Mad Mobil spółka jawna

Rybnik

Opinie o Mad Mobil spółka jawna

Weronika

Rzeczywiście teraz też trochę ich jest @kombatant, pytanie tylko czy to kwestia rotacji i zatrudniania nowych pracowników, czy te oferty są po portu nieaktualne? Najlepiej byłoby gdyby ktoś z pracowników zwyczajnie potwierdził, te nasze rozważania na ten temat.

Minior

Tak dawno nikt nie pisał jaka jest tego przyczyna?

Weronika

@Nick, a pracę na jakim stanowisku rozważasz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się nieco od siebie w zależności od piastowanego stanowiska.

Nick

kombatant
@Nick 11.05.2017 11:03
Co rusz szukają kogoś na różne stanowiska. Może ktoś napisać skąd ta rotacja? Czy warto tam aplikować?...

O, widzę że to jakoś cyklicznie wrzucają te oferty bo teraz znowu kilka się pojawiło. I chciałem zapytać skąd to się wzięło?

Weronika

Co myślicie o Mad Mobil spółka jawna? Jaka panuje atmosfera? :)

Minior

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli kogoś nie interesuje praca w tej firmie może pracować w innej, tylko myślę że to też kwestia czasu. Jak się pracuje w normalnej firmie szuka się wyzwań . Ja nie narzekam!!!!!!!!!!

Nie polecam

Partacze niby wkłdaja czesci orginalne za szalone pieniadze a to tylko zamieniki z hurtowni człowiek płaci za orginał a ma załozony bubel

wukid

Taka duża rotacja to nie jest, czasem może do Magazynu coś się zwolni @Nie polecam, ale spróbować jest warto, zarobki na tym stanowisku, na magazynie w granicach 2000

Nie polecam

W tej firmie rotacja jest ogromna. Kazdy kto pracowal a zmienil prace na inny salon czy to Renault, hyundai, Skoda... jest o wiele bardziej zadowolony niz w madmobilu. Atmosfera w pracy byla ok.. ale jezeli chodzi o zarzad 3 osob... chamstwo prostactwo...

Jurek

Antek. Ta Firma aktualnie poszukuje sprzątaczki do Gliwic.

Zostaw opinię o Mad Mobil spółka jawna - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mad Mobil spółka jawna