Opinie o Polsad Jacek Korczak w Konin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polsad Jacek Korczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polsad Jacek Korczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsad Jacek Korczak w Konin

Ewelina Nowy wpis

Cześć, szukali kiedyś kogoś do biura i widziałam w ogłoszeniu coś na temat premii i awansów. Przybliżycie mi ten temat? Tu kiedyś widzę, że jeden z sadowników o awansie już wspominał to w sumie na jakie stanowiska z biura można tu przeskoczyć? I co z tą premią za wyniki, co konkretnie oceniają?

JK Nowy wpis
@Ewelina

Szkoda zdrowia, nie polecam

Administrator Nowy wpis

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Sprzedawca. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

JK Nowy wpis

Ludzie szkoda waszego czasu i zdrowia. Zero socjalu, słaba kasa, pracownicy ok, ale szefostwo zatrzymało się w latach 90, kapitalizm, brak szacunku, nie polecam

john

odzcucia negatywne- serwis kubota 1600 GR kosiarka- przegląd serwisowy i naprawa- zrobione tylko to co pokazałem ,inne rzeczy które potem były luźne niedokręcone juz nie zrobiono - mozna było powiedzieć - opony po przeglądzie mimo ewidentego braku powietrza niedopompowane, takie niechlujstwo mimo wysokiej ceny.Nie polecam co można to robić samemu lub w innych warsztatach

Czy w firmie Polsad Jacek Korczak pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

tajemniczy

tak

Ewelina
@tajemniczy

A istnieje możliwość dogadania się co do innego rodzaju umowy?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polsad Jacek Korczak? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Handlowiec.
Sadownik

Polecam oddział w Grójcu, handlowca Panią Martę bardzo miła i kompetentna osoba. Sąsiadujące firmy handlujace traktorami i sprzętem powinni brać przykład. Na końcu chciałbym zaapelowac do Szefa Polsadu o podwyżkę lub awans Pani Marty :)

Firma Transportowa

Witam popieram kolegę od autobusu nie umieją naprawiać brak mechaników kierownik jest bezczelny nie ma mocy naprawczej tylko (usunięte przez administratora) ludzi ,obiecuje ze naprawi a potem koszty rosną a samochód stoi aPan kierownik rozkłada ręce i mówi ze nie wie co jest .. Teraz najlepsze tydzień czasu naprawiali samochód który szarpał wymienili sprzęgło zawory sterujące ale nic zwróciłem od początku uwagę na elektronikę ale nic to nie przekonało kierownika wiec gdy samochód dalej stał unieruchomiony Pan kierownik wysłał na zaprzyjaźniony nazwa LIS czesci do ciężarówek złom mechanika po płytę sterująca ale mogli kupić tylko do starszego modelu wiec to włożyli zaprogramowali i kazali jechac w efekcie mam w jednym samochodzie dwa silnik chodzi sobie a skrzynia biegów od drugiego auta sobie Koszmar Dodam ze jestem z drugiego końca Polski i przez czas trwania naprawy siedziałem 7 Dni w samochodzie . Nie Polecam Я не рекомендую YA ne rekomenduyu I do not recommend Ich kann es nicht empfehlen

Krzysztof Stryjek
@Firma Transportowa

Szanowny Panie, przedstawicielu firmy transportowej z Suwałk. Dziękujemy za przesłanie opinii o naszej firmie. Jest ona dla nas niezwykle ważna, tym bardziej, że pod anonimowym (jak się Panu wydaje) pseudonimie) objawia się Pana prawdziwy obraz. Miło mi było rozmawiać z Panem telefonicznie, wyjaśniając sprawę z 2017 roku, czyli 2 lata po rzeczowej naprawie. Szkoda jedynie, że w swojej wypowiedzi, nie podzielił się Pan z internautami wszystkimi szczegółami tej sprawy, w tym także tymi niestety niewygodnymi dla Pana. Mimo wszystko raz jeszcze dziękujemy za opinię, życząc wszelkiej pomyślności w branży transportowej i biznesie, nie tylko na lokalnym północno-wschodnim rynku. Z wyrazami szacunku. Dyr. ds. technicznych Polsad Krzysztof Stryjek

Magda

Czy są jakieś benefity dla pracowników w tej firmie?

FIRMA '' MARQS "

NIE POLECAM .!!!! NIE POTRAFIĄ NAPRAWIĆ AUTOBUSU !! I KAŻĄ SOBIE PŁACIĆ WYSOKIE PIENIĄDZE ZA NIC .DAŁEM IM AUTOBUS DO NAPRAWY., KIEROWNIK WARSZTATU POWIEDZIAŁ ZE NA PEWNO NAPRAWI .LECZ NIESTETY TAK SIE NIE STAŁO. CYTUJE : " JA NIE WIEM CO TO , MOŻE BYĆ DLA MNIE WSZYSTKO JEST OK"BRAK MOCY SPALANIE 45 LITRÓW I CZEK NA DESCE I WEDŁUG SERWISU JEST OK. I JESZCZE KAŻĄ SOBIE PŁACIĆ . DNO . OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEN PSEUDO SERVIS Moje sugestie dla Polsad Jacek Korczak: BARDZIEJ PRZESZKOLONY PERSONEL Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: MIEĆ BARDZIEJ PRZESZKOLONY PERSONEL

Weronika

Przeglądając zawartość strony internetowej Polsad Jacek Korczak zauważyłam, że do oddziału firmy znajdującego się w Koninie, poszukiwany jest mechanik samochodowy. Czy Waszym zdaniem ta oferta w dalszym ciągu jest aktualna? Jeżeli ktoś z pracowników odwiedza ten wątek i dysponuje informacjami o obecnych lub planowanych rekrutacjach w tej firmie, to proszę o zamieszczenie informacji na ten temat na forum. Z uwagi, na fakt, że dyskusja przestała być prowadzona, każda aktualna i merytoryczna informacja będzie ważna dla użytkowników, którzy zastanawiają się nad współpracą z Polsad Jacek Korczak.

bolek

nie myślałeś @szajning aby spróbować swoich jako kierownik zmiany w Serwisie Samochodów Ciężarowych Renault Trucks, wystarczy wykształcenie średnie, trzeba radzić sobie z kierowaniem ludźmi

jan

Witam, jest oferta pracy na handlowca , czy warto aplikować,jakie są warunki pracy i płacy.

szukacz

Moje odczucia do tej firmy sa bardzo kiepskie Forma zachowania i rozmowy pewnego pana to lipa co on soba reprezentuje jakimi standardami kieruje sie kadra kierownicza zatrudniajac takich ludzi na takie stanowisko hmmm tylko wiekiem bo obycia to ten człowiek nie posiada a to cos to wynosi sie z domu drogi panie Dla zainteresowanych mam nr telefonu tego kmiota czyli zera w waszej firmie

hahaha to mnie rozbawiło totalny wyzysk i nic wiecej jestem ciekaw kiedy zainteresuje się tym PIP

Zostaw merytoryczną opinię o Polsad Jacek Korczak - Konin

Polsad Jacek Korczak