicznych czasach.

Retro
@Witold

Na (usunięte przez administratora)... czapka gore. Nie dajcie się nabrać na żadne Pandemiczne czasy. Jak nie potrafią prowadzić firmy niech zamykają ten śmieszny biznes. My nie płacili pensji na czas, też wymyślali, że to wina "Pandemii", a nawet nie było żadnych procedur hahah.

Franek

Zawsze można zmienić pracę ale mam wrażenie , że ktoś chce zaszkodzić firmie a sam nie jest bez winy!!

Czym Epc Projekt S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Krzysiek

EPC zachęca swoich pracowników Mobbingiem. Krzyki, poniewieranie, zastraszanie. Jak lubisz sporty ekstremalne to EPC zaprasza. Ja nie wytrzymałem. Odszedłem kilka miesięcy temu i wreszcie mam spokojna i o wiele lepsza pracę.

Pytanie 1
@Krzysiek

Jak się chowałeś po dziurach to pewnie tak było. Przy dobrych chęciach nikt nikomu krzywdy nie zrobił.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Epc Projekt S.A.?

Pytanie 1

Praca w godzinach 6-14 obecnie

Wiecie czy Epc Projekt S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Krzysiek

Tak ale to zależy na jakim stanowisku pracownik jest zatrudniony. Jeśli jest to inżynier lub kierownik montażu to tak.

Mikołaj
@Krzysiek

Możesz napisać jakie jeszcze benefity przysługują pracownikom? Mam na myśli kartę Multisport lub dofinansowanie do lunchów.

@Mikołaj

To zależy jakie masz umiejętności zawodowe, jakim jesteś pracownikiem i jakim dziale pracujesz. Każdy pracownik jest traktowany indywidualnie.

Jestem ciekaw zarobków w tej firmie ? Są jakieś premie ?

Młody
@Marek

Jak sie dobrze pracuje to nawet jest fajna kasa

@Marek

Wszystko zależy od zaangażowania, umiejętności i doświadczenia.

Krzysiek PT

Pracowałem w EPC Projekt a wcześniej w EPC Construction. Totalny chaos! Byłem na montażach w PGE Bełchatów. Prezesi nie dają sobie rady z prowadzeniem firmy. Ciągle sprzeczne decyzję. Taki chudy prezes wszystkim robotę ustawiał a potem wszystko trza było poprawiać po nim. Ludzie z produkcji mili i sympatyczni. Projektanci i reszta też. Najgorzej się zaczęło jak zmienili kierownika produkcji. Andrzej W. dawny pracownik w BestGum został wyrzucony za mobbing. Przez niego odeszłem z tej firmy. Ogólnie nie polecam.

Jak komu nie pasuje to niech sobie sam firme zalozy. Praca lekka nie jest i czasem pan kierownik wnerwi czlowieka ale od tego jest bo za to bierze kase. moze kokosow nie ma ale praca pewna. Do pracy ludzi potrzeboja.

Wacław

Pracowałem krótko bo nie wytrzymałem z kierownikiem produkcji. Okropny człowiek. Krzyczy, wyzywa, traktuje ludzi jak przysłowiowe "(usunięte przez administratora). Grozi zwolnieniem karze zostawać po godzinach. Ludzie pracujący na hali przy ulicy Przemysłowej bardzo fajni. Praca nie ciężka, konkretna, zarobki takie sobie.

Polak

Dziadostwo. 0-socjal. 0-premi. 0-wczasów pod gruszą. 0-na swieta. Tylko wypracowane godziny.

Bodzio
@Polak

A kolega to pisze na temat Wrocławia czy Piotrkowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Epc Projekt S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Epc Projekt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Epc Projekt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epc Projekt S.A.?

Epc Projekt S.A.
  • Żmigrodzka 93B