Axpol Trading
2 19 6 1

Opinie o Axpol Trading

Weronika

@Grażynka, wiesz może, dlaczego brakuje chętnych do pracy w firmie Axpol Trading? Potencjalni pracownicy są niezadowoleni z wynagrodzeń, które oferuje firma, czy może inne aspekty pracy sprawiają, że firma ma problemy ze znalezieniem pracowników? Opisz szczegółowo, dlaczego tak się dzieje.

Weronika

@@Sel, dziękuję za odpowiedź. Czy mogę jeszcze skorzystać z Twojej uprzejmości i zapytać, jak ocenisz to miejsce pracy, dla osób młodych, które świeżo rozpoczęły studnia i chciałyby rozpocząć również karierę zawodową. Czy praca w firmie Axpol Trading będzie dobrym miejscem, dla tych osób? W ogóle mają oni szansę na zatrudnienie przez pracodawcę? Napisz, jak to wygląda według Ciebie.

Grażynka
@Weronika 25.08.2018 22:50

Obecnie zatrudniają" każdego". Pierwszy lepszy z ulicy dostanie umowę. Chwilę popracuje przez agencje, a później umowa z firmą. Ważne że masz dwie ręce i przychodzisz do pracy. Nie ma chętnych do pracy więc biorą byle kogo

Weronika

@@Sel, dziękuję za Twój kolejny wpis w wątku opinii o firmie Axpol Trading. Czy możesz napisać, jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników, którzy zatrudnieni są w firmie?

@Sel
@Weronika 18.08.2018 23:24

Atmosfera jest w miarę ok. Ale jeśli chodzi o pomoc to z tym nie ma problemu.

Ula

Pracować trzeba wszędzie i pozostaje jedynie kwestia czy dany rodzaj racy nam odpowiada?

Weronika

@Sel, a jak miała sprawa przerw? Była jedna długa przerwa czy przerwy były podzielone na dwie? Chętnie dowiemy się więcej w tym aspekcie, stąd zapraszam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku.

@Sel
@Weronika 23.06.2018 22:23

Teraz 2×15min bo jest gorąco ale normalnie jest jedna 15 min

Sel

Pracowałam w firmie Axpol na produkcji przez 8 miesięcy. Ogólnie panuje tam taka polityka, że jest grupa stałych pracowników, a druga ich duża część to pracownicy tymczasowi zatrudnieni za pośrednictwem agencji na umowę zlecenie, pracują oni głównie przy pakowaniu towaru. Jest duża rotacja, nowe osoby wciąż przychodzą i się zwalniają, jedynie kilku emerytów trzyma się dłużej. Czasami proponują komuś umowę o pracę na stanowisku obsługi maszyny do znakowania, dość skomplikowanej w obsłudze. Liczy się tempo pracy, ogólnie atmosfera nie jest zła, ale ciągle poganianie i kontrolowanie ilości stresuje. Praca przy pakowaniu i rozpakowaniu nie jest ciężka, ale trzeba wyrabiać normy. Zakład działa od pon. do pt. od 7 do 15, więc godziny są atrakcyjne. Stawka 13 zł brutto na godzinę, przy umowie o pracę - najniższa krajowa + premia. Zatrudnie przez agencję jest niestabilne. W momencie gdy zleceń jest mniej można zostać odwołanym na pewien czas lub całkowicie zwolnionym z dnia na dzień. Właśnie tak było w moim przypadku, powodem zwolnienia była zbyt mała wydajność pracy w ostatnich dniach, więc przy tej pracy trzeba przygotować się na to, że z dnia na dzień można zostać wyrzuconym. Polityka firmy jest taka, że tylko stali pracownicy dostają upomnienia za zbyt wolne tempo itd., tymczasowi są po prostu wyrzucani bez względu na to czy pracują tydzień czy pół roku.

WIS
@Sel 13.06.2018 09:22

A ty na pakowaniu czy przy maszynach? Pracowałeś/aś szybko dają umowy jeśli ktoś ogarnie sie przy maszynie ?

Weronika

@ja i jak, aplikowałeś wtedy na to stanowisko?

ja

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy w księgowości? Pytam ponieważ pojawiła się oferta samodzielnej księgowej. Jaka jest atmosfera pracy w tym dziale. Jak liczny jest dział finansowy. Jakie zarobki. Są nadgodziny - czy może głupie pytanie zadałam? Czy inwestują w pracownika ?

erf

@Czemp chyba na chwile obecna to nie ma nawet ani ejdnej oferty..ale to swiadcyz o stabilnym zatrudnieniu

nowu

Ja pracowałem w Axpolu krótko, ale i tak mam raczej złą opinię na ten temat. W pierwszy dzień kiedy poszedłem do brygadzisty i powiedziałem, że jestem tu pierwszy dzień i dopiero przyszedłem, nawet nie spytał mnie o imię, nie pokazał mi co jest gdzie, po prostu posadził mnie przy stoliku i kazał robić, przy czym nawet nie wytłumaczył mi nawet porządnie co mam robić, i jakaś pracownica musiała to zrobić za niego. Szefa tej firmy poznałem praktycznie w ostatni dzień pracy. Co do pracy, to moim zdaniem monotonna, siedzenie albo stanie w jednym miejscu przez 8 godzin i robienie jednej i tej samej czynności. Jedna przerwa 15-minutowa na 8 godzin pracy to trochę mało.

anonim

(usunięte przez administratora)

pracownik5

a o co chodzi z tą księgową ?

pracownik

mol - prześlij aplikacje na adres praca@axpol.com.pl, oraz na praca2@axpol.com.pl

ja...

Ogólnie jest tak żle jak pisza w opiniach...Cała nadzieja chyba w Panu Piotrze..wielki szacun, coś drgnęło in plus. Może właścicielom zaczeło jednak zależeć..Z tymi starymi zrzędzącymi babami się zgadzam, nie wnoszą nic świeżego i demotywują tych co chcą stworzyć coś fajnego. Twierdzą że są nie do ruszenia..Nie jestem do nich sceptycznie nastawiony, to one są pesymistkami siejącymi złe emocje, bardzo złe emocje..

hcm

Stawka to 8,50 zł na rękę, na początku umowa o dzieło z agencją pracy na okres próbny , ewentualnie potem proponują zatrudnienie bezpośrednie, kokosów nie ma, praca raczej monotonna, nic specjalnego.

kasia

Najgorsze w firmie wcale nie są zamieszanie i stres a "stare baby" które cały czas narzekają i narzekają i narzekają aż się porzygać można, ja rozumiem że to jest takie Polskie ale to co one odstawiają sprawia że nie chce mi się tam chodzić. Naprawdę jeśli kierownictwo powinno coś zrobić to wyrzucić kilka tych swoich super pracownic a reszta zaczęła by normalnie pracować.

mmmmmmm

To chyba Ty na zleceniu masz 8,00 netto bo pracuje tam i jest wiecej. Praca jak kazda inna tylko na przetrzymanie, do czasu gdy nie pojawi sie cos innego. Ale brak logistyki widoczny na kazdym kroku..ale coz..to juz raczej sie nie zmieni..towar badziewie...ale siedzisz robisz swoje idziesz do domu...kokksow nie zbijesz ale na przetrwanie bedzie

jonasz

ta firma to jakiś podły żart, wystarczy kilka dni by widzieć wyraźnie i przejrzyście ze to prędzej czy później musi upaść, panuje tam absolutny chaos brak profesjonalizmu, kultury i niekompetencja z każdej strony(od ochroniarza do kierownika), mam warzenie ze więcej osób tam wydaje polecenia niz faktycznie pracuje, jestem zdania ze za 8 zl netto na godzine nie mają prawa wymagać zebym pracował jak by zalezalo od tego moje zycie, po samej "rozmowie kwalifikacyjnej" widać ze to firma potrzebuje pracownika a nie pracownik firmy, wszystko to funkcjonuje tylko dlatego ze opiera sie na zaangażowaniu ludzi w wieku 50 + i niepełnosprawnych zdesperowanych bez szans na jakakolwiek inna prace o aparycji sprzątaczek i żuli. wymagają bardzo dużo a w zamian nie są wstanie dać nic wartościowego poza groźbami zwolnienia co tylko budzi uśmiech ponieważ od początku czekałem tylko na dobry moment by odejść. codziennie wykonuje sie inną czynność wiec nie ma sie szans na opanowanie czegokolwiek dobrze z jednej strony słyszy sie narzekania na jakość z drugiej na szybkość a obydwa problemy wynikają z nie ogarnięcia przełożonych którzy nic nie wytłumaczą i skaczą od zadania do zadania nie dając szans na zrobienie czegokolwiek od początku do konca ( a później mają pretensje)samo planowanie jest również istotnym problemem zamówienia potrafia leżeć dniami nagle komuś sie przypomina ze za 2 godziny musi wyjechać i krzyczą na wszystkich ze za wolno robią, firma bierze wiecej zamówień niz jest wstanie zrealizować, chaotycznie przeżuca pracownikow z miejsca na miejsce bez zadnego śladu urzycia logiki . myślę ze gdyby poszli po rozum do głowy to zainwestowali by w atrakcyjny system premii za wydajność, w potrzebne do wykonywania pracy narzędzia( mierzenie wymiarów kartką papieru, suche powietrze, kiepskie krzesła, wieczny brak narzędzi takich jak taśma), jakieś szkolenia dla pracowników jak zarządzać czasem i drużyną bo to jednak przypadkowi, niewykształceni w tym kierunku ludzie i nie da sie tego ukryć, przydały by sie jakieś sensowne przerwy, nie ma sie co rozpisywać chociaz jeszcze wiele mam spostrzeżeń, ta firma to taka mała chińska fabryka badziewia która zatrzymała sie mentalnoscią gdzieś w drugiej połowie 20 wieku, to przedsiębiosrstwo w którym nic nie działa i nikt nic nie wie a mimo wszystko nadal funkcjonuje. żadnych szans na rozwój, wartościowego doświadczenia ani konkurencyjnego wynagrodzenia nie daje, jedynie nude, dyskomfort, chaos itd nie widze żadnego powodu dla którego ktoś mogł by chcieć tam pracować

na zlecenie
@jonasz 25.08.2015 04:14

Nic dodać nic ująć zgadzam się z powyższą opinią!!!

czacza

a jak oceniają pracę np. graficy? jakie zarobki? co z nadgodzinami?

Młodzinka

Miałam tę nieprzyjemność pracować w tej firmie dość długi okres czasu, z początku praca, ludzie, atmosfera -wszystko na plus, jednak później z biegiem czasu wszystko zaczęło się psuć. Nowe zasady, nowe nakazy, kierasowi już całkowicie odwaliło -pomijając fakt, że ten człowiek mówiąc kolokwialnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie o produkcji i panujących tam procedurach. Teoria to nie to samo co praktyka człowieku. Zaś reszta przełożonych to banda nadętych bufonów zwłaszcza ta gruba Iwona patrząca na wszystkich z góry, jak by się encyklopedią zachłysnęła. Tam jeden drugiego by w łyżce wody utopił dla premii, która defakto jest mizerna jak i samo wynagrodzenie. Po prostu śmiech na sali.

zadowolona

Ponarzekajcie sobie . Ten kto chce pracować to zarobi znacznie więcej niż te minimalne 1300 . Ja pracuję ponad dwa lata i wyciągam ..(dużo więcej) ale o kwotach nie będę pisać. A reszta tak samo jak w innych firmach -trzeba pracować to atmoswera i kierownik jest wporzo . Na razie nie szukam innej pracy.

anonim

(usunięte przez administratora)

czajen

ale to tylko są Twoje przypuszczenia , które równie dobrze mogą nie mieć z rzeczywistością nic wspólnego. Głównym zadaniem Axpola jest bezpośredni import i dystrybucja towarów, usługi znakowania oraz wielkonakładowa produkcja specjalna na zamówienie. Kto się na tym zna, ten ma tutaj przyszłość .

pracownik

Pracuje w firmie już dłuższy okres. premie coraz niższe praca na chwile jest ok ale tylko na chwilę. O podwyżkach Nie ma co myśleć.z początku obiecują wszystko premie itp,po 2mc wychodzi na to ze to wszystko Nie prawda

xxx

Młodziak no i ty masz rację jeżeli chodzi o ten post

xxx

produkcja to wyzysk tylko z grupą przyjmują a jak już przyjmą to wyciskają ostatnie soki z człowieka, a wynagrodzenie to ok 1300 zł

Zainteresowana

Np. początkujący pracownik na produkcji?

xxx

zależy na jakim stanowisku oczywiście

Zainteresowana

A mówiąc w liczbach, to ile wynosi wynagrodzenie, premie, itd.?

xxx

jeżeli chodzi o godziny pracy to jest ok ale o kwestie organizacyjne dogadania się z przełożonymi to tragedia... wynagrodzenie szału niema. praktycznie za każdym razem inna premia nie wiadomo od czego uzależniona ale w skali 0-6 daję 2 minus

ja

popieram wyzysk serwisu ! a donoszeniem nie dojdzie się za daleko

fajnie

Nie wiem o co wam chodzi mi ta praca bardzo pasuje trzeba wykonywać polecenia przełożonych i tyle ale tak jest wszędzie. Praca nie jest super męcząca, dużo siedzenia i prac manualnych, kasa jest ok i zawsze na czas.

Zostaw opinię o Axpol Trading - Złotniki

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axpol Trading