Opinie o Kopecki Piotr Rc4Max Foto Kopecki w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kopecki Piotr Rc4Max Foto Kopecki, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopecki Piotr Rc4Max Foto Kopecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopecki Piotr Rc4Max Foto Kopecki w Sosnowiec

Ilona Nowy wpis

@Julek widzę, że myślałeś o tym aby przyjąć się do pracy w Kopecki Piotr Rc4Max Foto Kopecki jednak nie posiadałeś doświadczenia na takim stanowisku pracy. Czy byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie lub kontaktowałeś się z właścicielem odnośnie pracy? Daj znać proszę czy uzyskałeś jakieś informacje bo od Twojego wpisu minął już ponad rok i jestem ciekawa.

Żałuję że na nich trafiłem Nowy wpis
Klient

Bardzo słabo pochodzą do klienta, (usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie, arogancja do granic możliwości.

Julek Nowy wpis

Mam dużą wiedzę apropo fotografii, sprzętu do niej itp. Nie jest to jednak poparte doświadczeniem w tego typu salonie. Czy mimo to myślicie, że mam szansę na dostanie tu pracy?

Antek Nowy wpis

Bardzo jestem zadowolony z zakupów u nich. Jak zawsze fachowe doradztwo :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Konrad Wojtarski

Mogę polecić każdemu ten sklep :D

wiktor

Jak najbardziej ok. Zero problemów.

Boguś

Zostałem bardzo miło obsłużony przez sklep Pana Piotra. Gorąco polecam. Za niedługo planuję kolejne zakupy.

Sławek

Uważam ich za profesjonalny sklep, który naprawdę konkretnie i rzeczowo podchodzi o każdego zamówienia.

Michał Dzik

Ja też mogę polecić ten sklep. Profesjonalne podejście i realizacja.

Damian000

Kupowałem u nich już kilka rzeczy. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Przesyłka zawsze była dostarczona na czas, produkty bardzo dobrej jakości, także polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kopecki Piotr Rc4Max Foto Kopecki - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kopecki Piotr Rc4Max Foto Kopecki
5/5 Na podstawie 1 ocen.