Opinie o Tomasz Pahl TDK Auto-Handel w Bugaj k. pobiedzisk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Pahl TDK Auto-Handel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tomasz Pahl TDK Auto-Handel o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Pahl TDK Auto-Handel w Bugaj k. pobiedzisk

Ktoś te auta lakieruje czy nie ma takiej potrzeby? myślałem, że wleciał wpis od pracownika albo zapytanie od kandydata, bo już kiedyś jak tu patrzyłem to się jakieś pojawiały. Ja bym chciał sobie dorobić, na ile mam teraz na to szanse?

RUDI Nowy wpis

Bardzo sympatyczni , fajni i uczciwi ludzie , fachowa obsługa pełny profesjonalizm .Jestem bardzo Panom wdzięczny za pomoc we właściwym wyborze autka ( FORD S-MAX) . Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta w FIRMIE i z wielką radością i przekonaniem polecam wszystkim którzy jeszcze się nie zdecydowali . ŻYCZĘ FIRMIE SUKCESÓW ZAWODOWYCH I WIELU KLIENTÓW

NISSAN Nowy wpis

Nissan qashqai 2.0dci Auto zgodne z opisem, wizyta w ASO w Swarzędzu to potwierdziła więc nie pozostaje nic innego jak wystawić pozytywną opinię. Zobaczymy co czas pokaże ale myślę, że wrócimy po kolejne auto za kilka lat i jak to Pan sprzedający powiedział "jeżeli nie zrobimy krzywdy" oddamy naszego nissana w rozliczeniu. Pozdrawiamy Leszek

@NISSAN

A ten pan sprzedający to sam właściciel czy jakiś pracownik? Szukam pracy a mam doświadczenie w komisie jako sprzedawca. Szczerze zaczynam wątpić czy kogoś tutaj zatrudniają jak przeglądam wpisy. Dacie znać?

Będą kogoś szukać teraz od nowego roku? prócz opinii od klientów jacyś kandydaci się chyba tutaj pojawiali, wiec ciekaw jestem czy są gdzieś jakieś wzmianki o zbliżających się rekrutacjach? Do jakich konkretnie prac ludzi tu w komisie byłoby potrzeba? co się tu robi?

Brałeś udział w rekrutacji do Tomasz Pahl TDK Auto-Handel. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
PATRYK

Zakup samochodu przebieg bardzo dobrze Panowie zgodzili się na sprawdzenie przez mojego mechanika bez problemu, samochód który zakupiłem jest w stanie bardzo dobrym, jestem zadowolony POLECAM

PONTON

Postanowiliśmy wypowiedzieć się w pozytywnej myśli na temat komisu TDK. Zakup na najwyższym szczeblu możliwości ,formalności również nie mają sobie równych ,wszystko dopięte na ostatni guzik ,jesteśmy bardzo zaskoczeni podejściem do klienta ,bardzo miłą rozmową z właścicielem. Kontakt po sprzedaży również przemiły ,jedyny minus to brak kontaktu z właścicielem komisu po przez wiadomości elektroniczne maila ale zostaliśmy powiadomieni ze nie zawsze sprawdza pocztę. Wszystkie autka piękne czyste zadbane ,na każdym aucie idzie zawiesić oko. Pozdrawiamy i dziękujemy za tak piękne auto...

Honorka

Jestem tu w zasadzie z przypadku ale jedna Pani pisała jakiś czas temu o 9-letnim samochodzie, myślałam przez chwile ze mowa tu o czasie zatrudnienia, ponieważ jakby nie patrzeć to forum pracownicze. Działalność z tego co widzę trwa od 2013-tego roku. czy są tu osoby, które pracują od samego początku?

ARLETA

Kupiłam - 9 letnia Mondeo ,pół roku temu .Jestem bardzo zadowolona z auta , wszystko w porządku. Bardzo dobry kontakt do dzisiaj ze sprzedającym, w razie jakiś pytań zawsze chętnie odpowiada .Mogę polecić Pana Tomasza jako "SUPER SPRZEDAWCA" ,jeżeli miałabym wystawić ocenę w skali 1-10 daję bez zastanowienia 10 +!!!! Arleta.

Jedna pani widzę, że pytała jeszcze na początku roku o liczbę zatrudnionych mechaników. A czy w ogóle jacykolwiek pracują? Z okolic Jasina jestem i pracy szukam. Komis pojawił się jakby nie patrzeć także w kategorii napraw dlatego się zainteresowałem. W sieci jednak ogłoszeń brak. Jeśli opcja na robotę byłaby możliwa, to jakie teraz są umowy?

NIE POLECAM

Nie polecam tego komisu , właściciel przez telefon mówi że silnik i skrzynia igła, auto w całości sprowadzone. Po przybyciu na miejsce silnikiem telepie jakby miał się rozlecieć, świszczy ,stuka , zderzak okazuje się malowany jednak , źle spasowany co widać gołym okiem . Po jeździe próbnej 50m poza bramę auto nie wchodzi na obroty wręcz szarpie przy zmianie biegów, po ponownym odpaleniu auto gaśnie Po 3sekundach , śmiech na sali . A taka igła miała być. Dodam że chodzi o mercedesa w211 320cdi 2008r. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Poznaniak999

Nie polecam auto szrot kupiłem auto , auto miało być nie malowane okazało się totalnym złomem auta sprzedawane na przysłowiowego Niemca naprawdę nie polecam tego komisu omijać szerokim łukiem

ARTUR

Polecam TDK AUTO-HANDEL. Sprzedawca godny polecenia, fachowa obsługa. Sprzedający nic nie ukrywa a nawet udostępnia miernik lakieru. Auto w super stanie, czyste i pachnące, pełna dokumentacja oraz przygotowanie do rejestracji w PL. Z mojej strony 100% pozytyw.

Edyta
@ARTUR

Witam. Czy określonym tutaj Sprzedającym jest sam Właściciel czy jest może szansa, żeby się tu zatrudnić? Pracy szukam a tu bym miała blisko. Jest coś do porobienia w biurze? Dużo dokumentów w trakcie transakcji się tworzy?

Szalik

Nie polecam, spisują umowy na Niemca, umywając ręce od wszystkich problemów. Auta nie zgadzają się z opisem, najczęściej auta składane z 3 innych....

Edyta
@Szalik

Skoro już tak piszesz, że podobno składane... To ilu mechaników mieliby do tego zatrudniać? Wiadomo tak orientacyjnie ile za taką robotę by tu płacili?

Davide

BMW M4

Polecam Serdecznie firmę TDK, rzetelni sprzedawcy oraz fachowa obsługa mogę jeszcze dodać, że samochody które oglądałem wszystkie były w doskonałym stanie. Dziś jestem szczęśliwym posiadaczem BMW M4 które sprawuje się świetnie Pozdrawiam serdecznie właściciela I synea

ALIGATOR

Piszę opinie tak jak obiecałem. Jeśli będę zadowolony to ją wystawie. Komis zasługuje jak najbardziej na opinię pozytywną za autko które u nich kupiłem jak i za fachowość i poziom obsługi. Moje AUDI Q5 S-LINE okazało się być w takim stanie w jakim mi je oferowano. Sprawdziłem je przed zakupem i muszę powiedzieć że wszystko zgadzało się z opisem. Polecam ten komis za uczciwość, przy zmianie auta też do nich wrócę.

BORYS-ELA

Poszukiwanie auta trwało u mnie Ok 6 miesięcy. Wybrałem model i markę w tym komisie i w końcu znalazłem to co mi odpowiadało w 100%. Bardzo uczciwy sprzedający. Mało już takich. Przed zakupem otrzymałem nr vin gdzie sprawdziłem autko i jego historie. Auto mega zadbane, czyste i pachnące, nie uderzone i nie porysowane. Takiego szukałem bardzo długo. Muszę powiedzieć iż była również możliwość negocjacji ceny. Dziękuje za udany zakup i dobrą transakcje. POLECAM dalej !!!

ANNA

Dzisiejszy dzień należy do udanych szczęśliwa z zakupionego auta w tym komisie ...samochód czysty zadbany bezwypadkowy taki jaki szukałam od dłuższego czasu .Zakup udany Polecam komis

Kamila
@ANNA

To super! I jak, jeździ się dobrze? Ciekawi mnie czy miała pani możliwość odbycia jazdy próbnej?

NISSAN TOP

Wczoraj kupiłam samochód w Auto Komis TDK. Mieszkam na drugim końcu Polski, a więc samochód kupowałam "zdalnie". Podstawą mojej decyzji zakupienia auta były przede wszystkim rozmowy telefoniczne z panem obsługującym salon, podczas których na każde zadawane przeze mnie pytanie (a było ich trochę) otrzymywałam wyczerpujące, rzeczowe, profesjonalne odpowiedzi. Obejrzałam też projekcję wideo, na której szczegółowo zostały mi przedstawione poszczególne elementy i części samochodu. Sposób podejścia do klienta sprawił, że zaufałam Panom prowadzącym Salon i samochód stoi już w moim garażu (dostarczony pod drzwi). Chcę tu podkreślić, że od dawna nie spotkałam tak sympatycznych, otwartych, empatycznych i wrażliwych ludzi, którzy, mam wrażenie, wykonują swój zawód z pasją. DZIEKUJE I POLECAM KOMIS TDK

Kamila
@NISSAN TOP

Wow, podziwiam Panią. Samochód to duża inwestycja, ja bym chyba nie umiała kupić go na odległość. A jak użytkowanie Pani ocenia? Nic się nie psuje? :)

ZBYSZEK

Polecam firmę uprzejmy człowiek pierwszy raz spotkałem się żeby tak kupującego przyjąć. Przyjechałem z daleka nie dość że byłem poczęstowany kawą to nawet jedzeniem . Po prostu szok .Obsługa na wysokim poziomie. Auto dojechało bez problemu . Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Pahl TDK Auto-Handel - Bugaj k. pobiedzisk

• Jak się pracuje w Tomasz Pahl TDK Auto-Handel?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Pahl TDK Auto-Handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Pahl TDK Auto-Handel?

Tomasz Pahl TDK Auto-Handel
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kobylnicka 17
    62-007 Bugaj k. pobiedzisk