Opinie o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Siema ziemia

Ja sie pytam z Dovilem ... „hej ej gays dlaszego tego eszcze nikt nie kupiliszczie”?

Arbuz

U: Sorry, ale przyjdźcie kiedy indziej :p A: A Rosolis już macie? xD

Starogard
@Arbuz

Mamy Barską. Całkiem tanio.

Jola

Wielkość sprzedaży w styczniu porażająco niska, takiego stycznia jeszcze nie było- ale comex mówi że idziemy ostro do przodu. Strata w styczniu rekordowa- ale comex mówi że jest wspaniale. Cofepp pożyczką podtrzymuje MBWS przy życiu tylko po to aby nie stracić całkowicie tych 51% udziałów i przyjął strategię systematycznej wyprzedaży majątku MBWS po to aby zminimalizować straty na błędnej inwestycji w udziały MBWS.

Riki
@Jola

Cofepp nie po to kupował akcje MBWS, żeby zamykać firmę czy wysprzedawać majątek. Kupił bo chce doinwestować i uzdrowić biznes. Teraz gdy jesteśmy już na prostej, sprzedaż majątku byłaby wielkim błędem dlatego nie zrobi tego. Nie słuchajcie plotek.

Gdzie ten sukces?

Lolek

Do @ LIPEK. Amerykański bizmesmen kupił STrade i skupia się na dystrybucji. Nasze marki i produkcja nie są mu potrzebne. On już poległ z produkcją w Białymstoku, gdzie przegrał wojnę z ruskimi . Faktycznie ma dystrybucję w Polsce Label 5 i wiele innego importu ale jego kontakty z LA MARTINIQUAISE (Cofepp) są luźne jak dystrybutor ze sprzedającym . On też nie ma pieniędzy na zakupy marek czy produkcji. Poszukiwania kupca na polski biznes cały czas trwają.

@Lolek

Cysio zdąży biznes położyć wcześniej :-)

@Lolek

Marki niedługo będą za darmo.

Miłka
@Lolek

Jeśli to prawda, to naprawdę kiepska wiadomość. Ciumkacze ponownie stracili czas na przygotowanie się do ciumkania w amerykańskim stylu. Już trenowano: „to wszystko wina Anglików”, ”no muszę teraz sprzątać po tych Anglikach”. Trenowana była też wersja: „no muszę sprzątać po tych kapiszonach”. Już auta były odkurzane i myte, a co jak trzeba będzie obwozić?, w aucie zawsze jest okazja do wyciumkania. Już trenowane było gromkie i zaangażowane: HAJ! Zamiast heloł. Takie połączone z rezolutnym machaniem i marszem z końca korytarza, koniecznie ze stukającymi miarowo i z animuszem obcaskami. Wygląda, że wszystko na marne, ale czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Ta nie jest ostatnie ciumkanie ciumkaczy. Cium!

Redżi
@Lolek

Same fake newsy piszecie. Nie jesteśmy na sprzedaż. Ten rok jest na uspokojenie biznesu, a potem ostro do przodu. Kto był na meetingach ten wie. Pozdro dla kumatych.

@Redżi

Czyli kupiec w ostatniej chwili się wycofał?

PH7
@?

Nie było nigdy kupca bo firma nie na sprzedaż. Nie po to kasę Francja sypie, żeby sprzedawać. Kumaci wiedzą

@PH7

Kupca nie ma , bo jest ich dwóch , może cała firmę wykupią , może tylko marki , może...... Francja kasy nie ma bo pożyczyła od Cofepp i to w ratach dostaje te pieniążki, a że zbliża się wypłata kolejnej raty to coffep stwierdziło że (usunięte przez administratora) i chce sprzedać może swoje 51% udziałów ?!?! 2018 był na uspokojenie biznesu 2019 był na uspokojenie biznesu , no i widzę że 2020 też , no to grubo, samo to że auta idą w wynajem krótkoterminowy to już daje do myślenia .

PH13
@99

Skąd te newsy ? Mówili, że jest bardzo dobrze. To jak jest w końcu ?

Serio??
@PH13

Serio?? Wierzycie w to, że wszystko jest w porządku? Łykcie wszystko jak młode pelikany. Ludzie, zacznijcie myśleć. Wystarczy poobserwować co się dzieje.

Szefo
@PH13

A ja to nawet podwyżkę dostałem.

Brałeś udział w rekrutacji do Sobieski sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Aga

W MBWS na górze tylko Paniska skupiające się na panowaniu, celebracji i robienia wokół siebie szumu. Oni nie zajmują się robotą tylko rywalizują kto ciumkaniem lepiej wypadnie u Roba i przez to będzie miała lepszą pozycję. Brak biznesu brak rozwiazywania problemów tylko ciumkanie.

Piko

Pewnie do morza wpada te Alko i dlatego szef go nie ma albo sam konsumuje ...... A lateksowe Kate z Wielkopolski pracuje jeszcze ona to w ogóle do roboty z domu nie wychodziła kiedyś.....

I luz
@Piko

Cyś i Renia panujom :) po pańsku.

Pyta

Kto to chce kupić?

Ptica
@Pyta

Jakiś ptak podobno :) Batoniarz już się może pakować :)

LIPEK
@Ptica

Amerykański biznesmen który ma dystrybucje w Polsce Was kupuje . Dogadał się z we Francji z właścicielem większościowego pakietu akcji Waszej spółki . jJest już dystrybutorem ich marek więc dojdą im jeszcze Wasze i tyle ....więc raczej to koniec przygody na rynku szukać pracy Panowie i Panie .....

Kasztan

Grzenio na vice

?

(usunięte przez administratora) To musi być dopiero szok :) Cium!

Nie ciumkam
@?

Tak. Pewnych rzeczy się nie odciumka. Ludzie pamiętają.

Ha ha

W poniedziałek w gorzelnia na południe Polski inwestor się pojawił w końcu może sprzedadzą . VIPy z Wawy go oprawadzaly po biznesie ....

Witam jaka flotę dają dla pH można prywatnie jeździć jak wyglonda praca

Pablo
@Nowy

Praca wyglonda bosko, nic nie trzebo robić. A do jazdy dajom Mercedes amg Pozdrowiom

@Pablo

Pablo powagi trochę bo to co piszesz to jest nie na miejscu jeśli się ktoś pyta to odpisuje się a nie robi sobie ktoś jaja z 2 osoby. A jak masz pisać bzdury to nie pisz...

Sob

Nie przepychajcie się kto gdzie bedzie, niedługo nie będzie co sprzedawac na rynku. Jest kupiec na Krupnik. Koniec łatwego sprzedawania w sklepach, teraz Krupnik nie będzie nasz. Walczymy tylko pozostałymi wódkami

Rissotto
@Sob

A te pozostałe wódki to jakie ?

Starogard
@Sob

Fakt, wczoraj w Fabryce w Starogardzie pojawił się prawowity Właściciel. Możemy tylko przypuszczać w jakim celu. Informacje można potwierdzić w dziale prawnym. Oni oprowadzali Gości po zakładzie.

PH
@Rissotto

Dobre pytanie. Właśnie jakie to wódki ?

Ryszard Ochódzki
@Rissotto

Starogardzka

Czum-Czum

No to zostały batony :)

Kupiec

Jak tam sukcesy w Modernie? Juniorka szefuje kanałowi :) Renia nie obstalowała swojego kandydata? No niemożliwe :))

:-)

Na kogo stawiacie?

F
@:-)

Ja myśle, że (usunięte przez administratora)nie powiedziała ostatniego słowa :) uderzy mocno z zaskoczenia. Za dużo straciła w tej rozgrywce. Oczywiście zgodnie ze strategią dalej będzie słodkości wydzielać z siebie.

Salvador

BB jest nietykalna ;)

XXL
@Salvador

Niestety Rzepa jest nietykalny razem z B_B tylko że ona ogarnęła Trade Marketing i coś tam się dzieje. Kobieta wie co robić ma doświadczenie i to umie wykorzystać...A Grześ to urodzony niedojda, chodzący na pasku Cysia . Robi to co ten mu karze bo sam z siebie to pod siebie może tylko narobić. Nawet nie ma odwagi powiedzieć że program jaki wprowadzili w tradycji nie chodzi klienci są w większości nieaktywni . Jakby z biura zrobili wycieczkę w rynek to by zobaczyli co robią ludzie Grzesia albo czego nie robia bo ich nawet nie znają na sklepach . W RTM są takie pasniki że oprócz MBWS żadna konkurencja nie jeździ bo nie ma po co......ludzie czy ktoś tam W końcu zobaczy co robi Grześ .....idzie Grześ przez wieś worek piasku niesie :(

Xl
@XXL

B_B babeczka z klasą. Zestawcie ją z Cypisem Batonem i R. Kto znajdzie 3 różnice :)

Kcem do Haer
@Xl

R ma kompleks BB wystarczy popatrzeć. Cyś się boi jej jak ognia, bo jest Robowa, J wystawia do ataku, sam ciumkuje, a za plecami... Ehh - komedia i festiwal żenady.

Mówiłam, że będziemy wspominać kolarzy, Mikusia i Anie z rozrzewnieniem. Serio.

Bob
@:)

Ja tam za piłkarzami nie tęsknię ich colowy obraz sukcesu nijak się miał to realiów rynkowych . W sklepach nie do wprowadzenia odbijalismy się od drzwi sklepowych i wypadalismy z rynku . No ale to co wprowadził Grześ marzyciel program master flamaster to już W ogóle te drzwi zatsasnely . Nie ma z czym jeździć po sklepach . Jeszcze za kontrakty się nie porozliczalismy . Kliencie nie chcą z nami gadać. W RTM są sklepy których już nie ma na rynku , ale czy ktoś coś z tym robi ?

Teren

Tak kawał ...... jak pracowałem tam to wydzwanial do mojego PH i opowiadał (usunięte przez administratora) odpuszczal to obiecywał awans że załatwi tylko żeby nawijal mu z ucha co się dzieje co jego szef robi , co regionalny mówi robi co krakers robi ówczesny szef sił sprzedaży ....to zwykła pijawka dobrze że tam już nie robię ...Ale że on tam jeszcze siedzi to cud musi dobrze puce walić...

Betonix

La Chica :) sukces rynkowy to prawdziwa wizytówka :)

xxx
@Bob

Jaki masz problem z usunięciem sklepów? To Ty zarządzasz bazą i klientami. Jeśli masz je dalej w bazie i nic z tym nie zrobiłeś to gratuluje inteligencji;) Weź się do roboty, szukaj rozwiązań a nie problemów. Jeżeli wejdziesz na sklep z nastawieniem, że wszystko jest (usunięte przez administratora) to nic nie osiągniesz. Malkontentom mówimy nie!

xxx

Niestety pudło... pracuje w terenie i nie interesują mnie zabawy na 4p. Są ludzie, którzy lubią i chcą pracować. Każdy niech zacznie od siebie a nie od innych, jeżeli masz zła bazę to kogo to wina? Sam taką przygotowałeś z kosem pod RTM2. My siedzieliśmy nad tym długo i nie mieliśmy takiej sytuacji. Najlepiej aby kasa wpadała za nic i biadolić jakie to wszystko złe. Sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna. Głowa do góry i do przodu.

Ninius
@xxx

(usunięte przez administratora)- ładnie wymyśliłeś list do redakcji.(usunięte przez administratora)

Przyszłość Cyganka Ci powie

Cysio wystawia Grzesia, bo sam zielonego pojęcia o TT nie ma. Hurtu nie zna, klientów też. Grzesio zaraz będzie winny, Cysio już pewnie do Roba biega i mówi jak on się stara, tylko ludzie wilki. To samo w modernie zrobił. Także Grzesio zaraz będzie miał ciepło, Cysio będzie głośno krzyczał w biurze, jak on to po TYM Grześku musi sprzątać teraz.... potem pociumka na głos BB, bo oba blisko Roba, przeklnie finanse i pensyjkę uratuje. R bedzie chciała wtrynić swojego z UL albo Pepsi. Historia zatoczy koło. Pensje i Audi się uratuje.

Ph0

Jakie zestawy Świąteczne otrzymaliscie od swoich Kos???

Ph
@Ph0

Rut tu market ver. 192.2

Nie pierwszy raz. Podobno giną na hurcie ;)

Ph zwykły

Prokuratorem to się zakończy. Trzeba zapisywać. I być na baczności.

Ph zwykły

Dla Ani Avon to kiepska informacja. Renia, Cysio...

:) :) :)

Mega!!!

Wedel
@:) :) :)

A jak idą batony?

Krówka z pola

Hmm, patrzę sobie - jak z tą La Cica taki sukces rynkowy, to ja się już nie dziwie dlaczego u nas jest jak jest. Rety czy tylko ja to widzę? Z łapanki na to 4-te piętro trafiają ludzie?

Południe
@Krówka z pola

Na interwiu zapomnieli zapytać :) a szkoda :) Na Kadrowa męczy jakimiś z kosmosu pytaniami, a tu takie przeoczenie :) Może da po kartonie na lokacje to dodamy po sztuce do flaszek? Możemy też pohandlować, marżą się podzielimy.

@Południe

Mają na tym 4p jeszcze czas na robotę?

Kasa

Ile zarabia Renia za to co robi a raczej nie robi, jak obstawiacie?

Czubek

Gigantyczna przegrana Reni. I ona wie czemu :)

PepsiCo

Co wy mówicie przecież R to zasłużona wazeliniarka u Roba i co porażka. Nie udało się wkręcić następnego kolesia z PepsiCo? To niemożliwe.

Cypis-X

Podobno KOMEKS wymyślił, że będziemy żenić KRUPNIOKA. Taniej i bezpieczniej w produkcji. Zatem od jutra Krupnioki, do kartonu musztarda gratis i węgiel do grila.

@Cypis-X

I batoniki wiadomej produkcji :)

Eureka
@Cypis-X

Chyba pomysł samego Presesa! Za genialny na Cypisa :)

PH

Ruszam do boju zarabiać na pensje 4 piętra, na ich fury i paliwo. Ich szczęście, moim szczęściem! (usunięte przez administratora)

PH1
@PH

Ja zarobie na myjnie :)

@PH1

Zarobione?

Siema_masie
@PH

Ruszaj ruszaj bo zaraz zmiana struktury w dziale handlowym wiec moga byc to ostatnia okazja zarobic .....Firanki chcą ostrych cięć i ograniczenia kosztów szczególnie na sprzedaż:(

@Siema_masie

A może zaczekiby tak od siebie?

Zostaw merytoryczną opinię o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kołaczkowo

• Jak się pracuje w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ