Opinie o United Beverages S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie United Beverages S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie United Beverages S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Beverages S.A. w Toruń

Monopolowy

Nie polecam pracy tutaj. Pracownicy negatywnie nastawieni do siebie, brak przyjaznej atmosfery, brak odpowiednich szkoleń stanowiskowych, brak wzajemnego poszanowania. Za to plotki i obgadywanie innych jest na porządku dziennym. Osoby które tam pracują są ewidentnie niezadowolone z życia. Radzę omijać szerokim łukiem takie firmy.

@Monopolowy

Ale jakieś szkolenie przed podjęciem pracy na danym stanowisku jest? Czy trzeba sobie radziś samemu? I co z tą negatywną atmosferą między pracownikami? Czym ona jest spowodowana? Z szefostwem są lepsze relacje?

Gabriela
@Monopolowy

Właśnie się zastanawiam nad aplikowaniem. Czy oprócz atmosfery o której piszesz można zarobić dobre pieniądze? Są jakieś premie?

mag
@Gabriela

"Początkujący kasjer z wypłatą 4300 zł" netto od nowego roku w Lidl czy Biedronka to marzenie płacowe w tej firmie

Magaz
@mag

To ile masz teraz brutto?

Gabriela
@mag

A to takie kwoty miały być? Co na nią się składa? Podstawa i jakaś premia? Czy inne dodatki?

Magazynier Toruń

Poniżanie, wyzysk, mobbing, wszystko za śmieszne pieniądze kompletnie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Atmosfera jak z małpami w klatce, starsza ekipa uznaje mobbing i poniżanie za działania konieczne w celu "zmotywowania pracownika". Firma bezczelnie łamie kodeks pracy i zasady BHP. Wiecznie porobiony amfetaminą i skacowany Krzysztof prowadzi widłaki jakby chciał się zabić. Kierownik zmiany Krystian zwykły (usunięte przez administratora) i burak czerpiący przyjemność z poniżania i mobbingu. Kierownik Magazynu Sylwester typowy cwaniaczek, jednych uprzywilejowuje, na drugich stosuje mobbing. Ktoś powinnien zrobić mu solidny trening z używania korpotechnik manipulacji bo z jego ust brzmi to aż wręcz żałośnie oczywiście. Jedyna dobra rzecz w tej pracy to warunki w jakich się pracuje, wszystko ładne, nowe. Stanowczo odradzam, już sam fakt że przy obecnym kryzysie, pandemii, i braku większego wyboru ofert pracy (zwłaszcza w Toruniu) firma nie jest w stanie znaleźć wystarczającej liczby pracowników mówi wystarczająco

Pracownik magazynu
@Magazynier Toruń

Opinia wystawiona przez osobę z zerowym zaangażowaniem która przyszła do pracy żeby siedzieć a nie pracować, wszyscy pracują a chłop potrafił siedzieć po katach i nic nie robić . Pozdrawiam cię Aleksandrze

Pracownik magazynu
@Magazynier Toruń

No i nie dali posiedzieć, wifi zablokowane... i jak tu na Facebooku ogarnąć. Masakra. Masz rację A... I jeszcze w pracy każą pracować. Czysty wyzysk...

@Pracownik magazynu

Brak zaangażowania danej jednostki nie jest usprawiedliwieniem na mobbing i poniżanie

Jeśli jest problem z zaangażowaniem, przyjrzyj się swoim menadżerom i pamiętaj, że to oni są odpowiedzialni za 70% poziomu zaangażowania reszty.

@Magazynier Toruń

Podpisuję się pod tym w 100%... Nie polecam pracy na magazynie cyrk, a obecni jeszcze lepsi. Takie zapotrzebowanie to niech załatwiają znajomych czy jak SB ich tam nazywaja i niech stosują takie metody. Widocznie brak nawet znajomych. Obrosnieci w piórka...

Były agent

Jako były pracownik magazynu odradzam pracę w tej firmie ,chyba że ktoś lubi sado maso.Kierownictwo to ludzie którzy są nastawieni na wyzysk pracowników,mobbing zastraszanie i kolesiostwo to motto którymi kierują się osoby na tych stanowiskach ,do tego arogancja brak kultury i wychowania poprostu porażka. Choćbyś nie wiem ile się na zapi.... zawsze będzie ten sam problem czyli to i tak nic bo przecież po to tutaj zostałeś wybrany przez cudownych ludzi żebyś wiedział że twoim mottem jest praca bez pesrpektyw z dużą ilością szaleństwa i bezmyślności która trzeba się wykazać aby nie denerwować tych pseudo kierowników.

@Były agent

Na biurach to samo, brak szacunku, wyzysk, nadgodzin niby nie ma, ale przedgodziny mile widziane oczywiście za darmo. Weź raz L4 to już masz łatkę lenia, cwaniaka i każdy krzywo patrzy i obgaduje. Niska pensja, a wymagania ogromne i oczywiście brak perspektyw rozwoju, a cały czas mydlą oczy, że takowy istnieje. Do tego duża rotacja.

Jak
@…

Oczywiście 100% racji w obu komentarzach. Tragedia jest wręcz. Jednak co to są te przedgodziny heh rozumiem, że to nadgodziny przed pracą, czyli jak nadgodzin niby nie ma...Jeżeli musicie przyjść do pracy wcześniej są to również nadgodziny i muszą wam zapłacić, nie dajcie się wykorzystywać.

@Jak

A Tobie płacą za takie "przedgodziny"?

Zawiedziony
@Były agent

Bez przesady. Robota jak wszędzie tylko największym problemem jest bardzo niska płaca!!!! Dostałeś podwyżkę 100 PLN ? Dostałeś, no to morda bo w 2022 ci już wystarczy. Kierownik/dyrektor nic nie może bo sam dostał 10 razy więcej i ma dbać żebyś nie wołał i udawać przed tobą że nie ma. Firma to niestety dno płacowe i 95% odeszło/odejdzie przez to.

Jak
@Barbara

Nie, ponieważ ja nie mam nadgodzin. Jednak jeśli musiałbym zostać dłużej w pracy lub przyjść wcześniej, jak najbardziej starałbym się egzekwować. No chyba że ktoś ma wolontariat to wtedy coś innego. Ludzie biedni, ale za darmo pracują heh.

Jakie godziny pracy obowiązują w United Beverages S.A.?

Kk

9-17

Agata
@Kk

o którym oddziale piszesz, bo np Nowy Sącz ma na stronie że jest od 8 czynny ?

United Beverages S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji - 2 zmiany !. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Ph

Znowu każą pracować w sobotę, dziady, może jeszcze w niedzielę pod kościół na żebry

@Ph

No i co z tego? Chyba macie płacone za weekendy no nie? Nie chcesz sobie dorobić?

Nikt.
@Barbara

Dorobić... Jakbyscie godnie płacili to nie trzeba było by sobie "dorabiać" życie to nie tylko praca ????‍♂️

Nikt.
@Barbara

Dorobić... Jakbyscie godnie płacili to nikt nie musiał by "dorabiać" życie to nie tylko praca

@Nikt.

A jak płacą? Tego już nie piszesz w komentarzu w żadnym miejscu

nowy

Witam, czy ktoś może napisać coś więcej o stanowisku "Analityk Dystrybucji/Zakupów"? Widzę już któryś raz to ogłoszenie i zastanawiam się nad wysłaniem CV, tylko obawiam się, że jest na tym stanowisku wysoka rotacja... Ktoś coś wie odnośnie tego stanowiska, zespołu i wynagrodzenia?:) Dzięki z góry

@nowy

Jeżeli jest wysoka, to właśnie masz się szansę wstrzelić :) Złożyłeś? Wiem, wiem, o co Ci chodzi, o jakieś pułapki przez które ciągle szukają. Sama bym pytała na Twoim miejscu :)

Hubbb
@Barbara

Ja mogę po własnym doświadczeniu napisać, że byłem na rozmowie w tej firmie i nie polecam. W dodatku mimo zapewnień z ich strony, nie oddzwaniają do kandydatów z decyzją

Ivan
@Hubbb

Potwierdzam! Firma, która zapewnia, że oddzwoni do końca tygodnia, po czym milczy wykazuje BRAK SZACUNKU do kandydatów. Bardzo słaby poziom rozmowy.

Nie polecam pracy w biurze w Warszawie. Brak rozwoju, brak kompetentnych kierowników, kultura mikromenagementu, (usunięte przez administratora) brak HR, o wszystkim decyduje 1 osoba - właściciel.

Pomocnik.

Czy na magazyn w Toruniu jest zapotrzebowanie na kobiety? Może naklejanie etykiet, banderol itp. Ogłoszenia są tylko na magazynierów a pomocników magazyniera nie potrzebują?

Cathy
@Pomocnik.

Niby potrzebują kobiety do pracy, ja wielokrotnie wysyłałam Cv to nawet się nie odezwali, a wcześniej pracowałam już na magazynie (innym)

Jak wyglada praca na biurach w Toruniu? Z czego wynika taka rotacja ? Warto aplikować?

Hanna

Też jestem ciekawa, chętnie bym się zatrudniła do spokojnej pracy w biurze :) A Ty już składałaś do nich CV?

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Magazynier w firmie United Beverages S.A.?

Tragedia, śmieszne pieniądze, wyzysk, a atmosfera jeszcze gorsza Stała ekipa (czyli głównie kierownicy) daje się perfidnie wykorzystywać, pan prezes Paweł obiecuje w temacie podwyżek że będą, ale na razie nie ma na nie środków gdyż firma musi się rozwijać, co owi osobnicy łykają jak pelikany. Jeszcze śmieszniejszy jest fakt że rozwój firmy równoznaczny jest z dokonywanymi przez nią inwestycjami, i mowa tu o kwotach milionowych. Nom i nowym SUV'ie pana prezesa. Więc wmawianie tym osobom że nie ma dla nich środków na podwyżki, to już typowe prywaciarstwo rodem z lat 90, typowy (usunięte przez administratora) Stałej ekipie współczuję, bo pracują na prawdę ciężko, ale to już ich wina że są na tyle naiwni. A oprócz tego bardzo nieprzyjemni, (usunięte przez administratora) to dla nich domyślność regularnego postępowania z pracownikiem

Oj już tak nie przesadzajcie, czytałem że cena ryżu ma pozostać bez zmian.

Hanna

Stara gwardia to powinna się za siebie wstydzić! Skoro widzicie że firma ma pieniądze (nie dla pracowników ale jednak ma) to musicie działać razem, ludzie! Żądajcie tych podwyżek.

Ktoś

Witam Mam pytanie o zarobki na stanowisku PH,czas pracy,jakies benefity? Wszelkie odpowiedzi mile widziane Dziękuję

ph
@Ktoś

1900 netto podstawy i tyle wjeżdża co ok 4 msc, tragicznie wysokie ceny i obciążeniówki za wszystko jako benefity

Jaworzno

Witam jeśli czyta tą stronę ktoś z pracowników który przekazuje informacje Prezesowi Pawłowi to chciałbym aby poinformował o sytuacji która ma miejsce w oddziale Jaworzno , zostało 3 pracowników magazynu towar szykują Ph od rana zamiast jeżdzić po klientach a Pani Barbara wszystko tuszuje dziwię się że jeszcze nikt nie zadzwonił w tej sprawie do Zarządu , sytuacja w oddziale jest krytyczna !!!!! zapraszam zarząd bez ustalania daty i godziny a wszystko wyjdzie na jaw .

Odpowiedz Jaworzno
@Jaworzno

A myślisz że w centrali nie wiedzą że mają problem z pracownikami magazynu za te stawki co dają ?

Misto
@Jaworzno

Pan prezes to ogarnie ???????????????? ogarnia już od wielu lat

Jaworzno

To jak są poniewierani kierowcy to się nadaje do jakiegoś programu w tv. Pracowałem kilka dni. Odradzam każdemu. Auta przeładowane że aż strach z tym jechać

Nikt

Ogólnie nie polecam. Nie warto pchać się w to miesce.

Hej, powiedzcie ile czekaliście na telefon z United Beverages po wysłaniu CV? Zastanawiam się, czy proces rekrutacyjny jest prowadzony zdalnie, czy trzeba pojawić się w biurze firmy?

Co to to nie
@Karolina

A jaka to różnica, czy proces rekrutacyjny jest prowadzony zdalnie skoro właściciel nie uznaje home office, bo zwyczajnie nie ufa swoim pracownikom? UB w tym momencie nie ma do zaoferowania nic osobom, które chciałyby przyjść z cywilizowanych organizacji - niskie pensje, niskie premie, niekompetentny management i do tego przymus pracy z biura (w dobie cyfrowej transformacji innych pracodawców) - ciekawe, kto rozgarnięty będzie chciał pracować na takich warunkach:)

@Co to to nie

A coś więcej na temat tych pensji i premii mógłbyś/mogłabyś dodać? :P Ile one wynoszą w UB? Czy są podwyżki? Od czego premie są uzależnione? Chciałabym dowiedzieć się na temat zarobków jak najwięcej.. Być może dla mnie będą odpowiednie, w końcu każdy ma inne oczekiwania :)

M.
@Karolina

Hej, CV wysłane w niedzielę, a telefon w poniedziałek. Od razu rozmowa umówiona za kilka dni na miejscu w oddziale. Tydzień trzeba czekać na telefon, ale tylko pozytywny, bo jak jest decyzja negatywną to niestety nie dzwonią. Pozdrawiam M.

@M.

Mogę Cię jeszcze prosić o opisanie tego jak wygląda rozmowa o pracę w United Beverages? Czy trzeba się jakoś specjalnie przygotować? Padaja konkretne pytania lub pracodawca skupia się na CV i sprawdza umiejętności kandydata? Czy jest to luźniejsza rozmowa o warunkach zatrudnienia?

co to to nie
@Hanna

Pracodawca skupia się na tym, żeby zatrudnić Cię za połowę Twoich oczekiwań, nie trzeba się przygotowywać, bo tylko desperaci decydują się na pracę tam, więc de facto problem kompetentnych konkurentów masz z głowy. Podczas rozmowy co jakiś czas możesz przez przeszklone ściany zobaczyć pracowników, którzy kierują do Ciebie nieme hasła "run away!" z wymalowanym przerażeniem na twarzy. Czyli zwyczajny dzień w UB.

były pracownik Ludnej
@Karolina

United nie zna pojęcia "zdalnie"

Rozczarowana

Historia rekrutacji z przed około 1,5 do 2 lat. Praca dotycząca księgowości. Po wysłaniu CV, w dość krótkim czasie skontaktowała się ze mną Pani zapraszając na rozmowę, przy czym był to poniedziałek około 11 a rozmowa miła się odbyć tego dnia max do 16, albo ewentualnie dnia następnego, bo Pani wracała wtedy do Warszawy. Po stawieniu się o umówionej godzinie długo nikt się nie pojawiał, a po jakichś 20 minutach zjawiła się Pani prowadząca rekrutacje i była zdziwiona, że kandydat, osoba z zewnątrz, nie oprowadziła się sama po budynku. W trakcie rozmowy bardzo szybko okazało się, że ogłoszenie z ofertą wprowadzało w błąd i w rzeczywistości stanowisko oferowało bardzo powtarzalną i dość nudną pracę porównaniu do tego co obiecywano ( szukano też raczej, z tego co zrozumiałam, taniego i niedoświadczonego pracownika czego w żaden sposób nie można się było domyślić bazując na ofercie...). Dodatkowo Pani, z którą rozmawiałam powiedziała, że należy zdawać sobie sprawę, że praca dotyczy prawdziwych pieniędzy, chociaż miała moje CV przed sobą i widziała w nim doświadczenie większe niż konieczne do tego typu pracy (chodziło głownie o księgowanie wyciągów itp.), co jest w moim odczuciu dość głupim komentarzem i traktowaniem kandydata z góry. Jedynym poprawiającym humor elementem było to, że Pani, która ewidentnie starła się podkreślić swoją pozycję źle wymawiała nazwę firmy, ale i tak nie wynagradza to zmarnowanego czasu, wynikającego z mylącej oferty. Również umawianie spotkania na zasadzie teraz albo nigdy nie jest raczej w dobrym tonie, ale może akurat to była jakaś wyjątkowa sytuacja.

nowy

witam widziałem ofertę pracy na magazynie ale w Bydgoszczy, czy ktoś wie gdzie się otwierają bo nigdzie nie można znaleźć takiej informacji. Jakie są wynagrodzenia i czy praca jest na 2 zmiany? pozdrawiam

Kiedy w końcu warszawskie biuro na Ludnej przejdzie na pracę zdalna? Praca w biurze, w tak ciasnym biurze to totalny brak odpowiedzialności.

Korrona

Może jak ktoś umrze

Hej, czy United Beverages podjęło jakieś inne środki bezpieczeństwa w związku z pandemią? Rozumiem, że nie zdecydowali się na tryb pracy zdalnej, może chociaż hybrydowy?

były pracownik Ludnej
@Karolina

Tak, każą dezynfekować klamki po sobie i wchodzić do kuchni pojedynczo :)

Robert
@były pracownik Ludnej

Czemu już nie pracujesz w United Beverages? Co takiego sprawiło że odszedłeś z firmy? I czy możesz mi powiedzieć jakie są widełki płacowe w tym miejscu? Ciekawi mnie to :)

Ex
@Robert

Jak pytasz o magazyn to trója

Nie polecam, zrobiony prawdopodobnie kasting na stanowisko. Zmarnowany czas na rozmowę rekrutacyjna, zero odzewu o informacji pozytywnej lub negatywnej. Z góry pewnie ustalony czlowiek, ale teatrzyk z CV-kami odegrany.

PH

Wpis na gowork "Jako były pracownik UB ostrzegam przed ta firmą ! Zero szacunku dla ludzi, marne pieniądze, poniżanie i wyzysk ! Niby sa struktury, ale we wszystko (usunięte przez administratora). To typowy prywaciarz z lat 90 tych.

Tak
@PH

Podpisuję się pod tym w 100%

@Tak

Cześć @Tak, z wpisu Twojego oraz @PH wnioskuję, że macie negatywną opinię o pracy w United Beverages. Napisz jednak proszę, czy podczas pracy w firmie, miałeś możliwość skorzystania z jakichś kursów/szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe?

Co to to nie
@Karolina

Oczywiście, że w firmie nie ma żadnych szkoleń ani warsztatów. Firma nawet nie stała obok korporacji i przychodząc do UB należy nastawić się na powrót do przeszłości, jak ktoś tęskni za latami 90, to polecamm - brak narzędzi, wsparcia. Dodatkowo pracownicy są zwalniani wg widzi mi się szefa, który oczywiście kompletnie nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny, tylko rozdziela obowiązki na pozostały zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o United Beverages S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w United Beverages S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy United Beverages S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w United Beverages S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

United Beverages S.A.