Opinie o Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska w Bydgoszcz

Renata

Firma jest najdłużej działającym autoryzowanym punktem dealerskim KIA Motors Polska. Umowa dealerska została podpisana w 1999 roku. Dealer Kia może pochwalić się zadowolonymi klientami. Chętnie przeczytam opinie od pracownika firmy, jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

Daro Nowy wpis
@Renata

Doświadczenie? Wystarczy że chcesz pracować za miskę ryżu. Zresztą jak każdy mechanik w tej firmie.

Jarek Nowy wpis
@Renata

Wystarczą dwie ręce i brak chęci pracy w sensownej firmie. Wówczas praca od ręki.

Marcin Nowy wpis
Klient

Kupiłem używaną kia cee'd i chciałbym podziękować panu Adamowi Bujanowskiemu za pomoc w zakupie i rzetelną obsługę.

Dawid Nowy wpis

Bardzo przyjemna atmosfera pracy, mimo spięć i drobnych kłótni zgranie zespołu jest na naprawdę wysokim poziomie. Pan Kierownik serwisu naprawdę sumienny, pracowity i pomocny w stosunku do pracownika. Polecam jako miejsce pracy po prawie 2 letnim stażu w tym miejscu cieszę się z szerokiej możliwości rozwoju i komunikatywności między współpracownikami.

Henry

Kiedy pracodawca szanuje pracowników i stwarza im dobre warunki do pracy to klienci z całą pewnością wyjdą zadowoleni

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska kandydat na stanowisko Pracownik myjni ręcznej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jarek
Klient

Jestem od wczoraj szczęśliwym posiadaczem nowej kia sorento!!! Zakup w salonie Makarewicz w Bydgoszczy i wszystkie formalności załatwiane z kierownikiem Panem Michałem przebiegły wzorcowo. Moje pytania i wątpliwości były rzetelnie i dokładnie wyjaśniane. Forma kontaktu wzorowa (email, telefon), wszystko szybko, na bieżąco. Rewelacja!!! Tak powinna wyglądać obsługa klienta w salonie samochodowym. To moja czwarta kia i przy takiej obsłudze - penie nie ostatnia :-). Polecam ten salon i profesjonalne podejście z pasją i zaangażowaniem.

zadowolony

Równie dobrze pracuje się w dobrej atmosferze więc polecam pracę w firmie.

Andrzej

Jako klient moge goraco polecic ten salon. Obsluga na bardzo wysokim poziomie. Kierownik Pan Michal to wzor perfekcji i uprzejmosci. Odwiedzajac uprzednio salony innych marek moglem o takim podejsciu do klienta tylko pomarzyc i w duzej mierze to zdecydowalo, ze dokonalem zakupu Kia i wcale tego nie zaluje. Goraco polecam!

Iwona

Chętnie się dowiem, jak się obecnie pracuje w salonie sprzedaży Kia Motors. Ile trwa okres wdrożeniowy? Będę wdzięczna za każdą opinię.

Czy dyżury międzyświąteczne w MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS obstawiają najmłodszymi stażem?

aaa
@Pytanie

Nie ma na to reguły

Mikołaj

Przepracowałem rok w tej firmie, w salonie sprzedaży i coś mogę powiedzieć na temat tej firmy. Kierownik może i pracocholik, wymagający, ale oddany swojej pracy i świetny sprzedawca. Bardzo pozywtywny i pomocny człowiek. Gdybym miał możliwość jeszcze w innym miejscu z Nim pracować to bym się nawet nie zawahał. Naprawdę wielu mogłoby się od Niego uczyć podejścia do pracowników. Szkoda, że ktoś w taki sposób wylewa swoje żale skoro po prostu sobie nie poradził.

Marcin

Witam. Tomq Myślę że wylewane żali za to że nie spełniło się oczekiwań odnośnie wyników sprzedaży nie powinno odbywać się w taki sposób. Oczernianie kogoś tak świadczy o twojej kulturze, a raczej jej braku. Rozumiem że lepiej być zwykłym tchórzem nabazgrolic coś na forum i podpisać się tajemniczym nickiem. No ale tak się jest bezkarnym. Niestety w twojej wypowiedzi widać straszny ból 4 liter. Bo jak twierdzisz pensja mała, prowizja słaba a jednak Pan Michał jest tam już długi czas jak i kilka innych osób. Śmiać mi się chce z Ciebie. Pozdrawiam cie serdecznie i życzę sukcesów w dalszym poszukiwaniu wymarzonej pracy... bo jak sądzę ciężko Ci dogodzić... MP

Natalia

Witam, ja jako pracująca tu osoba już ponad 4 lata wydaje mi się, że mam większe doświadczenie ze współpracy z kierownikiem/dyrektorem czy jak ktoś to pięknie ujął pracoholikiem :) . To, że jest pracoholikiem to tylko i wyłącznie jego sprawa, widać, że uwielbia swoją pracę i sprawia mu ona ogromną przyjemność, a to wydaje mi się jest w pracy najważniejsze! Co do wiedzy- ma ją ogromną o czym świadczyć mogą wyniki, jakie osiąga! Uważam, że ja, jak i każdy następny pracownik powinniśmy uczyć się od niego pokory, cierpliwości i indywidualnego podejścia do każdego Klienta! Jest wymagającą osobą to fakt, ale to nie jest nic złego, ja w przyszłości z pewnością podziękuję mu za to, ponieważ może to przynieść same korzyści :)

Zostaw merytoryczną opinię o Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska