Sobieski sp. z o.o.

Sobieski sp. z o.o.

Opinie o Sobieski sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

circus

Skonsolidowana sprzedaż netto Grupy MBWS w II kwartale 2018 r., przed audytem, osiągnęła wartość 107,9 mln euro, co oznacza spadek o 11,4% w stosunku do II kwartału 2017 r. Również wyniki działalności na produktach markowych uległy znacznemu osłabieniu - o 25,2%. Wyniki te są pochodną realizowanej głównie w Polsce i Stanach Zjednoczonych aktywnej polityki normalizowania poziomów zapasów na rynku. Są one również związane ze znacząco mniejszą skalą działalności we Francji w czerwcu - podała spółka w komunikacie. W Polsce sprzedaż netto w II kwartale 2018 r. osiągnęła wartość 5,9 mln euro, o 62,8% mniej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Zdecydowany spadek powiązany jest z decyzją zmniejszania zapasów głównie w handlu tradycyjnym. W chwili obecnej poziomy zapasów są zrównoważone.

Grześ
@circus 19.08.2018 21:42

pozwalniali dobrych ludzi to teraz mają.

Simply
@Grześ 21.08.2018 07:10

Nie przeżywaj. Dario O jeszcze postawi ta organizację na nogi .

Pawko

(usunięte przez administratora) jak 150

Tom
@Simply 21.08.2018 07:41

Dario O sie skończył. Wóda zryła banie, lalalala Postawili nowych ludzi, mają wreszcie wizje i zapie****laja jak trzeba... Tylko, aby czasu im starczyło. Warszawka wreszcie zaczeła robić robote. Jakiś nowy gościu się wział za sprzedaż i poukladal, z branży napojowej, ma facet wizje i wie co robi... Pojezdzil z ludzmi po klientach i ustawia Robil tam jakies konsultacje czy cos. Niezly mozg. Chwalą go bardzo w sprzedaży, poukładał wreszcie ten rozje...ny zespół, chodza jak w zegarku i wreszcie wiedza po co są. Nowa HR tez jest - konkret baba podobno... Moze ten pierdolink ustabilizuja. Trzymamy kciuki!

@Tom 07.09.2018 23:09

Mr MC? Niezly gosciu. Szacun ma. Faktycznie moze cos z tego bedzie... uklada dobrze. Nawet cos tam rosnie ostatnio. Modern by poukladal szybciej Co z tym D.O.?

Ziem
@Mania 08.09.2018 00:19

W EC mowia, ze maja z kim gadac wreszcie...

Iwka
@Ziem 08.09.2018 01:23

Bzdura

Simply
@Tom 07.09.2018 23:09

Ale żeby aż tak smarować du....e wazelina? Ty Pinokio, odstaw dilera

@Simply 21.08.2018 07:41

Hehe, jak go ktoś zobaczy wreszcie :-) złotousty pan, (usunięte przez administratora) zostawil i sie pochorowal. W sumie to sie dobrze ustawil. "Gwiazda" Perno :-)

Arka
@Mania 08.09.2018 10:32

Nie znasz to nie pluj. Wazelinko

@Arka 08.09.2018 11:59

Niestety znam i niestety widzialam i widze co gosciu „dal” tej firmie, wez posluchaj co ludzie gadaja... Jaka wazelinko??? To, ze chcialabym, aby tu wreszcie normalnie bylo to zle? 2 lata temu jak wszyscy cwaniakowali, kradli to gdzie byles? To przez takich jak ty tu tak jest. Wreszcie powialo wzgledna normalnoscia, ale widze, ze nie do konca jak sa tacy jak ty. Blad nowej ekipy chyba jest taki, ze nie wycieli betonu od razu i nie posprawdzali przeszlosci tak jak pana Gwiazdora :))) W cedeku dobrze zrobili, czyszczenie po trzech miesiacach i luz.

XYZ
@Mania 08.09.2018 12:10

Mania jestem pod wrażeniem jak łatwo popadasz w euforię :) Zachwycaj się, pisz te bzdurki. Poczekaj do listopada...

@XYZ 08.09.2018 14:48

Bedziesz lądował w sensie? :) buhahaha Ile firm już po drodze było?

Trade marketing
@Tom 07.09.2018 23:09

Nio i super chruper! Widzę że w końcu ktoś chce ogarnąć temat. Żeby ułożyć na prawidłowych torach w pierwszej kolejności trzeba rozliczyć mataczenie asystenta działu tradeM. O przepraszam, bo teraz asystent gabinecik został juniorem w sprzedaży. Hejeheheh. Strasznie krytykował W. Malinę że jest nieudacznikiem, i tylko kasę w EC gubi, a teraz został jego wibratorem. W każdej firmie do tej pory zagościł tylko pare tygodni albo miesięcy bo to zwykły nieudacznik ! Twój czas się kończy jareczku ...

Pleplee
@Trade marketing 19.09.2018 22:54

Hehe, po tym co widze po MC sie nie pi....li w tancu. Idzie bardzo konswekwentnie. Powierzchownosc i maniery ma, nie ma to tamto :) co w sumie fajne jest, ale ustawia biznes bardzo precyzyjnie i krok po kroku podciaga oczekiwania. W sumie to i moze lepiej, bo nie spala ludzi od razu tylko wsparcie daje. Juz sie paru cwaniakow od niego odbilo. Hehehe :) ciekawe na ile mu enwrgii i motywacji wystarczy?

anonymous

I tak nic nie przebije akrylowego pazura z wawki. To dopiero jest stan umysłu

Sobieski trader
@anonymous 23.08.2018 21:07

Zły wzór sobie obrała. Złodziejaszek n.o.r.b.i. to raczej niczego dobrego jej nie nauczy, bo sam ni wiele potrafi. Jak nikt nie widzi i nikt nie słyszy, wtedy dopiero przystępuje do działania. Hue hue bia hahaha ... :): :) :)

@Sobieski trader 01.09.2018 23:38

Dalej kradnie?

@Ping 07.09.2018 22:57

Nowy gosciu ustawil juz pana Nor :-) Ludzi z Hellenika wzieli - niezli, pobadałam, poszukałam - dobre opinie maja. Carlbergowo, Coca-Colowo sie robi i dobrze. G. tez wiedzial co robil biorac chlopakow z Carlsberga. Cedek jak zassal nowych ludzi wystartowal pionowo. Ten MC ma dobre notowania, w CCH go bardzo szanowali. Tylko twarda reke ma podobno - w sumie to tu takich trzeba. Przynajmniej jeden bedzie co decyzje umie podejmowac. Niech tylko sie z tego biura ruszy wiecej, choc i tak widzialam przynajmniej go wiecej niz ostatniego. Choc przy takim pierdolniku niech facet to najpierw ogarnie papierkowo. Pani prezes wie co robi. Wzieli tez spoko goscia na KA za MŁ- znam ludzi z Biedry dobrze tez o nim mowia... Zmiany, zmiany, zmiany - wreszcie i nareszcie.

Maniek
@Mania 08.09.2018 00:40

Andrew ma inny pomysł na Poland. Nie przyzwyczajać się do obecnych twarzy. p.s. Mam trochę inne informacje o tym gościu...

@Maniek 08.09.2018 00:57

Kurde, dac im troche popracowac. Angol byl faktycznie w Polsce - co bedzie nowe KP robił?

@Ping 08.09.2018 01:08

Podobno ten MC poustawial zespol Warszawki inaczej. Dobrze! Pozalatwial tez tematy sprzetu dla PH. Zrobil porządek już z ludzmi co EC robili? Nowi goscie z Coli przyszli, wiec ktos co robia?

Warszawka
@Ping 08.09.2018 01:20

Jestem z tej waszej Warszawki, faktycznie człowiek robi dobre ruchy. Poukładany jest. Słucha i wreszcie jest ktoś co sie klientami interesuje i ma u mnie plus: za to. decyzyjny wygla na to, ze jest. Wyglada tez, ze o ludzi dba. Robil w CC, ale tez w Carlsbergu. G. ma kumpla :)

Iwka
@Warszawka 08.09.2018 01:35

Ja też jestem z Warszawki i jest zupełnie inaczej niż piszesz. JEST SŁABO. Pijar robisz firmie ? Prawda jest taka, ze ludzie masowo opuszczają ten statek. Chaos, bałagan, na nic nie ma kasy. Sama też za chwilkę odchodzę bo tu nie ma perspektyw.

JK
@Maniek 08.09.2018 00:57

Oooo, widze, że się Kompania uaktywnila :-) witamy kolezanke lub kolege bo ciezko pokumac. Zrzutków spadochronowych z KP jeszcze nie było. Dawaj... faktycznie, sporo was tam zaraz beda wycinac... Widze, ze obserwujecie juz ten wątek :-)

J
@Iwka 08.09.2018 04:57

Dla jednych dobrze, dla innych slabo. Dobrze to bylo wczesniej, pierwszy raz taka firme widzialam na oczy gdzie jakas asystentka samochodem sluzbowym jezdzila, jednej zabrali co jej ciotka na lewo zalatwila, pracowala tu kiedys. Laska sie zwolnila, wiec jak tacy opuszczaja statek to luz. Ja tam siedze i obserwuje. Trymam kciuki za kadego co ta koterie rozwali, wiec z mojej perspektywy kazdy nowy co przychodzi oslabia ta bande. Ktos tu pytal o DO, troche tu pracuje i goscia raczej widac nie bylo. Podobno chorowity byl od dluzszego czasu :-) z

Gabi
@J 08.09.2018 10:16

Pracę opuszczają ludzie z terenu i nie mydl oczu ludziom na forum.

J
@Gabi 08.09.2018 10:25

Przyjdzie Carlsberg :-)

Ciekawy
@Sobieski trader 01.09.2018 23:38

Ooo, znaczy co robi, bo to baaaardzo ciekawe...? Daj wiecej info...

Ja
@Warszawka 08.09.2018 01:35

Wcześniej był as z Łomży który nie znał nawet podstawowych kupców, A właściciele sklepów byli dla niego zerami. Za jego rządów odeszli najlepsi handlowcy. Kolega udawał ze pracuje (nękają handlowców) pisząc piękne maile z planami naprawczymi oraz robiac kartkówki z liczenia marży;) dolewając to co dzieje się na sklepach. Podobno teraz siedzi w jantoniu. Ale tam patrzą na realny wynik A nie tabelki z systemu więc długo tam nie zabawi

Kp
@J 08.09.2018 10:36

Żeby uzdrowić tą krytyczną sytuację, należałoby wymienić jednocześnie 100% ludzi na nowych. Tylko wtedy firma szansę aby ruszyć do przodu. Bez przypadkowego zaciągu z carlsberga, chipsów, czy innej cc, no i przede wszystkim bez starych "prymusów" :)

Lepper3
@Maniek 08.09.2018 00:57

A koleżka to dalej w KP, czy już poza KP i szuka jak tu robotę znaleźć? Koleżka widzę w temacie jak się na Andrew powołuje (który chyba jeszcze roboty nie zaczął w MBWS) - dziiiiwne? Coś się koleżka odkrywa, bo po nitce do kłębka się dojdzie. Więc albo koleżka wielki mitoman, albo idiota, albo jeśli koleżka faktycznie jest skoligacony z Andriu, na którego się powołuje to na miejscu Adriu (którego ludzie pewnie czytają te forum bym się zastanowił, co ma za idiotów z którymi gada....). Rety. Panie Adrew, wez pan pogadaj ze swymi gwiazdami z KP, bo jeden z nich jest matołem, skoro wchodzi na forum MBWS pisze powołując się na pana... W rynku widziałem się z ostatnio na sklepie z PH KP i gościem co modern robił, na fajku pogadaliśmy, i faktycznie matołów co tam było ostatnio i odeszło i się poobijało po różnych firmach było sporo - jeśli jesteś z listy 4 gości o których gościu wspomniał to ja współczuje MBWS takiego debilnego zaciągu... Maniek zdradzisz, szczegóły? Ale jaja :-) Dojdziemy co z Ciebie za Maniek :-) rynek mały :-)

Też z ekipy
@Lepper3 11.09.2018 20:54

Bo teraz to same gwiazdy przyjmują? Buha haha :)))) a Prezesem AH gęby sobie nie wycieraj bo to my ciebie namierzymy.

I tez Lepper :)
@Też z ekipy 12.09.2018 20:06

Nikt sobie nikim gęby nie wyciera. Bo pewnie AH to porzadny gosc. W kazdym razie ph z KP, o nim dobrze gadaja. Mam kumpli co znaja paru gosci z KP co wyszli jakis czas temu i po firmach chodza. Jednego farmazona do dzis w paru firmach wspominaja :) Jak juz beda ciagnac ludzi z KP to tylko oby z tego rozdania (czyli tych co tam pracuja), bo bylo tam paru kosmitow, oj bylo, pozwalniali sie, albo sami poodchodzili. Rynek smrodek niesie :) czyli jednak jak mniemamy kolega/kolezanka z KP roboty szuka? Zapraszamy, zapraszamy :)

:)))
@Kp 11.09.2018 06:09

Tylko z KP :) pare firm juz placze :)

Też z ekipy
@I tez Lepper :) 12.09.2018 21:23

Nie zapraszaj bo my przychodzimy do siebie. Trzeba po was posprzątać i ustawić firmę bo bałagan w rynku zrobiliście. Ci co utrzymają się dużo się od nas nauczą. You have a good opportunity to expand your market knowledge and improve your efficiency.

Buhahahahahaha
@Też z ekipy 12.09.2018 22:43

Buhahahahahaha :-) czyli trzeba zobaczyc gdzie zrzutki sie polokawaly i ktory chce sie ulokowac teraz tu :-) Dobrze, dajesz cenne wskazówki :-)

Stary Sobieski
@Buhahahahahaha 12.09.2018 22:55

Poszukajcie sobie, kto teraz siedzi i gdzie i co spierdzilil... dowiecie sie kto szuka roboty :-) bo musi... , oj musi :-)

Lepper3
@Też z ekipy 12.09.2018 22:43

Ale bełkot. Stary - jak tu przychodzisz to salwa śmiechu na dzień dobry :-) Straight from the bridge :-)

Zo
@Buhahahahahaha 12.09.2018 22:55

Jest taka jedna firma co się polokowali w niej :-) mega, mega bałagan, straty i fatalna opinia na rynku. Fatalna. Atmofera jak grobie. Zero strategii i totalny chaos. Ludzie zwiewają, wyniki na pysk, rozwałka. Kto zgadnie? Poszukajcie... prosto traficie. Mój mąż ma tam kumpli. TRAGEDIA. TRAGEDIA.

A
@Zo 12.09.2018 23:32

A ja tak sobie myśle, że warto zwrócić uwagę paru osobom z 4 piętra MBWS co tu się pisze. Wygląda, że jakiś trol tu się zalęgł - ciekawe. Może PR się tym zajmie, warto powiedzieć nowemu CEO, że ktoś tu się na niego powołuje i wygląda po tym co piszę, że jest z KP lub ex-KP. To co piszę i w jaki sposób piszę to skrajny brak profesjonalizmu. Jeśli faktycznie nowy CEO z kimś rozmawia ze swojej ex-firmy to włosy mu na głowie się podniosą. Zrobiłam print-screeny i postaram się, aby ktoś z Warszawy tym się zajął. Co to za język? Gruba sprawa, bo dyskredytuje człowieka od razu. Wygląda też, że używa kilku nicków. Bardzo to też źle wpływa na wizerunek zarówno osoby jak i osoby na którą się powołuje. Taki brak profesjonalizmu to widzę po raz pierwszy. Trzeba temat poruszyć. Pracowników MBWS proszę o rozwagę i przekazywanie przełożonym od razu informacji. Poważna sprawa.

@A 13.09.2018 00:19

Odkryliście już co to za (usunięte przez administratora) Poczytalem, faktycznie, wyglada na jedna i ta sama osobe, bardzo podobny styl pisania jakiegos pseudopsychologa. O czym piszesz powinno byc zgloszone prezesowi, bo to sa jaja. Pachnie jakims zrzutkiem co sobie próbuje grunt zrobić pod listopad. Musi to być mega cienias... widział ktoś managera z klasą co sobie robi takie podgrywki? Pajacyk. Aż sie wierzyć nie chce, ale czytając wygląda ciekawie...

@Pan Tau 13.09.2018 23:22

Każe wszystkim czekać do listopada :) łaskawca :)

Dobra Ciocia
@I tez Lepper :) 12.09.2018 21:23

Hihihi, pogadajcie sobie z ludkami z Perfecti, bo tam jest gosciu ex-KP :) ojojojojoj, określenie, że jest tam źle jest tylko delikatne. Cieszcie się z tego co macie. Mój mąż pracuje w branży podobnej do nich, więc zna ludzi. Tragedie tam mają, a właściwie tragedie z komedia, autorem i dyrygentem tej tragedii jest jeden gość :) . Z mojej perspektywy w MBWS zaczyna się dziać sensownie, dużo roboty, aby to poskładać. Ale ktoś się wział za to. Inni maja gorzej :)

Miki

Jakich zacnych managerów na naszą firmą pokazuje przykład A Sa który zapomniał na którym parkingu zaparkowal swoją skodę zgłaszając kradzież na policję.....

Lepper 3
@Miki 19.09.2018 19:35

A który to asior, północ czy południe :) m

Lepper 2

Wszyscy piszą że starych trzeba wyrzucic, czyli kogo? Ile lat musi pracować żeby był już dla organizacji niepotrzebny? W CC o której tak piszecie ludzie pracują oo 12 i więcej lat bo firma wie że taki pracownik to korzyść tylko dla firmy. A vo z ludźmi którzy dopiero zostali zatrudnieni mimo że będą pracowali w tej firmie 3 lub 4 raz to są strzarzy do wymianu czy nowi? Zaciąg z Calsberga cze CC czemu nie ale ludzi z pomysłem poukładanych itp. Żal mi tych wszystkich którzy piszą głupoty na forum nie rozumiejąc istoty sytuacji. Pozdrawiam wszysykich starych. Jak macie już rok pracy to zacznijcie się martwić :)

Metaxa
@Lepper 2 11.09.2018 07:34

lepperze drugi, Odpowiem ci krótko na przykładzie właśnie starej gwardii z warszawki. Dlatego należy wymienić, bo mają magnetyczne rączki, tzn przyklejały się różne rzeczy i przedmioty, np butelki... Hahaaha. Największa różnica polega właśnie na tym, że cc nigdy nie była grabiona od środka prze własnych roboli.

walkman
@Metaxa 11.09.2018 18:50

Dlatego nie zrabowano CC, bo szybkie lepkie łapki wylądował w Sobieskim T. n.o. z okolic W-wy :) Zatopi i tą firmę ! Kobiety są gorące, ahahaaaa Kobiety są gorące ....

Dawid

Może ktoś napisze czy firma rekrutuje aktualnie? Warto starać się o pracę ?

Marysia
@Dawid 18.09.2018 20:08

Stanowczo odradzam. Poczytaj sobie w Internecie, jaka jest aktualnie sytuacja w firmie.

pytanie

kogo dzisiaj hejtujemy? :D

Bebe

Jak wieści się szybko rozchodzą po rynku o firmie mb o ludziach kto gdzie i z kim I co można stwierdzić idziecie na same dno. Do wszystkich Ph uważajcie z kim rozmawiacie bo kilku waszych managerów to sprzedawczyki i brudne noski które chcieli mocno pójść z najlepszymi do b.b.a zostali w Sobieski i dostali awanse . Misio brawo za szczerą prawdę a.balwana znałem osobiście i mógłbym wiele opisać jaki z niego był i Ph i pewnie taki sam manager dalej pewnie wkleja zdjęcia z trasowek nikt za Tobą nie przepadal i przez takich ludzi bez wykształcenia i kulturze ta firma stoi jak stoi ciekawe czy dalej obstawiasz imprezy chrzciny kominie i wesela też. Jak któryś tu napisał zacznijcie od wymiany ludzi którzy są dinozairami a później budijcie rynek. Milo poczytać o firmie z której w odpowiednim czasie było fajnie pracować a później trzeba było szybko uciekać.

Tedek

Heh, Ale tu u was smutno i przykro jakoś. Kiedyś było inaczej... Pamiętam jak się robiło zakupy bezpośrednio u akwizytora. Miszczem w sprzedaży bezpośredniej był słynny warszawski norbi. Niby nie czaił zbyt dużo, myślał też wolno a stragan miał zawsze pełny. To właśnie takie złodziejaszki pociągnęły was na dno bo sprzedaż mieli większą niż hurtownie.

Sodomita
@Tedek 14.08.2018 17:55

Największe wałki to robią i robili managy z Krakowiakow A wcześniej z aleji. Nie jeden kredyt splacil!!! A dziś to jedynym ratunkiem jest się sprzedać choćby stockowi bo ratunku już n7e ma

Obserwator
@Sodomita 14.08.2018 19:14

Pamiętam tego ananaska N.O. To prawda że sprzedawał więcej lewizny niż nie jedna hurtownia. To jest paradoks bo teraz zbiera zamówienia pod Sobieski Trade, więc może swoją dolę wypłacać z windykacji należności. Lepiej żeby patrzyli mu na ręce bo puści ich z torbami.

Mecenas Barska
@Obserwator 14.08.2018 19:39

Obowiązek zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa Zgodnie z treścią przepisu art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ma obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję i pracodawce Użyte określenie oznacza, iż jest to moralny obowiązek każdego praworządnego człowieka. Z uwagi na to, iż jest to moralny obowiązek zastanawia mnie to dlaczego nie uczyniłeś? Czyżbyś robił to samo ? Nie masz w takim razie moralnego prawa szkalować dobrego imienia innego człowieka !!!

Sędzia Zawisza
@Mecenas Barska 15.08.2018 14:49

bercik Wypowiadaj się w pierwszej osobie. Wiemy jakim jesteś bohaterem albo c ... em i nikt za ciebie by nie wygłosił takiej obronnej tyrady :) Pamiętam imprezy jak wszyscy się bawili a tY tłukłeś gruchę o słuchawki walkmana:) Chcesz mówić o moralności??? Hahahaahahh PGRy zostały rozkradzione przez własnych roboli. Dalej nie sprzedajesz na sztuki tylko pełne opakowania ?

@Sędzia Zawisza 16.08.2018 20:27

Dno i dwa nerty mułu

Obserwator
@anonymous 16.08.2018 22:51

Zgadzam się. Dno !!!!! A teraz załuż słuchawki i : Let's dance together. Right now ...

Źle masz we łbie
@Tedek 14.08.2018 17:55

Niom, To taki samozwłańczy inteligentny inaczej wujek dobra rada. Chce uchodzić za doświadczonego znawcę tematu i opiekować się żółtociobami... Teraz doradza koleżance makaroniarce i skończy się awaryjnym lądowaniem. Słuchawki na łeb i nie kradxxnij więcej ...

Lepper 4
@Sędzia Zawisza 16.08.2018 20:27

Ja mogę kupić, do siostry na wesele. Poproszę opcję z dostawą :)

Agnieszka

Kiedy się dowiemy, co z nami bedzie?

@Agnieszka 09.09.2018 18:01

A co ma być?

Agnieszka
@99 09.09.2018 20:30

Sprzedamy Krupnik albo Biała Dame?

@Agnieszka 09.09.2018 21:51

Sprzedaż Krupnika to strzał w kolano! A Białej Damy to raczej nikt nie kupi

pracownik numer 3879
@99 09.09.2018 22:28

Cały biznes w Polsce muszą sprzedać jeśli chcą się uratować. Polska ciąży Paryżowi.

Bez-nadzieja

Niech zrobią jakieś zebranie regionu południa przed zwolnieniem nas bo ja muszę poznać tego managiera bałwana od stawiania standow przy ulicy dla pielgrzymek ...:)

.......c

aguś k....tak mi przykro....

4 piętro
@.......c 31.08.2018 17:33

i niech zabierze jeszcze ze sobą rUDą mAłPe

Pozdrawiam
@4 piętro 31.08.2018 19:34

@4pietro trochę kultury! Wczoraj żegnaliśmy kolegę Marcina, ciasto, uścisk ręki, życzenia powodzenie. Jedni odchodzą inni uciekają...

Pepsi
@.......c 31.08.2018 17:33

wkrótce będzie Aniu, tak mi przykro

@Pepsi 01.09.2018 14:07

Cieszy cie to? Pdzyszla Babka co wreszcie robote robi i sprzata po tej bandzie co tu byla i pewnie po takich jak ty. Nie widzialam, aby stara gwardia tak sie rzucala do pomocy... koryta sie boja stracic? Ukladziki? Mial ktos z was jaja wczesniej? Raczej nie.

4 pietro
@Mania 08.09.2018 14:28

Mania, przestań już słodzić. Wiem, że to pewien element odwracania opinii o spółce, ale ludzie i tak widzą że słodzisz tak jak kazano. Ona jest za słaba na to co tu jest i teraz korzysta na maksa przed odejściem. 4 piętro doskonale wie o czym piszę ?

4p też
@4 pietro 08.09.2018 14:39

I z czego tu się cieszyć? Ktoś jej pomaga? Malkontenci bez inicjatywy, pare osób jeszcze ze starej gwardii wreszcie pomaga nowym i coś sie kreci. Reszta robi pod górę albo wcale. Sama ma was uratować? Listopad przyjdzie i co niby będzie?

Lepper

Idzie Nowe...Jednego szkodnika tak sponiewieralo że się rozchorowal..Wielu innych jemu podobnych robi pod siebie. Mnóstwo nowych twarzy. Mam nadzieje ze oczyszczone zostanie nie jedno.biurko.

@Lepper 31.08.2018 06:39

Cocacalowcy zrobią porządki na tym 4 tym pietrze.

Lepper 2
@anonymous 31.08.2018 10:04

Wszyscy na dole mają taką nadzieję :)!!!

Piątek
@Lepper 31.08.2018 06:39

Pan D? Bajkopisarz? hehehehehe

Piatek
@anonymous 31.08.2018 10:04

Zaczeli. M sie rozpedza :) juz sie jakos normalniej robi. Ciekawe tylko jak ustawi malkontentow co pod gore robia :) ja mu kibicuje :) sporo ludzi co gadam tez. Ale pewnie zaraz przyjdzie pan z Angli i wsadzi swoich z KP :) oby nie. Podobno w KP czystka idzie, gadalem z jednym z naszych ph co tam ma kumpli i podobno sie szykuja. Ciekawe, ciekawe. W cedc coca-colowcy dali rade. Tu pewnie tez, tylko cos im D sie popsul :) zostawil M sporo ciekawostek zapewne :)

Dear colleagues, please notice that we have already detailed action plan built around five large initiatives: 1) Distribution: establishing a strengthened route-to-market plan to address the importance of the traditional trade. 2) Organization: strengthening the sales force structure, including implementation and strengthening of support functions. 3) Product positioning: reconfirming the focus on vodka and whisky (Krupnik and William Peel); acceleration in the market’s most profitable segments such as flavored vodka and strengthening of in-store activation campaigns. 4) Operations: production to begin at the Lancut distillery in the coming months. 5) Processes: implementation of control tools and processes (ERP launch). These initiatives lead to a stabilized business in Poland. Positive results show up shortly, be patient. 2018 is year of transition. truthfully mountebank

@. 08.09.2018 10:29

Pan Dariusz wpadnie i zrobi :))))

.......

I co? I kicha.Jestesmy w czarnej du. pie.I niech mi kiedykolwiek jakiś pseudomanager powie ze całe zlo to handlowy to dostanie z liścia. Doprowadzili rozdawnictwem w EC do utraty płynność i .Nie ma pieniądze na nic. Faktury nie zapłacone a jakiś cięć ma czelność powiedzuec ze to wina l ludzi z terenu

Nowy - z polecenia
@....... 07.09.2018 22:03

Nie przesadzaj !!! Zawsze jest jakies rozwiazanie !!! Podaje mantre, ktora nalezy powtarzac jesli sie ma trudna sytuacje finansowa w firmie. Jest to matra do Hinduskiej Bogini Ratowania Firm : Om Bom Maha Pom Szafa (wymowa: om bom maha pom szafa). Mantre nalezy powtarzac wielokrotnosc 21 razy - najlepiej 147 razy. Mantre mozna powtarzac w myslach np. w czasie zmywania, sprzatania, jazdy samochodem, ale tez w czasie medytacji czy pijac coca-cole. Jesli wszyscy sie zaangazujemy to na koniec roku mozemy miec nawet zysk !!! Moze wyslac to jeszcze do Francji ? Chodzi o to, żeby cała grupa miała zysk.

Cirkus

Managery w MBWS są jak książki w bibliotece. Im wyżej postawieni tym rzadziej do czegoś służą !!!!!!

Finezja
@Cirkus 06.09.2018 21:38

Nie martw się. Jutro Cię zwolnią te managery.

pH 83
@Finezja 06.09.2018 22:16

A niech zwolnią....Zrobią m8 tylk9 przysługę gdy pójdę do konkurencji. Zadaj sobie pytanie kto tu przyjdzie pracować? Bo takich wariatów jak my którzy wierzyli w tą firmę już że swieca5 szukać

Bez-nadzieja

Sanczo... Jeszcze jedno z ludźmi z hurtu na moim rynku jeżdżę na imprezy więc na pewno mają kiepskie zdanie o mnie..

Bez-nadzieja

Do sanczo. Ja mogę Ci pokazać gdzie mam topy gdzie mam sprzedaż śmiało ... poprosze o numer tele oddzwonie mam się czym pochwalić i jeszcze jedno Ci powiem ja widzę z rynku że mam możliwości rozwoju psd na topy i sprzedaż następna sprawa jestem dobra Ph mam duże znajomości w rynku(w przeciwieństwie do innych pozatrudnianych w tej firmie) i nie jest problemem wstawienie 24 Sku tylko powiedz mi w imię czego ? .... bo Ty tak chcesz bo tego firma wymaga ? Ok Zapytam teraz z 2 strony kiedy będą uregulowane faktury za ten rok i za zeszły bo klientom już się nudzi wystawianie duplikatów od duplikatów. Więc? Kto się wywiązuje z umów? Ważne są teraz topy czyli krótka wizja firmy na ten rok. Już brak szacunku mam do swoich przełożonych a jeszcze jak czytam o takim a.b. bałwanów który podpisuje się......c i pisze nie kradnij gnojku to już mi się wszystko wywraca żal patrzeć. Jak nigdy nikogo nie opisywałam na żadnym forum tak teraz będę śmiało walić prosto z mostu o tej firmie a jak zamierzasz zapytać to po co tu jestem to już odpowiem.... poczekam aż ta firma padnie może wypłaca za zbiorowe zwolnienia wtedy przejdę do konkurencji. A jak narazie tak jak wszyscy jak i ja mam na to .......dlatego tu jestem.... pozdrawiam misia i Leppera i Ph... I ph83 no i oczywiście a. bałwana którego muszę poznać osobiście zanim padnie ten kolchoz

Ph

A mnie tak przy piątku gdzie i tak nie ma nic do roboty bo zaraz fajrant natknęła myśl. Co taki Ogórek i jemu podobny na za zadanie w tym całym kolchozie. Nic nie może. Nic nie wie .Na nic nie ma wplywu. I żeby chociaż jeszcze kłamać potrafił. To samo dotyczy kosa Na co oni mają wplyw? Chyba tylko aby podnosić nam ciśnienie. Cały ten folwark stoi na glinianych nogach.I tylko słucham i czytam źle mało ,gdzie są Topy..... Koniecznie muszę się dziś naje....ać.

Grzes
@Ph 31.08.2018 10:39

Poloneza czas zacząć ;)

Sanczo
@Ph 31.08.2018 10:39

To pokaż mi drogi pH gdzie Ty masz topy, gdzie sprzedałeś towar, gdzie robisz plany ? Tylko i wyłącznie w SFA. Prawdziwa robota nie polega na grze w aplikacji :) Ludzie z hurtu mają o Was fatalne zdanie, ale najlepiej zasłaniać się biurem i systemem ...

pH 83
@Sanczo 05.09.2018 23:11

Nie no drogi kolego z czwartego piętra Ty od siedzenia na 4 literach zapewne świat za biurka widzisz w swoich kolorach. Zachęcam do wyjazdu w teren.Swiat na półkach wygląda inaczej aniżeli w Warszawie .

Krupnikas

Mamusia zapodała wczoraj komunikat. W skrócie, jest tragicznie, będzie gorzej, kasy nie ma, uratujemy się przez sprzedaż majątku. Pytanie, kto ostatni gasi światło ?

Ziemek

Hr i konsultanci

Król
@Krupnikas 06.09.2018 06:46

Sprzedamy czerwoną kartkę i jakoś to będzie. Nowy zarząd a wyniki stare.

4pietro
@Krupnikas 06.09.2018 06:46

Jedne wielkie kolesiostwo .Sciaganie swoich bezrobotnych ziomków ktorzy nic po za prxytulaniem kasy nic nie wnoszą powoduje to co teraz mamy.Brak pomysłu. Brak wizji.Byle do 10 tego A jakoś to będzie.

Konsultant ds MBWS
@Ziemek 06.09.2018 07:26

Hr ostatnio odchudził się, raczej konsultanci

TT4p.

Paskudni z Was frustraci i filistrzy zafiksowani na przeszłości. Nie pozdrawiam

TW
@TT4p. 03.09.2018 20:00

Cze się cieciu swoich jaj

TT4P.
@TW 03.09.2018 20:06

Racja bo twoich nie mogę mikry czlowieczku

TW
@TT4P. 03.09.2018 20:09

Ssssij i spij

Ollika

Uprzejmie ostrzegam przed spoufalaniem się z Ja.......m G-kim. z TM.Dzwoni po ludziach ,przeinacza fakty i sieje ferment o obrabianiu du... py nie wspomnę. Zajmij się kolega swoimi obowiązkami A nie wtykasz nos tam gdzie nie potrzeba.

Ciekawy
@Ollika 03.09.2018 11:02

Szczegóły?

Lepper 3

A jak tam Warszawa? Nowy KOS, MK i nowy RKS AS a ja jeżdząc po sklepach odnoszę wrażenie, że już nie toniecie na Wa-wie bo niżej się już nie da. Duże sieci pytają o osoby kompetentne kiedy zaszczycą obecnościa :). Pozdrawiam

Cola light
@Lepper 3 31.08.2018 15:09

rks AS to iście wybitny fachowiec. Przekazał pełną odpowiedzialność kosom a sam zajmuje się recenzowaniem dramatu. Sam nie zrobił zupełnie nic, żadnych spotkań z klientami ale za to przypomina o odpowiedzialności kosów i pH. Żenada ...

Lepper2
@Cola light 31.08.2018 21:03

Ej...jak nic?nagany sypie ;) to jest nic?

Walker
@Lepper 3 31.08.2018 15:09

Nie kradnij, Drobny gxxnojku ...

Lepper2
@Walker 01.09.2018 23:42

Myślenie boli co w Twoim przypadku jest widoczne.

anonymous

Wszyscy mamy źle w głowach.....przeżyjemy hej na na na hej...Przeżyliśmy nie jednego przezyjemy i te bez talencia...

matuszewska
@anonymous 14.08.2018 21:04

To ja (usunięte przez administratora) to ja (usunięte przez administratora) do Milanówka pędzę przed siebie w twoim samochodzie ...

Ozime i jare
@anonymous 14.08.2018 21:04

A co tY kleszczu leszczu sobą prezentujesz ... ? Miałeś wszystkich przeżyć i dokonałeś reinkarnacji w hurtowni st ... :))) A la la la la lom Hahahahah :)

Miki

Barany przez całe życie boją się wilka A i tak na końcu to i tak pasterz je zabija...I żre ;)

we....

do ph;;) ph jak co mogą zrobić kosowie i ogorek….. pomyśl.... jak to ladnie misio opisal kosow….to co moga zrobić....hmmm…? niech ten kos a.b. rozstawi standa Sobieskiego w czestochowie z toopem….haha … dobre ) pozdo misio

pH

Dopóki mój szef myśli że ja dużo zarabiam dopóty ja będę tak robił żeby on myślał, że ja dużo robię.

Ph

Łogórek ... Ogorek Ogórek zielony ma garniturek

Edyta

A gdzie jest Pan Dyrektor Dariusz?

Szuka własnego cienia

MISIO
@Edyta 24.08.2018 14:42

DLA CIEKAWYCH I NAJBLIZSZYCH KANDYDATOW NA PH CZY MENEDZEROW SKLADAJACYCH SWOJE CV DO TEJ FIRMY: ZAROBKI ? MALO ADEKWATNE DO WYKONYWANIA TEJ PRACY. JEST WIELE FIRM MNIEJSZYCH I WIEKSZYCH KTORE PLACA LEPIEJ DLATEGO POSTANOWILEM OPUSCIC FIRME PO WIELU LATACH PRACY. AUTO? SKODA RAPID BEZ GPS MOZNA SMIALO TANKOWAC I JEZDZIC.-I NA TYM SKONCZMY POZYTYWY TEJ FIRMY DLA MLODEGO OK ALE DLA OSOB MYSLACYCH O RODZINIE LUB MAJACYCH RODZINE PORAZKA. PODWYZKI ? NA OSTATNIM ZEBRANIU NA KTORYM BYLEM (STRYKOW) JEDEN Z KOLEGOW PH ZAPYTAL SIE O PODWYZKE I CO.....? ODP. MY ZROBIMY TAK ZE NA KONIEC TEGO ROKU WSZYSCY BEDA CHCIELI PRACOWAC W TEJ FIRMIE. NO COZ JA NIE CHCE JUZ. KLASA LUDZI PH W TEJ FIRMIE?-ROZEJRZALEM SIE NA TYM ZEBRANIU PO SALI I OKAZALO SIE ZE 60% LUDZI TO NOWE TWARZE WSZYSCY UCIEKAJA. TO DOBRZE I ZLE BO CI NAPRAWDE DOBRZY PH KTORZY MIELI JAKIES POMYSLY LUB PROPOZYCJE JUZ TU NIE PRACUJA-WYJASNIAM ZEBY UTRZYMAC SWOJE STANOWISKO PRZEZ DRS OGORKA CZY KTOREGOS Z KOS TRZEBA CIAGLE MANIPULOWAC PRZED SWOIMI PRZELOZONYMI ZE LUDZIE SIE ZWALNIAJA BRAK RAK DO PRACY …. CIEZKO ZROBIC TARGETY TOPY ITD. NA ZEBRANIU POJAWIL SIE CZLOWIEK Z GROMU MOWIL O RZECZACH NIEMOZLIWYCH KTORE TRZEBA WYKONAC-NO SPOKO-NAGLE KTOS Z PRZODU Z GLUPIM USMIECHEM NA TWARZY KRZYCZY -HAHA A SEX Z KOLEGA?(ODNOSNIE RZECZY NIEMOZLIWYCH) -OCZYWISCIE PYTAM CHLOPAKOW CO TO ZA IDIOTA?-TO BYL KOS A.B. (CZYTAJ MENAGIER)-MOWIA DALEJ-SPOKOJNIE TAKI MALY WYBRYK MU SIE ZDARZYL-LEPSZE BYLO JAK SPRZEDAWAL WODE(KTORA DOSTAJE SIE CO ROKU NA LATO RAZ W LIPCU RAZ KONIEC SIERPNIA NIEWAZNE) I WÓDKE STOJAC PRZY ULICY JAK IDZIE PIELGRZYMKA-ALE SIE USMIAŁEM AZ TAK KIEPSKO ZARABIA ZE MUSI DORABIAC?WSOLCZUJE JEGO GRUPIE BO MUSZE MIEC CIAGLE BRAKI NA STANACH W SFA.PYTANIE DO KOS PATI?-ILE LAT BYLA PANI PH ?I JAKIE DOSWIADCZENIE MIALA PANI NA STANOWISKU KOS MOZE DRS? BO WIDZE ZE WSZYSCY PH Z PANI GRUPY DALI SOBIE SPOKOJ Z PANI RZADAMI-NIC DZIWNEGO-BRAK DOSWIADCZENIA I ZNAJOMOSCI RYNKU ROBI SWOJE.ODNOSNIE DRS-OGORKA - SPOTKANIE Z NIM TO PRZYSLOWIOWA PORAZKA-BURZA MOZGOW W GRUPIE? PAN OGOREK NIESTETY NA WIEKSZOSC PYTAN NIE POTRAFI UDZIELIC KLAROWNEJ ODPOWIEDZI.PODKRESLA ZE ON JEST DRS-ALE CZY TEZ CZLOWIEKIEM?PANIE OGOREK TROCHE WIECEJ PEWNOSCI W SIEBIE BO WYPADA PAN BLADO NAWET NA TLE PANA PH Z REGIONU POLUDNIE(NA KTORYM JA OCZYWISCIE PRACOWALEM ) PAN KRAKERSIK-JEDYNA OSOBA Z KTORA MOZNA POROZMAWIAC-TROCHE AROGANCKA ALE Z TAKIM CHARAKTEREM NADAJACA SIE NA SWOJE STANOWISKO-JEDYNA SUGESTIA W PANA STRONE NIECH PAN ROZMAWIA CZASAMI Z PH BEZ DRS I KOS POWIEDZA DUZO WIECEJ. WIEC KANDYDATKO KANDYDACIE SAMI MUSICIE PODJAC DECYZJE ODNOSNIE PRACY W MBWS-PROBLEMY ? BRAK ROZLICZEN ZA FAKTURY NAWET ZA POPRZEDNI Q TAMTEGO ROKU-KADRA MENAGIROW? OPISALEM CI PRZYKLAD A NAWET DWA.JAK CHCESZ SOBIE ZNISZCZYC NAZWISKO W ROK CZASU TO STARTUJ-OSTATNII TUZ PRZED MOIM ODEJSCIEM BYLO WIELU CHETNYCH KTORZY ZOSTALI ZATRUDNIENI W TEJ FIRMIE I PO OKRESIE PROBNYM OPUSCILI JA Z WIELKIM ZALEM ZE WSTAPILI W TE SZEREGI. MAM NADZIEJE ZE TROCHE WYJASNILEM I NIKOGO NIE URAZILEM SWOIM WPISEM POZDRAWIAM TYCH KTORZY JESZCZE TU ZOSTALI.

@MISIO 27.08.2018 20:42

Mocne o dobre. Zarządzają nami przypadkowo ludzie To musi być katastrofa. Tak jak i Ty odeszlem z firmy i uwierz mi że istnieje życie po Sobieski.

sownik
@anonymous 28.08.2018 08:13

odejszlem bo miaem blisko

Fu
@Edyta 24.08.2018 14:42

(usunięte przez administratora) jak zwykle

bez-nadzieja

macie racje teraz nastal w polsce czas na pracownika trzeba szukac innej pracy bo zal patrzeć jak ci kosowie i drs zjadają ta firme z uśmiechem na twarzy

we 5........

brawo misio pięknie opisana prawda młody ph który zaczyna karierę niech idzie do tej firmy tyle ze później będzie miał problemy jak zmieni na inna i ciężko będzie mu wejść na psd żeby normalnie wspolpracowac. tez jeszcze pracuje na południu i już szukam innej pracy bo wstyd tu być. rozmowy z ogorkiem nic nie wnosza na rynek a wręcz psuja go- pewna osoba już mu powiedziala i uswiadomila go co sadza o ogorku ludzie i chyba nie tylko jedna osoba prawda ogorek? a topy? sfa wszystko przyjmie (ewentualnie nagana)ale i tak mi nie zależy już . odnośnie kosa mój jest ok-ale o a.balwanie slyszalem dużo opowieści haha ale o pielgrzymce jeszcze nie haha dobre.

Zostaw opinię o Sobieski sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobieski sp. z o.o.