OBI-Superhobby dom i ogród

Toruń

Opinie o OBI-Superhobby dom i ogród

Paulina

@nick czy jesteś pewien, że mobbing to odpowiednie określenie do sytuacji, jaka ma miejsce w OBI-Superhobby dom i ogród? Mobbing jest to dość mocne oskarżenie - świadczy o nękaniu pracowników w miejscu pracy. Czy możesz opisać kilka sytuacji, które pokazują takie zachowania?

nick

Najczęstszym sposobem zatrudnienia to umowa o prace za place głodową. Zarobki śmieszne , praca ciężką i ciągły mobing. Chyba , ze rozmawiały o pracy na stanowisku dyrektora bądź kierownika wtedy to inna bajka tyle ze oczekiwania tez inne wymagane donoszenie , gardzenie zwykłym pracownikiem , .to norma.

Paulina

Zastanawiasz się czy warto dołączyć do zespołu OBI-Superhobby dom i ogród? Zobacz, co oferuje Ci pracodawca! https://www.obi.pl/career/obi-as-employer/

KAPI
@Paulina 22.03.2017 15:06

Paulino piękna propaganda obi i rozwój zrób zebranie w markecie i powiedz to ludziom to cię wyśmieją. Ale też dobrze się ubawiłem czytając te głupoty,.

doradca klienta obi

Pracowałem w tej firmie 7 lat. I powiem szczerze gorszego złodziejstwa nie widziałem. Pan dyrektor były L. Kradł jak leciało szczególnie w okresie inwentaryzacji. później glu... pka.. szukał że coś mu się nie zgadza. Ale najlepszy numer odwaliła jego koleżanka ps.Garbata z biura kradła grubą kasę z zwrotów towaru. Aż ochrona ją przyłapała. i co można kraść można. Pani zastępca dyrektora obecna Pani I ps. Księżna też kradła szczególnie przeceny z działu ogród. Został jeszcze wierny,ambitny, Pan R. szeryf zastępca dyrektora za czasów Pana L. latał po alejce głównej i pilnował porządku, Pani I. zawsze w niedziele w czasie godzin pracy chodziła na msze św. wyspowiadać swoje ciężkie grzechy jak jej źle i niedobrze być samą och ach... Powiem szczerze wymienili dyrektora marketu a powinni ich wszystkich wymienić łącznie z kierownikiem działu sanitarnego Agnieszką co swojego byłego kierownika pod... do centrali. Dobrzy sprzedawcy tego marketu już nie pracują to byli ludzi którzy naprawdę się znali na asortymencie. W latach 2015-2016 bardzo duża rotacja nikt nie chcę w tym bałaganie pracować. Podwyżki były z 2100 na 2200 brutto. grafik różny i weekendy z Księżna bezcenne. Pakiet socjalny jakiś tam jest szału nie ma. W tej pracy nie szukają ludzi ambitnych tylko którzy dadzą się dym... A jeśli jesteś ambitny to i tak znajdą coś na ciebie.

Ciekawy
@doradca klienta obi 10.02.2017 22:04

A jak kierownik budowlanki?

gość
@doradca klienta obi 10.02.2017 22:04

Nie ma jak atak prostaka zza krzaka ☺ pozdrowienia dla tchórza.

kacper

Zalezy od miejsca w którym pracujesz, ale z tego co ja sie orientuje to panują tam nawt dobre warunki zatrudnienia.

Sfinks

Może w Toruniu nastaną lepsze czasy w OBI trio dyrektorów zostało wy..... w inną czasoprzestrzeń. Po tylu latach ktoś w Warszawie poszedł po rozum do głowy. Pracowałem blisko rok. Poza własnym wkładem i dużą ilością wiedzy przyswojoną w bezpośredniej obsłudze klienta nt. asortymentu, nie wspominam mile tego czasu. Traktowanie pracowników jak popychadło, unikanie klientów przez pracowników, udawanie pracy. A najlepsze były inwentaryzacje... Ważono puste pojemniki po metalach, byle waga sie zgadzała. Liczono puste skrzynki po wiertarkach, chociaż sprzedaje się wiertarki... (oczywiście wiertarki zaginęły w bliżej nie wyjaśnionych okolicznościach). Plany oszczędnościowe sprowadzały się do zwalniania doświadczonych pracowników. W ostatnich latach przyszła pora na kierowników. Lokalizacja w Toruniu powoduje, że na zakupu przychodzą laicy - nie wiedzą nawet po co przychodzą. Niektórzy na wycieczkę, żeby w domu nie siedzieć. Wystarczy pojechać do Castoramy. Tak są konkretni klienci. Niedawno odwiedziłem OBIego - obsługa chodzi gdzieś sie chowa. Ceny z kosmosu. Znów kilka lat tam nie zajżę. Z ciekawszych osób była pani blond dyrektor, na szczęście już nie pracuje. W niedziele w czasie pracy potrafi iść na mszę, w tygodniu na zakupu. Fajeczka to standard. A pracownicy tyrali.

ultramen

Na jakim wy świecie żyjecie!? Kiedyś pracowałem w toruńskim OBI na dziale budowlanym i stwierdzam, że takiej bandy przygłupów i donosicieli (może poza dwoma osobami) to nie spotkałem w żadnej firmie. Nie wspomnę już o kierowniku, który to bez kierunkowego wykształcenia zajmuje to stanowisko i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Kierownicy innych działów także nie lepsi. Bałagan na dziale, celowe unikanie klientów, a jeśli już nie uda się zwiać to obsługa na bardzo niskim poziomie. Starają się tylko wtedy gdy na dziale pojawia się tajemniczy klient i w związku z tym jest szansa zarobienia dodatkowych pieniędzy. Co z tego, że pensja jest na czas jak nie da się zarobić więcej niż najniższą krajową, a na dodatek jak powiesz, że chcesz więcej to usłyszysz coś w stylu: ,,to ile by Pan/Pani chciał/a u Nas zarabiać wypowiedziane z wielkim zdziwieniem. Generalnie nie polecam.

luczinano

hej pracuje w obi hmmmm jezeli chodzi o ludzi masakra kable,kable,i jeszcze raz kable donosza jak cholera nikomu nie mozna tam zaufac choc sa w sumie 3 osoby z ktorymi mozna pogadac i to wszystko jezeli chodzi o dyrekcje to jest ok jezeli o kierownikow zachowuja sie jak by byli dyrektorami

everblack

Pracuję w Obi już ładnych parę lat i jakoś wytrzymuje...lekko nie jest bo pracowników coraz mniej ale atmosfera nie najgorsza.pewnie w każdej placówce jest troche inaczej.Pensja regularnie,kasa socjalna na święta dodatkowa zawsze.cudu nie ma ole można sie przyzwyczaić

tagerek

Po prostu nie umiesz rozroznic drzwi lewych od prawych:) W dodatku jak ktos jezdzi i wymienia drzwi co chwilke bo nie wie jakie potrzebuje to własnie tak sytuacja wyglada

Tak propo OBI Toruń to totalna porażka konkretne olewanie klienta bałagan na magazynie nie wiedzą co sprzedają nie potrafią odróżnić drzwi prawych od lewych 80 od 90 3 razy mi przywozili do domu drzwi zanim otrzymałem prawidłowe te które zamówiłem.

RS

A ja pracowalem w Opolu na budowlance i powiem ze to byly naprawde fajne chwile w moim zyciu, duzo smiechu, wyglupow, a czasami pracy. Ludzie w wiekszosci bardzo wporzadku, pomocni i towarzyscy, kierownictwo rowniez bez zastrzerzen, a i dyrektorzy nie najgorsi. Gdyby tylko kasa byla lepsza pracowalbym tam do dzis

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo słabo. Atmosfera i ludzie tam pracujący są atmosfera chora ludzie zastraszeni przez swojego dyrektora.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?zależy kto przydupasy mają nawet nawet pozostali lepiej nie mówić Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .nic.. .; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się wszystko ... .

Najgorszy okres mojego życia to ten w Obi... Mimo plusów jak: umowa o prace, regularna pensja i imprezy zakładowe, nigdy nie wrócę do tego sklepu, ani żadnego molocha. Upokorzenie, łzy, stres, traktowanie ludzi jak niewolników. Nikt nie liczy się z prawami pracownika i wszyscy maja gdzieś klientów. Totalny burdel jeżeli chodzi o organizację pracy.

Zostaw opinię o OBI-Superhobby dom i ogród - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI-Superhobby dom i ogród