Opinie o Nestle Polska S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nestle Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Toruń

nowa

dobry pracownik -czyli piesek kierownika Panie Jerzy.

jerzyk
@nowa

"Jerzy 16.03.2018 19:11 Dobry pracownik zawsze poradzi sobie i jeszcze dobrze zarobi." LUDZIE TU REFERATY PISZĄ NA TEMAT PRACY W TYM ZAKŁADZIE A ten zdanie napisze i myśli, że błyszczy to nie zaklad to "z.o.o", partnerstwo z nestle niech nestre teraz obrywa za kłamców i krętaczy.

Jerzy

Dobry pracownik zawsze poradzi sobie i jeszcze dobrze zarobi.

jerzyk
@Jerzy

Jerzy ... zejdz na ziemie albo dalej się ośmiszaj, dno nic więcej.

Dramat

Pracowałam..nie polecam...ludzie bardzo fałszywi,atmosfera beznadziejna..pieniądze -najniższa krajowa,więc za te pieniądze można znaleźć inną pracę.

Ktośtam

Odradzam prace jako pakowacz w Grębocinie. Przez pierwsze miesiące wszystko jest ok, później jednak okazuje się ze nie jest tak kolorowo. Jeżeli nie ma pracy siedzimy z przymusowym wolnym w domu i NIE MA ZA TO PŁACONE. W jednym miesiącu jeżeli jest dużo pracy można zarobić powyżej 2/3 tysięcy a potem przez 3/4 miesiące żyje sie ledwo za 1tys. Odradzam również ze względu na ludzi który są bardzo fałszywi i poniżają innych, nie wspominając o traktowaniu przez kierownictwo do których nie można isc z problemem bo maja to ewidentnie GDZIEŚ. Straszny wyzysk za śmieszne pieniądze.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nestle Polska S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
OBSERWATOR

brak zmian na lepsze. Od 10 lat patrząc na daty opinii innych ludzi do bieżącego roku tylko gorzej, to co się zmienia w pacyfiku to firmy zewnetrznę, traktowanie dno, nacisk na pracownika wyzysk i tworzenie sztucznego stresu, pracownicy maja nakaz zgłaszania potęcjalnie niebezpiecznych sytuacji, w praktyce wygląda to tak, że kiedy pracownicy pacyfiku mało piszą , są ciśnieci przez kierownictwo. Z góry wszystko leci na pracowników firm zewnetrznych i to oni obrywają.Z dnia na dzień boisz się, że jutro już nie będziesz pracować, mobbing, stres, z dala od tej firmy .... PS- oficialnie pacyfik, nie przyjmuje pracowników, ewentualnie migracja jest z zewnetrznej do pacyfika, ta firma już by nie istniała, gdyby nie fakt, że napedzaja całe rodziny , które są zatrudnione, no bo czego sie nie zrobi dla krewnego, a góra śrubę dokręca, "póki koło się kręci, wóz jedzie", dlatego taka cisza się zrobiła, a mobbing idzie pełną parą.

kosa

pracowałem - nie polecam

piernik

Witam Jakie są zarobki na produkcji....??

Żaba

Pracowałem wiele lat , od początku , zdobyłem wiele nagród i tak mnie olano , gdy władze dyrektor T.W , to zakład jakby był pod jego władzą !!! Myślę że prezes musi wykonywać to co co góra każe , tam gdzie powstał pan T.W .Bardzo żałuje że tak dobra firma traci wiarygodność wobec społeczeństwa Toruńskich obywateli.T.P.M , T.W. zrobi z tego zakładu swoją zabawkę , której nie miał!!!Bardzo mi przykro!!!

Szczerzy

Tak a administrator szczerą prawdę o firmie z dnia 14.11 usunął. T.W. maczał w tym paluszki.

Manferd

Pracuje tam moja bliska znajoma. Na trzy zmiany i zarobiła 1300 zł z groszem :)) to jest jakiś skandal haha. Wielka korporacja światowa i takie zarobki? sprzątaczki zarabiają więcej w polsce a niżeli w tej firmie pracownicy produkcyjni z kilkuletnim stażem.

kejora
@Manferd

Kłamstwo!!!! Nie bronię tej firmy ale ta twoja znajoma nieźle zaniżyła swoje zarobki. ...Nie jesteś pracownik to nie pisz bzdur. Moja pierwsza wypłata w 2008 roku wyniosła 1460 zł na okresie próbnym , a ty zabierasz głos 6 lat poźniej. Wniosek jest jeden nie należy podchodzić na serio do jakichkolwiek wposów na tego typu forach

ŻABA

Bez utrzymania ruchu [dobrych fachowców] ta firma ma małe szanse.Firmy zewnętrzne zjedzą zarobek tego zakładu.Zresztą firmy zewnętrzne też nie chcą pracować! Prezes tej firmy dał pochopnie władze nowemu dyrektorowi , który ma pracowników za nic. Panowie z utrzymania ruchu nie dajcie się!!!

żaba

Tak to prawda!Ci co pracują w utrzymaniu ruchu to im trzeba współczuć!

zdzichu

Firma poszukuje pracownika produkcji, czy może ktoś napisać na jakie można liczyć zarobki, benefity itd.

pracownik cpp
@zdzichu

możesz liczyć na najniższą krajową przy podpisaniu umowy, po 3 miesiącach może 50 groszy więcej. Jedynie co to naciągniesz nieco na nockach i w niedziele. benefity jakieś są ale nic rewelacyjnego, luxmed za 10 zł, multisport za 35 i program emerytalny??? Generalnie to za takie pieniądze znajdziesz lepszą pracę nie w systemie 4 brygadowym

Aneta

@torunczyk chyba w tej chwili Nestle Polska nie prowadzi takiej rekrutacji. Oprócz tej, o której wspomniałam - można aplikować na stanowisko pracownika administracji magazynu. Trzeba mieć jednak dwuletnie doświadczanie w takiej pracy. Może warto skontaktować się z firma w tej sprawie?

Aneta

@Toruńczyk obecnie firma prowadzi jedynie rekrutacje na stanowisko lidera produkcji - tam wynagrodzenie zapewne wygląda zupełnie inaczej, niż na takim szeregowym stanowisku. A jakim stanowiskiem ty osobiście jesteś zainteresowany?

torunczyk
@Aneta

Pracownik produkcji- operator

Toruńczyk

Witam Jak wygląda praca w Toruniu na produkcji -pakownie i jakie są tam zarobki?

Aneta

@człowiek Jeśli chodzi o produkcję, to obecnie poszukiwany jest Lider Zmiany Produkcyjnej do pracy w Nałęczowie. Chętnie dowiemy się od osób tam pracujących, czego mogą spodziewać się kandydaci, którzy na tą pozycję zaaplikują.

człowiek

Czy obecnie zatrudniają na produkcję?

Romek

Gdzie się składa cv na produkcje?

zly

Na przedstawiciela handlowego nie polecam tej firmy. Nagle podnieśli plany o 10 % i myślą ze się zacznie więcej sprzedawać..... Podstępni i perfidni pseudo - menagerowie. Wypytali nas co nas boli co nam przeszkadza w pracy a potem właśnie w tych obszarach "dokręcili śrubę" Ogólnie to powinno być stanowisko mobilny fotograf pólek i ekspozycji których nie ma...... Każdy nowy PH będzie miał bardzo ciężko - zastanie olbrzymie długi na sklepach bo firma nie wymienia towaru. Za nic nie płaci na sklepach a chcialaby zeby w sklepie byly tylko płatki. Dodatkowo zatrudniają przez firmę zewnętrzną. W tej firmie zarobki nie rosną tylko spadają. Tzn rosną ale wraz z podwyżką 50pln/miesiac wiąze sie obniżka premii o 400pln/miesiąc..... Szkoda czasu. Niedługo będzie pełno ogłoszeń bo mnóstwo ludzi odejdzie. Zresztą taki mają plan żeby "wypchnąć" długoletnich pracowników i zastąpić nowymi za 2200 brutto Żal pisać bo jeszcze 3-4 lata tamu jak by ktoś powiedział coś złego na TP to pierwszy bym przywalił. Nigdy tu nie było łatwo ale było uczciwie i nawet "rodzinnie" Wszyscy się znali ufali sobie i byli uczciwi oraz szczerzy wobec siebie. A teraz tylko fałszywe uśmiechy, darcie mordy wiecej wiecej wiecej sprzedaży, ekspozycjii standardów półkowych a tylko mniej mniej mniej kasy na działanie na sklepach Jak ktoś nie ma pracy to na przeczekanie TAK. Ale pod żadnym pozorem nie zmieniajcie pracy na TP - bo raczej tylko można sobie pogorszyć PS: Opinia dotyczy nie tyle Nestle Polska co Toruń Pacific

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Nestle Polska S.A.