Axpol Trading
counter
2 27 85 5 1
były pracownik

Opinie nie wzięły się z niczego, to jest (usunięte przez administratora). Wieczne ciśnięcie na tempo i gnojenie ludzi. Szaraczki zasuwają, a dyrekcja chodzi między ludźmi i obserwuje podczas ploteczek. Śmiechy hihy u brygadzistów to norma, a ty się najlepiej nawet nie odzywaj do kogoś na stanowisku obok. Nikt nie patrzy na jakość pracy, byle było szybciej. Towar badziewie, nadruk (usunięte przez administratora) A kierownictwo akceptuje to i puszcza do klienta. Gorąco nawet zimą, o lecie nie wspominając. Nie ma nawet możliwości się napić, bo zaraz gnoją że się snujesz po magazynie i nie robisz. O kodeksie pracy nikt tam nie ma pojęcia - chociażby taka pierdoła, że na stanowisku pracy masz już być kilka minut przed, czyli de facto pracę zaczynasz przed czasem, po czasie też kończysz i nikt za to nie płaci. NIE POLECAM.

Ja

Ja nie widzę powodów do narzekania – zarobki na poziomie rynkowym, kasa jest zawsze na czas, atmosfera w pracy ok. Jest całkiem spoko, nawet jak są jakieś chwilowe nieporozumienia to z przełożonymi da się zawsze dogadać.

aaa

Praca jak każda, przecież w każdej firmie są jakieś wymagania, a tutaj przynajmniej atmosfera i ludzie są w miarę ok

Pozdrowienia Plotkary Nowy wpis

Najgorszym problemem w tej pracy są te niektóre plotkary z produkcji, które zamiast zająć się pracą, swoim życiem to żyją życiem innych ja rozumiem, że ich życie jest nudne, a moje bardzo ciekawe, ale już bez przesady żeby jakaś Pani wieku 40,50 lat i jeszcze jakaś gówniara się nim interesowała bo w tym wieku są te plotkary zazdrosne, zakompleksione naprawdę niektóre Panie tam są super bo Ci prosto w oczy powiedzą co myślą i takie Panie szanuje, ale te co dodają od siebie niestworzone rzeczy i te które wiecznie się interesują nie swoim życiem to masakra, a jak mówią że bardzo cię lubią, a za plecami obgadują . Najgorsze, że po jakimś czasie w takiej pracy u samego siebie diagnozuje się spadek jakichś standardów i trochę wrasta się w to otoczenie. Brrrrr.

Były pracownik Nowy wpis
@Pozdrowienia Plotkary

Proponuję zmienić w takim razie prace tak jak niektórzy i znaleźć taką w której nikt nie będzie obgadywał za plecami z czym życzę powodzenia gdyż mentalność naszego ludu taka już jest. Gdzie człowiek nie pójdzie tam zawsze gadanie albo proszę mieć za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) co gadają i skupić się na pracy

były pracownik Nowy wpis

Praca tu to porażka. Ciągle gonitwa, pośpiech i pretensje, bo się nie wyrabiasz w ich absurdalnych normach czasowych. Towar często kiepskiej jakości i kolejne zarzuty, że za długo ci idzie przebieranie tego, co jest trudne bo raz najmniejsze uszkodzenia są do wymiany a innym ten sam towar z dużymi rysami jest okej. Brak logistyki w działaniu. Bywa, że nie ma roboty by potem szybko szybko, bo 1000 sztuk na jutro. Spóźnisz się kilka minut to pretensje, ale że musisz zostać po czasie, bo towar musi wyjść to już nikt ci nie zapłaci. W jednym dziale brak możliwości rozmowy z osobą przy stanowisku, obok bo tracisz czas i się nie skupiasz odpowiednio na zadaniu a to, że brygadziści w tym czasie nic nie robią i gadają (i to nie tylko o sprawach firmowych, lecz często prywatnych) jest jak najbardziej okej. Podobnie się ma sprawa z kubkami z kawą czy herbatą. Pracownik nie może ich mieć przy stanowisku, bo jeszcze się coś stanie, a oni przy komputerach mogą mieć. Ogólnie bardzo nierówne przez brygadzistów traktowanie pracowników, zwłaszcza agencyjnych.

Dziwaczna firma

Jak to jest że niektórych pracowników traktuje się lepiej od innych jesteś ładny to masz przesrane "pani" Paulina z pakowania właśnie tak kategoryzuje ludzi myślę że ma kompleksy "wół nie pamięta jak cielęciem był"... To be continued

@Dziwaczna firma

Ludzie co z wami ? Tyle nienawiści w świecie a szerzyć ją jeszcze między sobą... Współpracownicy nie powinni się chyba w taki sposób wypowiadać na temat swoich kolegów/koleżanek czy przełożonych z pracy A strona ta chyba ma służyć do wypowiadania się na temat pracy a nie ludzi tam pracujących a coraz więcej takich komentarzy... Ale odnosząc się do tego wyżej nie dane było mi zauważyć takiego zachowania u Pani Pauliny ???? Pozdrawiam i życzę miłej pracy dla wszystkich

Pracownik,,,,,
@Pracownik

Zapewne jak się jest wazeliną wchodzącą w (usunięte przez administratora) i donosisz brygadzistą nowe ploteczki czy to z łazienki czy z szatni bo gumowe ucho istnieje w tej firmie i jeszcze żeby te plotki były prawdziwe, a nie dodane nie stworzone rzeczy to napewno pracuje Ci się dobrze w tej firmie. Szkoda sobie szczepić język na tą firmę, a i tak jest na każdym dziale jak się czymś wyróżniasz czy jesteś ładny to brygadziści takich ludzi nie lubią zwłaszcza Pani wyżej wymieniona to jest prawda i tyle w tym temacie

beka Nowy wpis
@Pracownik,,,,,

a mówią że ładnym ludziom jest łatwiej w życiu a nie gorzej :D

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

x
@Pytanie

na magazynie umowa zlecenie przez agencje pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał

Czyli pracownicy nie są traktowani równo?

Super firma

Chciałabym może rozpocząć od tego że młodzi ludzie zarabiają więcej niż pracownicy ok jakoś z bólem to przeboleje ale jak widzę tych młodych ludzi którzy nie nadają się do zaklejenia kartonu nawet to krew mnie zalewa jeśli chodzi ludzi którzy tam "rządzą" to nie traktują ludzi na równi przykładem jest np pan "wózkowy z pakowania nie robi nic chodzi pięć razy dziennie do kibla no ale cóż sam brygadzista pakowania na to pozwala

XYZ
@Super firma

Oj widzę że zazdrość i hipokryzjia wychodzi z Pani całymi garściami. Współczuję Pani współpracownikom że muszą z Panią pracować. Ja rozumiem że można mieć dziwne hobby ale liczenie ile ktoś razy idzie do toalety to to już pochodzi pod kpinę. Może ma Pani jeszcze dzienniczek i zapisuje Sobie kto kiedy i gdzie ??? Hipokryzją w Pani przypadku jest fakt że mając czas na obserwację innych i ich pracy nie nie skupia się Pani na swojej pracy. Jeżelii nie pasuje Pani ten fakt z wynagrodzeniami to zawsze może Pani zmienić pracę i zwolnić miejsce dla normalnych ludzi, nie musi się Pani martwić na pewno w nowej pracy będzie toaleta i też będzie mogła Pani kontynuować Swoje hobby i obserwować kto ile razy idzie. Jeżeli wszyscy są tacy jak Pani to nie warto się zatrudniać w tej firmie. P.S 1.Dzięki Pani firma może zaoszczędzić na monitoringu firmowym i zatrudnić Panią . Może to też jest rozwiązanie sprawy Pani wynagrodzenia. 2. Mogła Pani jako starsza koleżanka pokazać młodszym jak się zakleja kartony zamiast obserwować kto co robi bo i tak nie zajmuje się Pani swoją pracą więc co by to zmieniło 3.Pan pisze się z dużej a nie z małej ale no cóż można wymagać od osoby która wylewa swoje żale w internecie

Ja

Ta
@Ja

Wiesz jaka agencja zatrudnia tam tymczasowo

????
@Ja

Taaa... Można się zapewne dogadać....co do reszty to się zgadzam... ALE niektóre "MIŁOŚCI W TEJ FIRMIE " DO OBRZYGANIA

Helena
@Ja

To super, że praca w Axpol Trading jest dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Ciekawi mnie, jaką umowę dostają pracownicy. Możesz napisać coś na ten temat? Dzięki!

Marcel Makowski
@Ja

Ewidentnie napisała to jakaś biurwa stawiam na "mądrego" kierowniczka

Jakie narzędzia pracy zapewnia Axpol Trading? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Biurowy
@Pytanie

Tak można liczyć na Bugatti veyron podwyżki wysokie i wszystko co najlepsze

były pracownik

Pani N
@były pracownik

Zgadzam się w 100% wieczne ciśnienie robienie trzech rzeczy naraz, a jak przyjdzie reklamacja to głupie gadanie lepiej wysłać na następny dzień, a prawda jest taka że, stoją nad tobą i głupie gadanie to musi dzisiaj wyjść nieważne że jakość jest okropna ma wyjść,nie można się skupić na jednym zleceniu tylko na trzech. Brygadziści tylko stoją i plotkują zamiast zająć się swoim życie to żyją życiem ludzi z produkcji zwłaszcza jedna bardzo ciekawska Pani od jakości.

K
@Pani N

Czyżby pani sołtys z Złotnik?

aaa

PanX
@aaa

Ok ludźmi i atmosferą się nie najem...

Co jaki okres czasu w Axpol Trading można ubiegać się o podwyżkę?

Grażyn
@Pytanie

Podwyżki?? Jakie podwyżki przecież w axpol zarobki są tak niebotycznie wysokie że na co komu podwyżki

xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 286 dni.
Kandydat

Kiedy w końcu zacznie się przyjmowanie nowych pracowników do Axpol Trading?

Gargamel

Jedna z najgorszych firm nie da się tego słowami opisać to czeba przeżyć na własnej skórze. Kierownikowi słoma z butów wychodzi, a o reszcie czyli brygadzistach to już nie wspomnę brak słów. Ekstremalnych doświadczeń doświadczysz w tej firmie jesteś odważny zatrudnij się

Muna
Kandydat

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca w firmie Axpol. Jakie są warunki i czy jest to praca na 3 zmiany. Pozdrawiam.

XXXmmm

Jeden wielki chaos, brak kultury że strony Pana kierownika nie szanuje osób które ciężko pracują na jego wypłatę , zbyt duże wymagania oraz czepianie się o wszystkie niedociągnięcia niekoniecznie związane z własnymi obowiązkami. Brygadziści w tej firmie (to za duże słowo brygadziści) nie posiadają kluczowych kompetencji które powinien posiadać każdy brygadzista nauczą tylko jak snuć się z kąta w kąta bo to jest ich jedyne zajęcie

Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 317 dni.

Od kiedy zacznie się przyjmowanie do firmy axpol?

Radosław

Jest jakiś powód, że przestaliście dzielić się na forum opiniami o pracy?

XYZ
@Radosław

Tak brak pracy

Micz Bjukanon

Panie Patryk weź się lepiej za zarząd produkcji bo to co tam odwalają nie mieści się w głowie kierownik to jest (usunięte przez administratora) obrażający ludzi którzy na niego pracują brygadzisci wysługują się pracownikami sami nic nie robią i nie ma w tym przesady najśmieszniejsze jest to jak pięć razy dziennie wychodzą na fajke jednym wyjściem a za 5min wchodzą innym wszyscy to widzą i się nabijają zero kompletne

Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 346 dni.

Czy w tej sytuacji przyjmują do pracy?

Marta

Czyli rozumiem, że tutaj faworyzowanie pracowników jest na porządku dziennym?

Zostaw merytoryczną opinię o Axpol Trading - Złotniki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Axpol Trading