Opinie o OBI-Superhobby dom i ogród w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OBI-Superhobby dom i ogród. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OBI-Superhobby dom i ogród o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI-Superhobby dom i ogród w Toruń

Sfinks

Może w Toruniu nastaną lepsze czasy w OBI trio dyrektorów zostało wy..... w inną czasoprzestrzeń. Po tylu latach ktoś w Warszawie poszedł po rozum do głowy. Pracowałem blisko rok. Poza własnym wkładem i dużą ilością wiedzy przyswojoną w bezpośredniej obsłudze klienta nt. asortymentu, nie wspominam mile tego czasu. Traktowanie pracowników jak popychadło, unikanie klientów przez pracowników, udawanie pracy. A najlepsze były inwentaryzacje... Ważono puste pojemniki po metalach, byle waga sie zgadzała. Liczono puste skrzynki po wiertarkach, chociaż sprzedaje się wiertarki... (oczywiście wiertarki zaginęły w bliżej nie wyjaśnionych okolicznościach). Plany oszczędnościowe sprowadzały się do zwalniania doświadczonych pracowników. W ostatnich latach przyszła pora na kierowników. Lokalizacja w Toruniu powoduje, że na zakupu przychodzą laicy - nie wiedzą nawet po co przychodzą. Niektórzy na wycieczkę, żeby w domu nie siedzieć. Wystarczy pojechać do Castoramy. Tak są konkretni klienci. Niedawno odwiedziłem OBIego - obsługa chodzi gdzieś sie chowa. Ceny z kosmosu. Znów kilka lat tam nie zajżę. Z ciekawszych osób była pani blond dyrektor, na szczęście już nie pracuje. W niedziele w czasie pracy potrafi iść na mszę, w tygodniu na zakupu. Fajeczka to standard. A pracownicy tyrali.

ultramen

Na jakim wy świecie żyjecie!? Kiedyś pracowałem w toruńskim OBI na dziale budowlanym i stwierdzam, że takiej bandy przygłupów i donosicieli (może poza dwoma osobami) to nie spotkałem w żadnej firmie. Nie wspomnę już o kierowniku, który to bez kierunkowego wykształcenia zajmuje to stanowisko i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Kierownicy innych działów także nie lepsi. Bałagan na dziale, celowe unikanie klientów, a jeśli już nie uda się zwiać to obsługa na bardzo niskim poziomie. Starają się tylko wtedy gdy na dziale pojawia się tajemniczy klient i w związku z tym jest szansa zarobienia dodatkowych pieniędzy. Co z tego, że pensja jest na czas jak nie da się zarobić więcej niż najniższą krajową, a na dodatek jak powiesz, że chcesz więcej to usłyszysz coś w stylu: ,,to ile by Pan/Pani chciał/a u Nas zarabiać wypowiedziane z wielkim zdziwieniem. Generalnie nie polecam.

luczinano

hej pracuje w obi hmmmm jezeli chodzi o ludzi masakra kable,kable,i jeszcze raz kable donosza jak cholera nikomu nie mozna tam zaufac choc sa w sumie 3 osoby z ktorymi mozna pogadac i to wszystko jezeli chodzi o dyrekcje to jest ok jezeli o kierownikow zachowuja sie jak by byli dyrektorami

everblack

Pracuję w Obi już ładnych parę lat i jakoś wytrzymuje...lekko nie jest bo pracowników coraz mniej ale atmosfera nie najgorsza.pewnie w każdej placówce jest troche inaczej.Pensja regularnie,kasa socjalna na święta dodatkowa zawsze.cudu nie ma ole można sie przyzwyczaić

Firma OBI-Superhobby dom i ogród poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
tagerek

Po prostu nie umiesz rozroznic drzwi lewych od prawych:) W dodatku jak ktos jezdzi i wymienia drzwi co chwilke bo nie wie jakie potrzebuje to własnie tak sytuacja wyglada

Tak propo OBI Toruń to totalna porażka konkretne olewanie klienta bałagan na magazynie nie wiedzą co sprzedają nie potrafią odróżnić drzwi prawych od lewych 80 od 90 3 razy mi przywozili do domu drzwi zanim otrzymałem prawidłowe te które zamówiłem.

RS

A ja pracowalem w Opolu na budowlance i powiem ze to byly naprawde fajne chwile w moim zyciu, duzo smiechu, wyglupow, a czasami pracy. Ludzie w wiekszosci bardzo wporzadku, pomocni i towarzyscy, kierownictwo rowniez bez zastrzerzen, a i dyrektorzy nie najgorsi. Gdyby tylko kasa byla lepsza pracowalbym tam do dzis

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo słabo. Atmosfera i ludzie tam pracujący są atmosfera chora ludzie zastraszeni przez swojego dyrektora.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?zależy kto przydupasy mają nawet nawet pozostali lepiej nie mówić Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .nic.. .; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się wszystko ... .

Najgorszy okres mojego życia to ten w Obi... Mimo plusów jak: umowa o prace, regularna pensja i imprezy zakładowe, nigdy nie wrócę do tego sklepu, ani żadnego molocha. Upokorzenie, łzy, stres, traktowanie ludzi jak niewolników. Nikt nie liczy się z prawami pracownika i wszyscy maja gdzieś klientów. Totalny burdel jeżeli chodzi o organizację pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI-Superhobby dom i ogród - Toruń

• Jak się pracuje w OBI-Superhobby dom i ogród?

Zobacz opinie na temat firmy OBI-Superhobby dom i ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI-Superhobby dom i ogród?

OBI-Superhobby dom i ogród