Polsad Jacek Korczak

Konin

Opinie o Polsad Jacek Korczak

bolek

nie myślałeś @szajning aby spróbować swoich jako kierownik zmiany w Serwisie Samochodów Ciężarowych Renault Trucks, wystarczy wykształcenie średnie, trzeba radzić sobie z kierowaniem ludźmi

jan

Witam, jest oferta pracy na Handlowca , czy warto aplikować,jakie są warunki pracy i płacy.

szukacz

Moje odczucia do tej firmy sa bardzo kiepskie Forma zachowania i rozmowy pewnego pana to lipa co on soba reprezentuje jakimi standardami kieruje sie kadra kierownicza zatrudniajac takich ludzi na takie stanowisko hmmm tylko wiekiem bo obycia to ten człowiek nie posiada a to cos to wynosi sie z domu drogi panie Dla zainteresowanych mam nr telefonu tego kmiota czyli zera w waszej firmie

hahaha to mnie rozbawiło totalny wyzysk i nic wiecej jestem ciekaw kiedy zainteresuje się tym PIP

Zostaw opinię o Polsad Jacek Korczak - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polsad Jacek Korczak