Opinie o Meble Polskie w Zawada

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Meble Polskie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Polskie o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Polskie w Zawada

Jak to jest z umowami na stałe? Bo różne opinie słychać I jak wyglada u was praca jako tapicer opłaca się? Zastanawiamy się z kolegą czy z jobonu nie uciec. Warto? Proszę o poważne odpowiedzi

Irena

@Bang, jak widać komentarz został usunięty przez administratora. Rozumiem, że pracujesz w Meble Polskie - co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @xxx, a czy Ty również jesteś pracownikiem Meble Polskie? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Kola, pytałaś o pracę w Meble Polskie. Zdecydowałaś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu?

xxx

Zastanów się co piszesz i radzę wycofaj tego posta.

rewq
@xxx

Jeżeli masz sumienie to powiedz, że to nie prawda bo sam mi dawałeś, to było dawno!!

Bang
@rewq

Administrator strony powinien usunąć posta z nazwiskiem dla zachowania danych personalnych poniewaz jest to karalne w naszym państwie. Post napisany przez osobe nie racjonalną prawdopodobnie był także takim pracownikiem firma powinna cieszyć sie że tacy ludzie juz nie pracują. Firma od dłuższego czasu dba o swoich pracowników jest jednym z lepszych zakładów w naszym regionie.

xxx
@rewq

szkoda na ciebie czasu .Pamiętaj o ID swojego komputera

Mastach
@xxx

ID to dowod osobisty..a nie komputer panie hakjerze...a wszystkie nieścisłości mozna wyjasnic zglaszajac do PIP. Ozywiscie nie zamojskiego....pierwsze zglaszamy do wararszawy,warszawa przesyla do lublina...a sam zaznaczasz ze niechcesz zamoscia bo nie ufasz im i wpada Lublin na kontrole. Sam zrobilem tak w jobonie :) nagle wylacili nadgodziny...skonczylo sie 8na8.... :) ale jak sie boicie i jestescie miekkie faje to donie tyrki i glowa w dół.

@Mastach

rzadko kiedy jest najniższa krajowa rozpiętość jest różna od 1600 do ponad 3000 bo jest to praca na akord

Irena

@Tajemniczy, czy jesteś pewien, że w WC są kamery? Wydaje mi się, że to niezgodne z prawem. Możesz napisać coś więcej na temat warunków oferowanych przez Meble Polskie? @Ali, czyli rozumiem, że każdy pracuje w firmie na akord tak? Czy taka praca jest bardzo wyczerpująca fizycznie? Jaka jest atmosfera w firmie?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Tajemniczy

Niby zmiany, Zmiany a i tak dalej to samo robią w banbuko ludzi na każdym kroku , kamery w wc ??? to nie jest lekka przesada ??, z kasa też nie lepiej

Bolo
@Tajemniczy

co dalej??????????????

majka

jak jest naprawdę ?

Zachecamm
@majka

Tego nie wie nikt ;)))) Jest na prawdę super !

Kieras

przychodze jak ten murzyn robic na pana, a pan wyrczy na mnie, bo chce na niego robic. Polska firma, a warunki porownywalne do tych z zakladow w chinach. Stosuja także torury psychologiczne, poniewaz nie przyjsc na kacu tak jak lubie i zapalic tez nie mozna. Po pary dniach przynioslem swoj wlasny mlotek i gwozdzie poniewaz nie mozna sie doprosic pistoletu do wszywek. Pracujac na wlasnym sprzecie wtrobilem dniowke 300 zl, po czym zostalem zwolniony gdyz kierownik powiedzial ze tak sie nie da probojac podstepnie podebrac mi mlotek (mlotekbyl po dziadku).

Sareik

Zabrał młotek? A to gałgan :(

oddaj dziadkowi młotek

stach
@Kieras

przepalisz kasę i powrócisz tu

kot

Kieras super podejście. Teraz chociaż możesz się nawalić i napalić kiedy chcesz. Pozdro

Anka

Jak ci dobrze pw Jobonie to tam siedź. Nikt cie tu nie woła. Ja wole tutaj za ok 3 na reke niż ty na godziny połowe tego. I nie wymyślaj rotacji bo takiej akurat nie ma.

szwaczka

Ostatnio obserwujemy na szwalni napływ i odejścia starych i nowych pracowników, szwalnia jest najmniej docenianą a jak istotnym elementem produkcji w tej firmie. Praca jest ciężka, atmosfera nerwowa. A zarobki sami wiecie akord. Ja pomimo kilku lat spędzonych w tej firmie zaczynam zastanawiać się nad zmianą pracy.nasze koleżanki te co odeszły zasiliły firmę jobon inne prace znalazły w sklepie ostatnio wysyłali szwaczki pracownicy tej firmy do pracy w biedronce. Jestem pewna że na ludziach im nie zależy.

szwaczka 2
@szwaczka

Co ty opowiadasz.Chyba nie na tej szwalni pracujesz.

....

Ja powiem tak. Pracowałem tam 3 miesiące po czym to rzuciłem a dlaczego ? Wyzysk pracownika, poniżanie, okradanie na wypłatach ( nie będę wymieniał kierownika, który próbował mnie okraść z pieniędzy oraz groził pobiciem ". Nie polecam tej roboty- brud (usunięte przez administratora) i ubóstwo.... Ciągłe rotacje pracowników i jeszcze te soboty gdzie zarobisz 40zł bo nie ma materiału... Lepiej znaleźć inną robotę mniej płatną a w lepszych warunkach...

Stary radiomagnetowid

Organizacja jako tako, lecz magazynierzy do bani. Pan grzbiet nie wie co ma na stanie, brak wiedzy o podstawowych wymiarach. Co do nowych pracowników... Większość z nich to nieroby, a później płacz i zamęt.

XXX
@Stary radiomagnetowid

Od jutra możesz być magazynierem. Tylko się zgłoś. Widać że sie nadajesz. Jak masz trochę odwagi. NA UWAGI MASZ CHYBA SKRZYNKĘ NA KORYTARZU. POMYSŁY RACJONALIZATORSKIE MOŻESZ ZGŁOSIĆ DO DRUGIEJ SKRZYNKI. A może szukasz sensacji . Pisz artykuły do gazety to chociaż ci zapłacą. . Jak nie szanujesz tego co masz to nie musisz tu siedzieć i narzekać. Najlepiej się za kogoś schować .

krzychu8

Większość z młodych pracowników którzy wypracowali 10 dni na nowej hali trafiają na starą halę gdzie rządzi malarz, po dwóch dniach na starej hali już tych pracowników nie ma, podejrzewam, że nawet szefostwo o tym nic nie wie, tak się kończy praca nowego pracownika który chciałby na prawdę pracować, musi ktoś się za to wziąć bo ta firma nie będzie miała nowych pracowników.

qwerty

Po co w ogóle pracujące soboty, jeżeli ja przychodzę w sobotę do pracy, zarabiam 43 złote bo nie ma materiału i na tym kończy się moja praca, dotyczy to klejarzy, stolarzy a jeżeli stolarz nie zrobi na przykład boxu to klejarz go nie wyklei a tapicer nie wytapiceruje, pakujący nie spakuje i na tym kończy się łańcuch. Wszystko przez to, że brakuje na przykład jednego materiału. 4 Tysiące to za dwa miesiące.

Witold

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Słyszałem sporo dobrego o nich.

k43
@Witold

Cały czas rekrutują bo roboty jest full. Aby wytrzymać początek , potem jest ok

@k43

caly czas rekrutuja bo ludzie odchodza tak dobrze tam jest

xyz
@321

nie picuj jak tu pracujesz to wiesz , a jak nie to nie kłam. Odchodzą tacy jak ty co nie chcą robić . Dobrze ci pluć jak cie tu nie ma.

@k43

Roboty full? Zamówienia robione tydzień do przodu, brak materiału w magazynach. To jest full?

Gusto

Janek
@Gusto

nowym ciezko ale potem moze byc nawet powyzej 3na reke

bezrobotny

Czy może mi ktoś powiedzieć jak jest teraz z zarobkami?Dzwoniłem do tej firmy pytałem sie o zarobki to mi tylko powiedzieli że praca jest na akord.To znaczy że równie dobrze mogę zarobić mniej niż najniższa krajowa?Swoimi sposobami dowiedziałem się że gdy nie wyrobisz normy to wychodzi 80zł na rękę dniówką,jak zrobisz więcej to nawet 120.Czyli tak czy siak 80zł za zmianę zarobisz.Powiedzcie proszę czy to prawda czy nie,a jeżeli nie to jak jest na prawdę.Z góry dzięki za odpowiedź.

broda
@bezrobotny

mozesz robic cala zmiane i zarobic 20 zl a jak zepsujesz cos np, plyte to placisz za nia sa potracenia za zszywki wystajace malo maja zlecen i maja czas pilnowac bzdetow aby za darmo pracowac

Siwy
@broda

A jak jest dużo zamówień to nie patrzą na nic, aby załadować tira

bezrobotny
@broda

Dzięki broda za szybką odpowiedź.To z tymi pieniędzmi to mi znajomy niezłe bajki powiedział.Wszystkim też wielkie dzięki za info.

lon
@bezrobotny

tu wszystko zalezy od ciebie. jak dobrze trafisz bedziesz robil to zarobisz. jak chcesz tylko miec robote zeby przesiedziec nawet nie zaczynaj

tomek

Gruby jeszcze tam tapiceruje?

Kiko

Oj ludzie ludzie... jak pracuję się dobrze to nikt opinii dobrej nie napiszę ale jak tylko coś przeszkadza to od razu kija w mrowisko wcisnąć. Ja pracuję może niedługo ale na prawdę nie narzekam. Grunt, że jest praca i można zarobić a nie siedziec w domu i narzekac...

slepy88
@Kiko

mozna zarobic 30 zl i siedziec w pracy

Zaradny
@slepy88

Owszem można i nic nie zarobić - jak się nie chcę... ale jak po 200 dniowki idą to cisza... ;)

slepy88
@Zaradny

dawno szly ale nie teraz

keneb
@slepy88

teraz po 300 lecą

Bolek

Firma lamiaca wszelkie zasady, poruszajaca sie na niejasnych ukladach z wojtem, palaca w piecach resztkami produkcyjnymi, mimo wielu skarg, nigdy nie zaprzestala tego procederu, a obrywa sie ludziom ktorzy o tym mowia, nie oplaca sie skladac zadnej skargi w powiecie zamojskim (Panstwowa Inspekcja Pracy) poniewaz firma jest poinformowana o kontroli a takze kto zlozyl skarge. Podobno firma nie posiada wszystkich wymagan przeciwpozarowych a jej odbior zostal pchniety po znajomosciach, materialy silnie latwopalne sa przechowywane bez zadnych zabezpieczen, a jedynie mocno pilnowane zeby nie doprowadzic do incydentow pozarowych.

Lolek
@Bolek

Głupoty. Do lekarza proponuję.

Tola
@Bolek

Albo tam nie pracujesz , albo świadomie szkodzisz. Tak czy inaczej twoja ocena podlega pod paragrafy i nie dziwiłabym się jakbyś się obudził w innej rzeczywistości

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Polskie - Zawada

• Jak się pracuje w Meble Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Polskie?

Kandydaci do pracy w Meble Polskie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Polskie