Adres: Wodzisławska 228, 44-270 Rybnik

2 8 14 5 1

Opinie o Mad Mobil spółka jawna

Filtruj opinie po kryteriach:

Staszek

Dawno nikt nie pisał bo....? tak dobrze pracuje się i nie ma chętnego żeby coś napisał?

anonymous

zatrudnienie na umowę o pracę

Weronika

Rzeczywiście teraz też trochę ich jest @kombatant, pytanie tylko czy to kwestia rotacji i zatrudniania nowych pracowników, czy te oferty są po portu nieaktualne? Najlepiej byłoby gdyby ktoś z pracowników zwyczajnie potwierdził, te nasze rozważania na ten temat.

rzepiszka
@Weronika

KILKA SŁÓW PRAWDY DOT. REKRUTACJI I PRACY W MAD MOBIL 1. W firmie zatrudniającej ponad 70 pracowników rotacja jest naturalnym zjawiskiem. 2. Poszukiwanie nowych pracowników nie zawsze wynika z rotacji. Pojawiające się w sieci ogłoszenia "praca w Mad Mobil" w 90% przypadków są wynikową rozwoju firmy, który generuje zwiększone zapotrzebowaniem na kompetentnych pracowników. 3. Każdy Pracodawca jest tylko człowiekiem i jako istota ludzka czasem ulega pokusie i postępuje zgodne z powiedzeniem "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" - bądź fer wobec firmy, a firma będzie fer wobec Ciebie. Czy warto pracować w Mad Mobil? Według mnie ważne decyzje w życiu powinno się podejmować samemu, bez względu na to co mówią inni. Okres próbny to tylko trzy miesiące i nikt nikogo nie będzie trzymał w Mad Mobil na siłę, więc przyjdź i przekonaj się sam. Być może te wszystkie opinie o firmie to bzdury umieszczane w necie przez osoby obawiające się konkurencji? ;)

TakNie1

Minior

Tak dawno nikt nie pisał jaka jest tego przyczyna?

Weronika

@Nick, a pracę na jakim stanowisku rozważasz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się nieco od siebie w zależności od piastowanego stanowiska.

Nick

Co rusz szukają kogoś na różne stanowiska. Może ktoś napisać skąd ta rotacja? Czy warto tam aplikować?

kombatant
@Nick

O, widzę że to jakoś cyklicznie wrzucają te oferty bo teraz znowu kilka się pojawiło. I chciałem zapytać skąd to się wzięło?

Weronika

Co myślicie o Mad Mobil spółka jawna? Jaka panuje atmosfera? :)

Minior

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli kogoś nie interesuje praca w tej firmie może pracować w innej, tylko myślę że to też kwestia czasu. Jak się pracuje w normalnej firmie szuka się wyzwań . Ja nie narzekam!!!!!!!!!!

Tak4Nie

Nie polecam

Partacze niby wkłdaja czesci orginalne za szalone pieniadze a to tylko zamieniki z hurtowni człowiek płaci za orginał a ma załozony bubel

Tak1Nie

wukid

Taka duża rotacja to nie jest, czasem może do Magazynu coś się zwolni @Nie polecam, ale spróbować jest warto, zarobki na tym stanowisku, na magazynie w granicach 2000

Nie polecam

W tej firmie rotacja jest ogromna. Kazdy kto pracowal a zmienil prace na inny salon czy to Renault, hyundai, Skoda... jest o wiele bardziej zadowolony niz w madmobilu. Atmosfera w pracy byla ok.. ale jezeli chodzi o zarzad 3 osob... chamstwo prostactwo...

Tak9Nie
Jurek

Antek. Ta Firma aktualnie poszukuje sprzątaczki do Gliwic.

Zostaw opinię o Mad Mobil spółka jawna - Rybnik

Chcę opublikować: