Browar Fortuna Sp. z o.o.

Miłosław

Opinie o Browar Fortuna Sp. z o.o.

beer

Piłem do wczoraj Fortuna Czarne. Do wczoraj. Smak słodzika ponad wszystko. I to piwo znacznie ponad 3 zł. Teraz pewnie będę sięgał po piwa powyżej 5 zł lub przemogę lenistwo i zacznę robić swoje. ŻAL !!!! Chęć zarobku przewyższyła jakość !!!!

f

Kapsle do butelek szczerze mówiąc hoooyove !!!! Goovnianie się otwierają !!! Butelki, żeby było taniej i lżej dmuchane pewnie w Czechach. Ale kapsle to porażka !!!

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Elektromechanik do pracy we Wrześni. Co możecie powiedzieć na temat pracy w firmie na tym stanowisku?

fix

Brak profesjonalizmu w wielu kwestiach, w tym w podejściu do umów i płatności za pracę. Umowę którą do nich wysłałem, zgubili. Płatność realizowali ponad dwa miesiące. Podejście jednej z pań z doświadczeniem w korporacji piwnej to "nie chce mi się chodzić po podpis do szefa". Żart z człowieka. Omijać i jeszcze raz omijać.

Niezadowolona
@fix 01.02.2017 17:32

Zawsze kupowałyśmy piwo Fortuna ale ostatnio na spotkaniu ze znajomymi moja córka znalazła stary zardzewiały kapsel od innego piwa który pływał w zamkniętej butelce , mamy butelkę do wglądu. Oj slaba to wkładka do piwa teraz myślimy gdzie to pokazać. Pozdrawiam.

wari

fortuna ostatnimi czasy mocno posunęła się do przodu

Piwowar

Witajcie, zostałem zaproszony na rozmowę w charakterze mistrza produkcji w Fortunie. Jestem doświadczonym Piwowarem. Czy ta "zła atmosfera" i niskie pensje i śmieciówki o których piszecie to prawda? Pozdr.

wysokiPrzystojny

czy firma wymienia kierownictwo? ogloszenia sa w prasie? co sie dzieje jak to wyglada dzisiaj, czy warto tu aplikowac?

Miłosław

Witam. Chce się dowiedzieć jak wygląda obecnie możliwość zatrudnienia się w Fortunie w Miłosławiu? Niby szukają ludzi do pracy,ale odezwali się dopiero po miesiącu składałam z kuzynką do mnie zadzwonili a do niej jeszcze nie. Ja mieszkam na miejscu ona w Winnej. Może ktoś napisać z obecnych pracowników jak wyglądają zmiany,czy soboty i niedziele wolne? Z góry dzięki.

heh

To jakas porazka. Zadzwonil jakis koles z zaproszeniem na rozmowe. Miejsce spotkania restauracja w Ikea.... Gratuluje podejscia :) Niezla firma skoro nie stac mawet na wynajecie salki konferencyjnej w hotelu... Zenua :)

zaciekawiony

Panda na gazie z gps, 1700 netto

xoxo

witam czy moze ktos mi napisac jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? bede niezmiernie zobowiazany. Chodzi mi o atmosfera, zarobki, warunki i czas pracy

piwo

Może mi ktoś powiedzieć ja wygląda sytuacja na stanowisku PH, ciekawi mnie kasa, teren do obsługi, obowiązki, plany itd..... Pozdrawiam

ftrans

Ze sztucznymi uśmiechami dyrekcji się zgadzam, strasznie potrafią człowieka wkurzyć jak wszystko ładnie pięknie a na koniec miesiąca masz po premii...Jeszcze niedawno uśmiechali się do ochrony, a wywalili ich z dnia na dzień na zbity pysk bo trzeba było oszczędności... Może będziemy kolejni? Zatrudnianie niepotrzebnych ludzi do biur, a nam na produkcji mówi się że nie ma kasy na podwyżki. Trzyma mnie tu tylko to że w Miłosławiu nie ma pracy, a dojazd to kolejne koszty. Perspektywa jest nie wesoła, generalnie nie polecam, chyba że ktoś ma nóż na gardle...

nikt

o nieukach alkoholikach i życiowych nieudacznikach przesadziłeś pracuje tutaj już dłuższy czas może i fakt dyrekcja kierownictwo stosunek do pracy którą wykonujemy powinni zmienić oraz pensje, ale Ci którzy w Browarze pracują należy im się wielki szacunek bo wykonują prace z poświęceniem i rzetelnością! Ja się czuję urażony taką opinią jako pracownik Browaru, bo ukończyłem szkoły jestem wykształcony człowiekiem jak i inni!

może nie wszyscy są aż tak straszni w tej firmie a napewno nie zwykli pracownicy.Ale dyrekcja masakra uśmiechają się sztucznie i fałszywie jak nie masz matury jesteś nikim albo jak nie siedzisz im cały w [usunięte przez moderatora] i te umowy zlecenie nigdy się nie kończą a kasa szkoda słów 400zł po dwuch tygodniach pracy a i tak nie dadzą na czas bo nie ma.Jeszcze tam pracuję i widze te kobiety które 8 a czasem 10 godzin noszą te skrzynki szok a oni mają pretensje o położony kartonik na ziemi bo to już ogromny bałagan że niby oni tacy porządni.KTO NIE MUSI NIECH TAM NIE IDZIE

rebeka

brawo nareszcie ktos napisal prawde alkoholicy nieuki dodalabym jeszcze [usunięte przez moderatora] wystarczy przyjrzec sie reprezentujacych te firme i postaciom im towarzyszacym na imprezach promocyjnych

Gundogan

Prawda jest taka że w Browarze pracują albo nieuki, albo alkoholicy, albo życiowi nieudacznicy. Pensja na poziomie najniższej krajowej, wyciskają Cię jak cytrynę w zamian nie dostając nic. O pomocy kogokolwiek nie ma co liczyć, kierownictwo porażka, nie mają o niczym pojęcia(szczególnie ten od utrzymania ruchu) biegają do biura i przesiadują na kawkach u żony dyrektora. Ogólnie nie polecam nikomu.

SCR

Okres kiedy w firmie najwięcej pracy a ludzie zaczynają się zwalniać. Nie trzeba nic więcej dodawać. Człowieka mają za nic, pomijając już te marne grosze, najgorsze jest podejście do pracownika który jest tam naprawdę nikim.

Aifam

Praca tragedia. Byłem tam na rozmowie i zrezygnowałem po tym jak usłyszałem stawkę godzinową i że będę pracował na zlecenie. Atmosfera jak na cmentarzu, odniosłem wrażenie że ludzie są tam zaszczuwani wręcz.

lukas

robota robota robota a siano w stosunku do tej roboty jaką trzeba robic bardzo małe

kostek

wszystko jasne. BYŁY pracownik. Za nic nie poleciał

Mój przedmówca chyba jest jakiś podstawiony. Praca w browarze to jakiś żart, ciągnące się umowy zlecenie, brak pieniędzy na cokolwiek, a stosunek dyrekcji do zwykłych szarych pracowników fatalny! Odradzam pracę tutaj chyba że naprawdę ktoś ma nie wesołą sytuacje materialną

Zostaw opinię o Browar Fortuna Sp. z o.o. - Miłosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browar Fortuna Sp. z o.o.