Opinie o Rossmann w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann , lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Toruń

Ochrona

Na ochronie pracowałem 5 lat. Od dwóch lat pracy na obiekcie Rossmann 888 praca ta straciła sens że względu na kierownictwo pracujące na tym sklepie psychicznie jestem zdolowany i nie chce pracować z Kierowniczka i zastępca na tym sklepie gdyż są to tyrani bez serca, które przez całe moje dwa lata pracy na tym obiekcie chciały mi ją obrzydzic i chciały abym czuł się ponizony i udało im się to. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim i nie zamierzam po nim wracać do tej pracy bo nie mogę pracować z Kierownictwem tego sklepu gdyż jestem psychicznie wyczerpany. W sumie to i tak długo wytrzymałem bo moi zmiennych nie dawali rady i ciągle się zwalniali. Pani Kierownik nie mogła przeżyć tego że ja siedzę i stoję i nic nie robię ciągle mówiąc mi ze mam się wziąć do roboty a nie stoję jak d..a Przecież chroniąc sklep byłem w pracy i wykonywalem swoje obowiązki i nie musiałem robić nic dodatkowego . I tak przez całą moją karierę na tym obiekcie stosowała przeciwko mnie różnego rodzaju docinki. Ja jestem osobą z dobrym charakterem i próbowałem utrzymać dobra atmosferę w tej pracy ale Kierownicy nie chciały uszanować tego i ewidentnie nie chciały abym tam pracował i w końcu im się to udało bo nie wytrzymałem nerwowo i stwierdziłem że lepiej będzie jak odejdę z pracy. Teraz jestem spokojny i myślę że była to dobra decyzja. Zastępca kierownika na tym sklepie będąc na niższym szczeblu swojej kariery była osoba w porządku i mówiła że jak awansuje nie zmieni jej to a stała się tyranem który restrykcyjnie trzyma się regulaminów i za nic nie mają koordynatora ochrony podwazajac ciągle polecenia które mi wydawał i mówiąc że nie ma on żadnej władzy tylko priorytetowo ma ją kierownik rewizji. Nieustannie groziły mi ze zostane zwolniony i nie będę już pracował w tej pracy. Na obiekcie zepsuł się monitoring. Przed rozpoczęciem pracy skontaktowałem się z koordynatorem jak mam postępować w tym przypadku i mówił że mogę usiąść na krześle umieszczonym na stanowisku monitoringu jeżeli będę zmeczony. Zastępca kierownika stwierdziła że mam stać 10 godzin i nie mogę tam siedzieć gdyż on nie działa i kontaktując się z Kierownikiem sklepu stwierdziła że jeżeli usiądę to nie mam po co przychodzić do pracy. Wykonałem jej polecenie i stałem na sklepie przez to odmówiły mi się odciski na palcach u stóp. Kierownictwo sklepu chciało aby ochrona wyreczala ich we frontowaniu sklepu i jeden ochroniarz robił to a ja stwierdziłem że to nie należy do moich obowiązków więc nie będę tego robił i przez to byłem najgorszy. Na bieżąco informowałem koordynatora o tym co mówią na mnie osoby zarządzające tym Rossmannem ale gdy przyjeżdżał on na kontrolę mówił że wszystko jest w porządku i Kierownictwo sklepu nie ma żadnych zastrzeżeń. Reasumując straszne jest to że pracując we własnym kraju współpracownicy mają Ciebie za osobę gorszej kategorii ciągle poniżajac przez całe dwa lata pracy i w związku z tym byłem zmuszony zrezygnować z tej pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Rossmann