Opinie o OBI-Superhobby dom i ogród w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OBI-Superhobby dom i ogród. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OBI-Superhobby dom i ogród o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI-Superhobby dom i ogród w Toruń

Były pracowniczka Nowy wpis

Pracowałam w tym miejscu dwa miesiące nie mogę powiedzieć ,że źle mi było bo praca fajna, ciekawa,ale nie stabilna bo zwalniają pracowników bez dosłownego podania przyczyny na umowie o pracę , a dyrektor to osoba która jest nie stosowna to stanowisko ! Nie polecam pracy pod względem nie stabilności!

Johnny Nowy wpis
@Były pracowniczka

Mogę się zapytać,czy to prawda,że w Obi zarabia się 3000 na rękę? Tu mniej niż w Biedronce czy Lidlu..

Krycha

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej dwa razy i nie przyjęli mnie. W sumie cieszę się ze mnie nie przyjęli bo za 1800 zł (usunięte przez administratora) na drabinie i pieprzyc się z towarem to oni mogą sami.

Ambitny pracownik. Nowy wpis
@Krycha

Właśnie pokazałeś z jakim superanckim kandydatem mieliśmy do czynienia.Szkoda słów.

Zofia Nowy wpis
@Ambitny pracownik.

Różnie bywa... Ale można się dowiedzieć za co zazwyczaj firma odrzuca? to często się dzieje?

Pracownik roku

Paulina a kto ci się przyzna do mobbingu ?? W markecie?? No proszę .to są zagrania słówek. Co do Obi pracowałem.kiedys długo nawet bardzooo. Trochę się pozmieniało dyrektor wyleciał za kradzieże, drugi Reksio awansował i uciekł do Łodzi. I został przytulać i królowa oraz księżna z ogrodu. Dobry skład już dawno nie pracuje. Ci którym było źle awansowali na troli działowych. A młodzi za 1800 netto się nie garną do pracy. I sądzę że nic się nie zmieni przez długi czas.

@Pracownik roku

Stary i nie aktualny komentarz osoby która rozgoryczona wypisuje głupstwa. Ciekawy jestem czy masz twarde dowody na to co wypisujesz. ,,Ci którym było źle awansowali na troli działowych,,? co ty człowieku bredzisz? młodzi się nie garną do pracy? Może dla tego nie warto było dalej inwestować w twoją osobę .Osoby ambitne pracują nadal a malkontenci jak ty już nie. I bardzo dobrze..

Tonik

Dla mnie dobra firma ale ja dobrze robię to co do mnie należy!!

@Tonik

To rób to co robisz lepiej to może się poczujesz lepiej ze sobą..

Firma OBI-Superhobby dom i ogród poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Kinia

Czy orientuje się ktoś, jak wygląda praca na stanowisku projektanta wnętrz? Jeśli macie jakieś doświadczenia związane z tym stanowiskiem chętnie przeczytam opinie. Z góry dzięki za odp.

Stefan
@Kinia

Widzę, że jesteś zainteresowana pracą na tym stanowisku. Powinnaś dobrze znać programu CAD Decor, a do Twoich obowiązków będzie należała wizualizacja aranżacji pomieszczeń dla klientów sklepu oraz sprzedaż produktów do zrobionego projektu. Napisz jeśli będziesz aplikować.

Kinia
@Stefan

Dzięki za odpowiedź, jednak miałam na myśli opis typowych zadań na tym stanowisku. Dodatkowo w ogłoszeniu jest napisane, że znajomość programu jest "mile widziana", a nie obowiązkowa stąd moje pytanie. Pozdrawiam

@Kinia

Proszę złożyć swoją ofertę, kandydaturę. Kompetentne osoby przeprowadzą rozmowę kwalifikacyjną i podejmą decyzję o pana ,pani przydatności na dane stanowisko. O pracę trzeba się starać, a nie pytać na jakiś forach. Albo jesteś w tym dobra albo nie...

klient internetowy

Mieszkam 57 km od marketu OBI. Poprzez Internet zamówiłem "Faworyt Rozdrabniacz elektryczny GTR 2801". Zamówienie potwierdzone mailowo i telefonicznie. Pojechałem odebrać zamówiony towar, wcześniej udałem się do działu sprzedaży "ogród". W obecności sprzedawcy obejrzałem sprzęt, wymieniliśmy swoje pozytywne spostrzeżenia i zgodnie z informacją obsługującego dział poszedłem do głównej informacji-kasy zrealizować zakup. Zapłaciłem, otrzymałem dokument sprzedaży i czekam na przywiezienie rozdrabniacza. I teraz zaczęły się "szopki". Przywieziono mi inny model - Faworyt Rozdrabniacz elektryczny GTR 2844. Na zwróconą uwagę o niewłaściwym przywiezionym modelu innym jak na dokumencie sprzedaży, niezgodności z dokumentem gwarancyjnym, otrzymałem odpowiedź że to taki sam sprzęt i w markecie ma ten sam kod produktu a oglądany jest tylko wystawowy. Nie zgodzono się na zamianę sprzętu i wystawienie paragonu na przywieziony z działu model. W nieciekawej dyskusji obecny był przedstawiciel działu jego kierownik i kasjerka. Wycofałem wpłatę i odjechałem z tzw. kwitkiem. Po raz pierwszy (a nie jestem młodzieńcem) na przestrzeni 40 lat spotkałem się z tak kuriozalnym zdarzeniem. A co można pomyśleć o ewentualnej reklamacji towaru ??????

@klient internetowy

Zawsze można poprosić o kontakt z dyrektorem marketu, który zrobi wszystko, aby dostosować "przykre" okoliczności do zadowalających rozwiązań danej sytuacji.

@klient internetowy

Otrzymał pan produkt o nieco lepszych parametrach w tej samej cenie!! Szkoda że pan nie skorzystał !! Nie może mieć pan pretensji do tego że z powodu pana niewiedzy i zacietrzewienia brnął pan dalej w stan ,,niewiedzy,,. Producent owego sprzętu jest posiadaczem 3 marek . Lider, Handy, Faworyt. W zależności od dostępności produktu, dostarczane i sprzedawane są wyżej wymienione marki. Proszę uwierzyć. że sprzedawca wie co sprzedaje. Firma o której mowa jest na rynku od ponad 30 lat i sprzedaje swoje produkty z powodzeniem. Skoro rozmawiał pan wcześniej ze sprzedawcą, wymienił pan swoje spostrzeżenia ,nie skorzystał pan z zakupu produktu o nieco lepszych parametrach, to o co właściwie panu chodzi....???

Jakie wartości są cenione w OBI-Superhobby dom i ogród?

Ambitny pracownik.

Takie jak wyznajesz. Najlepsze . Czego się spodziewasz?

Rozczarowana

Uważam, że jeśli zdążyłam wejść do sklepu przed 21:00 to powinnam zostać obsłużona a nie wyprasza na ze sklepu. Straciliście klienta. Żegnam.

@Rozczarowana

Sklep jest otwarty w godz. 6:30 - 21:00, co daje 14.5 godziny na zakupy: serdecznie zapraszamy w stosownym czasie, którego jest bardzo dużo. Przepraszam, za Pani doznania ws obsługi, ale każda osoba potrzebuje odpoczynku. Proszę uszanować życie rodzinne pracowników.

@Rozczarowana

Zakupy i łażenie bez celu trzeba planować. Najlepiej do południa. Zakupy przed zamknięciem sklepu to jakaś żenada z Twojej strony. Po 21.00 powinnaś być obsługiwana w .. wiadomy sposób. Z lampką dobrego wina. Przemyśl.

?

Czy to na jaki dział trafimy jest losowe czy patrzą na jakieś nasze wcześniejsze doświadczenia i starają się dopasować?

Lalala
@?

Jeżeli jest doświadczenie które przyda się na sklepie w danym dziale faktycznie jest się dopasowywanym.

@Lalala

Tak. Doświadczenie dużo pomaga w sklepie budowlanym, ułatwia orientację.

@?

Wszystko zależy od Twoich kompetencji, zainteresowań i wiedzy.

Co wchodzi w socjal OBI-Superhobby dom i ogród?

Ambitny Pracownik

W momencie podpisania umowy otrzymujesz dostęp do oferty Lux Med. Jest to poradnia lekarska z szerokim wachlarzem specjalistów. Warto też wspomnieć o premiach świątecznych i imprezach firmowych, uważam to za element "socjalu".

LuxMED - prywatna opieka med, multisport, premia na Wielkanoc i Boże Narodzenie (dodatkowa kasa, całkiem spoko) + premie miesięczne (głównie w sezonie) dofinansowanie wakacji, coroczne podwyżki, paczki świąteczne, płatna praca za niedziele (osobiście: ta opcja mega mi odpowiada). Firma płaci podstawę tyle, ile wynosi standard w handlu, ale dba o pracownika. Ja nie lubię "wyścigu szczurów" i pracy na czas (preferuję jakość) za 300zł brutto więcej na umowie: wolę spokojny klimat i luźną koleżeńską atmosferę :-) Unikam stresu jak mogę.

Magdalena

Nie polecam tego sklepu. Zero pomocy! Omijajcie z daleka Obi. Robiłam zakupy w poniedziałek mało tego, że zero pomocy to jeszcze dali mi połowę kartonu płyek.

@Magdalena

Zero pomocy? Rozumiem. Proszę zgłosić się do Punktu obsługi klienta (informacja) - tam pokierują, przydzielą pracownika do pomocy.

Jak długo czekaliście na odzew z OBI-Superhobby dom i ogród? Oddzwaniają zawsze?

2dni

Proszę o info w jakiej kwestii był kontakt i ewentualne zaniedbanie ws terminu odpowiedzi- przekażę Dyrekcji Państwa zastrzeżenia.

Jaki jest okres rozliczeniowy w OBI-Superhobby dom i ogród? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Lalala

Pod koniec miesiąca.

Wypłata jest zawsze na czas: pod koniec miesiąca za dany, przepracowany miesiąc.

Anonimowy

Witam! ile może zarobić pracownik magazynu i logistyki z premia/jeśli jest ile można zarobić

Emilia
@Anonimowy

Mam te same pytania, ale dotyczące pracownika Działu Przyjęcia Towaru. Wiem, że mają sporo benefitów, ale jak z premiami? I czy można sobie dorobić wyrabiając nadgodziny?

Ambitny Pracownik
@Anonimowy

Zarobki w markecie, na większości stanowisk, wahają się pomiędzy 1800 a 2500 na rękę. Początkowa kwota dla młodego pracownika jest niska. Z biegiem czasu, przy awansie na starszego pracownika lub/i przy corocznych podwyżkach można uzbierać na wyższą wypłatę.

Paulina

@Łysy, masz prawo do swojej opinii o pracownikach OBI-Superhobby dom i ogród. Jednak nie są oni tematem tego forum. Zostało ono stworzone po to, by dzielić się spostrzeżeniami na temat tej firmy, ale jako pracodawcy. Co więcej, forum to funkcjonuje w oparciu o regulamin, który każdy z użytkowników zobowiązuje się przestrzegać. Jego zapisy m.in. mówią o tym, że wpisy nie mogą być obraźliwe ani cenzuralne.

Paulina

@nick czy jesteś pewien, że mobbing to odpowiednie określenie do sytuacji, jaka ma miejsce w OBI-Superhobby dom i ogród? Mobbing jest to dość mocne oskarżenie - świadczy o nękaniu pracowników w miejscu pracy. Czy możesz opisać kilka sytuacji, które pokazują takie zachowania?

nick

Najczęstszym sposobem zatrudnienia to umowa o prace za place głodową. Zarobki śmieszne , praca ciężką i ciągły mobing. Chyba , ze rozmawiały o pracy na stanowisku dyrektora bądź kierownika wtedy to inna bajka tyle ze oczekiwania tez inne wymagane donoszenie , gardzenie zwykłym pracownikiem , .to norma.

Paulina

Zastanawiasz się czy warto dołączyć do zespołu OBI-Superhobby dom i ogród? Zobacz, co oferuje Ci pracodawca! https://www.obi.pl/career/obi-as-employer/

KAPI
@Paulina

Paulino piękna propaganda obi i rozwój zrób zebranie w markecie i powiedz to ludziom to cię wyśmieją. Ale też dobrze się ubawiłem czytając te głupoty,.

doradca klienta obi

Pracowałem w tej firmie 7 lat. I powiem szczerze gorszego złodziejstwa nie widziałem. Pan dyrektor były L. Kradł jak leciało szczególnie w okresie inwentaryzacji. później glu... pka.. szukał że coś mu się nie zgadza. Ale najlepszy numer odwaliła jego koleżanka ps.Garbata z biura kradła grubą kasę z zwrotów towaru. Aż ochrona ją przyłapała. i co można kraść można. Pani zastępca dyrektora obecna Pani I ps. Księżna też kradła szczególnie przeceny z działu ogród. Został jeszcze wierny,ambitny, Pan R. szeryf zastępca dyrektora za czasów Pana L. latał po alejce głównej i pilnował porządku, Pani I. zawsze w niedziele w czasie godzin pracy chodziła na msze św. wyspowiadać swoje ciężkie grzechy jak jej źle i niedobrze być samą och ach... Powiem szczerze wymienili dyrektora marketu a powinni ich wszystkich wymienić łącznie z kierownikiem działu sanitarnego Agnieszką co swojego byłego kierownika pod... do centrali. Dobrzy sprzedawcy tego marketu już nie pracują to byli ludzi którzy naprawdę się znali na asortymencie. W latach 2015-2016 bardzo duża rotacja nikt nie chcę w tym bałaganie pracować. Podwyżki były z 2100 na 2200 brutto. grafik różny i weekendy z Księżna bezcenne. Pakiet socjalny jakiś tam jest szału nie ma. W tej pracy nie szukają ludzi ambitnych tylko którzy dadzą się dym... A jeśli jesteś ambitny to i tak znajdą coś na ciebie.

Ciekawy
@doradca klienta obi

A jak kierownik budowlanki?

gość
@doradca klienta obi

Nie ma jak atak prostaka zza krzaka ☺ pozdrowienia dla tchórza.

kacper

Zalezy od miejsca w którym pracujesz, ale z tego co ja sie orientuje to panują tam nawt dobre warunki zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI-Superhobby dom i ogród - Toruń

• Jak się pracuje w OBI-Superhobby dom i ogród?

Zobacz opinie na temat firmy OBI-Superhobby dom i ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI-Superhobby dom i ogród?

OBI-Superhobby dom i ogród