JAWORSKI AUTO SP. Z O.O.

Bydgoszcz

Opinie o JAWORSKI AUTO SP. Z O.O.

Weronika

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w JAWORSKI AUTO SP. Z O.O.? Co możecie napisać więcej o przebiegu tego procesu? Jakie pytania usłyszeliście? Jak myślicie, jak najlepiej przygotować się do tego procesu?

mirek

Pracownik działu obsługi klienta serwisu blacharsko-lakierniczego potrzebny na ASAP do nich, także jak macie kwalifikacje to wydaje mi się, ze można startowac.

ad

pracowałem w serwisie i niby wszystko ok ale kierownik tego dzialu psuje atmosferę - straszny bufon zapatrzony w siebie.

Napisz jak wspominasz pracę w JAWORSKI AUTO SP. Z O.O. i czy dobrze traktuje się tam pracowników. Pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o JAWORSKI AUTO SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAWORSKI AUTO SP. Z O.O.