Opinie o United Beverages S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie United Beverages S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie United Beverages S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Beverages S.A. w Toruń

danio

I tak to z Polakami jest na wszystkich pracodawców psy wieszają a może tak do roboty byście się wzięli albo własny biznes otwórzcie to zobaczycie jaki to raj. prowadzę własny biznes i powiem wam że 50 % ludzi nie potrafi zamieść podłogi lub przyjść na czas do pracy kolejne 25% to udawacze że coś robią i tylko kombinują jak tu coś na lewo zrobić.

MARIAN

mieli NAS nie sprzedawać-SPRZEDALI,po sprzedaży mieli nie zwalniać -ZWALNIAJĄ ,miało być dobrze-jak będzie PANIE G

Rafał

Janus, który deklarował, że nigdy i nikomu się nie sprzeda, Janus, który ustami G.Ł. zawsze i przy każdej okazji podkreślał, że jest polską firmą, sprzedał się. I to komu! Nie uwierzycie, kto jest faktycznym właścicielem Janusa. Znienawidzony niegdyś przez G.Ł. William C., założyciel i były prezes CEDC. Co za ironia, co za hiopkryzja. I co z tą polskością, gdzie te ideały, tak szumnie głoszone. Żal. Janusa kupiła spółka Pana Williama, W.C. Holdings zarejestrowana na Cyprze. Dodać należy, że Pan W.C. stracił CEDC za długi i obecnie firma ta jest w rękach Rosjan. Pytanie kiedy Janusa spotka podobny los.

Hol...

Niedługo Janus będzie sprzedany dużej zagranicznej firmie. Kilka głów się posypie, sztucznie podtrzymywane stanowiska dyrektorskie bo ktoś jest kogoś kolegą również się skończą.

allonso
@Hol...

Nie masz pojęcia o tym. I naucz sie ortografi dopiero zabieraj głos. Musiałeś być niezłym DUPOLIZEM..HEHEHEHE. SKORO TAK CHWALISZ TAK BEZNADZIEJNĄ FIRMĘ.Robisz z siebie Janusowego błazna. PRACUS SIE ZNALAZŁ HE HE HE

United Beverages S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji - 2 zmiany !. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Niemniec

witam tak sobie siedzę na tym forum szukając opinii o innej firmie i postanowiłem sprawdzić co ludzie piszą o Janusie i co oczywiście jak wszędzie same złe opinie bo pewnie każdy by chciał dostać 5000 zł za nic nie robienie opinie wcześniejsze co jak sadze pisali byli handlowcy co narzekali na pensje odp jest prosta trzeba umieć sprzedawać to też byście zarobili Byłem pracownikiem najniższego szczeblu tej firmy i na pewno szykowałem nie jedno zamówienie wypracowane przez was i powiem szczerze że porażka to wasza była sprzedasz pracując 8 godzin i robiąc zamówień do 30 kejsów to wstyd ja jako długo letni pracownik firmy Janus polecam firmę wszystkim tym co umieją pracować i Janus - jest wzorem firm jakich w Polsce jest już nie wiele zostało I PROSZĘ MACIE WYPISYWAĆ TAKIE BZDURY I WPROWADZAĆ INNYCH ZAINTERESOWANYCH W BŁĄD I NIECHĘĆ DO PRACY TO DARUJCIE SOBIE STRATĘ WASZEGO CZASU NA PISANIE A WYKORZYSTAJCIE GO DO PRACY

Witam, napiszecie coś o konkretach jaka podstawa, auto, gps itp.

lolo

są premie, jak se wypracujesz

prac

uwaga na firme Janus, przedstawiciele biora kase na kp, przyjmuja zamowienia a pozniej ktos z gory zakazuje realizacji wysylki. A pracownik sie tlumaczy za marny grosz [usunięte przez moderatora] z czlowieka robia, [usunięte przez moderatora]

on

Narzekacie a nie macie na co ja zarabiam 2500 zl a jestem zadowolony z pracy kierowcy.

użytkownik Corsy

Ktoś wie co z nowymi autami....są, będą, -czy można będzie kupić swój używany dotychczas...

baba

faktycznie janus znalazł się rankingach polityki i rzeczpospolitej na premiowanych miejscach. duże uznania dla wszystkich pracowników i ich pryncypałów. w ciężkich czasach i mocnej konkurencji eurocas (usunięte przez administratora) zrobiliście bardzo dobry wynik.

DUCH - AM

Od dawna czytam to co tu sie dzieje... MÓWCIE co chcecie ale kto jak mowi - o nim samym świadczy...jak pracuje tak wynagradzany jest, jezeli zle wam może pośredniak będzie Waszą ostoją. Wiem jedno!!! wielkość zrealizowanej przez Janus S.A. sprzedaży za 2011 rok pozwoliła NAM znaleźć się w tym gronie. „Polityka” sklasyfikowała nas na 406. miejscu, „Rzeczpospolita” – na 487. Pytan wiecej nie zadaje, a jezeli nie pracujecie a dołki kopiecie to szacunek dla tych co Was [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

zawiedziony

Szczera racja jak siedzisz cicho i [usunięte przez moderatora] to jest ok , nie można miec własnego zdania; będąc na spotkaniu z [usunięte przez moderatora] straciłem zaufanie do tej firmy ; nie wiem jak określic człowieka na takim stanowisku który nie potrafi dobrac słów w czasie swej wypowiedzi . Teksty typowe z rynsztoku takie jak [usunięte przez moderatora] uwłaczają godnosci tego człowieka , firmy którą reprezentuje, ale co się dziwic takie prostactwa wynosi się z domu. Proszę Pana proszę pomyślec na przyszłosc może jakis kurs by sie przydał od autoprezentacji i wizerunku , bo to co Pan reprezentuje w tej chwili to tragedia i to [usunięte przez moderatora], co za kraj......

Grobleski

firma tragedia, nie szanuja nikogo, najdrozsza firma na rynku, zawsze na samym koncu, zero organizacji, beznadzieje zarobki, nie polecam

Była z Łodzi

Cała prawda o Janusie tu wypływa na światło dzienne. Już trochę temu tam pracowałam i widzę, że się nic nie zmieniło.

Uwaga do obecnych ph firmy janus!!! Jezeli masz zamiar sie zwolnic to droga koleżanko czy kolego nie licz na duże pieniądze za urlop bo to ze sie zarabiało po 2800 netto co miesiac to nic bo i tak (usunięte przez administratora) y zapłacą od najnizszej krajowej!!! Piekne umowy dają w tej smiesznej firmie-1500 brutto:-) Transport-padaka! Palmtopy to istna kpina-chodza kiedy chca,taka niby duża firma a takie (usunięte przez administratora) daje swoim ph,Na kartkach trzeba pisac jak nie ma zasięgu a jak juz zasięg jest to tez nie wiadomo czy zatrybi;-) Drogie koleżanki i koledzy odradzam tą firme bo są po prostu słabi i tyle w tym temacie!!!Myśle ze nikogo nie obraziłem bo nie o to mi chodzi a o to żeby napisac prawde!

obserwator

Macie racje pan [usunięte przez moderatora] niezle doi janusa. Mam nadzieje ze te brudy wkońcu wyjda na światlo dzienne i zaplaci za wszystko co przygarnoł na swoje sklepy!!!

mały

Ludzie nie zawracajcie sobie głowy tą firmą! Cały czas kłamią!

absolwent

od kiedy na stanowisku jest [usunięte przez moderatora] to spada populacja firmy ma swóje sklepy i tylko doi firme a tak nie powinno być ja kiedyś robiłem duże zakupy w firmie ale [usunięte przez moderatora] spadek sprzedaży myślę że warto pomyśleć nad zmianą a większość klientów powróci najlepszy PH [usunięte przez moderatora]

marek

Nie ma co sie obrażac i napinac na Janusa! Firma jest po prostu nastawiona na sprzedaz swoich produktów i tyle i jesli je sprzedajesz to zarobisz a jesli nie masz rynku pod te produkty to firma nie dla ciebie kolego czy kolezanko. Faktycznie na początku płaca w miare ok. ale pożniej to śmiech. Janus powinien postawic na sprzedaz swoich produktow i wycofac sie z reszty bo jest słaby z reszta asortymentu!!!! Dobre pieniądze zarabia tylko paru ph a reszta to zapomoga:-))) Słaba firma-odradzam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o United Beverages S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w United Beverages S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy United Beverages S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w United Beverages S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

United Beverages S.A.