Opinie o Axpol Trading w Złotniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Axpol Trading. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Axpol Trading o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axpol Trading w Złotniki

Stały bywalec

- Praca Jeżeli ktoś przychodzi do pracy pracować, to raczej nie powinien narzekać. Na produkcji większość działów może wykonywać robotę na siedząco, w tle leci muzyka z radia i każdy robi swoim tempem. - Atmosfera Niestety duża część ekipy to kobiety i przychodząc do pracy trzeba być nastawionym na częste wahania nastroju i obgadywanie za plecami. Kierownictwo lubi się czasem przyczepić o jakieś bzdury, ale nie oszukujmy się... za to mają w sumie płacone. - Płaca Płaca podstawowa niestety jest niewiele wyższa niż najniższa krajowa, całe szczęście można liczyć jeszcze na premię uznaniową. Łącznie do ręki wychodzi trochę ponad 3tysiące do ręki - Urlopy Raczej nie ma z tym problemu, jak ma się dobry powód i odpowiednio szybciej się to zgłosi, to raczej nikt nie robi z tym problemu.

MWWD
@Stały bywalec

Bardzo rozbawiła mnie wypowiedź, że każdy pracuje tam swoim tempem. Na każdym stole są naklejki z absurdalnym wyliczeniem (towar towarowi nie jest równy) ile czego powinno się zrobić na godzinę ale najlepiej jak za (usunięte przez administratora) wyrabiać 200% normy bo inaczej jesteś nie wydajnym pracownikiem. „Dywaniki” na stołówce są na porządku dziennym a sposób przeprowadzania rozmowy to (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Osoby słabe psychicznie nie mają tam łatwego życia.

Mart

Żałosne podejście do pracowników…wszystkie negatywne opinie sie zgadzają

Julia
@Mart

Dodasz coś więcej od siebie? Pracujesz czy jesteś już byłym pracownikiem? :D

Super firma

Chciałabym może rozpocząć od tego że młodzi ludzie zarabiają więcej niż pracownicy ok jakoś z bólem to przeboleje ale jak widzę tych młodych ludzi którzy nie nadają się do zaklejenia kartonu nawet to krew mnie zalewa jeśli chodzi ludzi którzy tam "rządzą" to nie traktują ludzi na równi przykładem jest np pan "wózkowy z pakowania nie robi nic chodzi pięć razy dziennie do kibla no ale cóż sam brygadzista pakowania na to pozwala

XYZ
@Super firma

Oj widzę że zazdrość i hipokryzjia wychodzi z Pani całymi garściami. Współczuję Pani współpracownikom że muszą z Panią pracować. Ja rozumiem że można mieć dziwne hobby ale liczenie ile ktoś razy idzie do toalety to to już pochodzi pod kpinę. Może ma Pani jeszcze dzienniczek i zapisuje Sobie kto kiedy i gdzie ??? Hipokryzją w Pani przypadku jest fakt że mając czas na obserwację innych i ich pracy nie nie skupia się Pani na swojej pracy. Jeżelii nie pasuje Pani ten fakt z wynagrodzeniami to zawsze może Pani zmienić pracę i zwolnić miejsce dla normalnych ludzi, nie musi się Pani martwić na pewno w nowej pracy będzie toaleta i też będzie mogła Pani kontynuować Swoje hobby i obserwować kto ile razy idzie. Jeżeli wszyscy są tacy jak Pani to nie warto się zatrudniać w tej firmie. P.S 1.Dzięki Pani firma może zaoszczędzić na monitoringu firmowym i zatrudnić Panią . Może to też jest rozwiązanie sprawy Pani wynagrodzenia. 2. Mogła Pani jako starsza koleżanka pokazać młodszym jak się zakleja kartony zamiast obserwować kto co robi bo i tak nie zajmuje się Pani swoją pracą więc co by to zmieniło 3.Pan pisze się z dużej a nie z małej ale no cóż można wymagać od osoby która wylewa swoje żale w internecie

Ilona
@XYZ

od razu widać, że komentarz napisany przez szefostwo firmy. Niestety pod odpowiedziami pozytywnymi oznacza się niby wypowiedź pracownika, a wiem z góry że jest nakaz biurowych pracowników na odpisywanie pozytywów, żeby bronić firmę.

Ludzie co z wami ? Tyle nienawiści w świecie a szerzyć ją jeszcze między sobą... Współpracownicy nie powinni się chyba w taki sposób wypowiadać na temat swoich kolegów/koleżanek czy przełożonych z pracy A strona ta chyba ma służyć do wypowiadania się na temat pracy a nie ludzi tam pracujących a coraz więcej takich komentarzy... Ale odnosząc się do tego wyżej nie dane było mi zauważyć takiego zachowania u Pani Pauliny ???? Pozdrawiam i życzę miłej pracy dla wszystkich

Ilona

Ten wyżej to prawdziwy komentarz i mylisz się - ten portal służy nowym pracownikom, który chcą się u nas zatrudnić. To nie jest portal dla klientów firmy tylko dla przyszłych pracowników. Niestety ja też w styczniu podziękuję i zmieniam pracę. Wrogowi nie polecę tej firmy !

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Pozdrowienia Plotkary

Najgorszym problemem w tej pracy są te niektóre plotkary z produkcji, które zamiast zająć się pracą, swoim życiem to żyją życiem innych ja rozumiem, że ich życie jest nudne, a moje bardzo ciekawe, ale już bez przesady żeby jakaś Pani wieku 40,50 lat i jeszcze jakaś gówniara się nim interesowała bo w tym wieku są te plotkary zazdrosne, zakompleksione naprawdę niektóre Panie tam są super bo Ci prosto w oczy powiedzą co myślą i takie Panie szanuje, ale te co dodają od siebie niestworzone rzeczy i te które wiecznie się interesują nie swoim życiem to masakra, a jak mówią że bardzo cię lubią, a za plecami obgadują . Najgorsze, że po jakimś czasie w takiej pracy u samego siebie diagnozuje się spadek jakichś standardów i trochę wrasta się w to otoczenie. Brrrrr.

@Pozdrowienia Plotkary

Proponuję zmienić w takim razie prace tak jak niektórzy i znaleźć taką w której nikt nie będzie obgadywał za plecami z czym życzę powodzenia gdyż mentalność naszego ludu taka już jest. Gdzie człowiek nie pójdzie tam zawsze gadanie albo proszę mieć za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) co gadają i skupić się na pracy

Praca tu to porażka. Ciągle gonitwa, pośpiech i pretensje, bo się nie wyrabiasz w ich absurdalnych normach czasowych. Towar często kiepskiej jakości i kolejne zarzuty, że za długo ci idzie przebieranie tego, co jest trudne bo raz najmniejsze uszkodzenia są do wymiany a innym ten sam towar z dużymi rysami jest okej. Brak logistyki w działaniu. Bywa, że nie ma roboty by potem szybko szybko, bo 1000 sztuk na jutro. Spóźnisz się kilka minut to pretensje, ale że musisz zostać po czasie, bo towar musi wyjść to już nikt ci nie zapłaci. W jednym dziale brak możliwości rozmowy z osobą przy stanowisku, obok bo tracisz czas i się nie skupiasz odpowiednio na zadaniu a to, że brygadziści w tym czasie nic nie robią i gadają (i to nie tylko o sprawach firmowych, lecz często prywatnych) jest jak najbardziej okej. Podobnie się ma sprawa z kubkami z kawą czy herbatą. Pracownik nie może ich mieć przy stanowisku, bo jeszcze się coś stanie, a oni przy komputerach mogą mieć. Ogólnie bardzo nierówne przez brygadzistów traktowanie pracowników, zwłaszcza agencyjnych.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

x

na magazynie umowa zlecenie przez agencje pracy

Czyli pracownicy nie są traktowani równo?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Axpol Trading? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Biurowy

Tak można liczyć na Bugatti veyron podwyżki wysokie i wszystko co najlepsze

Opinie nie wzięły się z niczego, to jest (usunięte przez administratora). Wieczne ciśnięcie na tempo i gnojenie ludzi. Szaraczki zasuwają, a dyrekcja chodzi między ludźmi i obserwuje podczas ploteczek. Śmiechy hihy u brygadzistów to norma, a ty się najlepiej nawet nie odzywaj do kogoś na stanowisku obok. Nikt nie patrzy na jakość pracy, byle było szybciej. Towar badziewie, nadruk (usunięte przez administratora) A kierownictwo akceptuje to i puszcza do klienta. Gorąco nawet zimą, o lecie nie wspominając. Nie ma nawet możliwości się napić, bo zaraz gnoją że się snujesz po magazynie i nie robisz. O kodeksie pracy nikt tam nie ma pojęcia - chociażby taka pierdoła, że na stanowisku pracy masz już być kilka minut przed, czyli de facto pracę zaczynasz przed czasem, po czasie też kończysz i nikt za to nie płaci. NIE POLECAM.

Pani N
@były pracownik

Zgadzam się w 100% wieczne ciśnienie robienie trzech rzeczy naraz, a jak przyjdzie reklamacja to głupie gadanie lepiej wysłać na następny dzień, a prawda jest taka że, stoją nad tobą i głupie gadanie to musi dzisiaj wyjść nieważne że jakość jest okropna ma wyjść,nie można się skupić na jednym zleceniu tylko na trzech. Brygadziści tylko stoją i plotkują zamiast zająć się swoim życie to żyją życiem ludzi z produkcji zwłaszcza jedna bardzo ciekawska Pani od jakości.

aaa

Praca jak każda, przecież w każdej firmie są jakieś wymagania, a tutaj przynajmniej atmosfera i ludzie są w miarę ok

PanX
@aaa

Ok ludźmi i atmosferą się nie najem...

Co jaki okres czasu w Axpol Trading można ubiegać się o podwyżkę?

Grażyn

Podwyżki?? Jakie podwyżki przecież w axpol zarobki są tak niebotycznie wysokie że na co komu podwyżki

xxx

Kiedy w końcu zacznie się przyjmowanie nowych pracowników do Axpol Trading?

Gargamel

Jedna z najgorszych firm nie da się tego słowami opisać to czeba przeżyć na własnej skórze. (usunięte przez administratora)Ekstremalnych doświadczeń doświadczysz w tej firmie jesteś odważny zatrudnij się

Muna

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca w firmie Axpol. Jakie są warunki i czy jest to praca na 3 zmiany. Pozdrawiam.

XXXmmm

Jeden wielki chaos, brak kultury że strony Pana (usunięte przez administratora) nie szanuje osób które ciężko pracują na jego wypłatę , zbyt duże wymagania oraz czepianie się o wszystkie niedociągnięcia niekoniecznie związane z własnymi obowiązkami. Brygadziści w tej firmie (to za duże słowo brygadziści) nie posiadają kluczowych kompetencji które powinien posiadać każdy brygadzista nauczą tylko jak snuć się z kąta w kąta bo to jest ich jedyne zajęcie

Xxx

Od kiedy zacznie się przyjmowanie do firmy axpol?

Radosław

Jest jakiś powód, że przestaliście dzielić się na forum opiniami o pracy?

XYZ
@Radosław

Tak brak pracy

Xxx

Czy w tej sytuacji przyjmują do pracy?

Czyli rozumiem, że tutaj faworyzowanie pracowników jest na porządku dziennym?

Zostaw merytoryczną opinię o Axpol Trading - Złotniki

• Jak się pracuje w Axpol Trading?

Zobacz opinie na temat firmy Axpol Trading tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axpol Trading?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axpol Trading?

Kandydaci do pracy w Axpol Trading napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axpol Trading