ruckzuck

Radom

Opinie o ruckzuck

Iza

@Sebastianco jest powodem tego, że tak negatywnie oceniasz tą firmę? Mógłbyś powiedzieć coś więcej? To co sprawia, że Tobie praca w firmie nie odpowiadała, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego ważne jest mówienie o konkretach.

Sebastian

Nikomu nie polecam tej firmy hdf czy jakoś tak pod szyldem ruch zuck toruń. Totalna porażka niestety. Daje im 0/10

Stach

No tak, atmosfera jest naprawdę rzeczowa, nie można powiedziec złego słowa

wer3

Wiem że szukają pracowników, można składać CV

qwerty

aha!! i RuckZuck nie produkuje okien (jak niektórzy sądzą), jest dystrybutorem podłóg i drzwi :)

Wiele ludzi myli tutaj pojęcia :) classen pol - producent drzwi , fabryka w Zwonowicach RuckZuck biz - oficjalny dystrybutor i sieć sklepów franczyzowych Sklep RuckZuck - jest to franczyza i jeśli chcesz w takim sklepie pracować składaj CV tam. Jeśli chcesz być handlowcem , przedstawicielem firmy RuckZuck - wyślij CV, adres znajdziesz na ich stronie. Tereny duże, atmosfera dobra, wynagrodzenie odpowiednie do wyników :)

paweł

Faktycznie, dziwna jest tutejsze cisz, bowiem RuckZuck to przecież jeden z największych oraz zapewne najlepszych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku europejskim. Szukam od nich ofert pracy, na stronie internetowej nie mają jednak zakładki kariera, gdzie wobec tego mogę je znaleźć? W ogóle jak oni płaca handlowcom?

kamil

czesc to fakt jesli chodzi o jakosc okien i drzwi to wszystko jest w miare ok tylko szczelnosc okien jesli chodzi o wiatr jest w skali 3 na 10 ale za te pieniadze nie ma sie czego spodziewac,ja kupowalem rok temu w najtanszym sklepie w radomiui jedyna wada to ze nie są takie do konca jak powinny ale kazdy jak tylko chce to zawsze znajdzie jakies wady Jest na tyle producentów za na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie jeslitylko ma czas i checi do szukania to moje zdanie czesc

Kasia

Ja też tam kupowałam i nie polecam! Na siłę chcą wcisnąć kit juz to nie jedna osoba mi mówiła, dlatego nikomu nie polecę. ODRADZAM!!!

karol

No, a ja niestety miałem okazję tam kupować i to sporo materiału no ale niestety totalna porażka! Problem ze wszystkim, obsługa beznadziejna i wiem że wciskają kit! A reklamacji nigdy nie uwzględnią!!!

asen

Dziwne.... ja tam zakupiłem okna a potem reszte drzwi i podłogi iżadnych problemów nie było.

koko

Ha ha ha, każdy na żywcu będzie pisał o swojej szefowej, że jest super-chyba to normalne:) ale prawda jest taka, że jak tam byłem to mówiono mi że szefa nie ma (nie było mowy o szefowej)! NIEPOLECAM!

kropek

zgadzam sie z przedmowca,totalny balagan,nikt nic niewie nie przekazuja klientowi nic poza tym co stoi w sklepie.niepoczowa sie do winy,szef calej firmy niema pojecia o tym co robi i co mowi poprostu chce tylko wyciagnac klamstwem pieniadze od ludzi,niepolecam,szukajcie innych firm.

kapi

Wchodzę a tam pan ręce w kieszeni, drugi za ladą z pełną buzią, w dotatku mała wiedza. Konkurencja nie śpi. Zdecydowanie lepsze i fachowe doradztwo w konkurencji!

zielony

Kupowałem tam okna i drzwi, ale napewno nikomu nie polecę. Ciężko o cokolwiek się doprosić!!!

Absolutny bałagan! Panowie nic nie wiedzą gdzie mają, totalny syf, napewno każdemu odradzam. Nie tylko to jest moja opinia!

Zostaw opinię o ruckzuck - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ruckzuck