Opinie o Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska w Bydgoszcz

Kamilek

Ja lubię pracować za (usunięte przez administratora), koło pracy przyjeżdżają fajne furcinki to mogę czasem sobie popatrzeć na czerwone renault clio i pochwalić się kolegom autkiem. :) Bardzo polecam pracę tutaj!

PK
@Gość

Warunki zatrudnienia indywidualne od doświadczenia w zawodzie. Mówić można różnie, czytając różne opinie ale właściciel jak ma dobrego pracownika chętnie dokłada. Nie obiecuje gór tylko to na co się umawia co miesiąc jest wypłacane. Przede wszystkim jest słowny. Patrząc na konkurencję „pensja normalna i premie co miesiąc w zależności od wyników” i czytając opinie innych przeważnie coś do premii zabraknie. Tutaj to co się mówi jest płacone. Na podstawie opinii gowork różnych serwisów uważam, że Makarewicz jest jednym z lepszych pracodawców w Bydgoszczy.

Nowy wpis

Chętnie spróbowałbym się przyjąć za mechanika, na stronie widziałem ze jest ogłoszenie. Ciekawi mnie czemu nie wspomnieli o doświadczeniu ani słowa, nie trzeba go mieć?

Kamilek

Rafał
@Kamilek

Chyba nie pracujesz żeby popatrzeć na inne samochody? Tak serio to jakie masz obowiązki i warunki? Czytałem że dają premie od obrotów? Ile teraz można wyciągnąć jak się człowiek stara i jest wydajny?

PK Nowy wpis
@Rafał

Obowiązki to wykonywanie zleceń zgodnie z technologią producenta. Warunki jak na te czasy całkiem spoko. Pensja ustalana indywidualnie, z której idzie wyżyć. Pracodawca w porządku, Kierownictwo również. System premiowania satysfakcjonujący, co miesiąc można otrzymać premię. Atmosfera miła i każdy sobie pomaga.

Gość Nowy wpis
@PK

Dzięki za info. Czyli na rekrutacji można negocjować warunki wynagrodzenia skoro podejście jest indywidualne? A jak z podwyżkami? Zdarzają się przynajmniej raz w roku czy to co się już ustali na umowie zostaje na dużej?

PK Nowy wpis
@Gość

Hanna

Dziewczyny, któraś z was może mi napisać słówko o pracy na stanowisku Recepcjonistka? :) Właśnie szukają kogoś na to miejsce. Niestety nie widzę żadnych konkretów dotyczących widełek np :( Pisza o rozwoju zawodowym (szkolenia, certyfikacje) Któraś z was może rozwinąć te kwestie? Jak tam ogólne wrażenia na temat pracy?

Waldek

Kupiłem samochód Kia Sportage w Salonie samochodów używanych. Obsługa w pełni profesjonalna. Jakiekolwiek problemy czy wątpliwości były rozwiązywane bezproblemowo. Dziękuję Panu Adamowi za profesjonalizm. Z auta jestem bardzo zadowolony. Polecam salon.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska kandydat na stanowisko Mechanik Samochodowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Małgorzata

ktoś coś pisał o jakimś zezwalaniu na pewne rzeczy przez szefostwo, więc tak naprawdę mają luźniejsze podejście do pracownika? pytam, bo ogłoszenie na handlowca jest i chcę w bieżących warunkach się zorientować. po pierwsze czy faktycznie tylko na uop można być? ktoś próbował ugadać się na b2b? druga sprawa to zarobki... podacie widełki?

MK

Była to moja praca, którą wspominam z uśmiechem na twarzy. Zespół jest w większości niezmienny, atmosfera niegdyś rodzinna - nie jesteś pozycją w Excelu, Szef wie jak masz na imię, przywita się, porozmawia itp. W porównaniu do korpo to szok. :) Pieniądze były zawsze na czas, premia wypłacana w zależności od wyników/obrotów. Poniższe uwagi co do kierownika salonu to żart - bardzo w porządku facet, generalnie jak większość. :) pozdrawiam.

@MK

To jak było tak świetnie, to dlaczego odpuściłaś/es to miejsce? Dawno to było? Bo moze teraz się już coś zmieniło

MK
@Monika

@Monika przeprowadziłem się do innego miasta. Może i się zmieniło, ale ekipa w dużej mierze ta sama... :)

Danuta

Hej, jak wygląda praca w tym salonie na stanowisku sprzedawca nowych aut? interesują mnie zarobki, czy wynagrodzenie jest premiowane w zależności od ilości sprzedanych aut? Są jakieś minimalne progi sprzedażowe?

Renata

Firma jest najdłużej działającym autoryzowanym punktem dealerskim KIA Motors Polska. Umowa dealerska została podpisana w 1999 roku. Dealer Kia może pochwalić się zadowolonymi klientami. Chętnie przeczytam opinie od pracownika firmy, jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

Daro
@Renata

Doświadczenie? Wystarczy że chcesz pracować za miskę ryżu. Zresztą jak każdy mechanik w tej firmie.

Jarek
@Renata

Wystarczą dwie ręce i brak chęci pracy w sensownej firmie. Wówczas praca od ręki.

Kupiłem używaną kia cee'd i chciałbym podziękować panu Adamowi Bujanowskiemu za pomoc w zakupie i rzetelną obsługę.

Dawid

Bardzo przyjemna atmosfera pracy, mimo spięć i drobnych kłótni zgranie zespołu jest na naprawdę wysokim poziomie. Pan Kierownik serwisu naprawdę sumienny, pracowity i pomocny w stosunku do pracownika. Polecam jako miejsce pracy po prawie 2 letnim stażu w tym miejscu cieszę się z szerokiej możliwości rozwoju i komunikatywności między współpracownikami.

Henry

Kiedy pracodawca szanuje pracowników i stwarza im dobre warunki do pracy to klienci z całą pewnością wyjdą zadowoleni

Jarek

Jestem od wczoraj szczęśliwym posiadaczem nowej kia sorento!!! Zakup w salonie Makarewicz w Bydgoszczy i wszystkie formalności załatwiane z kierownikiem Panem Michałem przebiegły wzorcowo. Moje pytania i wątpliwości były rzetelnie i dokładnie wyjaśniane. Forma kontaktu wzorowa (email, telefon), wszystko szybko, na bieżąco. Rewelacja!!! Tak powinna wyglądać obsługa klienta w salonie samochodowym. To moja czwarta kia i przy takiej obsłudze - penie nie ostatnia :-). Polecam ten salon i profesjonalne podejście z pasją i zaangażowaniem.

zadowolony

Równie dobrze pracuje się w dobrej atmosferze więc polecam pracę w firmie.

Jako klient moge goraco polecic ten salon. Obsluga na bardzo wysokim poziomie. Kierownik Pan Michal to wzor perfekcji i uprzejmosci. Odwiedzajac uprzednio salony innych marek moglem o takim podejsciu do klienta tylko pomarzyc i w duzej mierze to zdecydowalo, ze dokonalem zakupu Kia i wcale tego nie zaluje. Goraco polecam!

Iwona

Chętnie się dowiem, jak się obecnie pracuje w salonie sprzedaży Kia Motors. Ile trwa okres wdrożeniowy? Będę wdzięczna za każdą opinię.

Czy dyżury międzyświąteczne w MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS obstawiają najmłodszymi stażem?

aaa

Nie ma na to reguły

Mikołaj

Przepracowałem rok w tej firmie, w salonie sprzedaży i coś mogę powiedzieć na temat tej firmy. Kierownik może i pracocholik, wymagający, ale oddany swojej pracy i świetny sprzedawca. Bardzo pozywtywny i pomocny człowiek. Gdybym miał możliwość jeszcze w innym miejscu z Nim pracować to bym się nawet nie zawahał. Naprawdę wielu mogłoby się od Niego uczyć podejścia do pracowników. Szkoda, że ktoś w taki sposób wylewa swoje żale skoro po prostu sobie nie poradził.

Witam. Tomq Myślę że wylewane żali za to że nie spełniło się oczekiwań odnośnie wyników sprzedaży nie powinno odbywać się w taki sposób. Oczernianie kogoś tak świadczy o twojej kulturze, a raczej jej braku. Rozumiem że lepiej być zwykłym tchórzem nabazgrolic coś na forum i podpisać się tajemniczym nickiem. No ale tak się jest bezkarnym. Niestety w twojej wypowiedzi widać straszny ból 4 liter. Bo jak twierdzisz pensja mała, prowizja słaba a jednak Pan Michał jest tam już długi czas jak i kilka innych osób. Śmiać mi się chce z Ciebie. Pozdrawiam cie serdecznie i życzę sukcesów w dalszym poszukiwaniu wymarzonej pracy... bo jak sądzę ciężko Ci dogodzić... MP

Natalia

Witam, ja jako pracująca tu osoba już ponad 4 lata wydaje mi się, że mam większe doświadczenie ze współpracy z kierownikiem/dyrektorem czy jak ktoś to pięknie ujął pracoholikiem :) . To, że jest pracoholikiem to tylko i wyłącznie jego sprawa, widać, że uwielbia swoją pracę i sprawia mu ona ogromną przyjemność, a to wydaje mi się jest w pracy najważniejsze! Co do wiedzy- ma ją ogromną o czym świadczyć mogą wyniki, jakie osiąga! Uważam, że ja, jak i każdy następny pracownik powinniśmy uczyć się od niego pokory, cierpliwości i indywidualnego podejścia do każdego Klienta! Jest wymagającą osobą to fakt, ale to nie jest nic złego, ja w przyszłości z pewnością podziękuję mu za to, ponieważ może to przynieść same korzyści :)

Zostaw merytoryczną opinię o Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska?

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska