Opinie o Tomasz Pahl TDK Auto-Handel w Bugaj k. pobiedzisk

Tomasz Pahl TDK Auto-Handel
5 1 27 5 1
Krzysztof Nowy wpis

Nie wiem skąd tyle złych opinii, myślę jednak ,że to zasługa "życzliwych znajomych" (jak to w życiu bywa). Ja kupiłem w tym komisie auto i jestem bardzo zadowolony. Także z czystym sumieniem mogę polecić ten auto komis.

Jolanta Nowy wpis
@Krzysztof

Każdy ma inne wymagania - stąd taka rozbieżność opinii. Fajnie, że sam jesteś zadowolony z auta kupionego w TDK Auto-Handel. A czy wszyscy pracownicy tego komisu służyli Ci pomocą i dobrą radą?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Tomasz Pahl TDK Auto-Handel?

zadowolona

A ja kupilam auto ladnego tigana w sierpniu wlasnie w tym autohandlu i jestem zadowolona jechalam az z Gdyni po niego nie wiem moze mi sie udalo co prawda umowa na niemca ale to jest sprawa tego pana mi nic do tego autko spraawuje sie dobrze jak na swoj wiek wygladem bardzo ladny jakby mial z 5lat nastepne jak bede kupowac to wlasnie tam mimo ze daleko ja osobiscie polecam pan sprzedajacy bardzo mily

Kazimierz
@zadowolona

Skoro jechałaś po samochód, aż z Gdyni to chciałbym dowiedzieć się, jak w ogóle dowiedziałaś się o firmie Tomasz Pahl TDK Auto-Handel? Znalazłaś aukcje z interesującym Cię pojazdem, czy może w zupełnie inny sposób trafiłaś na ten komis?

Zadowolona Nowy wpis
@Kazimierz

Poprostu szukalam auta szczegolnie Tiguana i znalazlam na otomoto

Ilona

Pamiętajcie, że to forum dla pracowników, a nie dla klientów :) Jestem ciekawa jak pracuje się w TDK Auto-Handel. Dajcie znać jaki wymiar pracy i na jaką stawkę można liczyć?

Dla pracodawców
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Tomasz
Nazwa działu: Marketing

Mimo iż jest to forum pracownicze to wiele osób wyraża tutaj swoją opinię, więc zrobię to samo. Ludzie, którzy twierdzą iż krytyka jest wymuszona przez konkurencję to ameby umysłowe i to samo tyczy się ludzi pokroju "chcesz super samochód, idź do salonu" Upatrzyłem u Nich Lagunę 3 Po lifcie w wersji takiej jak chciałem. Szukam takiej od ponad miesiąca i tylko 3 znalazłem na portalu samochodowym. Po znajomości została sprawdzona poprzez VIN i dowiedziałem się, że przebieg może się zgadzać (pół roku wcześniej miał 5 tysięcy mniej). To mnie zachęciło i sprawiło, że pojechałem go obejrzeć z zamiarem zakupu. Przez telefon dowiedziałem się, że samochód nie uczestniczył w żadnej kolizji, a technicznie jest w 100% sprawny, a wręcz usłyszałem "jest w stanie idealnym". NIESTETY wszystko mijało się z prawdą. Po dotarciu na miejsce (Moja opinia nie trafiłaby tutaj gdyby nie fakt, że na podróż w obie strony straciłem ponad 8h) Laguna stała na miejscu i wyglądała naprawdę bardzo ładnie. Poszedłem do biura porozmawiać i poprosić o otwarcie... jedyne co to dostałem klucze do auta... zero jakiejkolwiek rozmowy przez cały czas spędzony na oglądaniu. Już po pierwszych oględzinach zauważyłem, że jeden element był malowany i ma około milimetr szpachli (przez telefon zostałem zapewniony, że nic nie było malowane). Po otwarciu maski ujrzałem piękny motor, za piękny i ciepły (chociaż prosiłem aby nie grzali go wcześniej). Wiele śrub, uszczelek, elementów pod maską były wręcz NOWE... to i pogięta rura (metalowa) pod maskownicą silnika sprawiły iż na 92% auto było uderzone i to dosyć mocno. Jednak mimo to uznałem, że skoro zrobiłem tyle kilometrów to się przejadę. Auto bez tablic, ale dostałem jakieś od innego auta i powiedzieli mi, że mogę się sam przejechać... nawet jak chciałem porozmawiać o tym samochodzie to "Nie mieli czasu" - tak usłyszałem, ale biorąc pod uwagę że było ich trzech, a ja jestem klientem to mogli chociaż wyjść kanciapy i odpowiedzieć na kilka moich pytań. Podróż samochodem okazała się błędem... wrzucając wsteczny bieg okazało się, że samochód rzuca jak galaretką na torcie. Na moją opinię na temat usterki samochodu dostałem odpowiedź "jak my jeździliśmy to było wszystko dobrze", albo "Nie jesteśmy mechanikami, nie znamy się". Zostałem zapewniony o tym, że pojazd jest w super stanie, a okazało się że w takim nie jest. Objawy wady były tak widoczne, że nawet dziecko by to zauważyło. Tak więc wyciągając wnioski z tego co napisałem: W komisie tym pracuje 3 mężczyzn, którzy pokazali że są typowymi burakami i bucami. Dodatkowo Nie potrafią powiedzieć prawdy odnośnie sprzedawanej rzeczy i na typowym skrócie próbują zarobić, oszukując tym i kłamiąc klienta. Mam nadzieję, że karma ich spotka i szybko zamkną to złomowisko. Odradzam każdemu odwiedzenie tego "komisu", chyba że ktoś lubi ryzykować. -Plusy: Brak -Minusy: Wszystko związane z komiksem -Co można zmienić?: Spalić, zrównać z ziemią, sprzedających wysłać do Korei Północnej

Artur

Ten komis to szrot. Kto nie chce sie naciac radze omijac szerokim lukiem. Wlasciciel przez telefon nierozmowny a po przyjezdzie wiekszosc rzeczy noe zgadza sie z ogloszeniem. Umowy na tzw. Niemca. Kwoty na umowie zanizane. Swoja droga trzeba by nagrac ten proceder i powiadomic US

Łukasz

Nie wiem kto pisze te opinie ale wychodzi na yo że konkurencja. Dwa miechy szukałem auta i trafiłem do tego komisu. Jako że było kilku klientów ma placu dostałem kluczyki do auta i mogła sprawdzać co chciałem. Akurat nie kupiłem w rym dniu auta ale pochodziłem po placu i z włączonymi zdjęciami z otomoto porownywalem auta na żywo z ofertą w necie i stwierdziłem że pierwszy raz opisy aut zgadzają się ze stanem faktycznym a objechałem dziesiątki komisów i handlarzy. Wczoraj pijawił się w tym komisie piekny passat z dużym przebiegiem w dobrej cenie. Zadzwoniłem i usłyszałem że tak jak wygląda tal jeździ. Jestem dość sceptyczny ale na miejscu razem z kolegą który zjadł zęby na autach stwierdziliśmy że auto jest świetnie i po krótkich negocjacjach wyjechałem swoim autem z komisu. Bez względu na wszystkie negatywne komentarze polecam firmę TDK z czystym sumieniem. Podejrzewam że poszukiwania kolejnego auta rozpocznę w tej firmie.

HENIEK

Witam Pochodzę z Pabianic jestem w trakcie zakupu NISSAN QUASKAI I z 2012r napisze jak mi poszedł zakup w tym komisie krok po kroku i moja ocenę po przeglądzie zerowym tego samochodu w Pabianicach. Pozdrawiam Henryk

Antek

Tragedia ! Odradzam wszystkim ale to wszystkim chcącym tu przyjechać. Samochód miał być w oryginalnym lakierze. Sprzedający cwaniaczek obiecywał że 100% oryginał. Ja rozumiem, że można poporawić jeden czy dwa elementy ale to co spotkałem na miejscu przebiło wszystko co oglądałem do tej pory. Samochód oryginalny to miał jedynie dach. Auto 3-letnie. Jakość naprawy mogę porównać do malowania sprejem żuka za czasów PRL. Lakier bezbarwny zaciekał na pół drzwi. Ilość syfów pod lakierem nie do zliczenia. Po 5 minutach oględzin poszedłem i zapytałem co ma teraz do powiedzenia, stwierdził , że ludzie z dalszych części polski przyjezdzają .. Więc tak, opisze to na każdym możliwym portalu. Ku przestrodze wszystkim którzy chcą się tu wybrać i oglądać te "ulepy"

Dominik Poznań
@Antek

nie mogę się z Tobą zgodzić. Kupiłem u Pana Tomka już dwa auta i za każdym razem wszystko było należycie opisane i szczerze powiedziane odnośnie historii samochodu. Auta na placu ma w zdecydowanej większości w bardzo fajnej kondycji i nie są klepane na sztukę.

TakNie3
crouchas

Dobrze radzę omijać. Typowe klepisko. Auta które niemiec wyrzucił na śmietnik, wyprane, nieumiejętnie wypolerowane, wyplakowane i na sprzedaż. Historie pojazdów czyszczone a silniki zalane motodoktorami. Nie polecam. Kupiłem i musiałem sprzedać dalej bo koszty naprawy przekraczały wartość pojazdu.

Pit
@crouchas

Zgadzam się w 100%!kupiłem golfa w tym komisie.po wymianie oleju okazało się że bierze 1 litr oleju na 1000 km.mechanik sprawdził ciśnienie na cylinrach i niestety silnik do remontu.zapieczone pierścienie, zalany na czas zakupu moto doktorem.po zgłoszeniu sprawy do komisu dostałem odpowiedź żebym sobie kupił jakiś silnik za tys.zl.i jeździł dalej-żenujące .odradzam ten komis i moja rada -jak już tam kupujcie to niech piszą prawdziwą kwotę na fakturze, bo później już w razie wady nie oddacie auta w cenie za jaką kupiliscie auto.

Tak1Nie1
Niki

Szkoda, że klienci piszą gdzie chcą a przecież to forum dla pracowników!!

TakNie1

HubertSmi
 Rekomendacja

Kupiłem z tego komisu audi a4 . Byłem poinformowany ze był zderzak malowany. Po wizycie w autoryzowanym serwisie audi wszystko się potwierdziło co do wersji sprzedającego tdk auto handel . Auto zostało kupione jakieś 2 msc temu . Z auta jestem bardzo zadowolony . Polecam firmę

TakNie2

Michał
Nazwa działu: IT

Ludzie co wy tu wypisujecie jesli chcecie samochud nowy to idzcie sobie do salonu a wy oczekujecie Bug wie co Kupiłem tam Mondeo i jestem bardzo zadowolony właściciel spoko gość, konkretny .Więc polecam ten Auto komis Moje sugestie dla Tomasz Pahl TDK Auto-Handel: Ludzie co wy tu wypisujecie jesli chcecie samochud nowy to idzcie sobie do salonu a wy oczekujecie Bug wie co Kupiłem tam Mondeo i jestem bardzo zadowolony właściciel spoko gość, konkretny .Więc polecam ten Auto komis Lubię atmosferę w Tomasz Pahl TDK Auto-Handel za: Miłe przyjęcie

Tak2Nie2

elo
@Michał

Jak wypadną ci kątowniki z progów po wypadku, albo złoży sie to twoje mondeo na pół to zmienisz zdanie.

Śmiesznachmura

Zweryfikowany użytkownik

Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Kupiłem Golfa 7 ładne auto malowany jeden błotnik ale zostałem o tym poinformowany dostałem nawet czujnik lakieru do dyspozycji, młode chłopaki wyglądają na cawniaków ale bardzo pomocni Ja moim skromnym zdaniem mogę spokojnie polecić.

Tak2Nie2

Dawid
Nazwa działu: Handlowy

Super kontakt ze sprzedającym, auto zgodne z opisem, polecam 100%

Tak1Nie2

Kupujący

Omijajcieie z daleka ten pseudo Auto Komis. (usunięte przez administratora) i nieprzyjemne typy. Moje sugestie dla Tomasz Pahl TDK Auto-Handel: Nie polecam. Odradzam TDK pseudo Auto Handel. (usunięte przez administratora) i nie przyjemne typy.

Aga

I umowa też pod stołem spisana z Niemcem. Nie poważni ludzie

Aga

Auto masakra. A najlepsze że bez przeglądu od września a kupione 3 dni temu

Anne

Witam. 2.5 roku temu kupiliśmy tam auto z 2011r. Wydana kwota to 36.900 i nie zalujemy. Auto smiga do dziś, jest bezawaryjne. Rzeczywiście brat fachowiec juz po obejrzeniu w domu stwierdził ze bok byl robiony ale ludzie... Nowe to tylko w salonie stoją!!! Umowa tak jak pisał pan wyzej jakaś dziwna , bo już wypełniona od Niemca prosto i w niemczech spisana ale dzieki temu wzbogacenia nie musialam w US płacić bo kupno nastąpiło na terenie Niemiec (tak powiedziala babka w okienku po obejrzeniu mojej umiwy) wiec :) my nie żałujemy zakupu u nich. Mlode chłopaki, trochę cwaniaczki ale przyjemni.

TakNie2

Zly

Witam omijac szerokim łukiem komis TDK w Bugaj koło Poznania. Kupiłem tam samochód pierwszy i ostatni raz po pierwsze ogłoszenia które wstawiają to chyba od innych samochodów bo dużo rzeczy to co piszą to auto nie jest wyposażone . Po drugie piszą że wystawia fakturę VAT po dojechaniu na miejsce daje do podpisania umowę na pisana z Niemcem pod stolikiem u siebie w biurze . Słownie nie ma co się z nimi umawiać bo to (usunięte przez administratora) jest ich tam z czterech i każdy co innego mówi mieli wysłać mi umowę sprzedaży auta bo u nich się wymieniałem i doplacalem za drugie auto potem nagle mówią że co innego było ustalane musialem postraszyć policją bo nie mogłem wyrwac tej umowy przez 2 tygodnie i nagle mi przysłali mms-em na której się nic nie zgadzało kwota sprzedaży data i miejscowość takze omijajcie ten komis jak najdalej w skali od 1 do 10 daje 0

Tak3Nie

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy Tomasz Pahl TDK Auto-Handel w miejscowości Bugaj k. pobiedzisk, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw opinię o Tomasz Pahl TDK Auto-Handel - Bugaj k. pobiedzisk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie