Opinie o United Beverages S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie United Beverages S.A., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie United Beverages S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Beverages S.A. w Toruń

Magazynier Toruń

Poniżanie, wyzysk, mobbing, wszystko za śmieszne pieniądze kompletnie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Atmosfera jak z małpami w klatce, starsza ekipa uznaje mobbing i poniżanie za działania konieczne w celu "zmotywowania pracownika". Firma bezczelnie łamie kodeks pracy i zasady BHP. Wiecznie porobiony amfetaminą i skacowany Krzysztof prowadzi widłaki jakby chciał się zabić. Kierownik zmiany Krystian zwykły (usunięte przez administratora) i burak czerpiący przyjemność z poniżania i mobbingu. Kierownik Magazynu Sylwester typowy cwaniaczek, jednych uprzywilejowuje, na drugich stosuje mobbing. Ktoś powinnien zrobić mu solidny trening z używania korpotechnik manipulacji bo z jego ust brzmi to aż wręcz żałośnie oczywiście. Jedyna dobra rzecz w tej pracy to warunki w jakich się pracuje, wszystko ładne, nowe. Stanowczo odradzam, już sam fakt że przy obecnym kryzysie, pandemii, i braku większego wyboru ofert pracy (zwłaszcza w Toruniu) firma nie jest w stanie znaleźć wystarczającej liczby pracowników mówi wystarczająco

PH

Wpis na gowork "Jako były pracownik UB ostrzegam przed ta firmą ! Zero szacunku dla ludzi, marne pieniądze, poniżanie i wyzysk ! Niby sa struktury, ale we wszystko (usunięte przez administratora). To typowy prywaciarz z lat 90 tych.

Karolina

Hej, powiedzcie ile czekaliście na telefon z United Beverages po wysłaniu CV? Zastanawiam się, czy proces rekrutacyjny jest prowadzony zdalnie, czy trzeba pojawić się w biurze firmy?

Co to to nie
@Karolina

A jaka to różnica, czy proces rekrutacyjny jest prowadzony zdalnie skoro właściciel nie uznaje home office, bo zwyczajnie nie ufa swoim pracownikom? UB w tym momencie nie ma do zaoferowania nic osobom, które chciałyby przyjść z cywilizowanych organizacji - niskie pensje, niskie premie, niekompetentny management i do tego przymus pracy z biura (w dobie cyfrowej transformacji innych pracodawców) - ciekawe, kto rozgarnięty będzie chciał pracować na takich warunkach:)

Hanna
@Co to to nie

A coś więcej na temat tych pensji i premii mógłbyś/mogłabyś dodać? :P Ile one wynoszą w UB? Czy są podwyżki? Od czego premie są uzależnione? Chciałabym dowiedzieć się na temat zarobków jak najwięcej.. Być może dla mnie będą odpowiednie, w końcu każdy ma inne oczekiwania :)

M.
@Karolina

Hej, CV wysłane w niedzielę, a telefon w poniedziałek. Od razu rozmowa umówiona za kilka dni na miejscu w oddziale. Tydzień trzeba czekać na telefon, ale tylko pozytywny, bo jak jest decyzja negatywną to niestety nie dzwonią. Pozdrawiam M.

Hanna Nowy wpis
@M.

Mogę Cię jeszcze prosić o opisanie tego jak wygląda rozmowa o pracę w United Beverages? Czy trzeba się jakoś specjalnie przygotować? Padaja konkretne pytania lub pracodawca skupia się na CV i sprawdza umiejętności kandydata? Czy jest to luźniejsza rozmowa o warunkach zatrudnienia?

co to to nie Nowy wpis
@Hanna

Pracodawca skupia się na tym, żeby zatrudnić Cię za połowę Twoich oczekiwań, nie trzeba się przygotowywać, bo tylko desperaci decydują się na pracę tam, więc de facto problem kompetentnych konkurentów masz z głowy. Podczas rozmowy co jakiś czas możesz przez przeszklone ściany zobaczyć pracowników, którzy kierują do Ciebie nieme hasła "run away!" z wymalowanym przerażeniem na twarzy. Czyli zwyczajny dzień w UB.

były pracownik Ludnej Nowy wpis
@Karolina

United nie zna pojęcia "zdalnie"

Rozczarowana Nowy wpis
Kandydat

Historia rekrutacji z przed około 1,5 do 2 lat. Praca dotycząca księgowości. Po wysłaniu CV, w dość krótkim czasie skontaktowała się ze mną Pani zapraszając na rozmowę, przy czym był to poniedziałek około 11 a rozmowa miła się odbyć tego dnia max do 16, albo ewentualnie dnia następnego, bo Pani wracała wtedy do Warszawy. Po stawieniu się o umówionej godzinie długo nikt się nie pojawiał, a po jakichś 20 minutach zjawiła się Pani prowadząca rekrutacje i była zdziwiona, że kandydat, osoba z zewnątrz, nie oprowadziła się sama po budynku. W trakcie rozmowy bardzo szybko okazało się, że ogłoszenie z ofertą wprowadzało w błąd i w rzeczywistości stanowisko oferowało bardzo powtarzalną i dość nudną pracę porównaniu do tego co obiecywano ( szukano też raczej, z tego co zrozumiałam, taniego i niedoświadczonego pracownika czego w żaden sposób nie można się było domyślić bazując na ofercie...). Dodatkowo Pani, z którą rozmawiałam powiedziała, że należy zdawać sobie sprawę, że praca dotyczy prawdziwych pieniędzy, chociaż miała moje CV przed sobą i widziała w nim doświadczenie większe niż konieczne do tego typu pracy (chodziło głownie o księgowanie wyciągów itp.), co jest w moim odczuciu dość głupim komentarzem i traktowaniem kandydata z góry. Jedynym poprawiającym humor elementem było to, że Pani, która ewidentnie starła się podkreślić swoją pozycję źle wymawiała nazwę firmy, ale i tak nie wynagradza to zmarnowanego czasu, wynikającego z mylącej oferty. Również umawianie spotkania na zasadzie teraz albo nigdy nie jest raczej w dobrym tonie, ale może akurat to była jakaś wyjątkowa sytuacja.

nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

witam widziałem ofertę pracy na magazynie ale w Bydgoszczy, czy ktoś wie gdzie się otwierają bo nigdzie nie można znaleźć takiej informacji. Jakie są wynagrodzenia i czy praca jest na 2 zmiany? pozdrawiam

Kiedy w końcu warszawskie biuro na Ludnej przejdzie na pracę zdalna? Praca w biurze, w tak ciasnym biurze to totalny brak odpowiedzialności.

Korrona

Może jak ktoś umrze

@Pracownik

Hej, czy United Beverages podjęło jakieś inne środki bezpieczeństwa w związku z pandemią? Rozumiem, że nie zdecydowali się na tryb pracy zdalnej, może chociaż hybrydowy?

były pracownik Ludnej
@Karolina

Tak, każą dezynfekować klamki po sobie i wchodzić do kuchni pojedynczo :)

Robert
@były pracownik Ludnej

Czemu już nie pracujesz w United Beverages? Co takiego sprawiło że odszedłeś z firmy? I czy możesz mi powiedzieć jakie są widełki płacowe w tym miejscu? Ciekawi mnie to :)

Ex
@Robert

Jak pytasz o magazyn to trója

Rozmowa kwalifikacyjna
United Beverages S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu Tradycyjnego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w United Beverages S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kandydat

Nie polecam, zrobiony prawdopodobnie kasting na stanowisko. Zmarnowany czas na rozmowę rekrutacyjna, zero odzewu o informacji pozytywnej lub negatywnej. Z góry pewnie ustalony czlowiek, ale teatrzyk z CV-kami odegrany.

Tak
@PH

Podpisuję się pod tym w 100%

@Tak

Cześć @Tak, z wpisu Twojego oraz @PH wnioskuję, że macie negatywną opinię o pracy w United Beverages. Napisz jednak proszę, czy podczas pracy w firmie, miałeś możliwość skorzystania z jakichś kursów/szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe?

Co to to nie
@Karolina

Oczywiście, że w firmie nie ma żadnych szkoleń ani warsztatów. Firma nawet nie stała obok korporacji i przychodząc do UB należy nastawić się na powrót do przeszłości, jak ktoś tęskni za latami 90, to polecamm - brak narzędzi, wsparcia. Dodatkowo pracownicy są zwalniani wg widzi mi się szefa, który oczywiście kompletnie nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny, tylko rozdziela obowiązki na pozostały zespół.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w United Beverages S.A.?

@Pytanie

Na magazynie atmosfera ukształtowana jest przez kilku pracujących tam 10+ lat typowych januszy, szczycących się tym jak bardzo potrafią tyrać fizycznie, mentalnie siedzący dalej w PRL'u, twierdzący że należy pracować jak najciężej i najszybciej, tym samym pozbawiając siebie i wszystkich innych podwyżek. Owe myślenie również dali radę przekierować na młodszych osobników, gratulacje ! Jeśli coś im w tobie nie podpasuje to już jesteś nikim i nie istniejesz

@Pracownik

Hej @Pracownik, obecność osób z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w United Beverages, może też świadczyć o niskiej rotacji zespołu w firmie. Napisałeś, że nie ma podwyżek? Czy ci pracownicy z długim stażem pracy, nigdy nie dostali podwyżki?

@Pytanie

DRAMAT!!! Jak wszyscy tu piszą, firma w stylu hurtowni z lat 90, wszyscy ze wszystkimi się kłócą, atmosfera jest FATALNA i to w każdym oddziale spółki. W distribevie, którego niedobitki przeniesiono do UB, już prawie nikt nie pracuje, bo nie byli w stanie znieść tego K O Ł C H O Z U !!!!

xyz

Magazynier - 2900 - 3100 brutto plus dodatek nocny - praca na 3 zmiany

Ktos

To tygodniówka?

Miś
@Ktos

Tygodniówka ... Przecież wiadomo, że WC to typowy prywaciarz z lat 90-tych. Najlepiej żebyś pracował za darmo albo za garść drobnych.

@xyz

Co do dodatku za nocki, pamiętam że za 3 tygodnie robienia nocnych zmian wyniósł on 200 złotych, żart

xyz
@Były pracownik

a teraz zmiana "nocna" będzie od 3:00 do 11:00 więc kasa jeszcze mniejsza prawdopodobnie

@xyz

10 mln z tarczy covid firma przytuliła. Można to sprawdzić na stronie sudop gov pl wpisując NIP.

@xyz

Hej, piszecie o niskich zarobkach na stanowisku magazyniera w United Beverages, ale czy osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności może kandydować na to stanowisko pracy w firmie? Jakie firma ma wymogi od kandydata na tym stanowisku?

Kolega

Dzwońcie do Sanepidu zgłoszenia są anonimowe. Przecież w większości możecie pracować z domu.

@Kolega

Jeden kierownik mi się chwalił, że zrobił test. Miał wynik pozytywny a mimo to bywał w biurze. Test oczywiście płatny bo w innym wypadku z automatu miałby kwarantannę. Oczywiście przechorował bezobjawowo.

Biuro
@Kolega

@Kolega anonimowe zgłoszenia do sanepidu trzeba przesłać mailem, a to sprawia, że są umiarkowanie anonimowe;) a co do pracy zdalnej, to nie jest możliwa w UB ani Distribev mieszczącym się w tym samym biurze

Biuro

No chyba, że masz covida - wtedy praca zdalna jest bardzo mile widziana, bo alternatywą jest L4;)

JSB

Nikt nikogo do niczego nie przymusza,jak ktoś nie ma swojego zdania i się boi własnego cienia bo WC krzyknie na końcu korytarza to banda klakierów woli pobyt w szpitalu niż normalne podejście do tematu. Zdrowia dla wszystkich ryzykujących.

Jaworzno
Klient

Witam jeśli czyta tą stronę ktoś z pracowników który przekazuje informacje Prezesowi Pawłowi to chciałbym aby poinformował o sytuacji która ma miejsce w oddziale Jaworzno , zostało 3 pracowników magazynu towar szykują Ph od rana zamiast jeżdzić po klientach a Pani Barbara wszystko tuszuje dziwię się że jeszcze nikt nie zadzwonił w tej sprawie do Zarządu , sytuacja w oddziale jest krytyczna !!!!! zapraszam zarząd bez ustalania daty i godziny a wszystko wyjdzie na jaw .

Dawid

Co myślicie o wynagrodzeniu, jest zadowalające czy bardzo mało?

@Dawid

Jeśli chodzi o pracę na magazynie to zdecydowanie za mało za to co trzeba tam robić

Magazynier Toruń

Pracownik magazynu
@Magazynier Toruń

Opinia wystawiona przez osobę z zerowym zaangażowaniem która przyszła do pracy żeby siedzieć a nie pracować, wszyscy pracują a chłop potrafił siedzieć po katach i nic nie robić . Pozdrawiam cię Aleksandrze

Pracownik magazynu
@Magazynier Toruń

No i nie dali posiedzieć, wifi zablokowane... i jak tu na Facebooku ogarnąć. Masakra. Masz rację A... I jeszcze w pracy każą pracować. Czysty wyzysk...

@Pracownik magazynu

Brak zaangażowania danej jednostki nie jest usprawiedliwieniem na mobbing i poniżanie

@Były pracownik

Jeśli jest problem z zaangażowaniem, przyjrzyj się swoim menadżerom i pamiętaj, że to oni są odpowiedzialni za 70% poziomu zaangażowania reszty.

Klient

Czy to prawda że zamykacie, likwidujecie Fabrykę wódek Polmos Łańcut? I nie będziecie już produkować prawdziwych Rosolisów które od wielu lat produkowano w tej fabryce?

Byłu pracownik
@Klient

Na stronach gazety pl Rzeszów i Nowiny 24 piszą, że 9 lutego zakończono prace na rozlewni Polmosu Łańcut. Co znaczy, że nie będzie już tam produkowana żadna wódka w tym historyczne Rosolisy. Firma United Beverages to kolejna firma która nie potrafi nić zrobić z marką Rosolis. Brak pomysłów, brak fachowców w marketingu. Kolejna firma która nie potrafi wykorzystać historii, dziedzictwa Polmosu Łańcut.

Obserwator
Kandydat

Witam wszystkich,Firma United Beverages od kilku miesiecy umiesza w roznych portalach pracy ogloszenie na stanowisko MAGAZYNIER moje pytanie do magazynierow obecnie pracujacych w tej firmie w Toruniu,jakie warunki dla pracy jak wam sie pracuje?,jaka umowa i z kim(agencja)? Najwazniesze pytanie jaka wyplata NETTO za miesiac pracy na 3zmiany? skad tak dlugotrwale poszukiwanie pracownika magazynowego firma sie rozwija czy moze taka rotacja? Prosze o rzetelną opinie/odpowiedz(pracownika magazynowego,nie dzial HR) a ulatwi to podjecie decyzji mi (jak i innym zainteresowanym teraz i w pszyszlosci ) czy aplikować/jezdzic na rozmowy czy sobie darować. Niestety w ogloszeniach jak i w czasie rozmowy telefonicznej nie podaja informacji o wynagrodzeniu a ja nie mam ochoty (tracic czas,i pieniadze na dojazd) chodzic po firmach prowadzic rozmowy o niczym i w ostatnim zdaniu rekrutera uslyszec ze wynagrodzenie to np kwoty w okolicy najnizszej krajowej(3tys brutto).

Piotr
Klient

Co się u Was mówi i przejęciu marie brizard ?

@Piotr

To samo co o przejęciu Orbico. Większość z pracowników Marie brizard jest do zwolnienia ale to już pewno wiecie. Ci którzy już pracują na Ludnej też polecą kwestia czasu.

Robert
@Pracownik

Ile można zarobić w United Beverages? Czy przyjmują też osoby beż większego doświadczenia zawodowego? Znasz firmę od środka więc na pewno będziesz w stanie powiedzieć mi coś na ten temat.

Jak wygląda ścieżka awansu w United Beverages S.A.?

Ja

Brak takowej.

@Ja

A jak wygląda ocena roczna?

@PH

Ocenę przeprowadza pan WC (właściciel). W tej firmie on decyduje o wszystkim.

W ciągu ostatniego roku już któryś raz z kolei widzę ofertę na Asystentkę Zarządu w centrali w Warszawie. Z czego wynika ta rotacja? Czy warto tam aplikować, bo czytając komentarze nie jestem pewna...Czy CEO daje tak popalić?

Ja

Kiedy podwyżka??? Torun

Haha

Podwyżki poszły na kupno MBWS

Jaj
@Ja

Komuś się nie spodobało, że napisałem prawdę o wypłatach? To są marne ochłapy...

Czy United Beverages S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

w biurze tak, 9-17, tzn nadgodziny mile widziane ale elastyczny czas pracy na pewno nie.

Niktznany
@Pytanie

Ma, ale jakie godziny, wszystko zależy, w jakim oddziale chcesz pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o United Beverages S.A. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

United Beverages S.A.