Janus S.A.

Lublin

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Janus S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janus S.A.

Andrzej

Póki takie monstrum jak Pan [usunięte przez moderatora] czy Pani [usunięte przez moderatora]. będą wykorzystywać hurtownię w Lublinie do własnych celów, dopóty firma JANUS będzie źle postrzegana, a opinie napisane powyżej wszystkie są prawdziwe!

Obiektywny

Nie rozumiem właścicieli tych firm. Dlaczego są tak zaślepieni i zatrudniają niekompetentnych ludzi. Do kierowania firmą powinni być zatrudnieni menedżerzy z prawdzwego zdarzenia, z odpowiednim wykształceniem i profesjonalnym przygotowaniem. A to są [usunięte przez moderatora] żerujący na cudzej pracy. Kury chodować takim a batem niech krowy poganiają. Z drugiej strony tylko współczuć takim jak będą skazani sami na sibie. A przyjdzie niebawem taki czas.

Marlena

Pani [usunięte przez moderatora]. i Pan [usunięte przez moderatora]. to największe cwaniaki i [usunięte przez moderatora] ludzi. My musieliśmy sprzaąać u nich w domu, robić zakupy, gotować posiłki-wszystko w ramach obowiązków służbowych-bez zapłaty. Pani [usunięte przez moderatora]. zarabiała ponad 14 tys. a ten jej [usunięte przez moderatora] nie znający się na pracy blisko 5 tys. To był cyrk nie praca-dlatego firma musiała zostać zlikwidowana, bo zabrakło pieniędzy dla uczciwych pracowników.

zawiedziony

Początek był obiecujący nowa hurtownia , nowe możliwosci , miejsce ludzie (choc nie do końca) . Większośc osób wraz z główną dowodzącą panią dyrektor [usunięte przez moderatora]. pezeszli z dawnej hurtowni która mieściła się również w Lublinie i upadła z dnia na dzień !? O tym że nie równo są traktowani ludzie z biura i magazynu chyba nie muszę pisac bo to jest normalne u pani [usunięte przez moderatora] ; kobieta twierdzi że żyję tą firmą i buduje ją od podstaw wręcz Kocha. Nie zauważa iż nie wszyscy muszą kochac swoją pracę tak jak ona , pomyślała byczasami że ludzie tam pracujący mają swoje życie poza pracą dzieci , dom ,rodzinę. Przechodząc do setna ciągle szukają oszczędności chyba na ludziach którzy zarabiają najmniej czyli magazynierach , ponieważ od początku pracy w tej firmie nie dostali żadnej premii np; za grudzień a w innych oddziałach mieli wszyscy premie włącznie z magazynierami , więc się PYTAM jaką mają miec ludzie motywację do dalszej pracy . Zastepca pani [usunięte przez moderatora]. pan [usunięte przez moderatora] około 4tys. z premią na rękę PYTAM SIĘ ZA CO człowiek w podeszłym wieku który powinin " odpoczywac" zarabai tyle co 4 magazynierów razem wziętych . Panowie z głównej siedziby OBUDZCIE SIE popatrzcie jak jest w tym oddziale na miłosc Boską. Ludzie myślą o zwolnieniu się z takiej firmy a niektórzy już sie zwolnili jakis czas temu :) Ogólnie obłuda , żle obsadzone stanowiska głównie chodzi o biuro ludzi którzy nie znają sie na swojej pracy "znajomki", nie równe traktowanie pracowników (wynies ,przynies , pozamiataj itp.). Premie rozdzielane przez panią Z ;nie powinno tak byc jak się jest osobą uprzedzoną co do wykonywanej pracy przez innych. Jedynie sprawną komórką dobrze działającą jest magazyn zarządzający przez Pana [usunięte przez moderatora] i niestety są najbardzie pokrzywdzeni ( mały magazyn , brak wózka ,rozładunki ręczne , mierne wynagrodzenie nie adekwatne do włożonej pracy itp.) Ogólnie nie polecam tej firmy , tego oddziału w takiej formie jak jest naszczęscie ja juz tam nie pracuję i bardzo się z tego cieszę :)

Zostaw opinię o Janus S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janus S.A.