ZUS - Toruń

Opinie o ZUS - Toruń

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o ZUS - Toruń zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

kandydatka

Byłam pierwszy i ostatni raz na rozmowie w Toruniu ogłoszenie wykształcenie średnie przyjmują do pracy tylko z wyższym bez wiedzy wprowadzanie w błąd brak profesjonalizmu nie polecam nikomu

ania
@kandydatka 19.02.2016 12:27

W ZUS Toruniu byłam pierwszy i ostatni raz . Miałam wyższe wykształcenie i doświadczenie i nie dostałam tej pracy. W czasie rozmowy rekrutacyjnej zostałam poinformowana że dyrektor podejmuję decyzję, kogo zatrudnić. Dyrektor nie był na teście ani rozmowie, ale decydował. Nie wierzę w uczciwość przy zatrudnianiu tam.

Monika

Do COT-u przyjmują tylko z wyższym wykształceniem parodia kto im się zatrudni na telefon po studiach chyba że na chwilę i szuka dalej dlatego jest taka rotacja piszą wykształcenie średnie i wybierają tylko wyższe po co ta obłuda.

ania
@Monika 19.02.2016 14:02

Starałam się o pracę w ZUS, bez znajomości nie ma szans dostania pracy we Włocławku. Studia wyższe ukończone na uniwersytecie mi nie pomogły. Przyjęli osobę po znajomości. Rozmawiałam z innymi osobami starającymi się o pracę w ZUS mówili to samo. Biorą po znajomości.

Zusiara

Kierownictwo masakra pracownik zrobi błąd - masz po premii, nie wspomnę o tym że wszyscy robią wszystko mówię o inspektoratach bo oddział ma specjalizację. Czekam może Pani prezes w końcu wymieni kierownictwo nie tylko w oddziale ale i w inspektoratach. Pracownicy są zawaleni zadaniami, ale to oni mają złą organizację pracy i nie spełniają wymogów firmy. Idziesz do kierownika, zgadzasz problem, prosisz o pomoc i słyszysz że to nie jest koncert życzeń. Wiem jedno, że gdyby kierownikowi lub dyrektorowi przyszło opracować sprawę, zarejestrować ją w ciągu 5 dni od daty wpływu do ZUS to wszyscy nie spelnialiby wymogów firmy. Na pewno nikt nie rwalby się żeby im pomóc. I nie pamiętam żeby kiedykolwiek ktoś pochwalił zawsze wszystko źle i mało,mało,mało.... najlepiej jakbyś siedział w pracy 24 godziny na dobę. Pani prezes zrób coś aby polepszyć warunki pracy

asd

Ostatnio byłam na rozmowie w sprawie pracy. Wymagali żeby kandydat miał doświadczenie zawodowe w dziale prawnym i do takiego też działu była też rekrutacja. Wkurzyli mnie bo proponowali 1700 zł brutto a w dziale prawnym pracowałam kilka lat, tyle że w innej firmie. Nie polecam ZUS-u w Toruniu.

Gall anonim

Jeżeli nie zależy Ci na szacunku przełożonych i uwielbiasz niepłatną pracę po godzinach - gorąco polecam, ta praca jest właśnie dla Ciebie. Wymagają zaangażowania, wiedzy, poświęcenia w zamian za 1700-1900 brutto. [usunięte przez moderatora], nie pracodawca.

Zostaw opinię o ZUS - Toruń - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUS - Toruń