MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS

Bydgoszcz

MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS

Opinie o MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mikołaj

Przepracowałem rok w tej firmie, w salonie sprzedaży i coś mogę powiedzieć na temat tej firmy. Kierownik może i pracocholik, wymagający, ale oddany swojej pracy i świetny sprzedawca. Bardzo pozywtywny i pomocny człowiek. Gdybym miał możliwość jeszcze w innym miejscu z Nim pracować to bym się nawet nie zawahał. Naprawdę wielu mogłoby się od Niego uczyć podejścia do pracowników. Szkoda, że ktoś w taki sposób wylewa swoje żale skoro po prostu sobie nie poradził.

Marcin

Witam. Tomq Myślę że wylewane żali za to że nie spełniło się oczekiwań odnośnie wyników sprzedaży nie powinno odbywać się w taki sposób. Oczernianie kogoś tak świadczy o twojej kulturze, a raczej jej braku. Rozumiem że lepiej być zwykłym tchórzem nabazgrolic coś na forum i podpisać się tajemniczym nickiem. No ale tak się jest bezkarnym. Niestety w twojej wypowiedzi widać straszny ból 4 liter. Bo jak twierdzisz pensja mała, prowizja słaba a jednak Pan Michał jest tam już długi czas jak i kilka innych osób. Śmiać mi się chce z Ciebie. Pozdrawiam cie serdecznie i życzę sukcesów w dalszym poszukiwaniu wymarzonej pracy... bo jak sądzę ciężko Ci dogodzić... MP

Natalia

Witam, ja jako pracująca tu osoba już ponad 4 lata wydaje mi się, że mam większe doświadczenie ze współpracy z kierownikiem/dyrektorem czy jak ktoś to pięknie ujął pracoholikiem :) . To, że jest pracoholikiem to tylko i wyłącznie jego sprawa, widać, że uwielbia swoją pracę i sprawia mu ona ogromną przyjemność, a to wydaje mi się jest w pracy najważniejsze! Co do wiedzy- ma ją ogromną o czym świadczyć mogą wyniki, jakie osiąga! Uważam, że ja, jak i każdy następny pracownik powinniśmy uczyć się od niego pokory, cierpliwości i indywidualnego podejścia do każdego Klienta! Jest wymagającą osobą to fakt, ale to nie jest nic złego, ja w przyszłości z pewnością podziękuję mu za to, ponieważ może to przynieść same korzyści :)

Zostaw opinię o MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS