Opinie o Axpol Trading w Złotniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Axpol Trading. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Axpol Trading o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axpol Trading w Złotniki

Boski pracownik

Panie kierownik panie Pietrek ludzi się motywuje $$ a nie fawozyruje bo inaczej odchodzą...

Bogdan

Znajdzie się ktoś na forum ,kto pracuje lub pracował w Axpol Trading? Dajcie znać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i rekrutacja do firmy. Z góry dziękuję.

@Bogdan

Rozmowy rekrutacyjnej nie ma żadnej. Zatrudniłam się tam w czerwcu przez agencję. Jednego dnia wykonałam telefon i dostałam wszystkie dokumenty na maila. Po ich uzupełnieniu i odesłaniu dwa dni później rozpoczęłam pracę. I to by było na tyle. Zero pytań i brak jakiejkolwiek. rozmowy. Może teraz uległo to zmianie.

Czy Axpol Trading organizuje staże dla studentów?

Nick Furry

Niestety axpol nie organizuje kompletnie nic nawet dla stałych pracowników

Sarkastyczny człowiek

Pracuje tam już parę lat i jest mega zarobki niemożliwe wysokie a najbardziej podoba mi się kierownik jest poprostu świetny wszystko wie ludzi traktuje z dołu mega profesjonalista i co ważne nie nosi kija w (usunięte przez administratora) Z takim człowiekiem aż chce się pracować ????

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Malina

Pracowalam w Axpolu prawie 2 lata. Jeszcze tak nieuczciwej fimy nie widzialam. Traktują pracownika jak śmiecia. Liczy się tempo i praca na premie brygadzistow którzy cały czas poganiają pracownikow. Szczytem wszystkiego była sytuacja dzień przed wigilią. Pół godziny przed końcem pracy wyprosili nas pracownikow Agencji East Serwice żeby pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę wręczyć prezenty. Co za podłość ze strony kierownictwa. Jeszcze w tak okropnym miejscu jak Axpol nie pracowałam. To jest prawdziwe getto. Wszystkim w 100% odradzam tam pracę

Damian
@Malina

Mogłabyś napisać, jakie warunki zatrudnienia w Twoim przypadku zaoferowała firma Axpol Trading? Zgłaszając się do pracy w tej firmie, miałaś już jakieś doświadczenie zawodowe, czy może była to Twoja pierwsza praca w tym kierunku? Twoje szczegółowe informacje na ten temat będą pomocne dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tym miejscu.

Grażyna
@Damian

Malina - jakie były różnice pracy przez agencję, a pracy na umowę u nich?

xxx
@Malina

Dzięki, widziałem tam jakiś czas temu oferte na magazyn. Teraz wróciłem popatrzeć czy coś ciekawego mają, ale na szczęście najpierw przeczytałem twoją wypowiedz.

Ja nie widzę powodów do narzekania – zarobki na poziomie rynkowym, kasa jest zawsze na czas, atmosfera w pracy ok. Jest całkiem spoko, nawet jak są jakieś chwilowe nieporozumienia to z przełożonymi da się zawsze dogadać.

Ta

Wiesz jaka agencja zatrudnia tam tymczasowo

????

Taaa... Można się zapewne dogadać....co do reszty to się zgadzam... ALE niektóre "MIŁOŚCI W TEJ FIRMIE " DO OBRZYGANIA

Helena

To super, że praca w Axpol Trading jest dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Ciekawi mnie, jaką umowę dostają pracownicy. Możesz napisać coś na ten temat? Dzięki!

Najlepszy pracownik

Ciekawe dlaczego nikt z przełożonych nie "widzi" lub nie chce widzieć że dziwna brygadzistka nie robi kompletnie nic i zbiera pensje

Norbert

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie korzystacie z forum?

Weronika

@Grażynka, wiesz może, dlaczego brakuje chętnych do pracy w firmie Axpol Trading? Potencjalni pracownicy są niezadowoleni z wynagrodzeń, które oferuje firma, czy może inne aspekty pracy sprawiają, że firma ma problemy ze znalezieniem pracowników? Opisz szczegółowo, dlaczego tak się dzieje.

Weronika

@@Sel, dziękuję za odpowiedź. Czy mogę jeszcze skorzystać z Twojej uprzejmości i zapytać, jak ocenisz to miejsce pracy, dla osób młodych, które świeżo rozpoczęły studnia i chciałyby rozpocząć również karierę zawodową. Czy praca w firmie Axpol Trading będzie dobrym miejscem, dla tych osób? W ogóle mają oni szansę na zatrudnienie przez pracodawcę? Napisz, jak to wygląda według Ciebie.

Grażynka
@Weronika

Obecnie zatrudniają" każdego". Pierwszy lepszy z ulicy dostanie umowę. Chwilę popracuje przez agencje, a później umowa z firmą. Ważne że masz dwie ręce i przychodzisz do pracy. Nie ma chętnych do pracy więc biorą byle kogo

Weronika

@@Sel, dziękuję za Twój kolejny wpis w wątku opinii o firmie Axpol Trading. Czy możesz napisać, jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników, którzy zatrudnieni są w firmie?

@Weronika

Atmosfera jest w miarę ok. Ale jeśli chodzi o pomoc to z tym nie ma problemu.

Ula

Pracować trzeba wszędzie i pozostaje jedynie kwestia czy dany rodzaj racy nam odpowiada?

Weronika

@Sel, a jak miała sprawa przerw? Była jedna długa przerwa czy przerwy były podzielone na dwie? Chętnie dowiemy się więcej w tym aspekcie, stąd zapraszam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku.

Teraz 2×15min bo jest gorąco ale normalnie jest jedna 15 min

Sel

Pracowałam w firmie Axpol na produkcji przez 8 miesięcy. Ogólnie panuje tam taka polityka, że jest grupa stałych pracowników, a druga ich duża część to pracownicy tymczasowi zatrudnieni za pośrednictwem agencji na umowę zlecenie, pracują oni głównie przy pakowaniu towaru. Jest duża rotacja, nowe osoby wciąż przychodzą i się zwalniają, jedynie kilku emerytów trzyma się dłużej. Czasami proponują komuś umowę o pracę na stanowisku obsługi maszyny do znakowania, dość skomplikowanej w obsłudze. Liczy się tempo pracy, ogólnie atmosfera nie jest zła, ale ciągle poganianie i kontrolowanie ilości stresuje. Praca przy pakowaniu i rozpakowaniu nie jest ciężka, ale trzeba wyrabiać normy. Zakład działa od pon. do pt. od 7 do 15, więc godziny są atrakcyjne. Stawka 13 zł brutto na godzinę, przy umowie o pracę - najniższa krajowa + premia. Zatrudnie przez agencję jest niestabilne. W momencie gdy zleceń jest mniej można zostać odwołanym na pewien czas lub całkowicie zwolnionym z dnia na dzień. Właśnie tak było w moim przypadku, powodem zwolnienia była zbyt mała wydajność pracy w ostatnich dniach, więc przy tej pracy trzeba przygotować się na to, że z dnia na dzień można zostać wyrzuconym. Polityka firmy jest taka, że tylko stali pracownicy dostają upomnienia za zbyt wolne tempo itd., tymczasowi są po prostu wyrzucani bez względu na to czy pracują tydzień czy pół roku.

WIS
@Sel

A ty na pakowaniu czy przy maszynach? Pracowałeś/aś szybko dają umowy jeśli ktoś ogarnie sie przy maszynie ?

Weronika

@ja i jak, aplikowałeś wtedy na to stanowisko?

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy w księgowości? Pytam ponieważ pojawiła się oferta samodzielnej księgowej. Jaka jest atmosfera pracy w tym dziale. Jak liczny jest dział finansowy. Jakie zarobki. Są nadgodziny - czy może głupie pytanie zadałam? Czy inwestują w pracownika ?

erf

@Czemp chyba na chwile obecna to nie ma nawet ani ejdnej oferty..ale to swiadcyz o stabilnym zatrudnieniu

nowu

Ja pracowałem w Axpolu krótko, ale i tak mam raczej złą opinię na ten temat. W pierwszy dzień kiedy poszedłem do brygadzisty i powiedziałem, że jestem tu pierwszy dzień i dopiero przyszedłem, nawet nie spytał mnie o imię, nie pokazał mi co jest gdzie, po prostu posadził mnie przy stoliku i kazał robić, przy czym nawet nie wytłumaczył mi nawet porządnie co mam robić, i jakaś pracownica musiała to zrobić za niego. Szefa tej firmy poznałem praktycznie w ostatni dzień pracy. Co do pracy, to moim zdaniem monotonna, siedzenie albo stanie w jednym miejscu przez 8 godzin i robienie jednej i tej samej czynności. Jedna przerwa 15-minutowa na 8 godzin pracy to trochę mało.

pracownik5

a o co chodzi z tą księgową ?

mol - prześlij aplikacje na adres praca@axpol.com.pl, oraz na praca2@axpol.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Axpol Trading - Złotniki

• Jak się pracuje w Axpol Trading?

Zobacz opinie na temat firmy Axpol Trading tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axpol Trading?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axpol Trading?

Kandydaci do pracy w Axpol Trading napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axpol Trading