Opinie o United Beverages S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie United Beverages S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie United Beverages S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Beverages S.A. w Toruń

Joasia

Hej 1. Ile podstawy na rękę - netto można otrzymać jako PH? 2. Ile premii oraz do czego jest uzależniona? 3. Jakie samochody, czy można użytkować prywatnie oraz ile to kosztuje? Dzięki :)

Patrycja

@mmm, wydaje się nieprawdopodobne, by w firmie zaszła taka sytuacja, czy próbowałaś to wyjaśnić z pracodawcą? Wspominasz, że na niektórych stanowiskach nie ma odpowiednich narzędzi do pracy, czy zatrudnione osoby to zgłaszały? @hej, czy różnice są znaczące? Może dzięki wprowadzonym zmianom zatrudnione osoby będą zarabiały więcej?

kogo zwolnili?Jaki oddział?Pozdrawiam starą kadrę :)

tym bardziej zasanawiające bo pracowałam w biurze a nie jako ph :)

@anonymous

Jesli masz umowe na czas okreslony firma nie musi podac przyczyny.... ale po tylu latach to kultura osobista wymaga pozegnania sie i podziekowania

hej

Witam PG to oszołom jakich mało w sierpniu 27- mego ogłosił że zmieniają się zasady wynagradzania za miesiąc sierpień nie wiem co on bierze ale to nie jest normalne zachowanie do specjalisty go wyślijcie bo tak dalej się nie da pracować .

United Beverages S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji - 2 zmiany !. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
mmm

Od roku juz na szczęście nie pracuję w tej firmie. Od kiedy zmienił sie PREZES ludzi mają za nic. Ja dostałam wypowiedzenie mailem po 10 latach pracy!!!! Bez podania przyczyny - widac nie zasluzylam :) PG ani nikt z kadr nawet nie zadzwonił i nie podziękował za współpracę a pracowałam najdłużej w oddziale . Ph zachrzaniają na wszystkich tych smiesznych specjalistów ktorzy tylko siedza w centrali za biurkiem i wypelniaja te chore raporty. Wtedy było mi żal tych lat teraz pracuję w normalnej firmie gdzie liczy się czlowiek a nie wynik. Bez stresu i chorej atmosfery. Współczuje ph bo nie mają narzędzi do pracy, a wymaga się od nich wyników nie z tej ziemii. Trzymam kciuki za obecnych żeby wytrwali i współczuję przyszłym pracownikom.

Stella

Myślę, że jeśli ktoś chce pracować to każdą pracę wykona, oczywiście z rodzaju tych prostych!

Alberto

Jak wygląda praca na magazynie?

Iza

Jeśli ktoś chce pracować to nie szuka taki bzdur jeszcze przed rozmową!!!

Gutek

Każda firma na początku zatrudnia na zlecenie. Jak się sprawdzisz to jest umowa stała!!

@Gutek

Przemyśl co wypisujesz i popraw wypowiedź????

Pip

PH

Witam, szukam pracy jako PH- z racji na górne progi prowizyjne nałorzone w mojej obecnej firmie. Mam uprzejme pytanie głownie do PH, handlowców - czy w tej firmie możliwe są realne zarobki netto w wysokości 7tys. (podstawa + prowizja)? Jest to możliwe, czy ustowunkowując się do komentaży poniżej- mam szukać szczęśćia gdzieś indziej?

Agata

Autualnie szukają do działu logistyki- w ogłoszeniu jest napisane--> "stabilność zatrudnienia" niżej "umowa zlecenie". Szanowni Państwo, to jakiś oksymoron!!!

Patrycja

@2017, piszesz, że wykorzystano Ciebie w firmie, opisz proszę w jaki sposób? Jest to bardzo istotne szczególnie dla tych, którzy zastanawiają się nad tym by podjąć się pracy w firmie United Beverages. @mikimaus, z tego co piszesz wynika, że firma zmienia swoje reguły wypłacania pensji oraz dodatkowych wynagrodzeń tak, by pracownicy dostawali jak najmniejszą stawkę, zgadza się? W takim razie jak skonstruowana została umowa, którą podpisałeś na początku współpracy z tą firmą? Czy warunki tam zawarte były jasno określone, a w chwili obecnej pracodawca się do niech nie stosuje?

mikimaus

Praca jako PH w tej firmie to jakieś nieporozumienie-ostrzegam. Nigdy nie masz planu na początku miesiąca, tylko praktycznie w połowie, jak już policzą, że nie dasz rady wyciągnąć więcej niż 150.000 to Ci każą zrobić 170.000, idziesz na urlop to zapomnij o premii-nie ma średniej-masz normalny plan, którego nie wyrobisz bo jesteś na wolnym, a zastępstwo to jakaś totalna bujda. Jak zaczniesz wyrabiać się z planem to 5 razy w roku zmieniają system premiowy-oczywiście na swoją korzyść-nie Twoją. Jak zarobisz w styczniu to w lutym zapomnij-tak Ci wyśrubują obroty, że choćbyś spuchł-nie wyrobisz. Płacisz kary, czyli zabierają Ci kasę z Twojej premii -za każdy dzień po terminie czyjeś płatności Ty jesteś w plecy. Kierowcy nie dowiozą towaru, bo nie zdążą, się nie zmieści itd to sam gnasz z towarem do klienta po nocach albo w dni wolne. Zero zorganizowania logistycznego, sprzedasz za mało-auto nie pojedzie bo za mało towaru-sprzedasz za dużo-też wszystko nie pojedzie bo się nie zmieściło. ŻADNYCH szans na awans. Podstawy niskie aż żal. Wsparcie ze strony przełożonych-zapomnij. Nie interesuje ich to co masz do powiedzenia-masz wykazać się w raportach-a jako osoba dla nich nie istniejesz. Tylko liczby, słupki, tabelki, cele itd. Generalnie ODRADZAM. I uprzedzam komentarze w stylu-jak się komuś nie chce to marudzi itd-znam wielu, którzy tam pracowali i BARDZO im się chciało. Jeżeli ktoś tak pisze, to widać, że albo jest w dobrej komitywie z zarządem, albo nie ma pojęcia co się tam dzieje. Wystarczy prześledzić ilość ogłoszeń o pracę i zobaczyć jaka tam jest rotacja pracowników. Kto mądrzejszy od razu bierze nogi za pas. Szkoda, że "góra" UB nie czyta tych komentarzy-a jeśli nawet czyta-to chyba bez zrozumienia. Ta firma padnie z wielkim hukiem jeśli nie zmienią stylu zarządzania kadrą.

2017

Mnie osobiście tam wykorzystali, a no końcu krótko po umowie na zlecenie podziękowali

juriii

ty NO TAM TO NAJGORSZY JEST ZEZOWATY KRYSTIAN!!!TO FAŁSZYWY RYJ I TEN NA MORDZIE WIECZNIE CZERWONY BOGÓŚ.CIECIE ZE WSI!!!JANEK SŁÓCHA RADIA MARIII I LUBI SZMACIARZ DZIECI!!!

Jula

Czy ktoś poda szczegóły pensja premia auto jakie jak to wygląda .?????

Amek

zgadzam się w 100% z przedmówcami, UB jst kiepskie, na tyle kiepskie że czasu tam spędzonego nie wpisze w CV, bo wstyd, ale do rzeczy: rozmowa kwalifikacyjna to jakiś żart, nie ma pokrycia z rzeczywistością, zaniżane stawki wynagrodzeń, ciągłe straszenie i niepewność. W firmie w żadnym wypadku nie ma miłej rodzinnej atmosfery, nie nie chodzi tu o to, że przychodzisz do pracy aby miło spędzić czas, ale to co się tam dzieje zakrawa o nepotyzm, kumoterstwo, nękanie i mobbing- i tu chciałem prztoczyć przysłowie " firma jak ryba, psuje się od głowy", słowem odpowiadasz nawet pod groźbą upomnienia za rzeczy, które nie są twoją kompetencją, bardzo duża rotacja pracowników, bardzo niskie stawki wynagrodzeń, co do kadry kierowniczej- to pionki, w niczym ci nie pomogą, nie możesz liczyć na żadne wsparcie z ich strony nawet w okresie trzymiesięcznego wdrożenia, ci ludzie panicznie boją się P.G, gdy nawet nie ma racji to mu grzecznie przytakują bojąc się o stołek. PH ciągle narzekają na brak promocji, narzędzi do pracy, zabierani są klienci, plany sprzedażowe kompletnie nie do zrealizowania, mało tego PLANY SPRZEDAŻOWE SĄ PODNOSZONE PRZED KOŃCEM MIESIĄCA- TAK ABYŚ NA PEWNO NIE OTRZYMAŁ PROWIZJI ZA SWĄ UCZCIWĄ PRACĘ. Pracownice z którymi miałem okazję rozmawiać są znerwicowane, zastraszone, pierwszy raz sie z czyms takim spotkałem. Nie lepiej wygląda sytuacja w dziale hurtu, dyskryminacja i zastraszanie, brak podziału na obowiązki. Słowem w firmie przydałaby się kontrola inspekcji pracy, a pracownikom tam pracującym współczucie i nadzieja na to, że będziecie mogli tą pracę zmienić na lepszą, godną.

@Amek

Łukasz...nic dziwnego, że nie wpiszesz w CV bo pracowałeś tu 1,5 m-ca i Cię zwolnili :):)

Patrycja

@AK47 czy dotyczy to każdego działu firmy? Widzę właśnie ofertę pracy na stanowisko Asystentka Biura/Recepcjonistka i w jej treści można znaleźć informację, że pracodawca oferuje możliwość rozwoju i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Ktoś z pozostałych pracowników może powiedzieć coś więcej na ten temat. Czy rzeczywiście tak jak pisze @AK47 nie ma takich możliwości?

Patrycja

@Julaa czy pracodawca zapewnia możliwości rozwoju? Można liczyć na dodatkowe kursy, czy szkolenia podnoszące kwalifikacje?

AK47
@Patrycja

No co ty. Nie ma takiej mozliwosci, wszystkie kursy musisz zrobic sam za wlasne pieniadze. Z tego co widze, to tez nadgodziny trzeba zrobic, bo tyle roboty jest, ale nie zaplaca, bo planuja kase na co innego wydac ehhh.

Jula

Jeżeli komuś się chce pracować to nie jest źle, pracowałam już w innych firmach i ta jest całkiem niezła. Po prostu trzeba robić swoje i tyle, a jeżeli ktoś udaje wielkiego ph i trzyma nos do góry i potrafi tylko na wszystko narzekać to juz inna sprawa. Ja osobiście jestem zadowolona, ale wiadomo że nie jest to praca na całe życie.

Markus
@Jula

Heja a możesz napisać jakie są auta dla przedstawicieli i czy sa do użytku prywatnego(limity,odpłatnie?)

Zostaw merytoryczną opinię o United Beverages S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w United Beverages S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy United Beverages S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w United Beverages S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

United Beverages S.A.