Opinie o Zcb Owczary (Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień Sp.J.) w Owczary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. w Owczary

lol

Widać, że osoby z biura się nudzą, bo co chwile są wstawiane piękne pozytywne opinie o pustakach, a to forum o opiniach względem pracy w danej firmie xD Aż boli w oczy sztywna poprawność tych wszystkich opinii, pracownicy w domach, bo robota stoi, a tam widać, że nieźle się bawią XD Chyba trzeba jeszcze raz Popka do reklamy, żeby reklama się zgadzała ;((

Widzę, że biuro otworzyło swój osobny wątek na forum? :D ja natomiast widziałem ofertę dla automatyka, wystawiali ja jakoś pod koniec października i wciąż jest dostępna. Czy to oznacza ze nikt się nie zgłosił czy po prostu po wygaśnięciu oferty rozmowy są prowadzone? Przyznam, że mnie także atmosfera by interesowała. I jak oceniacie aktualny zakres obowiązków w zestawieniu ze stawka?

@Pracownica

Ja akurat planuje przyjść z pozytywnym nastawieniem do pracy, o ile nie będzie dla mnie za ciężka to w jaki sposób mogę przy tym zostać docenionym? Nie wiem czy pod tym stwierdzeniem kryją się może jakieś premie albo coś innego? Chętnie o tym poczytam

Julita Nowy wpis

Hej. ;) już wiemy z partnerem z oferty dla operatora ładowarki, że miałby pracować na dwie zmiany od 6 do 14 i od 14 do 22. Proszę tylko dać znam znać jak wygląda kwestia nadgodzin. Po pierwsze czy są jakieś częste? I jeśli już to z jakim wyprzedzeniem są oznajmiane?

Sasha Nowy wpis

Przepracowałem w tej firmie ładnych parę lat i to bardzo dobrze wspominam. Gdyby nie mój wyjazd za granice pracowałbym pewnie do emerytury. Dobre zarobki, możliwość awansu, przyjemna atmosfera. To były cudowne lata.

Kalina Nowy wpis

Zastanawiam się czy działy są jakkolwiek zintegrowane miedzy sobą. W ogłoszeniu dla specjalisty ds. sprzedaży było napisane, że trzeba umiejętnie współpracować z innymi pracownikami. chodzi tylko o dział handlowy z opisu?

Stanisław

Wypowiadam się jako klient, bo dawno nie spotkałem się z taka firmą. Od samego wejścia odczuwa się taką przyjemną atmosferę. Panie w biurze bardzo miłe, pierwszy raz byłem w tej firmie, więc miałem sporo pytań - od razu uzyskiwałem dokładne odpowiedzi. Na załadunku brak kolejek, Panowie szybcy, żwawi i do tego zabawni. Gdybym był stąd myślę, że przesłałbym CV, bo aż chce się tu zostać dłużej.

Pošpiech Nowy wpis
@Stanisław

Załadunek ok tylko z dokumentami trzeba się nachodzić. Z ulicy do biura i potem jeszcze raz po załadunku z ulicy do biura. Proponuję temu co wymyślił taki przebieg dokumentów pochodzić po placu i to przemyśleć może na świeżym powietrzu coś ciekawszego przyjdzie do głowy. Przy ulicy gdzie samochody do załadunku mają postój jest budynek ale pusty, a po dokumenty do głównego budynku oddalonego że 200m

Firma Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko LIDER ZMIANY PRODUKCYJNEJ. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zainteresowany CE
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Witam. Czy w firmie Termoton Owczary zatrudniają zawodowych kierowców? Jeśli tak to czy jest tam jakiś system np 2/1 czy od poniedziałku do piątku i jakie warunki finansowe?

W ofercie dla specjalisty ds. sprzedaży zauważyłam to stwierdzenie, że posiadane wyksztalcenia wyższego na przykład o profilu ekonomicznym zostanie „docenione” w jakim zakresie? zastanawiam się czy są jeszcze jakieś inne atuty o których warto wiedzieć

Kacha

Cześć, czy tutaj mogą pracować kierowcy wózków widłowych? Niby na stronie firmowej widać palety i tym podobne ale nie widziałam bezpośredniej oferty pracy, a mój partner może byłby nią zainteresowany. Pokazywało tam, że firma działa od 40 lat, mógłby więc liczyć na stabilna pracę?

Kierowca ce
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy firma zatrudnia kierowców? Jaki jest system pracy, jakie zarobku?

AAA

Jak mogą wyglądać pierwsze miesiące pracy? ewentualne wdrożenie na stanowisko i dalszy rozwój? myślę o zatrudnieniu się ale przyznam, że niestety nie mam doświadczenia. na jakie warunki zatrudnienia mam teraz szanse? Na operatora bym chciał przyjść podkreślę tylko

A powroty są na spokojnie możliwe? byli pracownicy wracają? Teraz niedawno ktoś zasugerował żeby wrócił i dlatego zaczęło mnie to zastanawiać w kontekście podwyżek, czy są stażowe? i czy możecie napisać czy warto przyjść na mechanika? Na stronie jest informacja, że szukają

Ziętas

Bardzo dobrze wspominam Owczary. Teraz jestem na swoim i tylko dlatego odszedłem, ale gdyby powinęła mi się noga to myślę, że zatrudnię się tu spowrotem.

Kris

Oferta na automatyka i elektryka to już wisi do 2 lat. Tylko nikogo nie mogą zatrudnić :) A raczej nikogo na dłużej. Ludzie przychodzą na chwilę. Kiedyś mówili w ogloszeniu, że zarobki 11tys brutto a nadal nie mogą nikogo zatrudnić. Wnioski dlaczego nasuwają się same. Atmosfera? Hahaha... nie ma w tej firmie czegoś takiego jak dobra atmosfera. Nie wiesz czy jutro będziesz nadal pracować.  Jak Ci się kończy umowa to nawet jak Ci właściciel powie, że będzie przedłużona to się okazuje, że to nie prawda. Wszystko jest podszyte spiskiem i pilnowaniem własnego interesu. Tak właśnie potraktowano niedawno pracowników. Przyszli do pracy ostatniego dnia umowy i się okazało, że nowej już nie dostaną. Dziękuję i kopa na do widzenia ;( Operator linii, wózkowy, kierownik czy pani z biura, nie ma znaczenia. Tam jest grupa kilku osób "trzymających władze" od wielu lat i nie pozwolą żeby ktoś ich oderwał od koryta. Dotyczy to niestety wszystkich działów. Nie daj się zwieść na piękne słowa na rozmowie. Jeżeli masz pracę i nie przypalają Cię tam i nie dają chłosty to nie warto rezygnować dla pracy w Owczarach.  Maszyny są stare a szkolenia to tylko ładna gadka dyrektora. No i nie przebijesz się przez mur pewnego Pana, który wie wszystko, i jak wyżej, trzyma się koryta. Jak masz mała wiedzę to jest szansa, że się sam czegoś nauczysz. Pytałeś o zakres obowiązków. Jest system czterobrygadowy i będziesz sam na zmianie. Jeżeli dogadasz nie na pracę w innym systemie to będzie na chwilę, bo później dostaniesz propozycje z tych nie do odrzucanie. Jak kierownik z produkcji Ci każe to będziesz układać ręcznie cegłę przed piecem. Narzędzia proponuję zabrać swoje. Tam jest opinia, że jak zarabiasz więcej, czyli musisz umieć wszystko. Jesteś od naprawy wszystkiego łącznie z ustawianiem parametrów pracy linii. Jak nie ma mechanika to robisz mechanike, jak zasypie sie transporter to jedziesz na łopacie żeby go odblokować. Warunki pracy to wysoka temperatura przy pracy obok pieca ok 50 stopni albo mróz -10 stopni na zewnątrz przy przenośnikach. I przede wszystkim ciągły pył krzemionki, który jest rakotwórczy, ale pracy w szkodliwych warunkach nie ma bo pomiary są robione żeby wyszły dobre. Jest praca pod dużą presją czasu a to wynika z samej produkcji cegły bo nie możesz zatrzymać pieca. Także każda awaria to wszyscy są posrani i masz 5 telefonów dlaczego tak długo Ci to zajęło. Mam nadzieję, że zdążysz to przeczytać bo firma usówa komentarze  ;( prawdą jest po prostu niewygodna. Jak spodziewasz się spokojnej pracy to się rozczarujesz. Jak jesteś(usunięte przez administratora)to to jest praca dla Ciebie. Nigdy więcej.

Pracownica
@Kris

Kris widać, że musiałeś nieźle narozrabiać, albo po prostu przychodziłeś do pracy się obijać. Próżniaków i nierobów firma nie toleruje, za to ludzi, którym zależy na pracy doskonale potrafi docenić i godnie wynagrodzić. Większość rzeczy, które napisałeś to stek bzdur, ale zapewne Twoja duma została urazona i oczerniasz firmę ze zwykłej zawiści.

@Pracownica

Odnośnie biura o które początkowo ludzie już próbowali się podpytać, to co konkretnie dzieje się teraz na dziale sprzedaży? właśnie specjalisty do niego poszukują, dlatego chce sprawdzić mniej więcej co i jak. podkreślana jest umiejętność współpracy z pozostałymi, jaka wiec występuje ogólna atmosfera? I czy znacie stawki?

Agatka

Zastanowiło mnie to zapytanie o to czy zakład zatrudnia kobiety, a czemu miałby nie móc liczyć na pracę? zwłaszcza, że z tego co widzę kandydatki także zadają pytania. Jak praca od strony biura wygląda? wiem, że parę miesięcy temu ktoś do kadr i płac był potrzebny. Ile osób jest na tamtym dziale i jak praca wygląda? atmosfera i tym podobne? warto będzie aplikować przy kolejnych przejściach? Są planowane?

@Agatka

Super że w końcu ktoś rozpoczął rozmowę nt pracy w tej firmie, warunków, wynagrodzenia itp. a nie czy pustaki sa dobre czy nie .... Czy wypowiedziałby się ktoś z biura na jakie warunki płacowe można liczyć? Jaka atmosfera? Jakie podejście szefostwa?

Leonkocki

Czy zakład zatrudnia też kobiety ?

Czyli jakie są te relacje z kierownictwem? Widziałem ten watek gdzie ktoś sugerował zachowanie porządku dzięki osobom z tych stanowisk. Widzę po prostu, że oferta na automatyka do Owczar wisi. Opisze mi ktoś te szkolenia rozwijające? Będzie to gra warta świeczki? I jak cały ten trud zostanie później wynagrodzony? są awanse?

Monia

Nie wiem co jazda po dożynkach ma do standardu pracy pozostałych? Chyba, że szerzej to wyjaśnisz? Co do samego zarzadzania transportem to jakie masz zastrzeżenia, co się dzieje? Piszesz, że od 3 lat cos nie tak się może dziać, tylko że co? Pracownicy nie mają na tę sytuację kompletnie żadnego wpływu?

@Monia

Tak jest nie czepiać się innych patrzcie na siebie każdy wykonuje swoją robotę jeden lepiej drugi gorzej . Po to jest kierownik żeby był porządek .

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Krystian S.

Bardzo polecam. Świetna jakość ceramiki. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu pustaki Termoton mają jednolite wymiary co ułatwia precyzyjne układanie i minimalizuje straty materiałowe.

lol

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. - Owczary

• Jak się pracuje w Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.
4.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • 28 C
    Owczary
  • NIP: 7680007682 REGON: 590320578 KRS: 0000206953

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.